Co on do mnie czuje

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Re: Co on do mnie czuje

Postautor: wuzetka » 05 lip 2019, 22:06

Scarlett pisze:Diabeł to też pożądanie - ale tylko na poziome fizycznym, czyli zaspokojenie potrzeby biologicznej; nie ma tu uczuć, miłości, romantyzmu...
Może więc pokazywać, że on do Ciebie czuje ogromny pociąg seksualny.

Nie sądzę, gdyby tak było wiedziałabym o tym. Inaczej odbieram kartę Diabła, jako coś na pograniczu chorobliwego uzależnienia, zniewolenia zmysłów z którego trudno jest się uwolnić.
wuzetka

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: wuzetka » 05 lip 2019, 22:26

Rozkład Freuda dla mnie.

1 - Umysł świadomy; Co obciąża moją głowę ( pytającego) ?; Pustelnik, Świat, Cesarzowa
2 - Nieświadomy umysł; Co pragnie wyjść na powierzchnię ?; Sąd Ostateczny, Królowa Mieczy, Słońce
3 - Superego; Jaki jest mój główny cel ?; 10 Pucharów, Śmierć, Giermek Denarów
4 - Superego; Moja najpilniejsza potrzeba ?; Koło Fortuny, 10 Denarów, 9 Buław
5 - Ego; Kim jestem ? ; Papież, 7 Denarów, Giermek Mieczy
6 - Id; Jakie jest nieokreślone źródło moich zachcianek, potrzeb, pragnień.; 3 Puchary, 8 Pucharów, Królowa Buław
7 - Sublimacja; Jak mogę zamienić niespełnione pragnienia w coś pożytecznego ?; Gwiazda, 8 Buław, 5 Pucharów
8 - Zasada przyjemności; Co sprawia mi przyjemność ?; 3 Denary, 9 Denarów, Głupiec
9 - Zasada rzeczywistości; Co trzeba zrobić ?; Królowa Pucharów, 8 Mieczy, Mag

Elie, proszę o pomoc w interpretacji.
wuzetka

Postautor: Elie » 07 lip 2019, 15:03

wuzetka 05 lip 2019 23:26 = Rozkład Freuda dla mnie.

1 - Umysł świadomy; Co obciąża moją głowę ( pytającego) ?; Pustelnik, Świat, Cesarzowa

Myślę, że czujesz rozdarcie między tym co byś chciała robić ( Pustelnik ), a tym do czego zmusza Cię otoczenie, sytuacja rodzinna oraz poczucie obowiązku ( Świat, Cesarzowa).

2 - Nieświadomy umysł; Co pragnie wyjść na powierzchnię ?; Sąd Ostateczny, Królowa Mieczy, Słońce

Pragniesz aby jakaś opinia, ocena sytuacji przez którą zostałaś niesłusznie oceniona niezbyt korzystnie dla Ciebie ujrzała światło dzienne.Żeby Cię po prostu zrehabilitowano. To Cię w duszy boli, uwiera.

Cel i potrzeba opiszę łącznie. Z kart wyłania się obraz kobiety która coś musi. Wbrew potrzebie duszy, wbrew swoim planom i zrządzeniom losu, Ty musisz być uczynna i nie dać się pokonać losowi, ludziom. Musisz być dzielna i uczynna.

W Tobie tkwi przekonanie o swojej wiedzy w jakiejś dziedzinie życia w której czujesz się pewniej, czujesz, że masz tej wiedzy więcej niż inni i tylko czekasz żeby się wykazać. Może też chodzi o pewność co do jakiejś osoby, że Cię skrzywdziła, obmówiła, a Ty czekasz na odpowiedni moment aby wyprowadzić ją z błędu.

6 - Id; Jakie jest nieokreślone źródło moich zachcianek, potrzeb, pragnień.; 3 Puchary, 8 Pucharów, Królowa Buław

Masz w sobie temperament Królowej Buław, poczucie humoru. Kiedy coś Tobie nie odpowiada ( towarzystwo) po prostu obracasz się i znikasz, robisz to odruchowo.Taki sposób reakcji masz w genach - temperament, ogień i wrodzone poczucie humoru.

7 - Sublimacja; Jak mogę zamienić niespełnione pragnienia w coś pożytecznego ?; Gwiazda, 8 Buław, 5 Pucharów

Masz spełniać swoje marzenia, korzystać z okazji mimo, że często jest ona na pograniczu niebezpieczeństwa. Przy tym wszystkim powinnaś pociągnąć za sobą ludzi - mniej wiedzących, mniej odważnych i energicznych.

8 - Zasada przyjemności; Co sprawia mi przyjemność ?; 3 Denary, 9 Denarów, Głupiec

Lubisz towarzystwo ludzi o jednakowych zainteresowaniach, lubisz otwierać się na nowe, często niebezpieczne. No cóż, masz w sobie ogień, temperament Królowej Buław, wiec nic nie dziwi :)

Kochaj, przekraczaj granice bez lęku, ale rób to z głową ( Mag) :cool:

Tak to widzę. Napisz proszę co Twoim zdaniem się zgadza.

.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: wuzetka » 08 lip 2019, 13:02

Elie pisze:
wuzetka 05 lip 2019 23:26 = Rozkład Freuda dla mnie.

Myślę, że czujesz rozdarcie między tym co byś chciała robić ( Pustelnik ), a tym do czego zmusza Cię otoczenie, sytuacja rodzinna oraz poczucie obowiązku ( Świat, Cesarzowa).

Pragniesz aby jakaś opinia, ocena sytuacji przez którą zostałaś niesłusznie oceniona niezbyt korzystnie dla Ciebie ujrzała światło dzienne.Żeby Cię po prostu zrehabilitowano. To Cię w duszy boli, uwiera.

Cel i potrzeba opiszę łącznie. Z kart wyłania się obraz kobiety która coś musi. Wbrew potrzebie duszy, wbrew swoim planom i zrządzeniom losu, Ty musisz być uczynna i nie dać się pokonać losowi, ludziom. Musisz być dzielna i uczynna.

W Tobie tkwi przekonanie o swojej wiedzy w jakiejś dziedzinie życia w której czujesz się pewniej, czujesz, że masz tej wiedzy więcej niż inni i tylko czekasz żeby się wykazać. Może też chodzi o pewność co do jakiejś osoby, że Cię skrzywdziła, obmówiła, a Ty czekasz na odpowiedni moment aby wyprowadzić ją z błędu.

Masz w sobie temperament Królowej Buław, poczucie humoru. Kiedy coś Tobie nie odpowiada ( towarzystwo) po prostu obracasz się i znikasz, robisz to odruchowo.Taki sposób reakcji masz w genach - temperament, ogień i wrodzone poczucie humoru.

Masz spełniać swoje marzenia, korzystać z okazji mimo, że często jest ona na pograniczu niebezpieczeństwa. Przy tym wszystkim powinnaś pociągnąć za sobą ludzi - mniej wiedzących, mniej odważnych i energicznych.

Lubisz towarzystwo ludzi o jednakowych zainteresowaniach, lubisz otwierać się na nowe, często niebezpieczne. No cóż, masz w sobie ogień, temperament Królowej Buław, wiec nic nie dziwi :)

Kochaj, przekraczaj granice bez lęku, ale rób to z głową ( Mag) :cool:

Tak to widzę. Napisz proszę co Twoim zdaniem się zgadza.

.

Pewnie tak jest jak napisałaś. Dziękuję Elie :buziak: heart
wuzetka

Postautor: wuzetka » 08 lip 2019, 13:22

Rozkład Freuda na niego.

1 - Umysł świadomy; Co obciąża jego głowę ?; Król Kielichów, 6 Denarów, Mag
2 - Nieświadomy umysł; Co pragnie wyjść na powierzchnię ?; Papież, 8 Mieczy, Kapłanka
3 - Superego; Jaki jest jego główny cel ?; Głupiec, As Denarów, Słońce
4 - Superego; Jego najpilniejsza potrzeba ?; Sprawiedliwość, Królowa Kielichów, Koło Fortuny
5 - Ego; Kim jest ? ; 3 Kielichy, 9 Denarów, Śmierć
6 - Id; Jakie jest nieokreślone źródło jego zachcianek, potrzeb, pragnień; Rycerz Kielichów, Giermek Buław, Koło Fortuny
7 - Sublimacja; Jak może zamienić niespełnione pragnienia w coś pożytecznego ?; Gwiazda, 5 Kielichów, Świat
8 - Zasada przyjemności; Co sprawia jemu przyjemność ?; 3 Miecze, Giermek Mieczy, 3 Buławy
9 - Zasada rzeczywistości; Co trzeba zrobić ?; As Kielichów, 10 Kielichów, Królowa Denarów

Elie, prośba o pomoc w interpretacji :buziak: heart
wuzetka

Postautor: Elie » 09 lip 2019, 17:56

"wuzetka - Rozkład Freuda na niego.

ObrazekObrazekObrazek

2 - Nieświadomy umysł; Co pragnie wyjść na powierzchnię ?; Papież, 8 Mieczy, Kapłanka

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

4 - Superego; Jego najpilniejsza potrzeba ?; Sprawiedliwość, Królowa Kielichów, Koło Fortuny

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

6 - Id; Jakie jest nieokreślone źródło jego zachcianek, potrzeb, pragnień; Rycerz Kielichów, Giermek
Buław, Koło Fortuny

ObrazekObrazekObrazek

7 - Sublimacja; Jak może zamienić niespełnione pragnienia w coś pożytecznego ?; Gwiazda, 5 Kielichów, Świat

ObrazekObrazekObrazek

8 - Zasada przyjemności; Co sprawia jemu przyjemność ?; 3 Miecze, Giermek Mieczy, 3 Buławy

ObrazekObrazekObrazek

9 - Zasada rzeczywistości; Co trzeba zrobić ?; As Kielichów, 10 Kielichów, Królowa Denarów

ObrazekObrazekObrazek

Elie, prośba o pomoc w interpretacji :buziak: heart

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: Elie » 11 lip 2019, 14:24

"wuzetka - Rozkład Freuda na niego.

ObrazekObrazekObrazek
Jest człowiekiem uczuciowym, uczynnym, ale bardzo pewnym siebie z tendencją do manipulowania ludźmi, z czego doskonale zdaje sobie sprawę. Dla każdego ma inną twarz, inne oblicze pokazuje w zależności od swojej potrzeby.

ObrazekObrazekObrazek
Gdzieś w zakamarkach jego duszy, nieświadomości niczym kolec tkwi obraz kobiety bardzo ważnej dla niego. Chciałby być dla niej kimś ważnym, autorytetem, jednak powstrzymuje go coś czego się obawia. Raz chciałby, raz nie. W tym temacie ma jakieś obory, jakby bał się zniewolenia lub zawodu.

ObrazekObrazekObrazek
Wpojono mu odwagę. Ma brać życie "za rogi" bez względu na cel "podróży".

ObrazekObrazekObrazek
Wpojono mu również aby bez względu na sytuację oceniać ludzi sprawiedliwie i z sercem.

ObrazekObrazekObrazek
Tymczasem jego "charakterek nie jest taki sielsko anielski. Ogromnie lubi pokazywać twarz człowieka lubiącego rozrywki, dobre towarzystwo. Przy czym bywa, że potrafi rzucić to wszystko w jednej chwili, mimo żalu. Całkowicie i w jednej chwili zmienia towarzystwo nawet kosztem żalu i rozpaczy.

6 - Id; Jakie jest nieokreślone źródło jego zachcianek, potrzeb, pragnień; Rycerz Kielichów, Giermek
Buław, Koło Fortuny

ObrazekObrazekObrazek
O ile starano się wpoić mu uczynność, serdeczność, w genach, w jego charakterze tkwi wiele sprzeczności.Niby chciałby być uczynny, jednak nie zawsze potrafi takim być. Bywa wycofany i zamknięty w sobie. To indywidualista, który działa pod wpływem impulsu oraz w zależności od okoliczności - jak wiatr zawieje.

ObrazekObrazekObrazek
Bywa, że szczęśliwa passa mija, a wtedy dotyka go rozczarowanie i ból za tym co było. Karta 5 Kielichów to brama, mówiąca o tym, że jeśli już się coś dokonało, to trudno, jednak trzeba iść dalej, mimo wszystko.

ObrazekObrazekObrazek
Interesujące karty określające charakterek. Złośliwy, plotkarz, lubiący robić intrygi. On je wprost szuka.

ObrazekObrazekObrazek
Kierować się w życiu miłością, dążyć do niej. Jednocześnie nie zapominać o realnej, materialnej i przyziemnej stronie życia.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Postautor: wuzetka » 12 lip 2019, 12:36

Dziękuję Elie :buziak:
wuzetka