Czy "za dobra" kobieta jest nudna?

Czy "za dobra" kobieta jest nudna?

Postautor: Elie » 02 cze 2012, 22:44

W zasadzie pytanie dla panów,jako że ich mało na forum,same sobie odpowiedzcie dziewczyny ;)
Potem wkleję co na to pytanie odpowiedzieli panowie :lol:

Czy jeśli wasze żony/dziewczyny robią dla was wiele - odnoszą po obiedzie talerz z którego jedliście, prasują wam ubrania, sprzątają ,zajmują się dzieckiem, są na każde wasze zawołanie, pamiętają o waszych urodzinach, imieninach, wstają rano, żeby zrobić wam przed pracą kawkę, siedzą z wami caly czas w domu, rezygnując z własnych kontaktów towarzyskich stają się dla was nudne? Czy takie zachowanie sprawia, że zaczynacie szukać wrażeń, kogoś, kto się wam przeciwstawi, o kogo będziecie musieli się starać - jednym słowem kochanki?
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2115 razy
Otrzymał podziękowań: 1944 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Czy "za dobra" kobieta jest nudna?

Postautor: onaion » 03 cze 2012, 22:33

no mysle jednak, ze wlasnie za dobra kobieta nudzi sie panom. Na początku to im sie podoba, potem przyzwyczajaja sie, a naspetpnie wykorzystuja sytuajce..Mysle, ze trzeba byc troche nieobliczalna, zaskakiwac, zeby nas zauwazali
"Chcesz być szczęśliwym-pozwól, by inni byli z tobą szczęśliwi"
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Znak zodiaku: Ryby
Droga życia: 3

Postautor: Esencja » 04 cze 2012, 07:34

tak na prawdę, to chyba zależy od typu mężczyzny... fakt faktem, kobieta powinna być miłą zołzą.... 8-)
Esencja
Pismak

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 0

Postautor: Ewa F » 04 cze 2012, 10:19

Z facetami to jest tak.
Fajne,bo nowe. Potem nudne,bo przyzwyczajenie,rutyna. Potem jest skok w bok, bo nowe jest fajne,ale potem znów tesknia za rutynom: obiadkami,wyprasowanymi ciuchami,piwkiem przy tv,krzątającą sie żoną [dziewczyną]

Kiedys czytalam art jak facet przechodził kryzys wiku sredniego czyli mial pewnie z 40 lat,a moze ciut więcej.
W domciu stabilizacja,ciepłe kapcie,cisza,spokój...no ale zona ta sama od X lat,wiec powiało nudą.
Poznał młoda Lasence. Pewnie byla sliczna,zgrabna,mlodziutka,miała stojace na bacznośc piersi,zero celilitu,pełna energii,no i nie marudziła,bo nie miała o co,a zona zawsze powód znajdzie.

Facet sie zakochał,oznajmił,zonie ze sie wyprowadza,ze rozwód,bo poznał miłość swojego zycia,ze teraz odżył,odmłodniał,oczywiscie zaraz zapisł sie na siłownie,zeby poprawic sylwetke,zaimponować nowej Lasencji.
Zaczęły sie imprezy,balety,nieprzespane nocye,notorycznie przesiadywanie w knajpach,no bo towarzystwo młode pragnie sie bawic......ale "dziadek" powoli nie wyrabiał.
Nie dospany,niedojedzony,niedoprany,niedoprasowany,kondycja w łózku tez jakos znów spadła i zatesnił,za ciszą,za ciepłymi obiadkami,za wypranymi,uprasowanymi rzeczami, za polezeniem z gazetą przed tv i nawet zatesknił za marudzącą, "podstarzałą" zoną i wrócił z płaczem na kolanach i prosił o wybaczenie. Pogodzili się. ;)
"Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże"
Ewa F

Otrzymał podziękowań: 0 raz
Droga życia: 33

Postautor: Elie » 04 cze 2012, 12:18

Powracający, skruszeni mężowie, to w zasadzie wyjątki.
W tym temacie bardziej chodziło mi o uświadomienie sobie i innym kobietom, jakie błędy popełniamy.
Na początku znajomości, jesteśmy pięknie ubrane,pachnące, świeżutkie.Kochamy naszego wybrańca bezwarunkowo,nie zauważamy wad.
Z chwilą kiedy stajemy się żonami,partnerkami,wspólnie mieszkamy, my zaczynamy tworzyć tzw. gniazdo i na tym się skupiamy.Dbałość o partnera i siebie,schodzi na dalszy plan.A to nie tak być powinno.tak można wymieniać.
I żeby nie było,ja sama tez taka byłam,na domiar złego,gderająca-to musisz zrobić,naprawić,tamto żle,inne jeszcze gorzej.
Szkoda że tak póżno zainteresowałam się internetem bo;
przekonałam się jakie to cholernie wkurzające,nic tylko udusić.
Otóz z początku mąż mi nawet szedł na rękę,kupując to czy tamto do lepszego funkcjonowania -kupił laptop itp.
ALE z czasem,moje zbyt częste siedzenie w necie, zaczęło go wkurzać.
To masz nie zrobione, okna trzeba umyć a ty tylko piszesz i piszesz,nie zwracasz uwagi co do ciebie mówię itd.
Boże,ja tu przejęta forum,a ten mi tu o oknach nawija.
Oto chodzi że sama przekonałam się,jak bardzo gderanie nad głowa,zwłaszcza że miał rację-wkurza do białości :mrgreen: :lol:
To tylko malutki wycinek,bo przecież kiedys ja sama podobnie gderałam kiedy mąż zamiast naprawić np. kran,siedział i glapił sie w swoje akwarium. :twisted:
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2115 razy
Otrzymał podziękowań: 1944 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Thorarin » 04 cze 2012, 12:59

Kobieta i mężczyzna to przecież ludzie , myślący , czujący mający jakieś pasje upodobania, nawet sex żeby był udany to trzeba rozmawiać bo skąd ja mam wiedzieć co kręci moją partnerkę, ja mogę się domyślić ale 100% pewność mogę mieć jedynie po rozmowie z moją partnerką . Tak że drogie panie trzeba rozmawiać a nie gderać że jakie te chłopy są złe i nie czułe.
Spokój mogę osiągnąć tylko wtedy, gdy wyzbędę się oczekiwań
Awatar użytkownika
Thorarin
Wpadłem na chwilę

Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 5

Postautor: onaion » 04 cze 2012, 13:15

Thorarin pisze:Kobieta i mężczyzna to przecież ludzie , myślący , czujący mający jakieś pasje upodobania, nawet sex żeby był udany to trzeba rozmawiać bo skąd ja mam wiedzieć co kręci moją partnerkę, ja mogę się domyślić ale 100% pewność mogę mieć jedynie po rozmowie z moją partnerką . Tak że drogie panie trzeba rozmawiać a nie gderać że jakie te chłopy są złe i nie czułe.

a jak facet nie chce rozmawiac ? to co wtedy? zmienic ? :D
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: Thorarin » 04 cze 2012, 13:17

Widziały gały co brały znasz takie powiedzenie ?
Spokój mogę osiągnąć tylko wtedy, gdy wyzbędę się oczekiwań
Awatar użytkownika
Thorarin
Wpadłem na chwilę

Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 5

Postautor: onaion » 04 cze 2012, 13:18

Thorarin pisze:Widziały gały co brały znasz takie powiedzenie ?

znam...wiesz moj facet na początku byl rozmowny, i w ogole inny niz teraz, a potem po prostu chyba mu sie odwidzialo..dlatego uwazam, ze nie wolno udawac kogos innego na poczatku znajomosci..
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Postautor: onaion » 04 cze 2012, 13:22

a moze moj facet po prostu uznal, ze jestem nudna i nie ma ze mna wspolnych tematow..ja lubie rozmowy i zwykle staram sie pogadac, rozwiazac problem, a niestety sa ludzie , ktorzy uciekaja w alkohol
Awatar użytkownika
onaion
Pismak

Następna

Wróć do Na każdy temat