Ascendent w Rybach

Ascendent w Rybach

Postautor: Elie » 13 mar 2014, 11:28

ObrazekAscendent w Rybach

Oderwanie od rzeczywistości, wyobraźnia, uduchowienie, instynkt, intuicja, zmienność, podatność na wpływy otoczenia. Duże marzycielskie oczy i wydatne usta.
W chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Ryb. Z tym ascendentem jeteś odbierany jako osoba marzycielska i w jakiś sposób odrealniona, a także uduchowiona. W działaniu zazwyczaj kierujesz się instynktem i intuicją, a nie logiką. Jesteś bardzo zmienny, zarówno pod względem wyglądu, jak i sposobu bycia; Twoi znajomi czy rodzina nieraz nie wiedzą, czego się po Tobie spodziewać. Jesteś bardzo podatny na wpływy i wrażliwy na nastroje otoczenia. Czasem żyjesz jak we śnie i masz skłonność do łudzenia się, że świat wygląda tak, jak chciałbyś go widzieć, zamykając oczy na nieprzyjemne fakty. Nie masz cierpliwości do borykania się z prozą życia. Szukasz partnera rzeczowego, logicznego i poukładanego, który załatwi za Ciebie nudne codzienne sprawy, żebyś Ty mógł trwać w marzeniach lub oddawać się działaniom twórczym.

Wygląd
Jesteś zazwyczaj osobą drobnokościstą, w młodym wieku często szczupłą, a nawet chudą, w dojrzałym możesz mieć skłonność do nadwagi. Bardzo charakterystyczne dla tego ascendentu są oczy – duże i marzycielskie, a także wydatne usta.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31482
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Ascendent w Rybach

Postautor: runoutofbreath » 01 kwie 2016, 15:08

Przedstawiciele tego znaku wschodzącego łatwo dostosowują się do sytuacji, niczym kameleon i prawie nigdy nie oczekują bycia w centrum zainteresowania. Są wiecznymi marzycielami, tworzącymi swój własny, subiektywny świat, do którego mało kto ma dostęp.

Cechy fizyczne:
Twarz najczęściej okrągła, z uwydatnionymi kościami policzkowymi. Znakiem szczególnym są przede wszystkim oczy, które najczęściej są duże, lśniące, po prostu piękne. Gdy są mniejsze (zdarza się rzadziej) przybierają lekko skośnego kształtu. Spojrzenie pełne ciepła, głębi, rozmarzone, hipnotyczne i nieco mętne. Powieki czasem sprawiają wrażenie jakby były spuchnięte, a policzki lekko opadnięte. Nos zwykle zgrabnie uformowany. Usta miękkie i wrażliwe, wpadające w oko dzięki ładnemu kształtowi.
Budowa ciała ze skłonnością do tycia (głównie w późniejszym wieku), choć i przy normalnej wadze tendencja do podwójnego podbródka. Wzrost najczęściej niski lub średni. Zauważalna czasem jakaś osobliwość związana ze stopami - mogą na przykład być nietypowych rozmiarów lub kształtów, ewentualnie bardzo wrażliwe, co może dawać problem z doborem obuwia.
Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:
Z racji tego, że Ryby to najbardziej empatyczny i współczujący znak zodiaku, a Ascendent reprezentuje m.in. to w jaki sposób odbiera się otoczenie oraz reaguje na nie, osoby z Ascendentem w tym znaku są szczególnie wyczulone na wpływy towarzystwa w jakim się znajdują. Każda zmiana w nastroju czy emocjach poszczególnych osób z najbliższego otoczenia, jest od razu uchwycona przez ich sensytywne “serce”. Reakcją najczęściej jest “dostrojenie się” do danego “klimatu”. Przedstawiciele tego znaku wschodzącego łatwo dostosowują się do sytuacji, niczym kameleon i prawie nigdy nie oczekują bycia w centrum zainteresowania. Są wiecznymi marzycielami, tworzącymi swój własny, subiektywny świat, do którego mało kto ma dostęp. Ogromna wyobraźnia, ale i zmienne nastroje. Osobowość trudna do zrozumienia. Wskazany “życiowy” i zdecydowany partner, który pomoże zająć się codziennymi, przyziemnymi sprawami.

eraastrologii.pl

O osobie z ascendentem w Rybach można powiedzieć, że jest prawdziwym kameleonem. Nie ma problemów z dostosowywaniem się do zmiennych sytuacji, nie musi brylować w towarzystwie, wystarczy, aby miała możliwość oddawania się swoim marzeniom i tworzenia w głowie swojego własnego świata.

Nie lubi dopuszczać do niego innych osób, chociaż jest nastawiona do otoczenia bardzo pozytywnie i życzliwie.

Wygląd zewnętrzny

Z cech wyglądu, które można zauważyć na pierwszy rzut oka, ascendentalne Ryby posiadają okrągłą twarz, uwydatnione kości policzkowe, a także duże, piękne, lśniące oczy (czasami o lekko skośnym kształcie), patrzące ciepło, nieco marzycielsko i hipnotycznie na cały otaczający świat. Ich nos jest zazwyczaj ładny, podobnie usta, zazwyczaj ładnie wykrojone i skłonne do uśmiechu.

Mają niestety tendencję do tycia, ale dopiero w późniejszym wieku. Są raczej niskiego wzrostu, mają też specyficzne stopy - albo za małe lub za duże w stosunku do ciała, albo ekstremalnie wrażliwe.

Charakter i usposobienie

Główne cechy charakteru osoby z ascendentem w Rybach to duża wrażliwość, umiejętność okazywania współczucia, zdolność do twórczego wykorzystywania wyobraźni, a także uczynność. Dzięki sporej intuicji bez problemu potrafią one wczuwać się w sytuację innych, a także przewidywać bieg wydarzeń.

Raczej lekko przyjmują nieszczęścia, chociaż zdarzają się sytuacje, że bywają zbyt chwiejne emocjonalnie i nie potrafią odmawiać.

Empatia sprawia, że chętnie wyciągają do ludzi pomocną dłoń i nie potrafią pozostać obojętnymi na cierpienie i problemy innych ludzi. Powinny ostrożnie wybierać przyjaciół, gdyż mogą trafić na ludzi, którzy nie będą mieć oporów przed ich wykorzystaniem. Podobnie może być w związkach - warto, aby ascendentalne Ryby nie pozwalały nigdy, aby partner je wykorzystywał czy zmuszał do służalczości czy zbytniego poświęcenia.

horoskop.sennik.biz

Znane os z tym asc: George Clooney, Antonio Banderas, Johnny Cash, Adriana Lima, Gwyneth Paltrow czy Demi Moore
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 173
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33


Wróć do Zbiorczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości