Biała suknia

Biała suknia

Postautor: Żarłacz » 07 lut 2017, 19:20

Biała suknia widziana we śnie symbolizuje najczęściej jest związana z naszą sferą seksualną. Może ona oznaczać z jednej strony, że mamy niespełnione pragnienia i potrzeby, a z drugiej zaś, że sfera ta jest dla nas tematem tabu i nie chcemy jej poruszać. Według sennika biała suknia wieczorowa obrazuje nasze onieśmielenie nowym znajomym. Znaczenie snu biała suknia kiedy mamy dużo białych sukienek to chwilowe braki finansowe, które dadzą nam się we znaki. Kupowanie białej sukni we śnie symbolizuje poprawę dotychczasowego życia.

Według sennika biała suknia, którą pierzemy to znak, żeby zacząć oszczędzać, bo wydajemy znacznie za dużo przy naszym skromnym budżecie. Może nas to doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji i finansowego kryzysu. Podarta biała suknia wróży nam wielkie zawstydzenie z czyjegoś powodu. Ktoś postawi nas w nieprzyjemnej sytuacji albo powie coś dla nas kompromitującego. Może ona także być ostrzeżeniem przed kłótniami.

Kiedy zakładamy białą suknię we śnie, czeka nas spełnienie. Jeśli jest ona dla nas piękna i wymarzona, ziszczą się teraz nasze marzenia i plany. Koronkowa biała suknia oznacza niepodziewane trudności, które jednak uda nam się pokonać. Widok starej sukni oznacza fałszywych ludzi wokół Ciebie. Zaplamiona jest symbolem zniewagi na oczach innych.

Biała suknia większości ludzi kojarzy się z suknią ślubną. Ta z kolei jest zazwyczaj pozytywną wróżbą, więc nie należy się obawiać snu o niej. Kiedy przymierzamy suknię ślubną, chcemy na jawie być akceptowani przez naszego partnera, a być może też liczymy na jego przebaczenie, ponieważ ukrywamy przed nim jakieś sprawy z naszej przeszłości. Kiedy nosimy piękną, białą suknię czeka nas dobrobyt oraz szczęście. Jeśli same ją sobie szyjemy, nasza pracowitość spotka się z nagrodą. Gdy śni nam się, że mamy ją na sobie, czeka nas miłość, dobre samopoczucie oraz realizowanie się w roli matki i żony. Kiedy zaś suknię widzimy na kimś oznacza, że może nam to szczęście oraz dobrobyt zostać odebrane przez osobę, która jest zazdrosna o nasze życie. Biała suknia ślubna z welonem wróży nam zaś spełnienie wszelkich życzeń.

Biała suknia komunijna pojawiająca się we śnie oznacza zaś czystość, niewinność oraz może być ona symbolem zbliżającego się wielkiego wydarzenia w Twoim życiu, które może przyczynić się do wielkiej zmiany.

źródło - darmowy sennik
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
Awatar użytkownika
Żarłacz
 
Posty: 89
Rejestracja: 03 cze 2016, 12:54
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 0

Re: Biała suknia

Postautor: Ankol18 » 27 sie 2017, 11:40

W moim przypadku sen o długiej, białej, pięknej sukni, którą przymierzam był symbolem mojego przyszłego powodzenia i szczęścia. Już w dzień po śnie wszystko zaczęło mi się układać w każdej prawie kwestii życia. W pracy radziłam sobie świetnie jak nigdy dotąd, zostałam doceniona przez szefową, zbierałam ciągłe pochwały od klientów. W życiu towarzyskim również się polepszyło, byłam bardziej otwarta.
W tym śnie sukienkę mierzyła też moja przyjaciółka, i niedługo po tym wywnioskowałam też, że ona po części jest troszkę zazdrosna o moje życie w kwestii zawodowej, w kwestii miłosnej, zazdrości mi tak jakby trochę mojego podejścia do życia.
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej
 
Posty: 3667
Rejestracja: 01 sie 2013, 16:41
Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Re: Biała suknia

Postautor: Rea » 29 sie 2017, 19:04

Suknia
Ubranie jako takie symbolizuje opakowanie śniącego, to, co prezentuje on światu oraz jego wyobrażenia o tym, jak widzą go inni. Ten pancerz ochronny osłania prawdziwe uczucia i myśli.
Jeżeli więc komuś śni się, że brakuje mu jakieś części garderoby, albo jest ubrany nieodpowiednio, sen taki może wyrażać jego obawę przed zdemaskowaniem, odsłonięciem słabości, zdradzeniem wstydliwej tajemnicy.
Motyw ten może również symbolizować niezgodę śniącego na rolę, jaka mu przypadła, odmowę podporządkowania się powszechnie przyjętej konwencji.
Ubranie jednej osoby widziane na innej est symbolicznym przeniesieniem atrybutów jednej postaci na drugą.
'' Strach jest jak wilk na łańcuchu. Staje się groźny dopiero gdy go uwolnisz. Smutek ulatuje w otchłani zapomnienia. Gniew można zabić uśmiechem. Tylko nadzieja wiecznie trwa… '' David Gregory Roberts -
Cień góry


Ziemia to nasze kości, powietrze to oddech, woda to nasza krew a ogień...
ogień to nasze pożądania...
'
G. Shields
Awatar użytkownika
Rea
czarownica
 
Posty: 443
Rejestracja: 03 mar 2009, 14:24
Podziękował : 75 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy


Wróć do Sennik forumezo.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości