Ascendent w Pannie

Ascendent w Pannie

Postautor: Elie » 13 mar 2014, 11:08

ObrazekAscendent w Pannie

Dążenie do perfekcji, krytycyzm, skłonność do oceniania i drobiazgowego analizowania. Proporcjonalna sylwetka, owalna twarz, drobne rysy, schludny wygląd.
W momencie Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Panny. Oznacza to, że wiecznie dążysz do perfekcji i masz skłonność do wyłapywania i oceniania wszystkiego, co Twoim zdaniem od tej perfekcji odbiega. Masz potrzebę mówienia innym, co mogą w sobie ulepszyć – to jednak może być odbierane przez otoczenie jako sklonność do krytykowania. Jesteś niezmiernie krytyczny też wobec siebie, aż do kompleksu niższości. W związku z tym, mimo iż zapewne masz duże możliwości umysłowe, trudno Ci w nie uwierzyć. Lepiej czujesz się w rozwiązywaniu problemów konkretnych, praktycznych, niż abstrakcyjnych. Jesteś precyzyjny, analityczny, dobry w organizowaniu i porządkowaniu. Powinienieś uważać, by w pogoni za perfekcją nie zatracić spontaniczności.

Wygląd
Prawdopodobnie jesteś raczej średniego wzrostu, zapewne dość szczupły. Możesz mieć ciemną cerę w odcieniu oliwkowym (albo przynajmniej łatwo się opalasz na taki kolor) i ciemne włosy.Twarz owalna, pociągła, o wysokim czole. Oczy blisko osadzone, drobne rysy twarzy, usta wąskie. Cichy, dość słaby głos. Ogólnie schludny i zadbany wygląd.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31322
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Ascendent w Pannie

Postautor: runoutofbreath » 01 kwie 2016, 15:02

Wrażenie osoby skromnej, poukładanej, niepozornej, ale eleganckiej. Nie narzuca się, postawa raczej powściągliwa, dostosowująca się. Spontaniczność nie jest mocną stroną. Praktyczne podejście do spraw. Dokładność i metodyczność w działaniu.

Cechy fizyczne:
Twarz raczej pociągła, ale z szerokim czołem. Drobne, ostre, “chłodne” rysy (np. szpiczasta broda). Gładka cera, proste brwi. Charakterystyczne “punktowe”, surowe spojrzenie “naukowca”, które jakby ciągle coś analizowało, mierzyło, oceniało. Czasem sprawia wrażenie posiadania - a nie raz jest tak w rzeczywistości - delikatnego “zeza” (np. John Malkovich, Patrick Swayze, Bruce Willis, Kurt Cobain, Renée Zellweger, Emma Watson). Oczy przeważnie małe, a usta wąskie.
Najczęściej smukła budowa ciała oraz dość delikatna uroda. Naturalna fotogeniczność mimo, że wygląd bardziej “biznesowy” niż “filmowy”. Tendencja do “iksowatych” nóg. Zachowuje młody wygląd przez wiele lat. Z uwagi na duże przywiązywanie wagi do zdrowia i higieny, ciało zawsze jest świeże i zadbane.
Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:
Wrażenie osoby skromnej, poukładanej, niepozornej, ale eleganckiej. Nie narzuca się, postawa raczej powściągliwa, dostosowująca się. Spontaniczność nie jest mocną stroną. Praktyczne podejście do spraw. Dokładność i metodyczność w działaniu. Dużo krytyki zarówno wobec innych jak i wobec siebie, ciągle czuje, że ma coś jeszcze do zrobienia lub poprawienia, stąd ciągłe martwienie się, a nawet zrzędliwość. Skupianie się na szczegółach może zasłonić im obraz całości danej sprawy. Lubi pomagać innym. Bardzo dba o zdrowie, higienę osobistą i wygląd, ale i tak najczęściej jest z niego niezadowolona.

eraastrologii.pl

Osoba z ascendentem w Pannie jest raczej skromna, poukładana, raczej elegancka. Nie narzuca się innym, preferuje powściągliwe zachowanie w relacjach międzyludzkich. Każda decyzja, jaką podejmuje, musi być dobrze przemyślana - spontaniczność nie należy do jej mocnych stron.

Praktycznie podchodzi do niemal wszystkich kwestii w życiu, a równocześnie w swoich działaniach jest metodyczna i dokładna. Krytycznym okiem patrzy na siebie i swoich bliskich, chociaż skupianie się na szczegółach może zaburzyć jej właściwą ocenę danej osoby czy danego problemu.

Wygląd zewnętrzny

Ascendentalna Panna ma drobne, ostre rysy, pociągłą twarz i szerokie czoło. Jej cera zazwyczaj jest gładka, brwi proste, a spojrzenie surowe, punktowe, tak, jakby analizowała otoczenie. Oczy z reguły są niewielkich rozmiarów, usta zaś wąskie.

Osoby z Panną w ascendencie mają raczej delikatną urodę i smukłą budowę ciała. Cechuje je fotogeniczność, chociaż bardziej 'biznesowa' niż 'filmowa', a także zachowywanie młodego, atrakcyjnego wyglądu na długie lata. Dbają o zdrowie i higienę, dlatego zawsze są zadbane i wyglądają bardzo atrakcyjnie.

Cechy usposobienia

Osoby z ascendentem w Pannie mają niedosyt wiedzy - ciągle chcą się uczyć, doskonalić, zdobywać nowe umiejętności. Zbyt wiele energii poświęcają szczegółom i drobnostkom - i nad tym powinny szczególnie pracować. Owszem - staranny ubiór, przemyślany temat rozmowy czy dopieszczone menu są ważne, jednak nie powinny budzić ogromnego niepokoju i spędzać snu z powiek.

Dodatkowo ascendentalne Panny często zachowują rezerwę do innych, dokładnie zastanawiają się, zanim podejmą jakąś decyzję i nie ulegają gwałtownym namiętnościom. W związkach szukają osób przestrzegających higieny osobistej i lojalnych.

W pracy są zorganizowane, dokładne i punktualne. Zawsze trzymają porządek w swoich rzeczach, lubią się zajmować drobiazgami i mają skłonność do brania nadgodzin w pracy

horoskop.sennik.biz


Znane osoby z Ascendentem w Pannie: Patrick Swayze, Ryan Reynolds, Sharon Stone, Tom Cruise czy Emma Watson
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 173
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33


Wróć do Zbiorczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości