Dream Cards - 16 Pies

Dyskusje o pozostałych kartach

Re: Dream Cards - 16 Pies

Postautor: Elie » 06 sie 2012, 14:33

Jak zwykle krótko; ja tu widzę niezdrowe podglądanie.Oczywiście inne znaczenia też.
Po części przypomina mi kartę Tarota; 9 buław.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2187 razy
Otrzymał podziękowań: 2132 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: katarynka » 09 sie 2012, 09:56

Znaczenie Lo Scarabeo:
"Dobre towarzystwo, harmonia z rodziną. Odwrócona: Ekstrawagancja, brak ciągłości, niezgoda". :zdziwko:

czyli że niby te smycze symbolizują "ciągłość"?
katarynka

Postautor: Bender » 09 sie 2012, 10:07

Ellie pisze:Jak zwykle krótko; ja tu widzę niezdrowe podglądanie.Oczywiście inne znaczenia też.
Po części przypomina mi kartę Tarota; 9 buław.

Ło matko, Ellie... ! W czym to podglądanie widzisz? Podziel się, bo ja nijak tego nie dostrzegam...
Bite my shiny, metal ass...
Awatar użytkownika
Bender
Wciąż tu siedzę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Znak zodiaku: Bliźnięta
Droga życia: 7

Postautor: Mewa » 09 sie 2012, 20:49

katarynka pisze:- Pies na łańcuchu - instynkty pod kontrolą."

Kiedy myślę o psie, "instynkt", to pierwsze słowo, które mi się z nim kojarzy. Instynkt jest pierwszy, wychodzi przed człowieka, wyprzedza go, wie, zanim rozum wymyśli coś pasującego. Ale człowiek trzyma instynkt na sznurku. Nie ma do niego pełnego zaufania. Jako kartę-radę odczytałabym: zaufaj swojemu instynktowi, on wie najlepiej. Jako ostrzeżenie: lekceważysz instynkt, trzymasz go na smyczy.
To, co najważniejsze w komunikacji odbywa się na poziomie niewerbalnym. To pokazują dwa obwąchujące się psy - dwa instynkty, przeczucia, czy jak to nazwiemy. Człowiek dostaje przekaz, który następnie bierze pod uwagę lub nie.
Mewa

Poprzednia

Wróć do POZOSTAŁE KARTY