Bardzo proszę o podanie skryptu ochronnego dla mojej kotki

Bardzo proszę o podanie skryptu ochronnego dla mojej kotki

Postautor: Lillith » 24 cze 2014, 09:10

Witam, bardzo proszę o podanie skryptu ochronnego dla mojej ukochanej urwisicy kotki o imieniu Lillith ....

Zdarza się, że jak wraca nawet z krótkiej wycieczki, to przynosi do domu pamiątki spotkania i ostrej wymiany zdań z innymi kotami - podrapany nos, ugryzione ucho lub ślady po pazurach na ciele .... Czy istnieje jakiś skrypt, bidruna lub sigl, który ochroniłby ją przed ranami i innymi przykrymi niespodziankami czającymi się za płotem podwórka ???

Bardzo dziękuję :)
,,Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle".
Lothar Zenetti

i ja głęboko w to wierzę .... :)
Awatar użytkownika
Lillith

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Znak zodiaku: Strzelec
Droga życia: 11

Re: Bardzo proszę o podanie skryptu ochronnego dla mojej kot

Postautor: Elzbieta » 24 cze 2014, 12:58

Miło, że po tak długiej obecności na forum odezwałaś się. Przykro, że nie możemy Tobie udzielić pomocy. To miejsce - temat, przeznaczone jest na przemyślenia własne na temat run. W chwili obecnej nie ma na forum odpowiedniej osoby, która by mogła udzielić odpowiedzi.W zasadzie to mamy - jest nim Profesjonalny Doradca Ulf, ale rzadko tu do nas zagląda. Może sama zwrócisz się do niego, bo jak czytam to i mnie samej zrobiło się żal kotki.
Oto jego profil - ULF
Szybciej by było gdybyś poszła na forum które ja osobiście uważam za bardziej odpowiednie w tej tematyce - FUTHARK.
Dziękuję za zaufanie i jednocześnie przepraszam. Pozdrawiam i polecam forum wymienione wyżej. :)
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2207 razy
Otrzymał podziękowań: 2177 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Lillith » 28 cze 2014, 13:07

Mimo wszystko dziękuję Ci za te informacje, które mi przekazałaś .... :)
:0vishenka:

Kotka jest urocza ale bardzo władcza i ,,terytorialna"
,,Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle".
Lothar Zenetti

Awatar użytkownika
Lillith

Postautor: Elzbieta » 28 cze 2014, 13:11

Kotki mają to do siebie, że lubią wolność i korzystają z niej przy pierwszej lepszej sposobności.
Wiem, że na innym forum polecono Ci runę Algiz. Owszem może pomoc ALE jednocześnie narazi kotkę na większe ataki. Ta runa pomoże jej tylko lepiej się bronić i nic poza tym.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2207 razy
Otrzymał podziękowań: 2177 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: katarsis » 28 cze 2014, 20:12

no nie mogę...:D :037: :zabawa:
Kochani, jeśli możecie, weryfikujcie na bieżąco:). Pliiiis!
Awatar użytkownika
katarsis
Gawędziarz

Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 183 razy

Postautor: Lillith » 30 cze 2014, 07:24

katarsis pisze:no nie mogę...:D :037: :zabawa:

jak nie możesz, to puść ... :D
Lothar Zenetti

Awatar użytkownika
Lillith

Postautor: Lillith » 30 cze 2014, 07:33

Elie pisze:Kotki mają to do siebie, że lubią wolność i korzystają z niej przy pierwszej lepszej sposobności.
Wiem, że na innym forum polecono Ci runę Algiz. Owszem może pomoc ALE jednocześnie narazi kotkę na większe ataki. Ta runa pomoże jej tylko lepiej się bronić i nic poza tym.

Dlatego nadal mam wątpliwości .... A co do Algiz, to cały czas mam w głowie tarczę algizową .....

Na prawdę to dla mnie problem, bo każda wizyta u weterynarza kosztuje, zastrzyki i antybiotyki również. Zwierzak się stresuje i kółko się zamyka .....
Dziękuję, że rozumiesz o co mi chodzi :)

Teraz jej rana na nosie wyglądała bardzo groźnie, bo wet podejrzewał naruszoną przegrodę nosową ... widać było nawet troszkę kości ..... Ale powoli goi się :)
Lothar Zenetti

Awatar użytkownika
Lillith

Wróć do Wróżby i dywinacja runiczna