Demon

Re: Demon

Postautor: Ankol18 » 17 kwie 2016, 14:05

Fanar pisze:
Ankol18 pisze:
Fanar pisze:Ja przywołałem dla zabawy "to" i żyję :)
Z chęcią bym się wymienił doświadczeniami

No to proszę Fanar, chętnie poczytamy :)

Ty chyba tu gdzieś piszesz że duchy to nie twoja bajka więc nie masz nic na wymianę pewnie a pośmiać się zawsze sceptyk może, zwłaszcza jak nie ma porównania nieprawdaż :) Napisałem że "z chęcią bym się wymienił doświadczeniami" z kimś kto już widział demona lub miał z nim kontakt :diabel:
A reguła jest taka że "ludzie" tacy jak ja nigdy nie dzielą się swymi doświadczeniami pierwsi, bo ten drugi zwłaszcza jak nic nie widział i częściowo z zazdrości zaczyna polewać ze swojego adwersarza - więc Ty zacznij jako pierwsza - zresztą kobiety mają pierwszeństwo :lizus:

A mi się wydaję, że Ty spotkania z demonami i całą tą sferą traktujesz jako zabawę. Nie zacznę, bo owszem masz rację nigdy nie miałam do czynienia z obcymi bytami, ale to nie znaczy, że jestem niedowiarkiem i nie wierzę w to, że opętania czy tym podobne się nie zdarzają. Uważasz, że jest tu czego zazdrościć? Oj nie mój drogi, na pewno ani trochę nie zazdroszczę Ci tego co Cię spotkało. Może nie doświadczyłam czegoś takiego na własnej skórze, ale dużo na ten temat czytałam, i wiem, że zazdrościć to tu nie ma zupełnie czego, a już cieszyć się z możliwości spotkania z demonem tym bardziej. Wybacz, ale mam takie wrażenie, że Ciebie to cieszy, cwaniakujesz trochu..., że go spotkałeś, to "gówno" jak to określasz, i że uszedłeś z życiem... :|
Najpiękniejsze chwile w życiu - nie można ich zaplanować, przychodzą same.
Awatar użytkownika
Ankol18
Forumowicz do entej

Podziękował : 318 razy
Otrzymał podziękowań: 460 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 9

Postautor: szamka » 17 kwie 2016, 16:44

A reguła jest taka że "ludzie" tacy jak ja nigdy nie dzielą się swymi doświadczeniami pierwsi, bo ten drugi zwłaszcza jak nic nie widział i częściowo z zazdrości zaczyna polewać ze swojego adwersarza

Jest czego zazdrościć ? czego ?
Awatar użytkownika
szamka
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 76 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy
Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 8

Postautor: Fanar » 18 kwie 2016, 00:24

szamka pisze:
A reguła jest taka że "ludzie" tacy jak ja nigdy nie dzielą się swymi doświadczeniami pierwsi, bo ten drugi zwłaszcza jak nic nie widział i częściowo z zazdrości zaczyna polewać ze swojego adwersarza

Choćby przeżyć (doznań) w astralu które tak naprawdę nie są niczym godnym zazdroszczenia ale mag wali łbem o ścianę a jak jest w ciele tak pozostaje a w tym momencie inny gostek twierdzi że był w danym miejscu i widział dziwy:) Np. jest tam takie miejsce w którym atakują cię węże i jest kilku zupełnie sobie obcych ludzi którzy jakimś cudem potrafią opisać krajobraz i te węże jakby oglądali ten sam film :)
Awatar użytkownika
Fanar

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 28

Postautor: Fanar » 18 kwie 2016, 00:36

Ankol18 pisze:A mi się wydaję, że Ty spotkania z demonami i całą tą sferą traktujesz jako zabawę. Nie zacznę, bo owszem masz rację nigdy nie miałam do czynienia z obcymi bytami, ale to nie znaczy, że jestem niedowiarkiem i nie wierzę w to, że opętania czy tym podobne się nie zdarzają. Uważasz, że jest tu czego zazdrościć? Oj nie mój drogi, na pewno ani trochę nie zazdroszczę Ci tego co Cię spotkało. Może nie doświadczyłam czegoś takiego na własnej skórze, ale dużo na ten temat czytałam, i wiem, że zazdrościć to tu nie ma zupełnie czego, a już cieszyć się z możliwości spotkania z demonem tym bardziej. Wybacz, ale mam takie wrażenie, że Ciebie to cieszy, cwaniakujesz trochu..., że go spotkałeś, to "gówno" jak to określasz, i że uszedłeś z życiem... :|

no bo jest satysfakcja. to co dla jednych pozostanie za zasłoną (będą brać wszystko na wiarę) inni sami na sobie wypróbują wszystkie wariacje i jeszcze się utwierdzą w przekonaniu że tam coś jest :)
Awatar użytkownika
Fanar

Postautor: Elie » 18 kwie 2016, 18:30

no bo jest satysfakcja. to co dla jednych pozostanie za zasłoną (będą brać wszystko na wiarę) inni sami na sobie wypróbują wszystkie wariacje i jeszcze się utwierdzą w przekonaniu że tam coś jest :)

Alkoholicy też widzą białe myszki, nawet podwójnie.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Fanar » 19 kwie 2016, 22:36

Elie pisze:

Rozumie że nie wierzysz. Cóż wolno ci.
Awatar użytkownika
Fanar

Postautor: Iza74 » 20 kwie 2016, 07:57

Fanar pisze:
szamka pisze:

Choćby przeżyć (doznań) w astralu które tak naprawdę nie są niczym godnym zazdroszczenia ale mag wali łbem o ścianę a jak jest w ciele tak pozostaje a w tym momencie inny gostek twierdzi że był w danym miejscu i widział dziwy:) Np. jest tam takie miejsce w którym atakują cię węże i jest kilku zupełnie sobie obcych ludzi którzy jakimś cudem potrafią opisać krajobraz i te węże jakby oglądali ten sam film :)

Zazdrościć :lol: czego.Naoglądałeś się filmów fantasy chłopie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że za zasłoną jak zwą, niewątpliwie coś jest. Nie oznacza, że możemy to widzieć. Zdecydowanie nie jest nam dane ujrzeć tamten świat.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak

Podziękował : 127 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Postautor: Fanar » 21 kwie 2016, 09:25

Iza74 pisze:Zazdrościć :lol: czego.Naoglądałeś się filmów fantasy chłopie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że za zasłoną jak zwą, niewątpliwie coś jest. Nie oznacza, że możemy to widzieć. Zdecydowanie nie jest nam dane ujrzeć tamten świat.

Spirytyści twierdzą odmiennie :) A skoro nigdy nic nie przeczytałaś na ten temat bo to cię nie interesuje i nigdy też tego nie zrobisz bo po prostu w to nie wierzysz (boisz się itd.) to twoja wiedza opiera się tylko na twoich domniemaniach. To jest tak jak z wróżeniem z kart - jedni układają sobie swoje całe życie pod jedno rozdanie (losowe zresztą:) a inni nazywają to zabawą dla nastolatek.
Awatar użytkownika
Fanar

Postautor: Fanar » 21 kwie 2016, 09:31

Elie pisze:

To po co forum wróżek założyło dział Demonologia, Magia i Spirytyzm? :) Przecież gdybym tu wchodząc przeczytał: Wróżka prawdę ci powie, Cudowne numerki i ich wpływ na życie mrówek, Magiczne talizmany i Jak latać na miotle by się nie uszkodzić, oraz Magiczne wywary i jak nie przesolić zupy - to bym się pośmiał i sobie poszedł :)
Awatar użytkownika
Fanar

Postautor: Elie » 21 kwie 2016, 09:42

Jest potrzebny taki temat i czeka na ludzi poważnych, a Ty do nich nie należysz. Spamujesz sobie i czekasz aż się moja cierpliwość skończy.
Nie podoba się forum = nie wchodź.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Demonologia