Agga Soyala

Re: Agga Soyala

Postautor: Paweł. » 20 lip 2012, 23:51

dzisiaj w kosmice taka akcja..z Aggą w roli głównej... :(

w swoim wieczornym programie poprosiła o włączenie klimatyzacji i powiedziała, aby w studiu wiało...po chwili zmienili na studio porad anonimowych i była Valentina, która opowiadała ok. 5 minut o tym co robi...pewnie zasłabła...no i w tle było słychać Aggę...mówiła, że drży..że musi wolniej mówić..."zwolni mnie"..było słychać jeszcze jakieś głosy...nie wyłączyli Adze mikrofonu...potem Agga wróciła..ale blada i kontynuowała program, a w tym okienku było widać i słychać jeszcze Valentinę jak mówi "co się stało?"...a o 21:45 zdjęli Aggę i weszła do studia Valentina..a w anonimce pojawiła się Sonia...

no cóż...chyba nie dzieje się tam dobrze biorąc pod uwagę też inne fakty..ale ja nie wnikam..głośno myślę...

nie powinni jej już pozwolić prowadzić programu w takim stanie...a ludzie też pokazali swoje wyrazu współczucia..dzwoniąc...a przecież słyszeli co się działo..no może nie wszyscy...jak można stawiać karty w takim stanie...

ale ja się nie dziwię...Agga była wczoraj od 21 do 1 w nocy..a dzisiaj już od 10 rano...! i do 13...

coś chyba z tą klimatyzacją mają nie tak...kiedyś W. Maciej się ciągle wycierał..spocony...ale on skakał na tym krześle jak...nie powiem kto, bo dostanę reprymendę...
Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację.
Henry F
Nic nie dzieje się przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność.
Platon
Awatar użytkownika
Paweł.
Forumowicz do entej

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Postautor: Štilić » 21 lip 2012, 08:46

Ale WM nie chciał, żeby klimatyzacja była włączona bo głos tracił.
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Postautor: sellect » 23 lip 2012, 13:58

W sobote rano o 10 była podobna sytuacja Agga pojawiła się rano na wizji blada i wyczerpana, mówiła bardzo wolno, nareszcie spokojnie i fajnie prowadziła program, po 10 minutach zastąpiono ją Haliną Kazusek, więc nie wiem co tam się dzieje.
sellect

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: xLena » 02 sie 2012, 18:21

sellect pisze:W sobote rano o 10 była podobna sytuacja Agga pojawiła się rano na wizji blada i wyczerpana, mówiła bardzo wolno, nareszcie spokojnie i fajnie prowadziła program, po 10 minutach zastąpiono ją Haliną Kazusek, więc nie wiem co tam się dzieje.

Widziałam właśnie to o czym piszesz. Też się zastanawiałam co się stało :/. A od tego czasu Pani Agusia była w programie? Bo ja nie widziałam :(
xLena

Postautor: Paweł. » 02 sie 2012, 23:21

Od tego czasu Jej nie było ;) ale będzie 5 sierpnia w urodzinowym salonie wróżb ;)
Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację.
Henry F
Nic nie dzieje się przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność.
Platon
Awatar użytkownika
Paweł.
Forumowicz do entej

Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Postautor: xLena » 03 sie 2012, 17:34

Ok dziękować za odpowiedź
xLena

Postautor: szalony88 » 06 sie 2012, 11:34

Wczoraj Agga miała prowadzić 5 - godzinny "Salon wróżb". I co po 50 minutach musiała zejść z wizji, bo znowu się źle czuła. Zresztą od początku programu była taka bez energii, widać było, że jakaś przemęczona. Jak widać problemy zdrowotne od już wielu dni nie dają jej spokoju. Po 21 zastapiła ją Valentina.
szalony88

Postautor: xLena » 07 sie 2012, 22:08

jezarek pisze:Wczoraj Agga miała prowadzić 5 - godzinny "Salon wróżb". I co po 50 minutach musiała zejść z wizji, bo znowu się źle czuła. Zresztą od początku programu była taka bez energii, widać było, że jakaś przemęczona. Jak widać problemy zdrowotne od już wielu dni nie dają jej spokoju. Po 21 zastapiła ją Valentina.

No właśnie się dziwiłam co się stało bo latałam po kanałach w ten dzień widziałam jak prowadzą program razem z Aggą po jakiś ja wiem 20 minutach włączyłam kosmice i Agga zniknęła. :roll: Pani Aggo zdrówka i dużo energii pozytywnej dla Pani :)
xLena

Postautor: szalony88 » 09 sie 2012, 20:03

Agga wróciła po części do programów, lecz na dzień dzisiejszy jest na zmianę poranno - popołudniową (od 10 do 16) tak po 3 - 4 godzinki w poradzie anonimowej. Programów na żywo nie dostaje. Może i dobrze, bo już 3 razy próowano jej dać program na żywo i za każdym razem się to nie udawało, więc po co na siłę coś robić?
szalony88

Postautor: Proteus » 27 wrz 2012, 14:55

Agga zawsze sprawdza się niesmowitą trafnością. Agga wróciła już do kosmica po chorobie, lecz zamast 6 godzin dziennie zrobiło się na razie tylko od 2-3. Ktoś już korzystał już z usługi Aggi?
Proteus
Zbanowany

Droga życia: 1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum