Błędne rozumowanie sztuki Feng Shui

Błędne rozumowanie sztuki Feng Shui

Postautor: Oświecony » 19 lip 2014, 02:31

W dzisiejszych czasach ludzie nadal kupują lustro, kładą je przed domem, aby odbić negatywną formę energii skierowaną w ten z reguły przyjazny budynek. Inni dobierają odpowiednie kolory, aby zaspokoić potrzeby swoich umysłów, a jeszcze inni... No właśnie... Próbują osiągnąć dzięki temu przykładowe bogactwo. Mowa o Feng Shui. Nie, tak to nie zadziała. Feng Shui jest paranauką o przepływie energii, a nie programowaniu już przepływającej. Dzisiejsze tempo świata narzuciło, aby to doszukiwać się wszędzie możliwości wyciągnięcia ostatnich soków w postaci pieniądza i przez to właśnie daje się usłyszeć takie bzdury. Więc zamiast syzyfowej pracy, polecam już nawet, aby stworzyć i aktywować sigila zamiast próbować niemożliwego.
Awatar użytkownika
Oświecony

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 11

Re: Błędne rozumowanie sztuki Feng Shui

Postautor: brzydkie kaczątko » 19 lip 2014, 15:38

Kod: Zaznacz cały
 aktywować sigila zamiast próbować niemożliwego.

Co sigle maja wspólnego z Feng Shui. Sigle to magia.Po prostu należy unikać błędów, poznać zasady. Feng shui to starożytna wiedza na temat planowania przestrzeni mieszkalnej.
Awatar użytkownika
brzydkie kaczątko

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Postautor: Oświecony » 27 lip 2014, 19:28

Feng Shui jest paranauką o przepływie energii, a nie programowaniu już przepływającej. [...] Więc zamiast syzyfowej pracy, polecam już nawet, aby stworzyć i aktywować sigila zamiast próbować niemożliwego.

A gdzie ja napisałem w tej wypowiedzi, że sigile mają się do tej sztuki? Stwierdziłem, że usiłowanie programowania energii, tutaj określonego symbolu, czyli stworzenie sigila, byłoby lepszym rozwiązaniem od wcześniej podkreślonej syzyfowej pracy, jakim byłaby próba dokonania niemożliwego. Był to przykład, również mogłem zastosować inny.
Awatar użytkownika
Oświecony

Otrzymał podziękowań: 2 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 11

Postautor: wlade » 09 lis 2018, 23:21

W Feng Shui nie za bardzo możemy walczyć z energiami, poniewaz to sa silne energie. Możemy się jedynie z nimi układać, lub je przekierowywać, ale nie za pomocą lusterek. :-)
inż Włodzimierz Buliński
Konsultant Feng Shui i Ba Zi
Senior Practitioner FSRC Canada
www.fengshuiwlade.com
www.fengshuitradycyjne.pl
https://www.facebook.com/groups/fengshuiibazi/
Awatar użytkownika
wlade
Konsultant Feng Shui i Ba Zi inż. Informatyk

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Droga życia: 1