Co to takiego? t/s

Co to takiego? t/s

Postautor: Wolfstein » 12 cze 2009, 17:02

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem, lecz już mam pytanie? :P

Nie wiem co to takiego, czy objawy intuicji czy coś innego ale do sedna:

Gdy chce żeby w telewizji pojawił się jakiś film (Myślę: Mogliby puścić film x i y) i tak po ok. 2 tygodniach widzę reklamę która zapowiada owy film.

To tak w skrócie przedstawiam sprawę :D, i co zrobić żeby móc rozwinąć tą 'zdolność' lub cokolwiek to jest bo ostatnio wydaje mi się że to zanika.

Pozdrawiam Wszystkich i czekam na odpowiedź :)

TEMAT NIEKOMPLETNY
CZĘŚĆ POSTÓW USUNIĘTO

Wolfstein

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Co to takiego?

Postautor: Wolfstein » 12 cze 2009, 17:52

A znasz może sposób na rozwinięcie takich 'zdolności' bo u mnie to działa ale tylko w przypadku telewizora :PP
Wolfstein

Postautor: Wolfstein » 12 cze 2009, 19:25

Anka pisze:to wg mnie trzeb a sie połozyc i długo myslec to sie spełni najpewniej

Wg mnie to podchodzi już pod autosugestie, no chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi ;)
Wolfstein

Postautor: Ardad Lili » 13 cze 2009, 10:48

Biorąc pod uwagę liczbę dostępnych kanałów w tv i ilość filmów jaką tygodniowo nam serwują, nie jest to wcale takie dziwne :lol: .
"Szkoda, że w prawdziwym życiu nie można zamknąć systemu, zablokować użytkownika albo wylogować się z forum."
Awatar użytkownika
Ardad Lili
Gawędziarz

Postautor: Wolfstein » 13 cze 2009, 11:45

Gerich pisze:Myślę, że to jakaś szczątkowa forma intuicji, którą trzeba nieco wyćwiczyć.

Tak tylko powiedz mi jeszcze jak ją wyćwiczyć :P
Wolfstein

Postautor: apollonius » 23 lis 2009, 01:30

Wolfstein pisze:Nie wiem co to takiego, czy objawy intuicji czy coś innego [...] ostatnio wydaje mi się że to zanika.

Osho fajnie to kiedyś ujął - jeśli ktoś ma na imię Tim, to czy oznacza to, że pochodzi on z Timbuktu?

;-)

Czy też może doszukiwanie się tutaj związków przyczynowo-skutkowych byłoby czczym fantazjowaniem?
apollonius

Postautor: kaskakasiczka » 13 gru 2009, 20:02

Np. ja ostatnio przeczytałam w gazecie o planecie Nibiru, która "podobno" ma uderzyć w Ziemię w 2012 r. :D Zaczęłam szukać w internecie informacji na ten temat. W czasie oglądania filmu na wyżej wymieniony temat stało się coś bardzo dziwnego. W tym samym czasie moje córki oglądały bajkę na dvd i ukazała się tam nasza planeta. W tej samej chwili Ziemia ukazała się też na moim filmiku. :shock: Dziwne jest to, że te obrazki były bardzo podobne :o Od dłuższego czasu robię sobie takie doświadczenie z telewizją ,że pomyślę o czymś z zapytaniem otrzymuję odpowiedź w postaci echa jednego słowa podobnego .W ciągu dnia to sprawdza się mi kilkanaście razy. :roll: :roll:
Awatar użytkownika
kaskakasiczka

Postautor: Beladonna » 13 gru 2009, 20:04

O ile ja dobrze kojarzę to Nibiru to chyba nazwa gry komputerowej. :)
"Im więksi jesteśmy w skromności, dobroci i czułości, tym bliżej wielkości się znajdujemy".
Awatar użytkownika
Beladonna
Niewymowny

Następna

Wróć do Ogólne informacje