ćwiczenia tarotowe

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Re: ćwiczenia tarotowe

Postautor: szakal165 » 22 sty 2019, 18:49

hmm nie doszłam do takich wniosków, natomiast rzeczywiście długie leczenie mnie zmęczyło i zniechęciło.
Poza tym nie wiedziałam, że jestem chora, nic na to nigdy nie wskazywało. Więc nie znam stanu "sprzed", bo tez nigdy nie starałam się o ciążę.
A jaki rozkład proponujecie?
szakal165
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 24 sty 2019, 06:58

szakal165 pisze:hmm nie doszłam do takich wniosków, natomiast rzeczywiście długie leczenie mnie zmęczyło i zniechęciło.
Poza tym nie wiedziałam, że jestem chora, nic na to nigdy nie wskazywało. Więc nie znam stanu "sprzed", bo tez nigdy nie starałam się o ciążę.
A jaki rozkład proponujecie?

Jak to nie znasz - miałaś święty spokój.Z chwilą kiedy zdecydowałaś się na ciążę, pojawiły się problemy. Podjełaś leczenie o czym mówią karty 3 Buław i Sąd Ostateczny. Zatem karta 6 Kielichów może, ale nie musi, wskazywać na chęć błogiego spokoju, powrotu do radości życia z okresu przed leczeniem, o czym sama wyżej wspomniałaś.
Karty są mową Twojej nieświadomości i bardzo często bywają przewrotne w związku z tym pytamy o jedno, karty opowiadają nam inną bajkę - to o czym sygnalizuje nieświadomość.
Czyli - jeśli zakończyłaś już leczenie to na chwilę obecną nie bardzo chcesz mieć dziecko i to pokazały Twoje karty.

Wspomniałam o innym rozkładzie - trzy karty to jednak za mało, tylko nie jestem pewna, czy jest sens wałkować temat. Ludzie zdrowi nie mogą doczekać się dziecka z powodu blokad w głowie, z powodu upartego starania się o dziecko, ponieważ wtedy zaczynają podchodzić do seksu zbyt życzeniowo, sztywno itp. Z chwilą kiedy sobie odpuszczą pojawia się ciąża. Nie chcę Cię znowu straszyć i wyrokować, ale ostatnio czytałam o tym jak dużo współczesnych mężczyzn ma ""ślepe" plemniki. Z wielu powodów; niewłaściwego odżywiania, picia, palenia, wreszcie stresu. Także spokojnie.Przyjdzie czas i na Ciebie. Najważniejsze jest Wasze zdrowie i zadowolenie z życia, seksu.

Taki sobie rozkład znalazłam - nie powiem, że najlepszy.

Karta 1, środkowa oznacza osobę i problem - czy jest natury medycznej, czy mentalnej.
Karta 2 (z lewej strony) - jakie jest źródło problemu.
Karta 3 (z prawej strony) - określa myśli i otoczenie osoby pytającej. Czy ją wspierają, czy wręcz przeciwnie.
Karta 4 i 5 , (4 na dole, 5 na górze) - oznacza rezultat.

Radzę trochę odczekać ze stawianiem kart na ciążę z dwóch powodów;
Bóg ma swoje plany i nie powinno się wchodzić w jego kompetencje. W przypadku pytań o ciążę i śmierć karty mogą zakłamywać obraz :wink: .
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2115 razy
Otrzymał podziękowań: 1944 razy

Postautor: szakal165 » 02 lut 2019, 14:45

wręcz przeciwnie, bardzo chcę mieć dziecko.
Skoro uważasz, ze to nie czas, to twoje zdanie, ja mam całkiem inne.
szakal165
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 84 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Postautor: Elie » 09 lut 2019, 18:33

szakal165 pisze:wręcz przeciwnie, bardzo chcę mieć dziecko.
Skoro uważasz, ze to nie czas, to twoje zdanie, ja mam całkiem inne.

Nic nie uważam. Napisałaś;
szakal165 » 22 sty 2019 18:49

hmm nie doszłam do takich wniosków, natomiast rzeczywiście długie leczenie mnie zmęczyło i zniechęciło

Stąd taki a nie inny komentarz

Po prostu Twoje karty są niezbyt czytelne, nie wskazują jednoznacznie na ciążę w najbliższym czasie.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2115 razy
Otrzymał podziękowań: 1944 razy

Poprzednia

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje