czy masz zdolności ezoteryczne

czy masz zdolności ezoteryczne

Postautor: Iza74 » 29 sty 2016, 15:29

Z ciekawości, bądź chęci potwierdzenia, możesz sprawdzić w swoim horoskopie, czy gwiazdy „obdarzyły” cię „zdolnościami ezoterycznymi”.

-Ponadprzeciętną intuicją, empatią?

-Może skrywasz w sobie dar jasnowidzenia, czy zdolności do bioenergoterapii?

-Może cechuje cię mediumizm, albo masz predyspozycje do tego, by zajmować się astrologią?

Na co zwrócić uwagę przy interpretowaniu kosmogramu?

Na które planety, domy, żywioły zwrócić uwagę?

Żywioły w kosmogramie

Osoba u której przeważa żywioł wody może wykazywać większe zdolności i zainteresowania ezoteryczne, niż osoba z przewagą znaków ognistych, czy ziemskich. Woda to emocje i uczucia, a więc również empatia i większa wrażliwość w odbiorze ludzi i świata.
Osoba o zdolnościach ezoterycznych posiada zazwyczaj w kosmogramie przewagę znaków „wodnych”, (czyli np. w: Raku, Rybach, Skorpionie).

Zbadaj położenie planet takich jak: Neptun, Wenus, Uran, Księżyc.

ryby2

Neptun włada znakiem Ryb, w znaku Panny jest na wygnaniu. W znaku Raka jest wywyższony, w znaku Koziorożca jest w upadku. Rządzi XII domem horoskopowym. Odpowiada za intuicję, prekognicję, zdolności mediumiczne, wizjonerstwo, ponadprzeciętną przenikliwość, dostrzeganie i trafne odczytywanie „znaków” (na które inni ludzie nie zwracają nawet uwagi).
Zdolności ezoteryczne przejawią się, albo będą podkreślone jeśli masz: Słońce w znaku Ryb, Neptuna w Rybach, lub Raku, albo Neptuna w XII domu horoskopowym.

Działanie Neptuna będzie osłabione jeśli znajduje się on w znaku Koziorożca, albo Panny.

Wenus

Wenus włada znakiem Byka oraz Wagi, w Rybach jest wywyższona, w znakach Barana i Skorpiona jest na wygnaniu; a w Pannie jest w upadku. Rządzi domami horoskopowymi: II i VII.

Wenus odpowiada za uczucia, za emocje oraz intuicję. Silna, czy dobrze aspektowana Wenus przynosi właścicielowi kosmogramu głębię uczuć, wrażliwość oraz rozwiniętą intuicję, które są podstawą do posiadania i rozwijania wszelkich zdolności ezoterycznych.

Wenus w XII domu obdarza właściciela kosmogramu silnie rozwiniętą intuicją.
Wenus w VIII domu : zdolności do podróży poza ciałem.

Uran

Uran jest władcą Wodnika, znajduje się na wygnaniu w znaku Lwa. W Skorpionie Uran jest wywyższony, a w znaku Byka jest w upadku. Włada XI domem horoskopowym.
Uran odpowiada za nowatorskie myślenie, zdolność kojarzenia, głębsze (nie powierzchowne) widzenie poszczególnych spraw, sytuacji i kreatywność.

Uran w VI domu obdarza zainteresowaniami leczeniem (np. bioenergoterapia, reiki itd.).

Księżyc

Jest władcą znaku Raka, jego żywiołem jest woda. Wywyższony w znaku Byka,
W upadku w znaku Skorpiona, wygnaniu w Koziorożcu.

Reprezentuje podświadomość, duszę, emocje, uczucia. „Silny” Księżyc obdarza wielką empatią, pozwala na swobodne odczytywanie uczuć innych ludzi.

Trygon Księżyc: Słońce to dobre porozumienie ze swoją podświadomością, umiejętność łączenia się z duszą i kierowanie się nią.

Zbadaj aspekty planet

O zdolnościach ezoterycznych świadczy jeśli masz w kosmogramie:

Trygon Neptun: Wenus: pogłębiona intuicja, może przejawiać się w zainteresowaniach i zdolnościach do wróżbiarstwa.

Koniunkcja Uran: Księżyc: jasnowidzenie, sugestywne (albo nawet prorocze) sny.

Trygon Uran: Księżyc: przynosi zdolności do astrologii, Uran obdarza błyskotliwym, często niekonwencjonalnym, odkrywczym myśleniem, w połączeniu z Księżycem pozwala na sięganie do głębszych pokładów, swobodnego wykraczania poza świadomość.

29 stopień

Sprawdź, czy nie masz „obsadzonego” 29 stopnia w dowolnym znaku w kosmogramie, co jest bardzo cenną wskazówką w badaniu takiego kosmogram. Świadczy to o tym, że dużo przeżyłaś (poprzednie wcielenia), jak również może oznaczać zdolności jasnowidzenia.

Oczywiście kosmogram należy interpretować całościowo, a nie „wyrywkowo”. Przykładowo samo Słońce usytuowane w znaku Ryb jeszcze nic nie znaczy, ale jeśli właściciel będzie miał dodatkowo „mocnego” Neptuna, czy „mocne” aspekty Księżyca, wówczas będzie wykazywał zdolności, czy zainteresowania parapsychologią.

źródło - wrozenie24com
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1939
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Wróć do Ogólne informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości