Czy demokracja jest jedynie tearem lalek

Czy demokracja jest jedynie tearem lalek

Postautor: Elie » 03 lip 2018, 15:33

Polecam gorąco lekturę całego blogu - https://mojaslowianskafilozofia.blogspot.com/

Oprócz polityków w cały proceder seksualnego wykorzystywania dzieci z domu dziecka zaangażowane były też tajne służby, znane organizacje charytatywne, policja i kościół. Wiele lat później wszystko to potwierdził były szef oddziału FBI w Los Angeles – Ted Gunderson, który nie ukrywał, że jest to tylko jedna nitka wielkiej sieci pedofilskiej, która oplata cały kraj.
Ale te same rzeczy dzieją się na całym świecie.
W 2003 roku rozbito pedofilski krąg w Portugalii. Okazało się, że przez całe dekady tamtejsze elity (politycy, znani dziennikarze i biznesmeni) tworzyli tajne stowarzyszenie, którego członkowie regularnie wykorzystywali seksualnie dzieci (niektóre głuchonieme) z państwowego sierocińca Casa Pia w Lizbonie. Wszystko to miało miejsce przy współpracy z osobami sierociniec prowadzącymi – członkowie stowarzyszenia mogli sobie wybierać ofiary spośród sierot, jak w supermarkecie. Sprawa ta wstrząsnęła całym krajem – przesłuchano ok. 800 świadków i ekspertów, kilkadziesiąt skrzywdzonych dzieci odważyło się zeznawać w sprawie – skazano kilka osób, jednak nazwisk wpływowych polityków i dyplomatów nigdy nawet nie ujawniono, nie mówiąc o ich skazaniu. Z tego powodu wiele osób uważa, że odkryto jedynie fragment znacznie większego i bardziej mrocznego obrazu, że akty pedofilskie w kręgach tamtejszych władz wciąż mają miejsce, a nielicznych skazano tylko po to, by wyciszyć skandal.
W zeszłym roku afera wybuchła w Norwegii – gdzie policja rozbiła tamtejszy gang pedofilski, którego członkami byli między innymi politycy Partii Postępu i Partii Pracy, policjanci, sędziowie i wysoko postawieni urzędnicy. Na skonfiskowanych materiałach filmowych udokumentowane są liczne gwałty na dzieciach, w tym na niemowlakach, torturowanie i wiązanie dzieci, zmuszanie ich do seksu ze zwierzętami i sobą nawzajem. Policja ujawniła, że planowano też przyszłe gwałty na dziecku jeszcze nienarodzonym. Nazwisk zamieszanych w tę sprawę polityków – tak samo jak w Portugalii, nigdy nie ujawniono.
W latach 90′ podobna historia ujrzała światło dzienne w Belgii – kiedy aresztowano Marca Dutroux pod zarzutem porywania, torturowania, wykorzystywania seksualnego i mordowania tamtejszych dzieci. Sprawa ta od samego początku budziła wielkie emocje ze względu na okrucieństwo dokonanych zbrodni, szybko się okazało jednak, że jest to jedynie wierzchołek góry lodowej – Marc Dutroux twierdził bowiem, że jest członkiem pedofilskiego kręgu w którym są też politycy, w tym członkowie rządu, oraz policjanci. Ujawnili się świadkowie, których zeznania potwierdziły te zarzuty, śledczy prowadzący sprawę również dał wiarę tej wersji i twierdził, że są na to wszystko dowody. Kiedy jednak zaczął za bardzo drążyć i dociekać, został od sprawy odsunięty bez podania przyczyny. Do śledztwa przydzielono osoby, które usilnie próbowały zamieść wszystko pod dywan – łącznie z tym, że przyłapano organy prowadzące śledztwo na mataczeniu poprzez zmianę zapisów zeznań świadków i na próbach ich zastraszenia. Sędziujący w sprawie Jean Marc Connerotte czwartego dnia procesu wybuchł płaczem na sali sądowej, mówiąc, że jest zastraszany przez mafię pedofilską, która nigdy nie pozwoli na to, by ujawnić prawdę na ten temat. Wszystko to odbywało się przy ogromnym oburzeniu społeczeństwa – ulicami Brukseli przeszło wtedy ponad 300 000 ludzi w tzw. białym marszu protestu – nic to jednak nie zmieniło, śledztwu i procesowi ukręcono głowę.
Niedawno swoją historię opowiedziała Anneke Lucas, która w wieku sześciu lat została sprzedana przez własną matkę do pedofilskiej sieci europejskich elit. Według jej wyliczeń – jeszcze przed ukończeniem 12 lat, była gwałcona przez 1716 godzin. Jedną z osób, przez które była wykorzystywana i torturowana był obrońca Marca Dutroux. Według słów Anneke – europejskie elity, politycy, znane osobistości i arystokracja wykorzystują dzieci jako luksusowe akcesoria, seksualne zabawki. Wiele z tych dzieci jest też mordowanych dla rozrywki ważnych panów i wielkich dam.
Te same rzeczy, według słów Fiony Barnett, mają też miejsce w Australii – która jest „niebem dla pedofilii„. Dwa lata temu na konferencji prasowej Fiona ujawniła listę znanych osób, które wykorzystywały ją, gdy jako dziecko trafiła do pedofilskiej sieci. Na liście tej znajdują się bardzo prominentni politycy australijscy (w tym 3 premierów i lider opozycji), były prezydent Stanów Zjednoczonych – Richard Nixon, znany dziennikarz CNN – Ted Turner, czy ewangelicki pastor – celebryta Billy Graham. Mówiła też, że w cały proceder uwikłana jest też policja, sędziowie i prokuratorzy – dlatego te sprawy nigdy nie zostają wyjaśnione, a elity żyją z poczuciem całkowitej bezkarności.
I nie są to puste słowa, bo tak się akurat składa, że jeżeli ujawnione zostają akty pedofilskie osób ze świecznika, to zazwyczaj dopiero po ich śmierci. Dlatego dopiero w tym roku komendant policji w Wiltshire potwierdził, że były premier Wielkiej Brytanii, piastujący to stanowisko w latach 70′- sir Edward Heath był pedofilem, mimo że oskarżenia tego typu padały od kilku dekad. Sprawiedliwość nie dosięgła też za życia wnuka twórcy psychoanalizy – Clementa Freuda. Tak samo było z przyjacielem rodziny królewskiej, wielu brytyjskich gwiazd i polityków – Jimmy’m Savile – którego oficjalna liczba ofiar na przestrzeni całych dekad bezkarności sięga 500 dzieci. Jeden z brytyjskich parlamentarzeystów z partii pracy Tom Watson twierdzi, że istnieją niepodważalne dowody i są one w rękach policji na to, że u szczytu brytyjskiej władzy od dziesiątek lat istnieje sieć pedofilska, której członkami są parlamentarzyści, członkowie rządu, a nawet premierzy. Kilka lat temu Anthony Gilberthrope z partii Konserwatywnej wyznał, że przez całe lata dostarczał ministrom w rządzie Margaret Thatcher nieletnich chłopców „do zabawy” – miało to miejsce przy pełnej świadomości sprawującej wtedy rządy pani premier. Wersję tę trzy lata temu potwierdzili oficerowie Scotland Yardu mówiąc, że w Wielkiej Brytani działała sieć pedofilska dla VIP-ów, do której należeli bardzo „prominentni politycy„. Sieć, według śledzczych, „wykorzystywała, terroryzowała i mordowała dzieci„. Nigdy nie ujawniono o jakich „prominentnych polityków” chodziło, a sprawa, tak jak wiele jej podobnych, została wyciszona.
I jeśli myślisz, że cały ten skandal polega na tym, że elitom światowym woda sodowa uderza do głowy i dają upóst swoim najgorszym żądzom tylko dlatego, że system ich chroni – to znaczy, że wciąż nic nie rozumiesz. To nie jest tak, że tym ludziom odbija, jak zasmakują władzy. Cały system jest odwrócony, jest przeczywisty. Oni wyłącznie dlatego u władzy się znajdują, bo są psychopatami, pedofilami i mają zero zahamowań – dzięki temu szantażem można łatwo ich kontrolować, bez ryzyka, że kukiełka kiedykolwiek wyrwie się ze sznurków. Co więcej – ktoś kto nie ma skrupułów gwałcić i mordować małe dzieci, nie będzie też mieć skrupułów, by wykonać każdy rozkaz – by kraść, zabijać, niszczyć, zniewalać, truć i wszczynać wojny – to właśnie takie osoby najlepiej się sprawdzają w roli marionetek dla rządzących z ukrycia. Ci ludzie nie są zepsuci, dlatego, że są u władzy – oni są u władzy dlatego, że są zepsuci.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31322
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Czy demokracja jest jedynie tearem lalek

Postautor: Ejbert » 04 lip 2018, 14:55

I tak właśnie jest.
Pedofilia to jest najohydniejsze plugastwo jakie znam. I jakkolwiek nie jestem człowiekiem okrutnym, to tych zboczeńców niszczyłbym bez żadnych skrupułów. Dzieci są święte, są nietykalne. Jakimż śmieciem trzeba być, by je krzywdzić, i to w taki sposób, jakimi śmieciami są ludzie ukrywający te zbrodnie i jakimi śmieciami ci, którzy pociągają za sznurki? Nie rozumiem, nie pojmuję co musi kłębić się w takiej łajzie, co to ma pod sufitem nasranego, by - dysponując świadomością i wolą - pozwolić sobie na coś tak wstrętnie krzywdzącego tych, którzy są całkowicie bezbronni, niemowlęta!!! Takie zachowania są niestety od zarania dziejów, były od dawna opisywane w literaturze, lecz nie rozumiem dlaczego od początku, od pierwszego skrzywdzenia dziecka reszta społeczności nie reagowała na to. Dlaczego na to pozwalamy dziś? W sumie jest to teoretycznie nie do zwalczenia, ale praktycznie gdyby robić samosądy na takich zwyrodnialcach, to by ukróciło się znacznie takie praktyki. Ale ludzie się i boją i wolą żyć wygodnie, więc wątpię, żeby coś się w temacie zmieniło. Każdy, kto walczy z pedofilami jest szykanowany, jeśli nie mogą nic zrobić komuś fizycznie, to przynajmniej jest oskarżany o to samo, zawsze się znajdzie chętny "świadek", gotowy przysiąc na wszelkie świętości nieprawdę. Tak było np. z pedofilem Larsonem, który w akcji odwetowej usiłował zniesławić jednego z indyjskich guru. Wprawdzie indyjski guru to nie jest osobnik święty i nietykalny, wśród nich też jest sporo wynaturzeń i zachowań niegodnych guru, ale chodzi tu o to, że ten akurat czynnie zwalczał gangi pedofilskie w swoim kraju.
I tak sobie myślę, że ktoś taki jak pedofile nie zasługuje na żadną łaskę. Może i Bóg zna motywacje i widzi duszę człowieka, jednak jeśli jako ludzie zostaliśmy obdarzeni człowieczeństwem - świadomością i wolną wolą, to jesteśmy również predestynowani do korzystania z nich w sposób zgodny z wartościami boskimi, duchowymi a nie z poziomu zwierząt. Chociaż chyba obraziłem zwierzęta, bo tam pedofilii się nie notuje.

Ejbert
Sceptyczny Tetryk - Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 256
Rejestracja: 06 maja 2016, 21:14
Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 140 razy
Droga życia: 0

Re: Czy demokracja jest jedynie tearem lalek

Postautor: Magus » 09 lip 2018, 09:21

Widzę jedyne wyjście aby pozbyć się problemu raz na zawsze; kastrować zboków.
“Spotkanie dwóch osobowości jest podobne do kontaktu dwóch chemicznych substancji – jeżeli zachodzi interakcja, obie zostają przemienione.„

C. G. Jung
Awatar użytkownika
Magus
Wpadłem na chwilę
 
Posty: 269
Rejestracja: 12 cze 2016, 21:20
Podziękował : 107 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Czy demokracja jest jedynie tearem lalek

Postautor: VesperLynd » 09 lip 2018, 14:25

Magus pisze:Widzę jedyne wyjście aby pozbyć się problemu raz na zawsze; kastrować zboków.


Jakiś czas temu rozmawiałam o tym z kolegą - terapeutą behawioralnym i powiedział, że kastracja niestety nie daje zbyt wiele jeśli chodzi o pedofilię. Z tego, co zrozumiałam, to nawet będąc wykastrowanym pedofile czują pociąg seksualny do dzieci... To bardziej pochodzi z psychiki niż z genitaliów/układu hormonalnego. Nie wiem nawet, czy istnieją jakiekolwiek formy leczenia pedofilii... W takim razie chyba tylko trzymanie pedofili w zamknięciu bez kontaktu ze światem zewnętrznym chroni społeczeństwo :(
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 110
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:53
Podziękował : 120 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6

Re: Czy demokracja jest jedynie tearem lalek

Postautor: Elie » 09 lip 2018, 16:11

Leczą ich hormonalnie, co skutkuje brakiem jakiegokolwiek pociągu seksualnego. Dawno temu oglądałam film - reportaż z takim człowiekiem.
Za komuny chłopaki w wojsku dostawali brom. Na ile to pomogło, raczej niewiele. Jednak brom to nie to samo co hormony.Dobrze by było gdyby wypowiedział się jakiś lekarz.

W takim razie chyba tylko trzymanie pedofili w zamknięciu bez kontaktu ze światem zewnętrznym chroni społeczeństwo :(


Hehe, zapewne zdajesz sobie sprawę ilu ludzi trzeba by było odizolować. Ilu ojców, nauczycieli, księży, instruktorów wszelkiej maści, molestują bądź gwałcą swoje dzieci, podopiecznych. Często za cichym przyzwoleniem matek. Ten fakt staje się plagą XXI wieku. A może tylko więcej się o nim mówi.Problem istniał od zawsze.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator
 
Posty: 31322
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Czy demokracja jest jedynie tearem lalek

Postautor: VesperLynd » 09 lip 2018, 22:08

Elie pisze:
W takim razie chyba tylko trzymanie pedofili w zamknięciu bez kontaktu ze światem zewnętrznym chroni społeczeństwo :(


Hehe, zapewne zdajesz sobie sprawę ilu ludzi trzeba by było odizolować. Ilu ojców, nauczycieli, księży, instruktorów wszelkiej maści, molestują bądź gwałcą swoje dzieci, podopiecznych. Często za cichym przyzwoleniem matek. Ten fakt staje się plagą XXI wieku. A może tylko więcej się o nim mówi.Problem istniał od zawsze.


Jasne, że jest tego od zatrzęsienia. Mogę powiedzieć, że ważna jest prewencja, uczenie ludzi obserwowania siebie i wczesne wyłapywanie odchyleń, ale nie uważam, że jest to możliwe. Zamykanie ludzi to też nie jest rozwiązanie na dłuższą metę, ale co innego pozostaje? Chemiczna kastracja jest opcją, ale nie jestem przekonana, że działa w 100%. Wydaje mi się, że to takie nalepianie plastra na głęboką ranę wymagającą oczyszczenia i szycia. Większość podejmowanych akcji jest lepsza od robienia niczego, ale czasem człowiek czuje się naprawdę bezsilny.
have courage & be kind
Awatar użytkownika
VesperLynd
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 110
Rejestracja: 28 maja 2018, 13:53
Podziękował : 120 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 6


Wróć do Współpraca, ogłoszenia, reklamy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości