Droga Życia - 3

Wibracja 3

Postautor: Minutka » 03 mar 2009, 18:35

Wibracja 3

TEMAT NIEKOMPLETNY
CZESC POSTOW USUNIETO

pierwszy owoc, afirmacja życia, ekspresja twórcza

Planeta: Jowisz żywioł ognia ciepły i wesoły

3 to wibracja twórcy. Patronuje jej planeta Jowisz, choć niektórzy z numerologów, przypisują jej planetę Mars.
Jest to bardzo dynamiczna i chyba najbardziej radosna wibracja ze wszystkich liczb.
3 wyposaża swojego właściciela, bez względu, w którym miejscu portretu numerologicznego się pojawia, w życiowy optymizm i radość z tworzenia dnia bieżącego.

Wyposaża w gust, smak, a czasami nawet w specyficzną postawę, nadającą charakter indywidualnego podejścia do wielu spraw. Inspiruje ona do poprawy wyglądu, do poprawy jakości wielu aspektów życia, do zapewnienia harmonii wokół.
Pojawiając się w portrecie numerologicznym, wyposaża swojego właściciela w umiejętność kreowania świata zewnętrznego w indywidualny, charakterystyczny sposób. Nie ma tu jednak mowy o pędzie za modą, ale raczej występuje tendencja do łączenia piękna z praktycyzmem.

Wibracja 3 przypisana jest tarotowej Cesarzowej, a karta ta emanuje spokojem i zadowoleniem.
I tak dokładnie jest z wibracją 3.
To wibracja komunikacji i medialności, ale o innym charakterze, niż przy 2, czy 11.

Wibracja ta powoduje, że jej właściciele są dla innych ciekawymi ludźmi, wnoszącymi radość, optymizm, a często pomoc w załatwianiu różnych spraw i problemów.

Wibracja 3 wyposaża w pewien rodzaj charyzmy, ale nie charyzmy budzącej respekt, czy chorobliwy szacunek, ale opartej na pewności słowa, które nie jest jałowe. Bardzo wiele osób pracujących w mediach – telewizji, radiu, prasie – posiada w swoim portrecie tę wibrację, która podkreśla, że jej właściciel ma coś istotnego do przekazania i posiada umiejętność ładnego operowania słowem.

Osoby z wibracją 3, to otwarte na innych ludzi gaduły, które znajdują przyjemność w komunikowaniu się z ludźmi, obdarowywaniu ich swoimi radosnymi i optymistycznymi przemyśleniami.

Pojawiając się w drodze życia, 3 daje zdolność mądrego patrzenia na sprawy i problemy oraz umiejętność dawania konkretnych życiowych rad. Osoby z tą wibracją, mają silną potrzebę pomagania innym, ale nie tworzą z tej potrzeby dziwnego powołania. To naturalni konstruktorzy, postrzegający proste i naturalne rozwiązania i dzielący się tymi spostrzeżeniami z innymi ludźmi.

Wibracja 3 daje możliwość budowania i realizowania planów w dniu dzisiejszym, nie poprzez uciążliwe i pełne wysiłku dochodzenie do nich, ale poprzez przyjemne kroczenie i zdobywanie, cieszenie się osiągnięciami i odczuwanie spełnienia na każdym etapie, po którym następuje dalsza realizacja kolejnych zadań.

Osoba obdarzona tą wibracją, posiada naturalną wewnętrzną nietolerancję dla krzywdy drugiego człowieka. Nie akceptuje sytuacji, w której, w jej odczuciu, ktoś inny jest krzywdzony. Nie ma to nic wspólnego z altruizmem, a jest to naturalny odruch powodujący potrzebę udzielania pomocy lub stawania przeciwko agresorowi i to bez wdawania się w szczegóły, kto jest dobry, a kto zły. Osoba, która w danym momencie jest krzywdzona, będzie wywoływała odruch pomocy, ale na zasadzie bardziej impulsu, niż wewnętrznego powołania.

Wibracja 3 obdarza również charakterystyczną intuicją, manifestującą się zupełnie inaczej niż przy wibracjach 9, 7, 2, 11, które powodują zamykanie się na świat zewnętrzny. Ona może nie dawać widzenia przestrzennego i wglądu w przyszłość, aczkolwiek daje doskonały wgląd w teraźniejszość – to doskonała intuicja posunięć w dniu bieżącym.

3 daje połączenie praktycyzmu, smaku, piękna, radości i harmonii. Jest to najbardziej optymistyczna wibracja i najmniej obciążona dylematami. Ona powoduje, że jej właściciel nosi radość w sobie i ma silna potrzebę sprawiania radości wszystkim wokół. 3 to wibracja, która powoduje, że komunikacja z drugim człowiekiem, jest równie przyjemna dla obu stron. Jest to wręcz zaraźliwe i dlatego osoby obdarzone dużą ilością 3, powinny wiedzieć, że ich kiepski nastrój i złe samopoczucie i niechęć, mogą również być przenoszone na otoczenie.

Negatywnie wibrująca 3, prowadzi czasem do awanturnictwa, podnoszenia głosu, a nawet do używania wulgaryzmów. W przypadku jednak wibracji 3, wulgaryzmy te są formą podkreślenia środka wyrazu, niż odreagowywania, czy braku kultury osobistej.

Wibracja 3 daje i żąda znalezienia własnego środka wyrazu. 3 to piękno i harmonia słowa i czynu.

Osoba z dużą ilością 3, może być wszystkim, o czym tylko zamarzy. Bieżąca intuicja 3, wykorzystywana tu i teraz, pomaga podejmować słuszne decyzje zawodowe i pomaga w dokonywaniu decyzji finansowych na zasadzie: kupić – nie kupić, przyniesie mi to radość, czy problemy.

3 to wibracja, która powoduje, że osoba nią obdarzona bardzo często w naturalny sposób wspomaga swoimi radami i rozwiązaniami tych, których postrzega jako ludzi z problemami. Ktoś kiedyś napisał, że dla osoby z wibracją 3, najlepszym sposobem postępowania jest życie zgodne z radami, których sama udziela innym. Pamiętajmy więc, że to, co mówimy do innych, a zastosowane do nas, przyniesie doskonałe rezultaty.

Osho o wibracji 3 napisał: „twórczość, to wartość, którą wnosisz w swoją działalność, to twój stosunek i wewnętrzne podejście z jakim patrzysz na rzeczy”. I tak rzeczywiście jest, że wibracja 3 realizuje się poprzez kreatywne tworzenie rzeczywistości wokół siebie.
Osoby z tą wibracją nie cierpią powielania i schematów. One zawsze mają coś do zaoferowania, co może być, nie tyle nowatorskie, co na pewno ciekawe. Na pewno będzie nadawała, czy to przestrzeni, czy wypowiedzi, czy ubiorowi, czy określonemu działaniu taki specyficzny charakter, przypisany tylko i wyłącznie danej osobie.

Osoby z wibracją 3 w portrecie, bardzo chętnie tworzą relacje przyjaźni, choć, w przeciwieństwie do 6, nie będzie to przyjaźń, aż po grób, w przeciwieństwie do 9, nie będzie to przyjaźń z ogromną odpowiedzialnością za drugą osobę. Natomiast przyjaźń z osobą obdarzoną 3, daje ten najprzyjemniejszy wymiar przyjaźni, oparty na naturalnej potrzebie posiadania ludzi wokół siebie i przyjaznym do nich stosunku.

Wibracja 3, przynosi ogromną ilość talentów praktycznych. Kobiety obdarzone tą wibracją, będą umiały koło siebie zrobić niemalże wszystko – czesanie, malowanie, dobór ubioru, gotowanie smacznych posiłków i podawanie ich w piękny sposób itp.

Duża ilość 3 w portrecie wyposaża również w umiejętność prowadzenia gry, ale nie tworzenia fałszywego obrazu siebie, nie dostosowywania się do otoczenia, a przyjęcia postawy, że życie to scena, a rola najwłaściwsza do zagrania to ta, której w danym momencie oczekuje otoczenie, która nie spowoduje skomplikowania sytuacji i relacji, a przyniesie dobre dla obu stron efekty.

Wibracja 3, czasami daje tendencje do ubarwień. Może nie jest to tendencja do konfabulacji, ale jeżeli osoba obdarzona dużą ilością 3, poczuje, że jej życie jest jałowe, zbyt monotonne i nie ma w nim żadnych spektakularnych zdarzeń, to może wystąpić tendencja do dramatyzowania lub koloryzowania różnych sytuacji lub przeżyć, w których ona brała udział na zasadzie: czy ty wiesz, co się wydarzyło? Jest to taki dramatyczno – artystyczny środek wyrazu własnych emocji, to taki wewnętrzny artyzm i wewnętrzna potrzeba bycia wyrazistym, wyróżniania się z szarej ludzkiej masy.

Pojawiając się w naszym portrecie numerologicznym, 3 daje dużo ekspresji i pomysłowość, dużą ilość zdolności, zainteresowań i talentów. W negatywie, niestety, przynosi rozpraszanie – takie trzymanie 10 srok za ogon i żadnej do końca.
Wibracja 3, jeśli jest w portrecie silnie aspektowana lub jeśli jest ich dużo, będzie dawała skrajnie dwa rodzaje kobiet:
- romantyczna królowa o bogatym duchowym wnętrzu, inteligentna, błyskotliwa erudytka, wspaniała
matka i partnerka życiowa
- kobieta bardzo silnie materialistycznie podchodząca do życia, która tylko i wyłącznie patrzy przez
pryzmat: opłaca się – nie opłaca, zysk – brak zysku. Tworzą one relacje tylko tam, gdzie coś dostają,
a nie tam, gdzie coś same mogą ofiarować.

W przypadku mężczyzn, negatywnie wibrująca 3, może manifestować się trójkątami. Nie kończą oni jednego związku z kobietą, aby rozpocząć drugi, ale mają skłonność do wchodzenia w romanse, romansiki, przygody z kobietami, skłonność do prowadzenia podwójnego życia. Mężczyźni tacy są dla kobiet interesujący. Tworzą z kobietami daleko posuniętą zażyłość – na początku przyjacielską, później mogą się angażować, ale tylko chwilowo, po konsumpcji najczęściej następuje wycofanie z takiego układu.

Wibracja 3, może w negatywie dawać skłonność do takiego furmańskiego języka, do używania wulgaryzmów, często towarzysząca każdej niemalże wypowiedzi. Nie jest to brak wychowania, ale potrzeba podkreślenia danej sytuacji.

Negatyw tej wibracji przynosi skłonność do daleko posuniętego plotkarstwa z zabarwieniem zawiści i chęci umniejszenia czyjejś roli, tylko dlatego, że komuś się powiodło, albo że ktoś wzbudził podziw lub sympatię otoczenia.

Negatywnie wibrująca 3, może swojemu właścicielowi przynieść niechlujność – zaniedbanie siebie i własnej przestrzeni. Osoba taka, może doskonale doradzać innym, innych ubrać, a sama jest zaniedbana, nie grzeszy czystością i starannym ubiorem.

3 negatywnie aspektowana, może dawać tendencje do gromadzenia w domu różnorodnych przedmiotów symbolizujących bogactwo i przepych, najczęściej o kiczowatym charakterze, które kompletnie nie pasują do siebie.
U kobiet, może się pojawiać tendencja do obwieszania się biżuterią z jednoczesnym oczekiwaniem na podziw otoczenia. Mężczyźni również mogą odczuwać potrzebę używania biżuterii, aczkolwiek nie w nadmiarze – mogą to być sygnety, bransoletki, łańcuchy lub przywieszki. Po tym dość łatwo można rozpoznać mężczyzn, posiadających w portrecie wibrację 3.


Aspekt dodatni i pozytywne cechy: kreacja, wyrażanie siebie poprzez komunikację, wspaniała umiejętność adaptacji, błyskotliwość, aktywność, podróże, wesoły optymistyczny, przekonywający, talent literacki lub oratorski, żywy umysł, oryginalne pomysły, skuteczne przedsięwzięcia, szczęście, równowaga, szczere przyjaźnie, artysta, potrzeba wyrażania siebie i twórcza postawa w każdej dziedzinie życia, wyobraźnia, inteligencja, czułość, kultura, wykształcenie, uprzejmość, talent literacki, logika, umiejętność nieingerencji w życie innych, piękno, dążenie do kontaktu z ludźmi, zawiera potencjał 1 połączony z metodycznością 2, poczucie humoru, dowcip, zdolność szybkiej orientacji, radość życia, artystyczny wyraz, optymizm, natchnienie, entuzjazm, wierność w przyjaźni, upodobanie do przygód, ciekawość życia, słodkie gadulstwo, potrzeba obdarowywania, dobra intuicja sytuacyjna, zapał przekazu, zarażanie innych pasją życia, kształtowanie otoczenia z wyczuciem smaku.


Aspekt ujemny i negatywne cechy: rozproszony, nazbyt niezależny, pozbawiony skrupułów, odmowa komunikacji i skupianie się na swych urojonych ranach, zamknięty, neurotyczny, nietolerancyjny, konflikty i samotność, krytykanctwo, agresja, zawiść, zazdrość, nieposłuszeństwo, nadmierna zmysłowość, potrzeba akceptacji, kapryśność, pretensjonalność, brak smaku artystycznego, kokieteria, samolubny, niecierpliwy, trwoniący siły, energię i uczucia, plotkarstwo, przesada, głupia duma, powierzchowność, małostkowość, narzekanie, obłuda, nietolerancja, agresywność życiowa, konfabulowanie, dramatyzowanie, wulgaryzm, rozwiązłość.


U kobiet: doskonałe matki i żony, namiętne kochanki, uśmiech, jasne spojrzenie, przyjemny ton głosu, magnetyzm, zmysłowość, ostry dowcip. U kobiet 3 wcale nie wskazują na zdrady .. raczej na smak, gust i lekkość komunikacji , jeśli już to u kobiety 3 może dawać bycie w związku ...do którego chce wkroczyć 3 osoba, ale nie od jej strony, aby pojawił się pęd do zdrady musi pojawić się 5, a 3 z 6-tkami raczej wskazują na potrzebę i poszukiwanie miłości, wiec jeśli w związku nie realizują się uczuciowo, będą otwierały się na miłość, ale jeśli tę miłość spotkają, to na bank nie pozostaną w układzie starym.

U mężczyzn: dbałość o szczegóły i wygląd, liczne przygody, flirciarstwo, do tych mężczyzn lgną kobiety


Zdrowie

Przy tej wibracji, wiele zapaści zdrowotnych ma miejsce wtedy, kiedy osoba nimi obdarzona, nie może się w życiu zrealizować, nie może osiągnąć harmonii, nie może odnaleźć spełnienia.
Przy 3 najbardziej obciążony jest układ neurologiczny. Bardzo często występują choroby tego układu i nie chodzi tu o same nerwice, które mogą występować przy nadmiarze 3, nerwice wegetatywne, schorzenia o podłożu nerwicowym, ale chodzi o choroby układu nerwowego.
3, tak jak 6 nie cierpi przechodzeń, podmokłych, chłodnych i wilgotnych klimatów, nie toleruje niedogrzanych i zagrzybionych pomieszczeń. Nawet, jeśli w portrecie numerologicznym 3 pojawiają się sporadycznie, to i tak zamanifestują się złym samopoczuciem, kiedy będzie chłodno.

3 przy 1 – może dawać problemy z układem słuchu, ale poprzez niedosłyszenie na skutek urazu lub dysfunkcji nerwu lub mózgu. Problemy z oczami, ale o podłożu cukrzycowym lub prawidłowości na poziomie nerwu wzrokowego.

3 u kobiet, szczególnie przy 2, 6, 11 może dawać guzy w piersiach. Ogromna ilość kobiet, które posiadają 3 w nadmiarze, ma już usunięte piersi. Pozytywne jest to, że zwykle choroba ta nie ma podłoża nowotworu złośliwego, a są to guzy spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, które nie wykryte na czas, mogą być na tyle duże, że trzeba usuwać całą pierś. Więc panie, które posiadają te wibracje w swoim portrecie, powinny kontrolować swoje piersi, aby nie dopuścić do poważnego problemu.
U obu płci wibracje te mogą dawać tendencje do zatrzymywania wody w organizmie, do wszelkiego rodzaju schorzeń, które przebiegają z układem puchliny, również zaburzenia krążenia i to krążenia głębokiego.

3 przy 2, 11 – może występować skłonność do krwotocznych miesiączek. Z tego powodu pojawiać się mogą problemy z prawidłowością obrazu krwi, czyli skłonność do anemiczności, ale jest to raczej spowodowane ubytkiem i niedoborem, a nie nieprawidłowością wytwarzania czerwonych krwinek.
3 przy 2 może dawać problemy z ciśnieniem, a szczególnie z niedociśnieniem, a przy 11 mogą pojawiać się zimne nogi i zimne ręce.

3 w nadmiarze przy 2 i 6 – daje skłonności do wszelkiego rodzaju nadkażeń skóry – trądziki i to w takiej najgorszej formie, łącznie z nadkażeniami ropnymi. Mogą pojawiać się grzybice w organizmie – szczególnie stóp, ale zdarza się też skłonność do grzybic skóry typu: łupież, łupież pstry, które u podłoża mają działanie grzybka występującego przy zaburzonym ph skóry.

3 przy 3 – lub przy wpływie wibracji 3 w określonym czasie, bardzo często mogą występować problemy z krtanią i strunami głosowymi.
Przy nadmiarze 3 lub negatywnie wibrujących 3, może pojawić się skłonność do stanów zapalnych w organizmie, przebiegających z dużą gwałtownością.

3 przy 4 i 6 – może dawać problemy ze stawami - raczej biodrowymi, częściej występującymi u kobiet, niż u mężczyzn.

3 przy 5, 7, 9 – czyli tych wibracjach, które sprzyjają tłumieniu emocji lub którym towarzyszy wybuchowość i nadpobudliwość, będzie pojawiała się skłonność do niestrawności. Niekoniecznie musi być to choroba układu pokarmowego, lecz taka wrodzona skłonność do niestrawności.

3, 6 przy 5 – u kobiet będą pojawiać się bóle menstruacyjne i wszelkiego rodzaju zaburzenia związane z tą przestrzenią organizmu.

3 przy 1, 5, 7 – bardzo często daje problemy ze stawami, ale szczególnie górnego pasa barkowego – stawy barkowe, łokciowe, odcinek szyjny kręgosłupa, który w swoich zmianach doprowadza do dysfunkcji nerwów obwodowych.
3 poprzez słabość układu neurologicznego, może przy tych wibracjach dawać choroby układu neurologicznego i nerwowego typu: SM, miopatie, zaniki nerwów, zaniki połączeń nerwu z mięśniem.

3 przy zbyt dużej ilości 7 i 9 – u mężczyzn może dawać problemy z prostatą i przestrzenią energii libido męskiego.

3 przy 9 – mogą pojawiać się problemy z przemianą materii, zaburzenia wydzielania dokrewnego, które mogą doprowadzać do zaburzeń poziomu cukru w organizmie – cukrzyca lub niedobór cukru.
Jeśli przy 3 jest nadmiar 9, mogą występować problemy ze skórą, włosami i paznokciami.

Opracowano na podstawie programu Tarocistki Danuty.
Minutka
 
Posty: 83
Rejestracja: 03 mar 2009, 17:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja 3

Postautor: Minutka » 03 mar 2009, 18:36

Wibracja 3

HARMONIA MUNDI (3)

Po doświadczeniach inicjującej, męskiej Jedynki i żeńskiej, a zarazem kontynuującej Dwójki -w ludzkim rozwoju nadchodzi nieuchronnie czas łączenia i syntetyzowania doświadczeń. Taka też jest archetypowa treść psychologiczna Trójki. Działanie tej liczby widać, gdy dziecko z poprzednich opowiastek już nie rozwija się tak burzliwie i szybko jak poprzednio. Stabilizuje się i z dopiero co doświadczonych jakości, tworzy ów osobliwy i niepowtarzalny świat, do którego my, dorośli, dawno już wstępu nie mamy -świat dojrzałego dzieciństwa. Osobliwy to czas, gdy dziecko wydaje się podobne do nas, dorosłych, lecz nie ma ochoty wchodzić całkowicie w nasz dorosły świat. Nawet więcej: najprawdopodobniej zdaje sobie sprawę, że jego rzeczywistość jest doskonalsza od naszej, bo można w niej siłą wyobraźni dokonać więcej, niż w świecie dorosłych, a jednocześnie żadnych poważnych konsekwencji tych działań raczej się nie ponosi. Trójka do końca swych dni zachowuje coś z takiego rozbawionego dziecka, zamkniętego w swoim świecie i niedostępnego dla obywateli innych światów. Psycholog zakreśliłby granice formującego Trójkę wieku na okres szkoły podstawowej (7- 14 lat). A to czas panowania Małego Księcia. Wiek, gdy człowiek jest bodaj najdoskonalszy, bo służy, niczym Bóg Stwórca, tylko sam sobie. Nie dziwota więc, że poniewczasie żałując odeszłego na zawsze świata marzeń, piszemy w pod ręcznikach numerologii o wyjątkowych przymiotach i zaletach Trójki. W dużej mierze opłakujemy w ten sposób wszystko, czego nam samym nie dostało... Paradoksem jest, że rzeczywistą, nie tylko dzieciom dostępną, doskonałość Trójki mogą docenić tylko ci, którzy wolni są od chęci powrotu do dzieciństwa, bo należycie je w swym rozwoju wykorzystali. Jak zatem wygląda Trójka, jeśli odjąć jej wszystkie spóźnione projekcje i sentymenty? Liczba ta, jako synteza Jedynki i Dwójki, rzeczywiście ma coś skończonego, doskonałego. Zasada ta dotyczy każdej liczby wieńczącej, lecz akurat Trójka jest z nich najwyrazistsza, bo jest syntezą w ludzkim życiu najpierwszą i najbardziej się na psychice odciskającą. Dlatego to właśnie uchodzi za wzorzec doskonałości. Ponieważ Trójka należy do królestwa indywidualnego, przeto jest raczej doskonałością Natury, niż światów od niej wyższych. Ale też jest to jedyna doskonałość, którą każdy człowiek może zaobserwować i przeżyć. Nie udało się ani stworzyć doskonałego społeczeństwa, ani też przekonująco udowodnić doskonałości świata bogów. Trójka zatem zachowuje się podobnie jak Natura, tzn. chętnie daje się obserwować, tworzy podłoże dla światów wyższych, ale na dobrą sprawę jest nieprzenikniona i żyje własnym, sobie tylko wiadomym Życiem. Takie też są pozostające pod jej silnym wpływem charaktery: fascynujące, harmonijne, chętnie użyczające swego uroku i dające się do woli podziwiać. Ale nie oczekujmy od nich ani wielkiego zrozumienia drugiej osoby, ani głęboko ludzkiego odczuwania. Trójka bowiem, owszem, jest źródłem radości swego otoczenia, ale tylko wtedy, gdy nie wymagamy od niej zbyt subtelnych głębi i mądrości. Jej mądrość to zachowania naturalne, pełne prostoty i niewymuszonego wdzięku. Przypisuje się Trójce mnogość talentów, osobliwie artystycznych i słusznie. Są to jednak talenty bardziej będące darem Natury (np. piękny głos lub niezwykła wyobraźnia) niż coś, co zostało własną pracą osiągnięte. Bo Trójka rodzi się od razu gotowa, pojęcia rozwoju nie rozumie, a zmienia się tylko pod wpływem silnych wstrząsów zewnętrznych. Sama z siebie ma tendencję, by trwać i wierzyć w swą wieczną, bezproblemową młodość. Z takiej to świadomości czerpie pomysły do realizacji potrzeby TWORZENIA i taka to świadomość determinuje jakość efektów jej działań twórczych. Trójka nie jest może śmiałym nowatorem, za to bezbłędnie rozumie prawidła układanki, jaką jest Księga Natury. W oparciu o nie zawsze umie stworzyć nowy, efektowny wzór. Z takimi cechami jest się wprost stworzonym do niezaangażowania. Toteż Trójkę nader rzadko zobaczymy na wiecach i barykadach. Jej świat jest zdecydowanie apolliński, a jej naturalnym środowiskiem jest salon artystyczny, galeria sztuki, filozoficzne dysputy w stylu Akademii Platońskiej, krótko mówiąc, wszystko, co wytwarza atmosferę lekkości i wdzięku. Jeśli Trójka ma się realizować, musi mieć możliwość przebywania w takiej atmosferze, bo broni się słabo, więdnąc, jak nie podlewany kwiat. Jest Trójka w naturalny sposób "ekologiczna", gdyż nie musi się nad związkiem człowieka i natury zastanawiać. Ona po prostu jest takim połączeniem, przez sam fakt swego istnienia. Nie leży w jej charakterze gwałcenie równowagi jakiegokolwiek środowiska. Trójka instynktownie czuje, na co może sobie pozwolić, a jeśli środowisko mówi "nie" , Trójka najzwyczajniej w świecie nie odczuwa potrzeb, które mogłyby być dla środowiska rujnujące. Ale też jest bezradna, gdy zmiany środowiska przekroczą jej zdolności przystosowawcze. Nie dziwota więc, że właściwa liczbom wieńczącym refleksja w Trójce ma postać bałwochwalczego wprost podziwu dla Natury, którą Trójka uznaje za tyleż potężną, co groźną doskonałość, najwyższą i najbardziej godną naśladowania. Trójka na ogół dysponuje doskonałym poczuciem humoru, ale nie jest to humor ani sytuacyjny, ani w ogóle oparty na realiach; raczej subtelny i ulotny humor kabaretu literackiego. Jeśli chcemy, aby Trójka nie stała się wulgarna, a jej humor nie stoczył się do poziomu tzw. dowcipu koszarowego, musimy ją od twardego, prawdziwego życia izolować. W portrecie numerologicznym Trójka jest informacją o radości życia i umiejętności korzystania z jego uroków. Oczywiście, zgodnie ze swą zasadniczą symboliką, powinna być w harmonii zresztą liczb, ani za słaba, ani za mocna. W tym pierwszym przypadku bowiem, odbiera przyjemność zmysłową i tworzy rozliczne kompleksy, w drugim zaś, daje nienasycenie i pożądliwość uniemożliwiającą subtelniejsze odczuwanie świata. Trójka musi stale dbać o równowagę jakości, których jest syntezą: męskiej i żeńskiej. Musi mieć coś z obu, ale jednocześnie nie być do końca żadną z nich. Wynikła z takiej syntezy androgyniczność umożliwia jej wzniesienie się ponad jednostronne doświadczenie płci i spostrzeżenie człowieczeństwa jako całości. Jeśli tej równowagi brak, z cech trójki budują się jej wady: niekontaktowość, odmowa rozwoju, narcyzm, brak odporności na naciski otoczenia, nieodpowiedzialność, niezdyscyplinowanie, niezdolność wyjścia poza schematy nabyte w młodości i przedziwna zaiste łatwość uznawania siebie za chodzącą doskonałość. Pamiętajmy, że Trójka jest jedną z liczb środkowej, izolującej się od ludzi i świata kolumny Kwadratu Saturna. Łatwo więc jej utracić kontakt z rzeczywistością; łatwo o zatrzymanie się psychiki i uczuciowości na poziomie dziecka, które nie pogodziło się z faktem swego dorastania i upływu czasu. O kimś takim mawiamy - ładny, póki młody. A i bardziej dosadne określenia w rodzaju "z tyłu liceum, z przodu muzeum " nieraz taka negatywna Trójka słyszy. Bywa też najwierniejszą klientką chirurgów plastycznych i nie ma takich pieniędzy, których nie zapłaci za odwleczenie starości. Trójka definitywnie kończy okres rozwoju indywidualnego. I -jak wszystko, co skończone i doskonałe, aby rozwijać się dalej, potrzebuje przekroczenia granic swego świata. Potrzebuje TRANSFORMACJI: doświadczenia rozbijającego jej beztroskę i tworzącego napięcia, będącego podstawą dalszego rozwoju. Potrzeba ta pojawia się w trójce na mocy Prawa Zmiany. Doskonałość została osiągnięta i od tej pory wszelkie działania mogą ją tylko popsuć. Teraz można już tylko zostawić to, co doskonałe, i tworzyć od nowa. Ale już w innym Świecie, z innego tworzywa i z inną świadomością. Najczęstszą transformacją Trójki bywa stwierdzenie, że nie jesteśmy tacy, jak dawniej ani też nasze środowisko nie reaguje na nas z dawnym entuzjazmem. Nie wystarczy już przystosowanie do środowiska - aby się rozwijać, trzeba je przekształcać. Takie jest np. kończące dzieciństwo doświadczenie pokwitania.
I jeśli dziecko zrozumie, że z bezpiecznego dziecinnego pokoju trzeba kiedyś wyjść do mniej bezpiecznego, mniej przewidywalnego i mniej doskonałego, ale na pewno nie mniej fascynującego świata dorosłych –zostaje dzięki dokonaniu transformacji, uwolnione od własnej doskonałości i umie odczuwać nowe potrzeby. Ma więc otwartą drogę do następnego, społecznego królestwa.

Włodzimierz Zybertal
Minutka
 
Posty: 83
Rejestracja: 03 mar 2009, 17:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja 3

Postautor: Minutka » 03 mar 2009, 18:37

WIBRACJA 3


Charakter - osobowość
Liczba ta symbolizuje Trójcę pojawiającą się w wielu religiach i kulturach, mówi nam także o łączeniu i uzupełnianiu przeciwieństw.
Osoby o tej wibracji lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie, są żywe, pomysłowe i niezwykle ruchliwe. Obdarzone są licznymi talentami, cechuje je ogromna ciekawość świata oraz liczne zainteresowania. Zwykle posiadają również chłonny i błyskotliwy umysł.
Czułe, uczuciowe, często porywcze w swej szlachetności i idealizmie, zdolne są do wszelkich poświęceń i wyrzeczeń, aby pomóc przyjaciołom lub dochować wierności swym ideałom.
3 obdarzone są wyjątkowym magnetyzmem i głęboką intuicją. Lubią być ośrodkiem zainteresowania, cieszą je pochlebstwa i komplementy.
Pełne ufności, wiary i optymizmu, wolą patrzeć na świat przez różowe okulary. Jak nikt potrafią cieszyć się życiem i dostarczać wielu radości otoczeniu. Zawsze bowiem przyjmują za dobrą monetę to, co zsyła im los. Nie oznacza to jednak, że są w pełni świadome powagi życia, rozumieją jednak, że rozgoryczenie nie rozwiązuje problemów, a pesymizm nie jest najwłaściwszą postawą.
Żadna inna wibracja nie dostarcza tyle światła, wdzięku i czaru. Dzięki tym cechom, a także ogromnej łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, 3 są powszechnie lubiane i podziwiane. Jednocześnie cechuje je aktywność i zaradność, swym entuzjazmem i optymizmem inspirują innych do działania. Rzadko się zdarza jednak, aby osoby o tej wibracji pragnęły dominować nad otoczeniem.
Systematyczne, spontaniczne i życzliwe, mają dar do oczarowywania i uwodzenia innych, sprawiają, że każdy, kto ma z nimi do czynienia wpada w sidła ich promiennej osobowości.
Trójki są niezwykle elokwentne, co czasami, niestety, przybiera formę gadulstwa. Zalewają wówczas rozmówców morzem słów, zupełnie się nie licząc z innymi i co gorsza, często nie mają nic ważnego do powiedzenia.
Jeżeli liczba 3 wielokrotnie występuje w Portrecie Numerologicznym lub też pojawia się w towarzystwie słabszych liczb, wówczas wrodzona żywotność 3 przeistacza się we frywolność, próżność i nadmierną powierzchowność.
Zrobiłyby wszystko, aby tylko zwrócić na siebie uwagę i stać się centrum zainteresowania. Składa obietnice bez pokrycia, szasta pieniędzmi, a nawet kłamie, wszystko po to, aby choć przez chwilę zrobić wrażenie na otoczeniu. To właśnie wśród 3, będących pod wpływem słabych numerów znajdują się prawdziwi mitomani, wierzący we własne kłamstwa i niedorzeczności.
Jak już powiedzieliśmy, osoby o tej wibracji posiadają wrodzony wdzięk, są towarzyskie i wyrafinowane, sprawiają, że w ich towarzystwie wszyscy czują się dobrze. Dzięki tym zaletom 3 cieszą się dużą popularnością i są mile widziane w każdym towarzystwie. Nic dziwnego zatem, że mają wielu przyjaciół i wielbicieli. Uwielbiają tzw. życie towarzyskie, lubią ludzi i samą swą obecnością zdolne są ożywić i rozbawić każde towarzystwo. Drzwi ich domów zawsze otwarte są dla licznych przyjaciół, Trójki bowiem czerpią wiele radości i satysfakcji z przyjmowania gości.
Ci smakosze i sybaryci nie pragną sławy, sukcesu czy władzy. Pragną jedynie wygodnego życia, a nikt jak one nie potrafią docenić i rozkoszować się luksusem i przyjemnościami.
Trójki posiadają zwykle olbrzymią i zaraźliwą energię i żywotność, dlatego też pozytywnie wpływają na otoczenie. Życie z nimi jest przyjemne i pełne wrażeń. Bardzo często jednak są to osoby rozpieszczone, kapryśne i zbyt pobłażliwe wobec siebie samych. Przyzwyczajone do tego, że dzięki swemu czarowi i wdziękowi dostają wszystko na co mają ochotę, uważają, że wszystko im wolno. Pełne werwy i spontaniczne, 3 rozkwitają w miejscach uczęszczanych przez osoby podobnie jak one, radosne i aktywne.
Dzięki swej inteligencji i błyskotliwości, potrafią rozwiązać niemal każdy problem i dostosować się do każdej sytuacji. Brakuje im jednak czasami wytrwałości w realizowaniu swych celów. Nie tylko niespokojna i niestała natura, jaką są obdarzone, ale nieustanne poszukiwanie rozrywek mogą sprawić, że osoby te roztrwonią swe wspaniałe możliwości twórcze, wyobraźnie oraz liczne uzdolnienia.
Wielkoduszne, czułe i podatne na wzruszenia, Trójki noszą w sobie wielki potencjał miłości, a wobec swych bliźnich są pełne oddania, szlachetności i człowieczeństwa.
Aż do późnej starości osoby te zachowują wewnętrzną młodość i pogodę ducha. Są zawsze otwarte na miłość, piękno, radość, rozrywkę i dążenie do doskonałości. 3 to osoby świetliste i wiecznie podkręcone, nienawidzą materializmu, monotonii, systematyczności i przeciętności.
Zrównoważona i wsparta pozytywnymi wibracjami 3, nie wie co to zły humor czy depresje.
Z pobłażaniem i wielkodusznością traktuje wady i słabości zarówno własne, jak i innych.
Atrakcyjne, kokieteryjne i często próżne, trójki bardzo przejmują się własnym wyglądem; pragną być w każdej sytuacji zadbane i dobrze ubrane.
Łatwowierność i dobroduszność tych osób jest nierzadko przyczyną wykorzystywania ich przez jednostki wyrachowane i pozbawione skrupułów.
Szczęście i zadowolenie z życia zapewniają im szerokie kontakty towarzyskie, interesującą, twórczą pracę i aktywny tryb życia. Jeśli codzienne życie nie dostarcza im tych podniet, powinny zrekompensować nudę i monotonię wypełniając swój wolny czas zajęciem, które by je zafascynowało i zaabsorbowało.
Jeśli nie będą nad sobą pracować, mogą stać się wyniosłe, próżne, afektowane, sztuczne i pyszałkowate, uciekając od wszelkiej odpowiedzialności, nie potrafią sprostać trudnym sytuacjom. Nadmiar nierozwiązanych problemów i stresów, wywołuje u nich gadulstwo, sprawia, że składają obietnice, których nie mogą, a nawet nie próbują dotrzymać. Podobnie stać się może w przypadku, gdy wykorzystywać będą swój czar i wdzięk dla własnych celów. Często bowiem 3 jest urocza, kiedy jej na kimś specjalnie zależy, nie zwraca natomiast uwagi na osoby, które jej się nie podobają lub nie przydadzą. Cynizm, arogancja, duma i zarozumiałość – oto kolejne wady, których 3 powinny się wystrzegać.


Powołanie, zawód, praca, interesy
Pomysłowe i żywotne 3 posiadają naturę ludzi wolnych – artystów i twórców, dlatego też nie należy ich zmuszać do tzw. zawodów praktycznych czy konwencjonalnych. Ich talenty znajdują swój wyraz we wszelkiego rodzaju tzw. wolnych zawodach. 3 należą do wibracji, która obdarza najliczniejszymi talentami. Ekspansywność i bogactwo pomysłów sprawia zawsze, że są osobami wyróżniającymi się w swym zawodzie.
Z łatwością opanowują każdą dziedzinę wiedzy czy umiejętność, a zdolności, jakimi obdarzyła je natura są tak wszechstronne i różnorodne, że niejednokrotnie trudno im wybrać właściwą drogę, a później wytrwać na niej dłużej.
Wyróżniają się wszędzie tam, gdzie mogą wykazać się wdziękiem i zaradnością, a także bezpośredniością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Sukcesy odnoszą w wielu zawodach. Są bowiem inteligentne, ambitne i posiadają bogatą wyobraźnię. Jedyne czego muszą się nauczyć, aby szybko wspiąć się na szczyt to koncentracja i wytrwałość. Wtedy sukces przyjdzie sam, gdyż osoby te potrafią czerpać korzyści z innych ludzi i z każdej sytuacji i zwykle osiągają to, o czym inni nie śmieliby zamarzyć. Poza tym przebacza się im wszystko - są przecież takie urocze...
W sprawach zawodowych na ogół mają dużo szczęścia, a ponieważ zbyt łatwo osiągają to, czego chcą, nie mają zbyt wiele okazji do doskonalenia siły charakteru i wytrwałości. Przeciwnie – często ulegają pokusie nie kończenia raz zaczętej sprawy i zaczynania wszystkiego od nowa. Jeśli więc nie przestaną szafować swymi zdolnościami i energią, niezwykle trudno będzie im osiągnąć sukces.
Ponieważ na ogół nie mają zahamowań ani kompleksów, lecz wprost przeciwnie – lubią się wyróżniać i stanowić centrum zainteresowania, doskonale dadzą sobie radę jako aktorzy, śpiewacy, tancerze, a także jako komicy, wykorzystując swe ogromne poczucie humoru i pomysłowości. W istocie 3 mogą zaistnieć w każdej dziedzinie sztuk scenicznych, gdyż daje im to możliwość wyróżnienia swych talentów aktorskich i artystycznych.
Osoby o tej wibracji mają wszelkie dane, aby osiągnąć uznanie jako projektanci mody czy ogrodów, dekoratorzy, rysownicy, fotograficy i architekci, a także jako handlarze i sprzedawcy upominków, zabawek, artykułów sportowych, biżuterii, dzieł sztuki, itp.
Łatwość ekspresji, zarówno w mowie, jak i w piśmie, zdolności literackie, bogata wyobraźnia, fantazja oraz ogromna pomysłowość – wszystko to czyni z 3 utalentowanych pisarzy, poetów, mówców i dziennikarzy.
3 są wielkoduszne i posiadają głęboko zakorzenioną potrzebę służenia innym. Dlatego tak świetnie radzą sobie jako wykładowcy, dyrektorzy szkół, opiekunowie społeczni i pielęgniarze.
Ze względu na wielkie wyczucie kolorów i proporcji, mogą być także doskonałymi malarzami i wybić się w każdej dziedzinie związanej z modą i sztuką.
Mimo że cierpliwość i umiłowanie wiedzy nie należą do najbardziej typowych dla 3 cech, jeśli poświęcą się medycynie, staną się wyśmienitymi specjalistami w takich dziedzinach jak: pediatria, ginekologia, chemia, farmacja, dietetyka, choroby skórne i chirurgia plastyczna. Wśród kierunków uniwersyteckich odpowiednia jest dla nich także prawo, gdyż oferuje ono zawód pełen nowości i urozmaicenia, podobnie jak kierunki związane z komunikowaniem się i kontaktami z ludźmi.
Jeśli nie miały szczęścia i praca jaką wykonują, nie odpowiada ich zdolnościom i zainteresowaniom,
3 powinny poświęcić wolny czas na zajęcia rekompensujące codzienną monotonię.
A zatem w wolnych chwilach powinny praktykować sztuki walki wschodniej, rysować, zwłaszcza karykatury, grać w amatorskim teatrze lub zapisać się na kurs tańca. Równie dobrze mogą wykorzystać swe zdolności językowe, a także zmysł piękna i estetyki, zajmując się dekorowaniem wnętrz lub projektowaniem ogrodów.
W przypadku, gdy praca, jaką wykonują, jest interesująca, 3 wyróżniają się inteligencją i entuzjazmem, zwłaszcza jeśli mają szansę wykorzystać swe artystyczne i twórcze zdolności. Jeśli jednak tak się nie dzieje i 3 zmuszone są do wykonywania pracy żmudnej i monotonnej, tracą wtedy wszelką radość i zapał, i stają się leniwe i niesolidne.
Osoby te nie mają żadnych problemów z dostosowaniem się do otoczenia. Podobnie dzieje się w pracy, gdzie cieszą się uznaniem i sympatią swoich kolegów.
Jako szefowie, nigdy nie ciemiężą i nie tyranizują swych podwładnych; akceptują ich pomysły i zachęcają do wykazania się inicjatywą. Mówiąc krótko, zawsze przyjemnie jest pracować dla Trójki.


Sytuacja materialna
Jeśli wibracja ta jest wzmocniona przez inne pozytywne liczby, wówczas 3 nigdy nie będą miały kłopotów ze zdobyciem pieniędzy. Niewątpliwie trudniej będzie im je utrzymać.
Zwykle są to osoby posiadające dużo szczęścia. Niechętnie jednak oszczędzają, uważając, że pieniądz jest po to, aby go wydawać. Tak więc, nierzadko trwonią majątek własny i cudzy.
Na ogół nie ograniczają się żadnym budżetem, są szczęśliwe inwestując bez namysłu i wydając pieniądze na kosztowne zachcianki i rozrywki. Jednocześnie czerpią radość z obdarowywania innych i wspomagania potrzebujących, a ich hojność nie zna granic.
3 są żywiołowe i wspaniałomyślne, ich reakcji nie da się przewidzieć. Jeśli więc nie nauczą się pewnej stateczności i opanowania, i jeśli nadal będą powierzały swe finanse innym, wówczas, mimo wielkiej zręczności i szczęścia w zdobywaniu pieniędzy, będą żyły z dnia na dzień, albo - co gorsza – na krawędzi ruiny.

Życie uczuciowe
Osoby o tej wibracji intensywnie i namiętnie przeżywają wszelkie doświadczenia życiowe. Również na miłość odpowiadają namiętnością i żarem.
Zanim jednak spotkają swą prawdziwą bratnią duszę, zwykle cieszą się opinią Don Juanów, czy pogromców serc. Wdzięk i czar czyni z nich osoby bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej. Idą więc od miłości do miłości, niczym motyle przelatujące z kwiatka na kwiatek, przy czym za każdym razem są święcie przekonane, że właśnie teraz przeżywają największą, najprawdziwszą miłość. Nikogo nie chcą zranić, a ich oddanie jest prawdziwe, aż do momentu, kiedy pojawi się ktoś, kto olśni je jeszcze bardziej.
Trójki są uczuciowe i czułe, pełne żaru, lecz ich wyobraźnia i fantazja sprawiają, że często żyją one w innym, nierealnym świecie. Skłonność ta na pewno nie pomaga w znalezieniu partnera, który mógłby sprostać ideałowi, jaki sobie wytworzyły. W rzeczywistości często są one bardziej zakochane w owym ideale miłości, niż w konkretnej osobie. Kiedy jednak prawdziwie kogoś pokochają, można być pewnym, że będzie to uczucie trwałe i pełne.
Jako małżonkowie 3 są lojalne, delikatne i czułe. Doceniają atmosferę domowego ogniska i bardzo kochają życie rodzinne. Zdarza im się jednak zaniedbywać najbliższych z powodu niezliczonych zainteresowań i spraw, którymi są w danym momencie zaabsorbowane. Zwykle osoby o tej wibracji nie są zaborcze czy zazdrosne. Jednak ich częste i niespodziewane zmiany nastrojów mogą wywoływać zamęt w głowach najbliższych. 3 łatwo wybaczają i nie zachowują urazów, są bowiem z natury wesołe, co nie pozwala im się długo gniewać.
Na ogół 3 nie mają najmniejszych problemów w kontaktach z ludźmi, ale zawsze 3 najlepiej będzie się rozumiała z 3, a także z 1, 5 i 9, które podobnie jak ona, starają się dostrzec pozytywną stronę życia.
Mimo, że liczby 2, 4, 6, 7 i 8 są z natury poważniejsze i wewnętrznie bardziej skomplikowane niż 3, te ostatnie nie przejmują się tym, gdyż, jeśli chcą, potrafią znaleźć się z każdym wspólny język. Z drugiej strony jednak, nie wszystkim podoba się pozorna frywolność i lekkomyślność 3.
Dlatego, aby związek z osobą o tej wibracji był szczęśliwy, trzeba ją najpierw bardzo dobrze poznać.

Dzieci Trójki są wesołe i spontaniczne. Zwykle mają wokół siebie mnóstwo przyjaciół. Często owijają wokół swego palca starszych, którzy, zniewoleni ich urokiem osobistym i elokwencją, spełniają każde ich zachcianki. Wskazane jest, aby rodzice nie ulegali zbytnio kaprysom swych pociech i sprawowali nad nimi rozsądną kontrolę, równoważąc dyscyplinę i tolerancję, tak by od małego uczyły się koncentracji i ćwiczyły silną wolę. Cechy te przydadzą się im, gdy dorosną i będą mogły w pełni wykorzystać swe liczne talenty i osiągnąć zasłużone sukcesy. 3 są przez całe życie ufne, marzycielskie i emocjonalne, dlatego też również jako dzieci potrzebują nieustannych dowodów uczuć.

Jako rodzice, 3 mają skłonność do nadmiernej pobłażliwości wobec swych dzieci, nie chcą komplikować sobie i innym życia. Poza tym, liczne obowiązki towarzyskie nie pozwalają im w pełni oddać się życiu rodzinnemu. Zawsze jednak są czułe i delikatne, zarówno wobec swych dzieci, jak i współmałżonków.

Uwagi dodatkowe
Misją życiową osób urodzonych pod wpływem wibracji liczby 3, jest obdarzanie innych miłością i radością, a także uświadamianie bliźnim, że codzienne kłopoty i problemy są nieodłączną częścią naszej egzystencji, dlatego też trzeba do nich podchodzić z optymizmem i spokojem.
Trójki przyszły na świat po to, aby być „światłem” i natchnieniem dla tych, którzy mieli szczęście zetknąć się z nimi.

Gladys Lobos
Minutka
 
Posty: 83
Rejestracja: 03 mar 2009, 17:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja 3

Postautor: Małgośka » 26 mar 2009, 11:19

ja mam tylko jedną 8-) z DZ :D
mój chrześniak ma z dnia i z miesiąca, ale gadatliwy nie jest :roll:
Małgośka
 

Re: Wibracja 3

Postautor: Małgośka » 26 mar 2009, 11:40

on teraz 21 marca skończył 13 lat :lol:
Małgośka
 

Re: Wibracja 3

Postautor: Małgośka » 22 lip 2009, 10:55

ja też gadam do swojej kundlicy :lol: czasami jakiemuś kwiatkowi rzucę, że jeśli dalej będą liście schły do śmieci go wyrzucę :twisted:
Małgośka
 

Re: Wibracja 3

Postautor: Tula » 22 lip 2009, 13:17

ja mam dwie 3 a wcale gadatliwa nie jestem, można nawet powiedzieć, że mówię bardzo mało :? ale widzę, że jeszcze wszystko może się zmienić :lol:
Awatar użytkownika
Tula
Niewymowny
 
Posty: 128
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:26
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja 3

Postautor: jasmin » 22 sie 2009, 23:47

LEKCJA DLA LICZBY 3: nauczyć się tolerancji i harmonii, nie rozpraszać energii
http://prosperita.terramail.pl/numer3.html
jasmin
Niewymowny
 
Posty: 179
Rejestracja: 03 mar 2009, 17:53
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Wibracja 3

Postautor: Małgośka » 07 gru 2009, 12:44

droga życia to to do czego zmierzasz 8-) a dzień życia to jest to jak cię postrzegają inni :D
Małgośka
 

Re: Wibracja 3

Postautor: Anninka » 09 gru 2009, 12:04

Ev może potrzebujesz cierpieć 13 to kosa, może spróbuj się pociąć może cię to uszczęśliwi :roll: :lol: :lol: :lol:

ale tak na serio to mysle ze potrzebujesz stabilnosci i poukladania
Awatar użytkownika
Anninka
Gawędziarz
 
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:03
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Następna

Wróć do Droga Życia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości