Coś mi się robi i to są chyba czakry

Coś mi się robi i to są chyba czakry

Postautor: Kubba » 09 gru 2014, 18:28

Od razu zaznaczę, że nie znam się na tym. To się po prostu stało samo i nie wiem co dalej z tym zrobić, a chciałbym mieć z tego pożytek.

Okazyjnie trochę medytowałem. Niby nic. Byłem raz na "mszy" zen. Ale wszystko zaczęło się od związku z pewną kobietą. Otóż ona mnie otworzyła w jakiś sposób. To się dzieje od jakichś 2 - 3 miesięcy.
Pamiętam pewnego dnia, zacząłem czuć ciśnienie w szczycie głowy i słyszeć jakiś wibrujący szum. Do tego bóle głowy, tak jakby mi się coś tam zaciskało. Środki przeciwbólowe nie dawały żadnego rezultatu.
Później było kilka razy coś w rodzaju otwarć gdzie doświadczasz absolutu.

W międzyczasie zacząłem czuć pulsowanie tak jakby na czole, albo między oczami. Było to powiązane z - momentami - odczuwaniem ludzi. Właściwie to tylko jeden dzień tak było. Silnie czułem szczególnie kobiety, niemal oddychałem nimi i kolorami.

Czułem też czasem będąc z moją dziewczyną jakąś, jakby kulę energii pod pępkiem.

Później wszystko ucichło. ale od 2 tygodni zacząłem intensywnie medytować i pojawiło się znowu to ciśnienie na czole, coraz mocniejsze i ten wibrujący dźwięk. Skojarzyłem to z tym bólem w szczycie głowy, który miałem kilka tygodni temu i pomyślałem, że to może są czakry (kiedyś o tym przeczytałem, ale jakoś nie wierzyłem w to nigdy). Wczoraj skupiłem uwagę na szczycie głowy, żeby zobaczyć co się stanie i ten ucisk powrócił. Rozchodzi się od góry głowy. Z każdą wibracją tego dźwięku czuję jakby jakaś energia rozchodziła się po moim ciele od góry w dół. Pomyślalem, że jeśli to czakra, to może da się ją jakoś otworzyć no i próbowałem. Ogólnie medytacja trwała godzinę i zwyczajnie skupiałem uwagę na szczycie głowy, albo na czole, tam gdzie czuję te dwie rzeczy. Tyle.

Kiedy zamykam oczy "widzę" jakby światło między oczami, albo powyżej.
W momentach kiedy to na czole czułem bardziej miałem też różne straszne wizje albo silne odczucie czyjejś obecności w moim otoczeniu. To budzi trochę strach.

Teraz pytanie - co mam z tym robić dalej? Jakieś książki możecie polecić? To będzie tek bolało cały czas, czy przejdzie?

W momencie gdy to piszę czuję mocny ucisk na czole i trochę słabszy w szczycie głowy (jakby się coś tam od czasu do czasu ruszało).
To trochę uczucie jakbym był chory i miał straszną migrenę. Jakby moja głowa była "pełna", czegoś. To wpływa na to jak funkcjonuję od wczoraj.
Kubba

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 0

Re: Coś mi się robi i to są chyba czakry

Postautor: Elie » 09 gru 2014, 18:40

Zmierz ciśnienie :mrgreen: jak to nie pomoże, prześpij się z jakąś ekstra laską :mrgreen:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Kubba » 09 gru 2014, 19:02

Pytam na poważnie, nie wiem jak mogę opisać to, żeby nie brzmiało zabawnie :).

PS: To nie było związane z seksem
Kubba

Postautor: Elie » 09 gru 2014, 19:08

(jakby się coś tam od czasu do czasu ruszało).

łe to nic innego jak tasiemiec, wlazł ci juz do mózgu f542b21fe6a35
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Kubba » 09 gru 2014, 19:27

:)
Kubba

Postautor: Nemesiss » 11 gru 2014, 19:48

Czakra trzeciego oka :P Blokady i dysharmonie:
- nieprzytomność, nierozsądek, niedojrzałość, uzależnienia, odloty, uciekanie od rzeczywistości, brak zainteresowań, uzależnienie od innych (rodziców, partnera), brak asertywności, słabość, wewnętrzny lęk, zahamowania
+ klapki na oczach, pomieszanie, schematyczność, presje na innych i na siebie, ograniczenie fantazji, wyobraźni, duma , manipulacja, konflikty z prawem, wyrachowanie, pustka duchowa, brak inspiracji, brak polotu, narzucanie zdania innym, przeginanie, przesadzanie, skrajny ateizm i materializm, przerost ego

Efekty nieprawidłowego działania czakramu widoczne w ciele:
choroby oczu (ślepota), zatok, nosa, kości czaszki, kręgów, mózgu, migreny, wrażenie ucisku w skroniach

pasuje :P
Awatar użytkownika
Nemesiss

Postautor: szamka » 15 gru 2014, 08:33

Różne rzeczy słyszałam na temat czakr, żeby czakry bolały pierwszy raz słyszę.
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 76 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 8

Postautor: Lisa bonita » 26 gru 2014, 07:02

W trakcie budzenia się naszych czakr może dochodzić do różnych nieprzyjemnych doznań, odczuwalnych jako ból fizyczny. Pojawiają się w różnych częściach ciała fizyczne bóle: głowy, kręgosłupa, szyi, łopatek, mięśni, kości, stawów, dziwne ruchy ciała niczym konwulsje, odgłosy w ciele (często z mojego żołądka wydostaje się ryk niczym słonia ... uff, nie lubię tego, bo słychać na zewnątrz i ludzie dziwnie reagują ..).
Ponadto bolą wszystkie organy , tak na przemian. Z biegiem czasu ustępują bóle, a nawet kiedy się na nowo pojawiają nie są już takie uciążliwe. Nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć z naszym ciałem, mogą puchnąc stawy, a nawet kości zmieniają swój kształt, np. stóp, dłoni, czaszki, żebra. Wyleczyć, uregulować nasz organizm możemy chociażby poprzez kąpiele w soli czy innych relaksujących i oczyszczających ziołach; szałwi białej czy bylicy.
Awatar użytkownika
Lisa bonita

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Wróć do Aura i Czakry