Autoregresja hipnotyczna- objaw po

Re: Autoregresja hipnotyczna- objaw po

Postautor: Esencja » 04 kwie 2012, 21:33

Ewa F pisze: Normalnie czułam,ze nie moge oddychać! Regreser to widział,wypowiedział pewną formułke po której wrócilam do rzeczywistości. Nie wiem jak by to było gdy by Ci sie zaczeło cos dziać,to kto Cię przywróci?
Moze jest to mozliwe,bo isnieje cos takiego jak autohipnoza,ale nie jestem tego pewna wiec nie umie odpowiedzieć.

Z tego co wiem, to z hipnozy nie można się nie wybudzić... Albo się po prostu zapadnie w głęboki sen, albo powraca do świata żywych, że tak określę, czyli odzyskamy świadomość.;) Tak samo pewnie byłoby w przypadku, kiedy Pani już udusiłaby się...
Chodzi tutaj o częstotliwości na których nasz mózg nadaje... Jednak to regresja, jakby nie patrzeć więc, hmm... nieco wahałabym się...
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: Ewa F » 05 kwie 2012, 19:02

No nie wiem jak to jest wiec wole napisac,zeby sesje robic pod okiem kogos kto wie jak wyprowadzic ze stanu hipnotycznego. ;)
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże"
Ewa F

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 33

Postautor: Elzbieta » 05 kwie 2012, 19:11

W nas jest kobieta która metodą hipnotyczną leczy z nałogów.Szczególnie nałogowych palaczy i to z dobrym skutkiem.
Czyli wpływa na podświadomość?
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2235 razy
Otrzymał podziękowań: 2184 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Esencja » 07 kwie 2012, 12:47

Ellie pisze:W nas jest kobieta która metodą hipnotyczną leczy z nałogów.Szczególnie nałogowych palaczy i to z dobrym skutkiem.
Czyli wpływa na podświadomość?

Też słyszałam o tej metodzie leczenia ludzi z nałogów. Myślę, że wpływa na podświadomość. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawsze ma to skutek. Nie można wywrzeć jakiegokolwiek skutku na osobie, która ma blokady, bądź tego nie chce. Po prostu nie przyjmie tych sugestii, odrzuci je.
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: Seji » 16 lip 2012, 21:31

Ja miałam regresję niehipnotyczną, i też miałam pewne obrazy i doznania fizyczne. Ale więcej przekazu odebrała za mnie regreserka, która połączyła się z moją podświadomością i opiekunem duchowym. Nie mogła prowadzić normalnej regresji, gdyż nic nie słyszałam.
Awatar użytkownika
Seji
Wpadłem na chwilę

Droga życia: 7

Postautor: xMoni7 » 17 lip 2012, 00:45

Seji pisze:Ja miałam regresję niehipnotyczną, i też miałam pewne obrazy i doznania fizyczne. Ale więcej przekazu odebrała za mnie regreserka, która połączyła się z moją podświadomością i opiekunem duchowym. Nie mogła prowadzić normalnej regresji, gdyż nic nie słyszałam.

A możesz podzielić się z nami jakie były te doznania fizyczne? Np jakieś ciarki, chłód? Może jakieś ciepło? :)
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"
"Ścieżek i dróg jest wiele, cel tylko jeden - Miłość"
Awatar użytkownika
xMoni7
Forumowicz do entej

Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 1

Postautor: Seji » 17 lip 2012, 09:15

Ból w uszach, szczególnie w lewym, który ledwo mogłam wytrzymać, oprócz tego chłód oraz bardzo silny strumień energii biegnący przez całą rękę, którą mi regreserka trzymała, i dalej, być może było też coś w rodzaju katalepsji astralnej.
Awatar użytkownika
Seji
Wpadłem na chwilę

Droga życia: 7

Poprzednia

Wróć do Hipnoza