Autoregresja hipnotyczna- objaw po

Autoregresja hipnotyczna- objaw po

Postautor: Soledad » 12 gru 2011, 20:15

Witam,

Wlasnie zaczelam moja przygode z odnajdywaniem siebie.
Wykonalam autoregresje hipnotyczna by poznac swe inkarnacje. Powiem szczerze, ze nie jest latwo przypomniec sobie ludzi. Otoczenie tak, ale ludzi trudniej....

Chcialam sie zapytac czy ktos mial jakies symptomy po autoregresji?
U mnie wystapilo uczulenie- nadgarstek zrobil sie czerwony i zaczal swedziec! Minelo, zastanawiam sie czy to moze cokolwiek oznaczac...

Macie jakies doswiadczenia z autoregresja hipnotyczna? Ja uzylam nagrania Pana Pawla Stania.
Soledad

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Autoregresja hipnotyczna- objaw po

Postautor: szalin » 28 mar 2012, 22:56

Pierwszy raz wykonałam autoregresję hipnotyczną około 2 miesiące temu. Poprosiłam o pokazanie jednego z moich poprzednich żyć. Po około godzinie ukazała mi się wizja, w której byłam mężczyzną żyjącym w Starożytnej Grecji, miałam dwójkę dzieci i żonę. Moim codziennym zajęciem było uprawianie roli, widziałam swój dom (średniej klasy) i żonę bawiącą się z moimi dziećmi na łące, wokół były ogromne połacie pól. Ubrana byłam w białą albo szarą szatę (niestety już nie pamiętam) i obserwowałam całą sytuację z pewnej odległości, chyba musiałam wcześniej zginąć, gdyż czułam jak kobieta, która byłą moją żoną nie widziała mnie i jakby podniosła się ze śmierci męża.

W wieku 13 lat byłam zachwycona i zaczytywałam się w historii Starożytnej Grecji, ale w wieku 16 lat mi to przeszło i całkowicie o tym zapomniałam. Teraz podejrzewam, że żyłam kiedyś w tych czasach i dlatego mnie to tak interesowało:)
Awatar użytkownika
szalin

Postautor: Esencja » 02 kwie 2012, 22:38

Ja mam małe pytanko do tych, którzy to przeżyli, w jaki sposób jesteście w stanie podczas takiej regresji rozpoznać ludzi, których znacie w obecnym wcieleniu? Przecież oni zapewne różnią się wyglądem itd... ;) tak po prostu intuicja wam podpowiada czy jak? tak z ciekawości pytam, bo strasznie mnie to interesuje :) i byłoby miło, gdybyście trochę to przybliżyli...
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: Ewa F » 03 kwie 2012, 09:22

Nie wiem jak ma ktos inny ale ja to wiem,czuje. Cofnelam sie kiedys do poprzedniego wcielenia,pewnie ostatniego bo byla to II Wojna Świetowa, Byłam ukryta z dziecmi w piwnicy,szli Niemcy i zabijali każdego kogo spotkali.
Słyszałam zblizające sie kroki,drzwi do piwnicy sie otworzyły staneło dwóch Niemców,ale tylko jeden zaglądnął do piwnicy.Wsadził głowe,zobaczył mnie z maleńkimi dziećmi,nasze oczy sie spotkały.Zobaczył moje przerażenie i błaganie i litość....Nie powiedział ani słowa,zamknął piwniece a do kumpla,powiedzial,ze nie ma nikogo.
Gdy zobaczyłam tego Niemca poczułam,ze to jest obecny mój mąż. To uczucie ta pewność jest w nas.
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże"
Ewa F

Droga życia: 33

Postautor: Olenka74 » 03 kwie 2012, 09:28

Pani Ewo, a jak to zrobić, żeby się cofnąć, czy mogłaby mi Pani coś poradzić jak zupełnemu laikowi. Chciałabym to zrobić, może poznałabym przyczyny dlaczego mam 2 długi karmiczne 13 i 19 ;)
Awatar użytkownika
Olenka74
Gawędziarz

Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Ewa F » 03 kwie 2012, 18:07

Ojj to musiał by zrobic Regreser. Ja chodziłam przez rok do Rocznej Szkoły Regresingu i tam sobie na wzajem robilismy sesje. Uczylismy sie jak to robić,a przy okazji uwalniali od zbednego balastu,czyli od wszystkiego co nam w obecnym życiu przeszkadza. Sesje byly prowadzne pod okiem juz dyplomowanych Regreserów.Pilnowali nas i czuwali żeby wszytko przebiegało bezpiecznie i tak jak ma być. miałam po roku robic licencje lae jakos tak sie to rozmylo. Moze kiedys dokończe:)
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże"
Ewa F

Postautor: Olenka74 » 03 kwie 2012, 18:42

Ooo to nawet nie wiedziałam, że są takie szkoły, choć rzeczywiście lepiej samemu takich rzeczy nie robić, zwłaszcza laik, bo można się z tego nie wybudzić :( Dziękuję Ewo za radę ;)
Awatar użytkownika
Olenka74
Gawędziarz

Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Štilić » 04 kwie 2012, 09:59

Chciałabym przekonać się na własnej skórze czy faktycznie regresing naprawdę działa, a nie jest to tylko "żart" naszej podświadomości, ktora pozwala nam widziec to co chcielibysmy zobaczyć.
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Awatar użytkownika
Štilić
Forumowicz do entej

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Postautor: xMoni7 » 04 kwie 2012, 17:10

Pani Ewo Pani jest ekspertem w tym temacie, zna się Pani na tym. Dlatego mam takie pytanie. :) Co Pani sądzi o autoregresji hipnotycznej za pomocą nagrań mp3?
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidzialne dla oczu"
"Ścieżek i dróg jest wiele, cel tylko jeden - Miłość"
Awatar użytkownika
xMoni7
Forumowicz do entej

Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 1

Postautor: Ewa F » 04 kwie 2012, 20:17

Štilić pisze:Chciałabym przekonać się na własnej skórze czy faktycznie regresing naprawdę działa, a nie jest to tylko "żart" naszej podświadomości, ktora pozwala nam widziec to co chcielibysmy zobaczyć.

Powiem tak.
Chodziłam na Regresing chyba z 3 miesiące. Miałam jakies tam wizje,obrazy,ale nigdy nie wiedziałam czy to czasem ja sama nie wymyslam tych scen? Nic mi sie nie działo,a ludzie obok czasem sie w glos smiali,czesem płakali,czasem darli sie w niebogłosy. Przyznam sie szczerze,ze uwazałam to za histerie, za udawanie,ponieważ mi nigdy nic nie działo.
Pewnego dnia trafiłam na trenera, który tak poprowadził sesję,ze wreszcie cos mi sie odblokowało. doznania fizyczne które zaczęłam czuć nie były wymyslone,bo nagle pojawiały sie bóle w róznych czesciach ciała,nieopanowany płacz,potem smiech,uczucie duszenia..... Doznałam szoku!!
Wreszcie uwierzyłam,ze to wszytko dzieje sie na prawde,ze te obrazy w mojej glowie,nie sa moim wymysłem bo towarzyszą im doznania fizyczne!!
Pani Ewo Pani jest ekspertem w tym temacie, zna się Pani na tym. Dlatego mam takie pytanie. Co Pani sądzi o autoregresji hipnotycznej za pomocą nagrań mp3?

Co do nagrań z mp3 to nie mam pojecia?
W trakcie sesji jesteśmy cały czas swiadomi. W kazdej chwili mozemy przerwac sesje. W każdej chwili Regreser moze przerwać sesję gdy widzi ,ze nam sie cos dziej. Ja na przykład dusiłam się, bo weszłam we wcielenie gdzie byłam malym chlopczykiem i topiłam sie w przerębli. Normalnie czułam,ze nie moge oddychać! Regreser to widział,wypowiedział pewną formułke po której wrócilam do rzeczywistości. Nie wiem jak by to było gdy by Ci sie zaczeło cos dziać,to kto Cię przywróci?
Moze jest to mozliwe,bo isnieje cos takiego jak autohipnoza,ale nie jestem tego pewna wiec nie umie odpowiedzieć.
Ewa F

Następna

Wróć do Hipnoza