Czym są domy?

Re: Czym są domy?

Postautor: Nut » 02 gru 2018, 11:48

Dlaczego karma. W astrologii nie ma takiego pojęcia.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 482 razy
Otrzymał podziękowań: 382 razy
Droga życia: 0

Postautor: Kawauka » 02 gru 2018, 15:41

Przepraszam za tą wstawkę o karmie. Nie znam się na astrologii. Osobiście po sprawdzeniu domu, w którym mam Węzeł Północny doszłam do wniosku, że większość ciężkich spraw i problemów w moim życiu oscyluje wokół tego co reprezentuje sobą ten dom i odczuwam to jako karmę. Nie chce mylić użytkowników, więc jeśli mają się sugerować moimi wpisami to proszę je usunąć
Kawauka

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: Elie » 02 gru 2018, 15:53

odczuwam to jako karmę

Czym dla Ciebie jest "karma" W jaki sposób ją rozumiesz, jakbyś ją opisała zaloty .
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2100 razy
Otrzymał podziękowań: 1913 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Kawauka » 02 gru 2018, 16:11

Nie chcę ciągle smęcić bo karma kojarzy mi się z samymi negatywami. Wiem, że pojęcie karmy obejmuje też dobre rzeczy, ale dla mnie karma to jest głównie skutek naszych błędów. Uważam, że nie ma pozytywnej karmy. Jeśli coś w życiu zyskujemy to jest raczej dzięki naszej ciężkiej pracy i wysiłku, a błędy można popełniać bardzo łatwo szybko i nieświadomie. Karma jest po to żeby coś czego nie wiemy uświadomić sobie i naprawić to. Dlatego według mnie nie może być pozytywna bo jak coś dobrze zrobimy to zawsze o tym pamiętamy, świadomie lub podświadomie. A gdy popełnimy błąd to o tym nie wiemy dopóki nie przyjdzie karma i nam tego w dotkliwy dla nas sposób nie pokarze i zmusi nas do nauki wręcz siłowo
Kawauka

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: akszara » 03 gru 2018, 01:37

Nut pisze:Dlaczego karma. W astrologii nie ma takiego pojęcia.

z tego co wiem w astrologii jest takie pojecie. Ma o niej mówić Pluton, węzły Księzyca (południowy szczególnie) dom 12, 8 i 4 oraz Saturn, każde w innym wydaniu. Saturna wręcz nazywa się Panem Karmy, bramą wcielenia.
Istnieje dział astrologii pt. astrologia karmiczna, w sumie jest to trend rosyjski (Wronski, Suszczyńska, Podwodnyj) i naturalnie amerykański.
akszara

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Poprzednia

Wróć do Domy