Bhagawadgita

Bhagawadgita

Postautor: SeedCake » 09 kwie 2014, 18:31

Ellie pisze:Zatem witamy oficjalnie :wink: Interesujesz się bibliomancję i religiami zaloty U nas te tematy nikogo nie interesują, nad czym ubolewam. Przecież wiedza jest podstawą w życiu.
Odnośnie bilomancji - kiedyś też miałam okres losowego czytania wersetów z Biblii jako rady czy wskazówki i zawsze była to podpowiedź co w sobie zmienić. Po prostu "wytykała" moje wady, co mnie wkurzyło i zaprzestałam pytać .Było to błędem z mojej strony.
Jak to wygląda u Ciebie ?

Na tą chwilę korzystam przede wszystkim z I-Cing i jestem bardzo zadowolona. Robię tradycyjnie z monetami. Sam proces sprawia mi wielką przyjemność, a potem rozgryzanie, a co mi chce powiedzieć. Osobiście uwielbiam, bo nie ma odpowiedzi wprost tak/nie, ale pewna droga i możliwość spojrzenia na problem z innej strony. Dobrze się razem dogadujemy ;) Z Biblii nie korzystam, planuję z Bahagavad Gity :)

Dziękuję za przywitanie :)
SeedCake
Niewymowny

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 5

Bhagawadgita

Postautor: Elie » 09 kwie 2014, 18:45

Bhagawadgita czyli jedna z świętych ksiąg Hinduizmu. Trzeba przyznać, masz oryginalne zainteresowania. Liczę, że podzielisz się z nami swoją wiedzą.
O takie tablice chodzi ?

Obrazek
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2194 razy
Otrzymał podziękowań: 2149 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Bhagawadgita

Postautor: SeedCake » 10 kwie 2014, 00:46

Ellie pisze:Bhagawadgita czyli jedna z świętych ksiąg Hinduizmu. Trzeba przyznać, masz oryginalne zainteresowania. Liczę, że podzielisz się z nami swoją wiedzą.
O takie tablice chodzi ?

Obrazek

Bahagavad Gita nie jest święta. Ważna, ale nie święta. Święte są Wedy :)

I korzystam z tłumaczeń. Niestety, nie czytam w sanskrycie, ani chińskie ideogramy (no te akurat już łapię, ale w wersji współczesnej i japońskiej ;)). Mamy bardzo dobre tłumaczenia z których można jak najbardziej korzystać.
SeedCake
Niewymowny

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 5

Wróć do ICing