Ascendent w Wadze

Ascendent w Wadze

Postautor: Elie » 13 mar 2014, 11:11

ObrazekAscendent w Wadze

Towarzyskość, dążenie do harmonii, duża rola związków z ludźmi, poczucie estetyki, bezstronność. Proporcjonalna sylwetka, regularne rysy, harmonijny wygląd.
W chwili Twojego urodzenia na horyzoncie wschodził znak Wagi. Znakiem tym rządzi planeta Wenus, odpowiadająca za wdzięk i harmonię, więc zapewne jesteś korzystnie odbierany przez otoczenie. Jesteś osobą towarzyską, masz uprzejmy sposób bycia i zapewne także miłą powierzchowność. Bardzo ważne są dla Ciebie związki partnerskie i prawdopodobnie nie masz większych trudności ze zwróceniem na siebie uwagi potencjalnych partnerów lub partnerek. Gorzej natomiast z utrzymaniem związku na dłużej, gdyż Twoje relacje partnerskie często rozbijają się z powodu walki o dominację. Nieraz przyciągasz do siebie osoby waleczne i skłonne do prowokowania konfliktów.

Wygląd
Jak już zostało powiedziane, Waga jest znakiem wdzięku i harmonii, więc jest duże prawdopodobieństwo, że jestes osobą atrakcyjną, o proporcjonalnej sylwetce i regularnych rysach twarzy. Wiele osób z tym ascendentem bardzo zwraca uwagę na swoj wygląd, ale nawet jeśli preferujesz ubrania swobodne i niedbałe, potrafisz nosić je z wdziękiem i dobrze w nich wyglądać.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31322
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Ascendent w Wadze

Postautor: runoutofbreath » 01 kwie 2016, 14:58

Miły i życzliwy sposób bycia. Dużo się uśmiecha, otwartość na wszelkie kontakty towarzyskie, flirty, choć rzadko robi pierwszy krok. W życiu skupienie się na partnerstwie oraz relacjach międzyludzkich, choć zbyt duży nacisk kładzie na reputację i ugodowość.

Cechy fizyczne:
Twarz gładka o regularnych i łagodnych rysach. Oczy jakby lekko podkrążone, ładne, ale samo spojrzenie raczej chłodne. Cały wyraz twarzy uznawany za przyjemny, uroczy i serdeczny. Nierzadko dołeczki na policzkach. Nos prosty. Pewnego rodzaju sztuczność uśmiechu, “manekinowość”. Usta, delikatnie wyrzeźbione, zazwyczaj duże, ale nie tak jak u Byka. U mężczyzn czasami słaby zarost.
Proporcjonalna budowa ciała, mimo skłonności do tycia (zwłaszcza w późniejszym wieku). Ruchy uprzejme, harmonijne i pełne gracji. Wygląd najczęściej uznawany za atrakcyjny.
Sposób bycia i wizerunek zewnętrzny:
Miły i życzliwy sposób bycia. Dużo się uśmiecha, otwartość na wszelkie kontakty towarzyskie, flirty, choć rzadko robi pierwszy krok. W życiu skupienie się na partnerstwie oraz relacjach międzyludzkich, choć zbyt duży nacisk kładzie na reputację i ugodowość, unika bezpośrednich konfrontacji. Dzięki temu oraz czarującym manierom ma zadatki na mediatora i dyplomatę. Duża zdolność do kompromisów. Niezdecydowanie, daje łatwo się podporządkować. Lubi dobrze wyglądać, spędza dużo czasu przed lustrem i na zakupach. U mężczyzn czasem lekka zniewieściałość.

eraastrologii.pl

Ascendentalna Waga to osoba miła i życzliwa, często uśmiechnięta i otwarta na innych. Lubi, gdy zabiega się o jej względy, raczej trudno zdecydować się jej na pierwszy krok. Skupia się na relacjach międzyludzkich i partnerstwie, troszczy się także bardzo o swoją nieskalaną reputację, która - jej zdaniem - ma bardzo istotne znaczenie w życiu.

Jej życzliwość sprawia, że ludzie chętnie do niej lgną, chętnie się z nią spotykają i cenią wspólne rozmowy oraz wspólnie spędzony z nią czas.

Wygląd zewnętrzny

Ascendentalna Waga to osoba o gładkiej twarzy, z regularnymi, harmonijnymi i łagodnymi rysami oraz ładnymi, raczej niewielkimi, podkrążonymi oczami o chłodnym spojrzeniu. Wyraz jej twarzy jest raczej przyjemny, serdeczny, mimo chłodnego spojrzenia. Cechą charakterystyczną są także urocze dołeczki w policzkach i prosty nos. Usta ascendentalnej Wagi są delikatnie wyrzeźbione, raczej duże. Cechą charakterystyczną twarzy mężczyzn jest słaby zarost.

Ciało ascendentalnej Wagi jest proporcjonalnie zbudowane. Ma ona tendencję do tycia, ale jest w stanie z nią walczyć. Uznawana jest raczej za atrakcyjną.

Cechy charakteru

Osoba z ascendentem w Wadze charakteryzuje się romantyzmem i dużym poczuciem piękna oraz harmonii. Do jej wad należą z kolei skłonność do lenistwa, obojętność na problemy i potrzeby innych czy niezdecydowanie.

Ascendentalne Wagi cenią sobie bardzo relacje z innymi ludźmi. Otoczenie postrzega je jako bardzo miłe i uczynne osoby, zwłaszcza, że nie potrafią one powiedzieć 'nie' na czyjeś prośby o pomoc i przysługę. Potrzeba obcowania z innymi jest na tyle silna, że do normalnego funkcjonowania potrzebuje rozumiejącego jej potrzeby partnera.

Cechą charakterystyczną osób z ascententem w Wadze jest także umiejętność dyplomatycznego rozwiązywania problemów. W związku z tym świetnie sprawdzą się na stanowiskach prawniczych, związanych z negocjacją, pracą z ludźmi czy mediacjami.

horoskop.sennik.biz

Znane osoby z Ascendentem w Wadze: Leonardo Di Caprio, Geena Davis, Katy Perry, Beyonce i Jennifer Aniston
Awatar użytkownika
runoutofbreath
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 173
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:42
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Podziękował : 93 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 33


Wróć do Zbiorczy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości