Ascendent w Baranie

Ascendent w Baranie

Postautor: Pachet » 20 paź 2015, 17:08

Baran jest bardzo silnym ascendentem. Jeśli urodziłeś się ze wschodzącym Baranem, jesteś śmiały i nowatorski. Lubisz obierać rolę przywódcy, nawet jeśli są to mniej ważne sfery życia. Na przykład w swych przyjaźniach jesteś tym, który próbuje dyktować miejsca sppotkań, restaurację, do której pójdziecie czy film który obejrzycie. Dziecko wschodzącego barana będzie najbardziej apodyktyczne i egocentryczne z całego rodzeństwa. Jako osoba z ascendentem barana masz silne upodobania i niechęci i nigdy nie wstydzisz się ich wyrażać. Twoje działania są prostolinijne i uczciwe. Źle czujesz się z kłamstwami i oszustwem. Zawsze próbujesz przechodzić od razu do sedna, mówisz co myslisz, czekasz co się wtedy stanie. Jest w Tobie zaraźliwy entuzjazm. Jesteś aktywistą i raczej działasz, niż myślisz. Jesteś ciepły, szczodry, żywy, bardzo przyjacielski i zorientowany na ludzi. Lubisz być zauważany. Czasem ludzie ze wschodzącym Baranem mają reputację wichrzycieli. Nie dlatego, że jesteście złośliwi. (wręcz przeciwnie) Ale lubicie porzucać stare, konserwatywne metody i próbować nowego, bardziej śmiałego i bezpośredniego podejścia. Od razu ruszacie do ofensywy, bez względu na to, jaki jest problem i dajecie z siebie wszystko. Jesli chodzie o Ciebie przeszkody są po to, żeby się przez nie przebić. Jednakże, jeśli przeszkoda nie ustępuje, nie będziesz w nią walić głową. Szybko stracisz zainteresowanie i poszukasz innego wyzwania, większego podniecenia. Możesz być oraczem, ale jesli utkniesz pośrodku bruzdy, rzucisz pług i poszukasz innego pola. Baran jest znakiem początków. Naprawdę najlepszy jesteś na początku pracy. Masz w sobie żywość, werwę i energię. Kiedy tylko opanujesz jakąś ideę, nie będziesz czekał, aż wszystkie szczegóły zostaną dopracowane.

Ludzie z tym ascendentem są narażeni na wypadki. Ponieważ jesteś impulsywny i szybko pakujesz się w coś bez zastanowienia, zwykle nie wiesz dokąd zmierzasz. Masz tendencję do potykania się i upadania, wpadania na rzeczy, rozcinania sobie skóry. Często Twoja twarz i głowa są bardzie podatne na obrażenia niż inne części ciała. Jako osoba urodzona pod wschodzącym Baranem, prawdopodobnie masz olśniewający uśmiech, świdrujące oczy, które szybko przeskakują z przedmiotu na przedmiot, złote albo rude zabarwienie skóry lub włosów, muskularne ciało i zwinny szybki krok. Planeta Mars , która włada Baranem, jest bardzo ważna w twoim kosmogramie. Wpływ Marsa daje wielką siłę woli, wytrzymałość agresywny popęd płciowy i potrzebę osiągnięć i uznania. Przynosi też napięcie, konflikt, samolubność, porywczość i wypadkki z ogniem i ostrymi narzędziami.
"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi"
Winston Groom (z książki Forrest Gump)
Pachet
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 27 paź 2013, 19:29
Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 0

Re: Ascendent w Baranie

Postautor: runoutofbreath » 31 mar 2016, 23:13

Jeżeli w chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Barana, oznacza to, że jesteś bardzo aktywny i energiczny. Twoją specjalnością są nowe przedsięwzięcia i szybkie, bezpośrednie reakcje na to, co dzieje się wokół Ciebie. Jesteś skłonny do podejmowania ryzyka, wręcz nieostrożny, więc powinieneś uważać na skłonność do ulegania wypadkom. Wiecznie walczysz z kimś lub czymś. Walka ta jest Twoim żywiołem i nadaje sens Twojemu życiu. Czasem możesz wydawać się agresywny, lecz przeważnie jest to jedynie sposób kompensowania lub maskowania niepewności. Ponieważ dlugie przemyśliwanie nie jest Twoja mocną stroną, zdarza Ci się coś zrobić lub powiedzieć z rozpędu, bez zastanowienia, czy komuś tym zrobisz przykrość. Łatwo zaczynasz wiele nowych rzeczy, lecz masz trudności z ich kończeniem, gdyż wytrwałość w działaniu nie jest Twoją specjalnością.

Wygląd
Jesteś prawdopodobnie dość wysoki lub co najmniej średniego wzrostu. Przeważnie szczupły, o wyraźnej muskulaturze, sprawiasz wrażenie wysportowanego i silnego. Poruszasz się szybko, energicznie. Twarz pociągła, czasem trójkątna, o ostrych, nieraz wręcz kanciastych rysach. Oczy często małe, o przenikliwym, a nawet świdrującym spojrzeniu.

astrolabium.pl


Ogromna potrzeba ruchu i aktywności, stąd duże zainteresowanie sportami, tańcem itp. Skłonność do ryzyka, odwaga. Spontanicznie stawia swoje sprawy na pierwszym miejscu, często nie licząc się z potrzebami innych. Zawsze w pośpiechu, niecierpliwy. Niepokorny i prowokujący stosunek do otoczenia. Łatwo wpada w gniew.

Cechy fizyczne:
Twarz “tryskająca energią” z kanciastymi, męskimi rysami (także u kobiet), o trójkątnym kształcie. Charakterystyczne, wyróżniające się obfite ("krzaczaste") brwi o "łukowatych" kształtach, które czasami łączą się ze sobą. Czoło jakby wypukłe i posiadające nierówności, trochę przypominające guzy, zwłaszcza w obszarze brwi i między nimi. Wydłużona szyja, u mężczyzn wyraźniej wystające “jabłko Adama”.
Budowa ciała żylasta, szczupła, a z uwagi na wzmożoną aktywność, często muskularna. Ruchy szybkie, energiczne, chód zdecydowany. Ogólnie młodzieńczy wygląd.
Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:
Ogromna potrzeba ruchu i aktywności, stąd duże zainteresowanie sportami, tańcem itp. Skłonność do ryzyka, odwaga. Spontanicznie stawia swoje sprawy na pierwszym miejscu, często nie licząc się z potrzebami innych. Zawsze w pośpiechu, niecierpliwy. Niepokorny i prowokujący stosunek do otoczenia. Łatwo wpada w gniew.

eraastrologii.pl

Znane osoby z Ascendentem w Baranie: Cristiano Ronaldo, Joan Baez, Shannen Doherty czy Shakira
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 173
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33


Wróć do Zbiorczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości