Co to jest astrologia Ba Zi

Co to jest astrologia Ba Zi

Postautor: Brigit » 09 lis 2018, 14:10

Jak w temacie: co to jest astrologia Ba Zi. Dziewczyny poszukamy i opiszmy same co to jest, na jakich zasadach działa. Po to mamy forum i temat żeby były w nim wszystkie potrzebne informacje, żeby nie szukać po innych forach i blogach. Wszystko w jednym miejscu :cool:
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Co to jest astrologia Ba Zi

Postautor: wlade » 09 lis 2018, 15:35

inż Włodzimierz Buliński
Konsultant Feng Shui i Ba Zi
Senior Practitioner FSRC Canada
www.fengshuiwlade.com
www.fengshuitradycyjne.pl
https://www.facebook.com/groups/fengshuiibazi/
Awatar użytkownika
wlade
Konsultant Feng Shui i Ba Zi inż. Informatyk

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postautor: Brigit » 09 lis 2018, 17:34

Wlade, twoje linki niczego nie wnoszą w dyskusję, a wręcz przeszkadzają, są irytujące. Ideą każdego forum jest i powinna być dyskusja, bo tylko poprzez dyskusję możemy coś poznać, nauczyć się. Gdybym była adminem forumezo zabronilabym je wklejac. To droga na skróty i tylko Twoja reklama.
Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie, prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.
Anthony Peake

Awatar użytkownika
Brigit

Postautor: wlade » 09 lis 2018, 23:06

Brigit pisze:Wlade, twoje linki niczego nie wnoszą w dyskusję, a wręcz przeszkadzają, są irytujące. Ideą każdego forum jest i powinna być dyskusja, bo tylko poprzez dyskusję możemy coś poznać, nauczyć się. Gdybym była adminem forumezo zabronilabym je wklejac. To droga na skróty i tylko Twoja reklama.

Założyłaś temat i rzuciłaś hasło aby poszukać informacji o Ba Zi, więc wrzuciłem to, co mam gotowego. Czy mam to przepisywać innymi słowami, aby Cię zadowolić?

Jeśli natomiast chcesz DYSKUSJI, to proszę, zadaj konkretne pytanie i chętnie się włączę.

A teraz odnośnie Twojego irytowania moimi postami: czy to nie Ty prosiłaś mnie o napisanie artykułu o biżuterii?
Napisałem go i co? Nawet nie było żadnej reakcji z Twojej strony, nie mówiąc o zwykłym dziękuję.

Jeśli coś tu przeszkadza, to twoje uwagi. Nic nie wnosisz w temat i robisz zamieszanie.
Przemyśl to.
inż Włodzimierz Buliński
www.fengshuiwlade.com
Awatar użytkownika
wlade

Postautor: Brigit » 10 lis 2018, 19:51

To prawda niewiele wnoszę w tematach Feng shui z powodu braku wiedzy w tym temacie. Nie jest to powód do obrażania mnie. Pytam ale jednocześnie szukam wiarygodnych źródeł. Nie chcę wprowadzać ludzi w błąd. Nikt nie rodzi się z wiedzą, co nie oznacza, że nie ma szans i prawa jej zdobyć. Poniosło mnie to prawda, za co przepraszam. Proszę o zrozumienie jak irytujące są linki, szukanie gdzieś na innych stronach. Nadal uważam, że odpowiedź powinna być jednak w poście. Nie musi być wyczerpująca temat. Dajmy szansę innym na wykazanie się. Wiedza podana na tacy nie mobilizuje do jej zdobywania, a o to chodzi na forach. Czyż nie :ilm:
Anthony Peake
Awatar użytkownika
Brigit

Postautor: wlade » 11 lis 2018, 23:26

Zapomnijmy o sprawie i po prostu dyskutujmy. :)
Jestem tu po to, aby przybliżyć Wam tą wspaniałą dziedzinę, zatem pytajcie, a ja postaram się odpowiadać najlepiej jak umiem. :)
inż Włodzimierz Buliński
www.fengshuiwlade.com
Awatar użytkownika
wlade

Wróć do Astrologia Ba Zi