Dlaczego zerwał kontakt

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Dlaczego zerwał kontakt

Postautor: Ashling » 24 lis 2019, 21:14

Pytając kart o to, czemu On zerwał kontakt ukazały mi się następujące karty;

Cesarz + VIII Buław + Śmierć + IX Mieczy + Giermek Buław

Podobnie jak w poprzednim rozkładzie pojawia się karta smierć oraz giermek buław. Co do tych kart szczerze mowiac nie mam pojecia. Karta cesarz zapewne pokazuje jego osobę, czyli mężczyznę starszego, sprawiedliwego, cieszacego się szacunkiem, konkretnego. Dalej mamy VIII buław, co może wskazywać na porywczość, szybkość akcji, spontan, kolejna karta jest smierć, to już pisałam w poprzednim poście co oznacza. IX mieczy ukazuje stres, niepokój moim zdaniem jest to bardzo ciężka karta a następnie kolejny raz Giermek Buław..który tak jak pisałam we wcześniejszym poście może ukazywać moja osobę. Biorąc pod uwagę pytanie i patrząc na ten rozkład być może chodzi o moje zachowanie, osobowość? Niedojrzałość? Ten rozkład jest akurat ciężki do odczytu, przynajmniej dla mnie :/
Ashling

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Dlaczego zerwał kontakt

Postautor: Elzbieta » 24 lis 2019, 23:53

Ponownie bez rozkładu, nie wiesz która karta wskazuje na niego, a która na Ciebie.

Cesarz to konserwatysta. U niego wszystko ma swoje miejsce i swój czas. Tutaj widzę jakieś niepowodzenie, porażkę związaną z nową znajomością względnie niespodziewaną informacją, która go przybiła. Poza tym w karcie Cesarza zazwyczaj wychodzą żonaci mężczyźni. 8 Buław + Śmierć = koniec z przygodnymi romansami, znajomościami, w wyniku czego jest w niezłej rozterce, nie może spać po nocach, przytłaczają go czarne myśli. I tutaj bym uznała, że na "arenę" wkroczyła żona i postawiła warunki - koniec ze skokami w bok. Ewidentnie ma jakieś poważne problemy, przeszkody. Może nawet być chory.On względnie jego dziecko. Ktoś w typie Giermka Buław, młoda osoba specjalizująca się w hazardzie w sprawianiu kłopotów. Opcji tutaj może być wiele. Jak wcześniej napisałam - postaw karty wg porządnego rozkładu z zestawem przemyślanych pytań. Wtedy karty jaśniej naświetlą przyczynę zerwania kontaktów. Na podstawie Twoich kart niczego konkretnego się nie dowiemy.Możemy jedynie gdybać.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator

Podziękował : 2199 razy
Otrzymał podziękowań: 2156 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Re: Dlaczego zerwał kontakt

Postautor: Ashling » 25 lis 2019, 11:34

Elie pisze:Ponownie bez rozkładu, nie wiesz która karta wskazuje na niego, a która na Ciebie.

Cesarz to konserwatysta. U niego wszystko ma swoje miejsce i swój czas. Tutaj widzę jakieś niepowodzenie, porażkę związaną z nową znajomością względnie niespodziewaną informacją, która go przybiła. Poza tym w karcie Cesarza zazwyczaj wychodzą żonaci mężczyźni. 8 Buław + Śmierć = koniec z przygodnymi romansami, znajomościami, w wyniku czego jest w niezłej rozterce, nie może spać po nocach, przytłaczają go czarne myśli. I tutaj bym uznała, że na "arenę" wkroczyła żona i postawiła warunki - koniec ze skokami w bok. Ewidentnie ma jakieś poważne problemy, przeszkody. Może nawet być chory.On względnie jego dziecko. Ktoś w typie Giermka Buław, młoda osoba specjalizująca się w hazardzie w sprawianiu kłopotów. Opcji tutaj może być wiele. Jak wcześniej napisałam - postaw karty wg porządnego rozkładu z zestawem przemyślanych pytań. Wtedy karty jaśniej naświetlą przyczynę zerwania kontaktów. Na podstawie Twoich kart niczego konkretnego się nie dowiemy.Możemy jedynie gdybać.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Dziekuje za pomoc, jak wroce dzis wieczorem do domu to obiecuje poprawę ;*
Ashling

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje