Anielska Terapia

Re: Anielska Terapia

Postautor: sunshiness » 17 sie 2011, 21:26

Renne pisze:
sunshiness pisze:Dzieki Rene ale problem w tym ze nie mam czasu na odpoczynek jestem za granica i nie moge sobie pozwolic na najmniejszy blad....dlatego caly czas pracuje.Ale juz wczoraj mialam dla ciebie przeslanie ale padlam jak kawka :(
Zaczne wiec od ciebie:)Mysle ze to piekne przeslanie :)

CZAKARA 3 OKA

Mozesz bezpiecznie dojrzec energie milosci we wszystkich ich formach

Karta ta trafia do ciebie jako odpowiedz na przyszlosc.Masz wizje o sobie i zastanawiasz sie czy sa one prawdziwe czy nie.Coz aniolowie zapewniaja cie,ze masz wlasciwe odczucia i chca zachecic do korzystania z duchowych darow widzenia
Masz naturalne zdolnosci jasnowidzenia kierowane przez centrum energetyczne pomiedzy twoimi oczami znane jako czakra3 oka.
Aniolowie przekazuja ci przeslanie ktore widzisz swym okiem umyslujako ksztalty kolory filmy sny itd.
Anilowie pragna ci pomoc w pelni obudzic twoje 3 okoi zrozumiec twe psychiczne wizje.Prowadza cie do zauwazenia i zaufania wszystkiemu ,co dostrzegasz w swoich w swoich wewnetrznych i zewnetrzych wizjach

Dzialania ,ktore nalezy podjac:
Usiadz w spokoju i powiedz:"Archaniele Rafale i Aniolowie Jasnowidzenia ,prosze was o otoczenie moeje glowy wasza lecznicza energia.prosze,oczysscie moje 3oko z wszelkich starych energii leku,bytow lub innych blokad lub przezzkod."

Oddychaj gleboko,podczas gdy Aniolowie przeprowadxa swoja operacje psychiczna ktora wyreguluje twoj duchowy wzrok.Prowadz dziennik swoich wizji i popros anioly o pomoc w ich interpretacjach

Piekne ;)

Szczerze ... nie spodziewałam się takiego przesłania. Niesamowite! :D Dziękuję

A dla mnie to nie bylo zaskoczenie naprawde:)ciesze sie ze jestes zadowolona pracuj wiec nad tym i daj za jakis czas znac jak ci idzie
Buziak sun
Awatar użytkownika
sunshiness

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Nela » 18 sie 2011, 08:11

Sun, dziekuje Ci bardzo za przeslanie :D ;) milego dnia :D
Mit den Flugeln der Zeit fliegt die Traurigkeit davon.
Awatar użytkownika
Nela
Wpadłem na chwilę

Postautor: sunshiness » 18 sie 2011, 19:08

nie ma za co dziewczyny wazne zeby choc troche pomoglo....
;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: sunshiness » 18 sie 2011, 19:47

Wioletta pisze:Witaj,ja tez poprosze o karte,jesli mozna;))))

Dla ciebie Wioletta :)

Bogini

Wyraz swoja boska kobieca energie z jej magiczna intuicja i opiekunczoscia

Karta ta mowi o potrzebie uswieconej kobiecej energii ktora przynosi dary takie jak intuicja opiekunczosc i zdolnosci artystyczne.Byc moze zbyt duzo czasu poswiecalas na pozbawiona kreatywnosci prace.Jezeli tak to karta ta jest sygnalem,by poruszac swoje cialo intuicje zmysl artystyczny i opiekunczosc.Powinnas rowniez zwrocic sie do laskawych kobiecych bostw o pomoc w sytuacji o ktora pytasz.Mozesz zwrocic sie do LAKSHMI,ulubionej hinduskiej bogini ktora zapewnia obfitosc;Brigit,celtyckiej bogini leczenia i odwagi;Maryi Dziewicy ,swietej prowadzacej nasze dzieci;Ateny greckiej bogini madrosci ;EGIPSKIEJ BOGINI iSIS,aktora pomaga kobietom radzic sobie z domem i rodzina lub ktorejkolwiek z tysiecy innych godnych zaufania swietuych
kobiecych bostw.

Dzialania ktore nalezy podjac

W kazdej kobiecie sa 3 czesc bogini :Dziewcze(dziecko wewnetrzne czasami niewinne a czasami smiale i odwaznej);Matka (opiekunczosc );Matrona (nauczycielka).Mezczyzni posiadaja analogicznie czesci:chlopca ojca i patriarcie .Wazne jest wyrazanie kazdej z tych czesci w codzinennym zyciu.Pomaga to zrownowwazyc zabawe z praca i z wiazkami.Poswiecaj codziennie czas na wyrazenie wszystkich wszystkich 3 elementow a zauwazysz ze masz wiecej energii i rownowagii

Prosze bardzo ladne masz przeslanie:)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: Wioletta » 18 sie 2011, 20:16

dziekuje Kochana,piekne przeslanie i jakze adekawatne do mojej sytuacji,pieknie dziekuje;))))))
Wioletta

Postautor: sunshiness » 18 sie 2011, 20:21

Wioletta pisze:dziekuje Kochana,piekne przeslanie i jakze adekawatne do mojej sytuacji,pieknie dziekuje;))))))

ciesze sie ze moglam choc troche pomoc ;)
Awatar użytkownika
sunshiness

Postautor: Paulina303 » 09 kwie 2012, 19:50

Mogę prosić?
Tu juz nikt nie rozdaje Przesłań anielskich.
Zamykam temat do czasu wyjaśnienia autorki tematu.
....Ich kenne nichts
Ich kenne nichts
das so schon ist wie du....
Paulina303
Wpadłem na chwilę

Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 11

Poprzednia

Wróć do Opisy Kart Anielskich