Chodzący dywan.

Chodzący dywan.

Postautor: stamich » 02 lip 2014, 12:14

Kochani, mam problem. Od pewnego czasu /drugi rok/ jak się wprowadziłam, zauważyłam że moje dywaniki będące przy łóżku /50 x 100 cm/ przesuwają się wzdłuż łóżka w kierunku głowy. Poprawiałam nie zwracając na to szczególnej uwagi. Zjawisko to nabrało znaczenia gdy położyłam na środku pokoju dywan kowarski wielkości 3,5 x 4 m leży on na wykładzinie podłogowej wyścielającej cały pokój i dywan również przemieszcza się w tym samym kierunku około 7 cm/tydzień. Dzieje się to na I piętrze. Równolegle do toru przemieszczania się dywanu, w odległości ok.25 - 30 m płynie górski potok.
Jak można to wytłumaczyć?
czy może być szkodliwe?
jak to ustabilizować?
Bardzo proszę o radę - zaczynam się bać. Zmiana domu jest niemożliwa.
Pozdrawiam.
stamich

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Chodzący dywan.

Postautor: Elie » 02 lip 2014, 12:33

Znasz taki przyrząd jak poziomica ? o coś takiego;

Obrazek
Radzę zmierzyć poziom podłogi w pokoju. Wiesz, nie chcę nikogo obrażać, ale budowlańcy słyną, (mówiąc delikatnie,) z nie wylewania za kołnierz *)Mogło się im nieco w oczach dwoić .
Poza tym mam może niezbyt delikatne pytanie - sama spisz czy z kimś *) Nie musisz odpowiadać, jeżeli to dla Ciebie krępujące pytanie.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2193 razy
Otrzymał podziękowań: 2144 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: stamich » 02 lip 2014, 22:48

Oczywiście że poziom został zmierzony, a śpię na podwójnym łóżku z moim mężczyzną - mieszkamy razem - czy to ma jakiś wpływ na dziwne zachowanie dywanów? Pozdrawiam.
stamich

Postautor: stamich » 05 lip 2014, 10:18

I co?... Brak odpowiedzi? Nikt nie podejmie się wytłumaczyć tego zjawiska? A może otrzymam namiar na kompetentnego radiestetę? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
stamich

Postautor: Elie » 05 lip 2014, 16:30

Proszę bardzo.:)

GOOGLE
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2193 razy
Otrzymał podziękowań: 2144 razy

Postautor: Tęcza. » 08 lip 2014, 06:31

stamich pisze:I co?... Brak odpowiedzi? Nikt nie podejmie się wytłumaczyć tego zjawiska? A może otrzymam namiar na kompetentnego radiestetę? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Trzeba obiektywnie przyznać, sytuacja jakby naciągana. Odnoszę wrażenie, że sobie kpisz.Gdyby interesował cię radiesteta, masz ich w każdym mieście.. Nie ma potrzeby szukać ich na forum ezoterycznym.
Awatar użytkownika
Tęcza.

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: stamich » 10 lip 2014, 18:58

Nie mam zamiaru kpić. - nic nie jest naciągane, myślę że musi być jakieś racjonalne wytłumaczenie tego zjawiska. Po prostu nie wiem do kogo się zwrócić.
Dziękuję za dobre chęci, pozdrawiam serdecznie.
stamich

Wróć do Zjawiska Paranormalne