Astrologia elekcyjna

Astrologia elekcyjna

Postautor: Iza74 » 15 cze 2015, 14:22

strologia elekcyjna powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie tych, którzy planowali rozpoczęcie ważnych przedsięwzięć. Od wieków korzystali z niej władcy, prosząc swych astrologów o wyznaczenie najpomyślenijszego terminu rozpoczęcia wojny, przeprowadzenia ważnych układów politycznych czy zawarcia istotnego z punktu widzenia interesów dynastycznych małżeństwa. Nawet data rozpoczęcia drugiej wojny światowej została ustalona przez astrologa.
Wyliczenie właściwego momentu, a więc analiza układu planet w okresie, w jakim planowane jest przedsięwzięcie, stały się obecnie dostępne nie tylko dla wielkich tego świata.
Za pomocą astrologii elekcyjnej wyznacza się dobry moment na rozpoczynanie spraw sądowych, operacje związane z nieruchomościami, przeprowadzki, rozpoczęcie działalności firmy, zawarcie małżeństwa czy zabiegi medyczne.

Horoskop elekcyjny zależy głównie od pozycji Księżyca. Sprawdza się dokładnie, czy Księżyc nie jest w Biegu Jałowym. Księżyc wchodzi w Bieg Jałowy, jeżeli do końca znaku, w którym Księżyc się aktualnie znajduje, nie tworzy on już żadnego głównego aspektu.

Tradycja astrologii elekcyjnej mówi, że przedsięwzięcia podejmowane w Biegu Jałowym Księżyca nie przebiegają pomyślnie, obracają się wniwecz lub gonią resztkami do marnego końca. Realizm podejmowanych w takim okresie decyzji pozostawia wiele do życzenia.

Wskazane jest, aby horoskop elekcyjny poprzez znak na ascendencie wskazywał sprawę, dla której stawia się ten horoskop. Korzystne jest też, gdy Słońce, Księżyc, Wenus i Jowisz są nad horyzontem.

Jeżeli chcesz, aby Twoje plany się powiodły, możesz uzyskać wyliczenie właściwego momentu lub okresu, sprzyjającego sukcesowi przedsięwzięcia.

Potrzebne dane;
Jakie wydarzenie Cię interesuje
Miejsce wydarzenia
Planowany okres w którym
ma nastąpić wydarzenie
Swoje dane - data, godzina i miejsce urodzenia
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1939
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Wróć do Ogólne informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości