9 dziewiątka

9 dziewiątka

Postautor: indygohal » 29 wrz 2010, 12:33

Jestem 9 ą.......i mam chyba dość tej swojej dziewiatki/ur 2 .8..1961.Jestem po rozwodzie-na dzisiaj kompletna pustka uczuciowa, niespełnienie zawodowe........ech.Co jakis czas wszystko mi sie sypie i zaczynam tracić "ochotę" na zycie.Wiem ze mam i musze cos zmienic w swoim zyciu ale sie totalnie pogubiłami czuję ze uderzam o scianę.Wiem , wiem -wszystko zalezy od nas samych!-e tam gadanie!Kurcze -czas na pozytywne zmiany do licha!
indygohal

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: 9 dziewiątka

Postautor: hedonism79 » 30 wrz 2010, 14:11

No, a ja jestem w swoim wnętrzu wibracją 4/13, która ma przerobić drogę życia 3, to jest dopiero rozdarcie ;)
Prawdą najgłębszą jest ogarniająca człowieka i wszechświat Miłość, od której wszystko co istnieje pochodzi i do której wszystko wraca.

http://www.youtube.com/watch?v=xfJyegHljRI
Awatar użytkownika
hedonism79
Grafoman

Postautor: kajolka » 30 wrz 2010, 14:33

Koli ma rację - nie użalaj się tylko działaj :!:

tu Ci odpisałam :arrow: viewtopic.php?f=26&t=22047&start=10
to dotyczy tego samego pytania :?: ;)
'być na właściwym miejscu, robić swoje"
Awatar użytkownika
kajolka
Gawędziarz

Postautor: indygohal » 30 wrz 2010, 20:07

koliber pisze:nie uzalaj sie nad soba...to ty jestes siłą!
zreszta masz 1 w I pz wiec jestes 1 tak naprawde ktora ma zrealizowac droge 9...
co nas nie zabije to nas wzmocni ;)
(tez jestem 9 z I pz 1)

dzieki
przepraszam jesli odczytaliscie to jako"uzalanie się".Byc moze istotnie forma postu i tresc skłaniała ku takim konkluzjom . Chodziło mi bardziej o wypowiedzi innych , ktorzy dopisza mi cos wiecej na temat analizy numerologicznej nie o odnoszenie sie do moich stanów emocjonalnych takich czy innych . Dzieki i pozdrawiam
indygohal

Postautor: indygohal » 01 paź 2010, 00:59

No cóz......wybaczcie marudzenie , ale dotykają nas-mnie czasami takie chwile kiedy dobrze jest krzyknąć chwilo-precz;) anie chwilo trwaj:)/No i popełniłam marudzenie--ok panta rhei. Szkoda czasu na marudzenia. pozdrawiam i dzieki za kazde słowo i Wasz czas ..
indygohal

Wróć do Droga Życia