Ascendent w Strzelcu

Ascendent w Strzelcu

Postautor: Elie » 13 mar 2014, 11:18

Obrazek

Entuzjazm, spontaniczność, głód nowych doświadczeń, optymizm. Sylwetka wysportowana, strój swobodny, pociągła twarz, wyraziste oczy.
W momencie Twojego urodzenia wschodził znak Strzelca. W związku z tym jesteś osobą entuzjastyczną i spontaniczną, stale gotową doświadczać czegoś nowego. Twoja nadzieja i entuzjazm są widoczne w Twoim sposobie bycia. Jesteś zwykle osobą aktywną, zdajesz się wiecznie poszukiwać czegoś nowego i/lub niedostępnego. Bywasz dość bezpośredni, ale Twoje nietakty zwykle uchodzą Ci na sucho, gdyż inni widzą, że nie wynikają one ze złej woli. Starasz się wyrabiać sobie własne opinie na temat wszystkiego, co wydaje Ci się ważne lub interesujące, a potem dzielić się nimi z innymi. Możesz wydawać się nieco naiwny czy nadmiernie optymistyczny. Masz zwykle duże poczucie humoru i nawet w trudnych sytuacjach potrafisz znaleźć coś wartego uśmiechu.

Wygląd
Jesteś osobą zwykle średniego lub wysokiego wzrostu, najczęściej szczupłą, możesz wyglądać na wysportowanego (i z reguły tak jest). Lubisz ubierać się raczej swobodnie i wygodnie. Twarz owalna, nieco wydłużona (czasem tzw. końska twarz), wyraziste oczy o uważnym spojrzeniu.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31372
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2176 razy
Otrzymał podziękowań: 2113 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Ascendent w Strzelcu

Postautor: runoutofbreath » 31 mar 2016, 23:08

Jest chyba najbardziej towarzyski ze wszystkich ascendentalnych braci. Nastawienie do innych mozna okreslic jako pelne entuzjazmu i optymizmu, z bezposrednim podejsciem, ktoremu trudno sie oprzeć. Lubi ruch, nowe miejsca, jest otwarty na nowe doświadczenia, zwłaszcza podróże.

Cechy fizyczne:
Twarz pociągła, owalna. Głowa duża, czasem lekko kwadratowa. Szerokie, zaogrąglone czoło. Oczy również duże z bystrym, otwartym, pewnym siebie i jakby “przemądrzałym” spojrzeniem. Lekko wysunięty do przodu podbródek oraz podniesiona głowa nadają wyglądowi “szlachetny”, “arystokratyczny” wyraz. Z tego powodu oraz z uwagi na tryskający optymizm w wyrazie twarzy łatwo pomylić go z ascendentalnym Lwem. Często duże zęby i szeroki uśmiech :)
Ciało zwykle silne i dobrze zbudowane, dzięki aktywności i pociągowi do sportów zachowuje sprawność i smukłą sylwetkę, choć w późniejszym wieku skłonność do tycia. Nierzadko wyjątkowo duży wzrost lub potężna postura (Nicolas Cage, Sylvester Stallone, Elvis Presley, Marlon Brando, Gérard Depardieu). Ruchy “dystyngowane”, pewne siebie, pełne klasy, żywa gestykulacja i mimika twarzy.
Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:
Jest chyba najbardziej towarzyski ze wszystkich ascendentalnych braci. Nastawienie do innych mozna okreslic jako pelne entuzjazmu i optymizmu, z bezposrednim podejsciem, ktoremu trudno sie oprzeć. Wszędzie jest go pełno, ma ogromne poczucie humoru, zwykle zabawia towarzystwo, dużo się … śmieje :) Lubi spotykać się z ludźmi i zwykle jest lubiany, interesują go rozmowy na każdy temat. W przeciwieństwie do ascendentalnych Bliźniąt chętniej mówi o własnych przemyśleniach i wnioskach niż o tym co wie lub usłyszał. Jednak w poważnych dyskusjach może być “ciężki” z powodu niezachwianego poczucia nieomylności, pouczania innych i nierzadko arogancji. Lubi ruch, nowe miejsca, jest otwarty na nowe doświadczenia, zwłaszcza podróże.

eraastrologii.pl

O ascendentalnym Skorpionie można śmiało powiedzieć, że to jeden z najbardziej towarzyskich znaków, nastawiony pozytywnie do całego świata. Ma bezpośrednie podejście do ludzi i z reguły trudno oprzeć się jego urokowi osobistemu.

Nastawiony jest na zdobywanie nowych wrażeń, podbijanie świata, zwiedzanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi.

Wygląd zewnętrzny

Ascendentalny Strzelec posiada pociągłą, nieco owalną twarz i sporych rozmiarów głowę. Jego oczy - duże, bystre i z otwartym spojrzeniem - przykuwają uwagę. Nad nimi znajdują się mocne brwi, a także szerokie, zaokrąglone czoło. Podbródek jest lekko wysunięty do przodu, a podniesiona głowa nadaje całemu wyglądowi bardzo szlachetny wygląd.

Osoba z ascendentem w Strzelcu ma także silne, nieźle zbudowane ciało, uwielbia sport, a dzięki temu na lata udaje jej się zachować sprawność oraz smukłą sylwetkę. Dystyngowane zachowanie i pewność siebie, a także żywa mimika twarzy i włączanie do wypowiedzi gestykulacji przyciągają uwagę, a optymistyczny wyraz twarzy przywodzi na myśl ascendentalnego Lwa.

Cechy charakteru

Ascendentalny Strzelec jest osobą pełną optymizmu i entuzjastycznie podchodzącą do życia i podejmowania nowych działań. Lubi towarzystwo innych ludzi, dlatego zawsze jest tam, gdzie coś się dzieje i gdzie można z kimś porozmawiać, wymienić poglądy i opinie.

Cechą charakterystyczną jest także szczerość i otwartość w rozmowach zarówno z bliskimi, jak i nowo poznanymi osobami. Pokłady tolerancji oraz współczucia i szacunku dla innych, a także przyjazne nastawienie zjednują mu przyjaciół, na których może on liczyć w każdej sytuacji.

Ascendentalny Strzelec powinien szukać pracy w miejscu, gdzie będzie miał wiele zajęć i ciągle będzie w ruchu, a dodatkowo spocznie na nim odpowiedzialność za efekty poszczególnych działań. Najlepiej, aby łączyły się one z jego zainteresowaniami i pasjami oraz powołaniami.

horoskop.sennik.biz

Znane os z tym asc: Nicolas Cage, Księżna Diana, Brad Pitt czy Elvis Presley.
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 173
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33


Wróć do Zbiorczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości