Amelka i nasze Planety

Re: Amelka i nasze Planety

Postautor: aries » 26 mar 2013, 20:31

może masz tego skorpiona w ostatnich stopniach?
wtedy juz mogą być naleciałości strzelca, chyba..

czarny rycerz, nieprzenikniony , namiętny , nieco mroczny…
skutecznie “zmraża” ” ją i hipnotyzuje..

To typ przenikliwy, inteligentny, charyzmatyczny , taki któremu nie sposób się oprzeć …

Obsesjonat, szantażysta i manipulant…w negatywnej manifestacji

ooo to mój typ, taki ma u mnie szanse, ale musi byc jeszcze zdolny do wyższych uczuć 8-)
btw, zawsze gdy czytam o skorpionach, to zauważam, że mam wiele ich cech, ich naturę jest mi b. bliska, może dlatego, że prócz Słońca wszystkie moje planety osobiste aspektują z Plutonem.. więc te cechy skorpiona są mi tak bliskie? :?
Ostatnio zmieniony 26 mar 2013, 20:41 przez aries, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
aries
Pismak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 8

Re: Amelka i nasze Panety

Postautor: Štilić » 26 mar 2013, 20:32

Elza. pisze:To chyba normalne. Miałam kolegę ( nie żyje już, spadł z dachu i po nim) i urodził się w minute po mnie. Wiem od mamy i był zupełnie innym człowiekiem niż ja.Faceci muszą mieć inaczej.
I coś jest nie tak ogólnie. Np. mój charakter zmienił się z wiekiem o 180stopni.

Dla mnie takie wyliczanki to śmiech na sali :P Zawsze zastanawiam się kto w nie wierzy :P
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Amelka i nasze Panety

Postautor: aries » 27 mar 2013, 15:44

Elza. pisze:To chyba normalne. Miałam kolegę ( nie żyje już, spadł z dachu i po nim) i urodził się w minute po mnie. Wiem od mamy i był zupełnie innym człowiekiem niż ja.Faceci muszą mieć inaczej.

bo nawet prawie identyczne radixy nie oznaczają automatycznie, że te osoby będą miały prawie identyczne życie, że tym samy bedą się kierować.. horoskop to potencjał, który każdy realizuje zgodnie z własną wolą, wg własnego uznania dokonuje wyborów, a każdy wybór pociąga za soba określone konsekwencje.. więc niemożliwe jest by 2 ludzi miało takie samo życie, bo każdy indywidualnie podejmuje takie, a nie inne wybory..
nic nie jest zdeterminowane przez horoskop, to jak wykorzysta się te energie, które dostajemy w dniu urodzenia, zależy od woli, świadomości człowieka..
Awatar użytkownika
aries
Pismak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Ogólne informacje