Czy kadzidełko może być niebezpieczne

Postautor: supersymmetry » 03 maja 2013, 11:28

Opis ze strony sprzedajce kadzidełko: "Księżyc jest symbolem energii żeńskiej, wody, uczuć, płodności oraz przekraczania granicy między światem fizycznym i duchowym. Księżyc sprzyja artystom, szczególnie tworzeniu poezji." Moje pytanie bierze sie stad ze moja kolezanka zakupiła takowe, podarowała je bratu, a brat miał pozniej rozne dziwne sytuacje, cos do niego przyszlo. Mylicie ze to przez to kadzidelko czy to zbieg okolicznosci, czy to kadzidełko rzeczywiscie moze sprzyjac takim sytuacja czy opis to tylko chwyt marketingowy, macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane? Niestety nie znalazłam info co to za zapach i skad pochodzi
supersymmetry
Grafoman

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Droga życia: 0

Postautor: Sosnowiczanin » 03 maja 2013, 14:33

m86fc pisze:Opis ze strony sprzedajce kadzidełko: "Księżyc jest symbolem energii żeńskiej, wody, uczuć, płodności oraz przekraczania granicy między światem fizycznym i duchowym. Księżyc sprzyja artystom, szczególnie tworzeniu poezji." Moje pytanie bierze sie stad ze moja kolezanka zakupiła takowe, podarowała je bratu, a brat miał pozniej rozne dziwne sytuacje, cos do niego przyszlo. Mylicie ze to przez to kadzidelko czy to zbieg okolicznosci, czy to kadzidełko rzeczywiscie moze sprzyjac takim sytuacja czy opis to tylko chwyt marketingowy, macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane? Niestety nie znalazłam info co to za zapach i skad pochodzi

opis jest z internetu, nawet nie chciało im się pisać oryginalnych tekstów :)

e to przez to kadzidelko czy to zbieg okolicznosci, czy to kadzidełko rzeczywiscie moze sprzyjac takim sytuacja czy opis to tylko chwyt marketingowy, macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane?

to nawet nie jest chwyt marketingowy, to tylko opis zapychacz :) nie ma się w co wkręcać naprawdę :)

info co to za zapach i skad pochodzi

Te kadzidełka z indii na patyczku to czysta chemia. Może pogłębić astmę i alergię, dla mnie one śmierdzą zwyczajnie. Jak chcesz lepsze kadzidełka to poszukaj ziołowych, tybetańskich.

A jeśli nie chce Ci się szukać to kliknij w mój sklep w sygnaturce - przywiozłem wielką pakę z wyprawy do azji i wprawdzie mi się konczą ale jeszcze ich sporo jest :)
warto wiedzieć: Medytacja a także kiedy użyć modlitwy
Awatar użytkownika
Sosnowiczanin
Czarownik - terapeuta

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Droga życia: 1

Postautor: Elie » 03 maja 2013, 18:44

Wszystkie gotowe kadzidełka są po jednym diable, tym samym sposobem produkowane. Mamy gdzieś temat jak samemu zrobić kadzidełko. Pozostaje jeszcze opcja okadzania ziołami, wtedy mamy pewność, że się nie podtruwamy.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Znak zodiaku: Rak

Postautor: supersymmetry » 03 maja 2013, 20:20

ja słyszlam ze taki dym z kadzidla to jest nawet rakotworczy
supersymmetry
Grafoman

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Droga życia: 0

Kadzidełko moon - czy moż być niebezpieczne

Postautor: Elie » 03 maja 2013, 21:04

Owszem, gotowe zawierają niebezpieczne dla naszych płuc składniki chemiczne.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Znak zodiaku: Rak

Wróć do Świece, kadzidła, olejki