ćwiczenia tarotowe

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

ćwiczenia tarotowe

Postautor: szakal165 » 10 sty 2019, 22:25

witam,

chciałabym rozpocząć w tym temacie przygody z moją talią Ridea Weitea.
Zadałam dziś pytanie kartom:
Czy w tym roku zmienię pracę?

2 pucharów 9 buław Pustelnik

obecnie mam okres kiedy właśnie mam dosyć obecnej pracy...czuję się wypalona, zmęczona i przestało mi zależeć bo firma niestety mnie oszukała.
czyżbym miala propozycję nowej pracy ale obawiała się i w rezultacie karty pokazują zastój? czy raczej będę się trzymała tego, co już osiągnęłam?

szakal165
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 83 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: ćwiczenia tarotowe

Postautor: Elie » 10 sty 2019, 23:03

Niewykluczone, że znajdziesz nową pracę. Uważam, że wcześniej zmuszona będziesz podszkolić się, względnie trochę posiedzieć w domu.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2100 razy
Otrzymał podziękowań: 1914 razy

Postautor: moni104 » 19 sty 2019, 13:57

Wg mnie nie ma zmiany. Pustelnik na koncu siedzi sam. Buławy 9 otaczaja cie.

Nie widze zmiany
Per aspera ad astra...

Bo czasami po prostu trzeba odejść i powiedzieć sobie 'pas'...

moni104
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: Scarlett » 19 sty 2019, 22:18

moni104 pisze:Wg mnie nie ma zmiany. Pustelnik na koncu siedzi sam. Buławy 9 otaczaja cie.
Nie widze zmiany

Też mi się wydaje, że zmiany pracy nie będzie, właśnie przez tego Pustelnika.

Ewentualnie, patrząc na cały rozkład - może paść jakaś propozycja (2 Kielichów), ale nie skończy się to dobrze - 9 Buław jako osoba "po przejściach", nieufna, poobijana, wypatrująca kolejnego "ciosu" oraz Pustelnik, jako symbol wyciszenia, samotności, izolacji (mi pokazał pozostawanie na dłuższym bezrobociu).

Awatar użytkownika
Scarlett
Gawędziarz

Podziękował : 456 razy
Otrzymał podziękowań: 314 razy

Postautor: Nut » 20 sty 2019, 06:42

szakal165 pisze:witam,

chciałabym rozpocząć w tym temacie przygody z moją talią Ridea Weitea.
Zadałam dziś pytanie kartom:
Czy w tym roku zmienię pracę?

2 pucharów 9 buław Pustelnik

obecnie mam okres kiedy właśnie mam dosyć obecnej pracy...czuję się wypalona, zmęczona i przestało mi zależeć bo firma niestety mnie oszukała.
czyżbym miala propozycję nowej pracy ale obawiała się i w rezultacie karty pokazują zastój? czy raczej będę się trzymała tego, co już osiągnęłam?

Zasadnicza sprawa aby właściwie odczytać rozkład to typ rozkładu jaki zastosowalas. Czy jest to rozkład typu: przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, to faktycznie przez jakiś czas odsuniesz się z życia zawodowego, chociaż nie przekreśla to gotowości i determinacji w celu podjęcia nowej pracy
O tym mówi karta 9Bulaw, którą nazywamy Dzielność
Mówi ona o pokonaniu wielu trudności a mimo to jesteś gotowa do dalszej wałki o swój los, o determinacji z jaką będziesz jej szukać. Jesteś gotowa. Możesz jedynie na chwile mniejszą czy większą zastanowić się, :35pijacy: analizować ale rozsądnie gdzie, jak i jakiej pracy szukać. Nie przedluzaj tego okresu w nieskończoność aby nie przeintelektualizowac . Nie zmarnuj determinacji zawartej w 9 Bulawach. :wink:
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 482 razy
Otrzymał podziękowań: 383 razy
Droga życia: 0

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje