Droga Życia - 6

Droga Życia - 6

Postautor: Maryna » 28 lis 2010, 09:54

agulek79 pisze:Ciekawe :D jak odwrócić moją 6 w 9
To proste... Wystarczy postępować tak, żeby wibrować negatywnie, i tyle. :D
Przez jakiś czas pisałam jako... Maryna_a
Awatar użytkownika
Maryna

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Droga Życia - 6

Postautor: Vittoria » 28 lis 2010, 11:48

czarnulka oczywiscie pisala mi zebym zagranice myknela, bo zagranica mi to odwroci...
a ja sie zastanawiam czy 1pz=6 u partera moze moja 9w 6 odwrocic :geek:
Awatar użytkownika
Vittoria
Ściszcie to radio

Znak zodiaku: Skorpion
Droga życia: 5

Droga Życia - 6

Postautor: Anninka » 07 gru 2010, 13:36

czyli wogóle jak ma się gdziekolwiek 9 to wyjeżdżając za granicę odwraca się to w 6 ?

edit: rozumiem że odwrotnie też to działa, jak masz 6 i za granicę wyjedziesz to ci się w 9 zmieni, 6 to tak wogóle ojczyzna, jak ktoś ma np. 9 w I p.z. i 6 w szczycie to można powiedzieć że wyjedzie za granicę ale na starość i tak o ojczyzny wróci
Awatar użytkownika
Anninka
Gawędziarz

Droga Życia - 6

Postautor: Silvie » 07 gru 2010, 14:21

jak masz 9 w ostatnim pz lub cyklu to wrocisz w ojczyste strony. Ja mam 9 w ostatnim cyklu wiec powinnam wrocic :D
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Droga Życia - 6

Postautor: Anninka » 07 gru 2010, 14:48

nie włąśnie nie 6 daje ci powrót do ojczyzny
to 6 symbolizuje ojczyznę, a 9 zagranicę
może jeszcze gdzieś dalej wyjedziesz
Awatar użytkownika
Anninka
Gawędziarz

Droga Życia - 6

Postautor: Silvie » 07 gru 2010, 14:55

Mi kiedys Czarna mowila, ze wlasnie ta 9 w ostatnim cyklu mowi o powrocie w rodzinne strony, 6 to ja mam, ale z dnia, a wlasciwie 15
Awatar użytkownika
Silvie
Grafoman

Droga Życia - 6

Postautor: Anninka » 08 gru 2010, 12:00

tak sorry ta 9 w ostatnim cyklu może mówić o powrocie do korzeni
Awatar użytkownika
Anninka
Gawędziarz

Droga Życia - 6

Postautor: Weronika » 04 sty 2011, 12:37

To rówierz Harmonia. Pokój,spokóji równowaga są nie tyle głównymi piorytetami
ludzi, dla któłrych harmonia jet motywem przwodnim, co raczej jedynymi piorytetami, i posuną się oni do wszystkiego, byle je utrzymać. Na plus należy zaznaczyć fakt, ze są nad wyraz skłonni do współpracy i mogą wywoływać w uspakający sposób na chaotyczne sytuację. Minusem jest to, że może im być bardzo trudno zaakceptowac i przystosowac się do nieuniknionychguzów, siników stresu jakie niesie ze sobą życie trudno pogodzić się z porażkami.
Awatar użytkownika
Weronika
Wpadłem na chwilę

Droga Życia - 6

Postautor: Weronika » 05 sty 2011, 20:47

To moja Sowa która wylała się w Andrzejkową Noc
Awatar użytkownika
Weronika
Wpadłem na chwilę

Droga Życia - 6

Postautor: hedonism79 » 20 sty 2011, 13:21

Cel Narodzin - 6

Cyfra Sześć zapewnia Ci energię pomagającą umacniać i utrwalać więzi ro­dzinne oraz głębokie przyjaźnie. Posiadasz ku temu szczególne predyspozy­cje, takie jak: świadomość roli wspólnoty rodzinnej, odpowiedzialność, wyro­zumiałość wobec ludzkich błędów i niedoskonałości, zaradność życiową.

Emanujesz ciepłem rodzinnym i bezpieczeństwem, które w sobie nosisz. Dla wielu ludzi stajesz się jedyną istotą bliską i opiekuńczą. Mają w Tobie oparcie nawet ci, których nikt nie chce. Ta wyższa świadomość wspólnoty istnienia, zapewnia Ci również dar umiejętności troszczenia się o losy ludzi i zapobiegania niedostatkom.

Unikaj środowisk czyniących zbyt silne naciski, tworzących układy dla manipulacji. Możesz cierpieć z powodu wymagań, które przekroczą Twoje siły i zasoby. Nie wchodź w rolę tego kto rządzi, lecz tego, kto czuwa.

Szukaj ludzi, którzy będą pomagać w Twoich dziełach na rzecz słab­szych, wymagających przejściowego wsparcia w ich drodze do samodziel­ności. Często możesz pełnić taką rolę wobec zagubionych i zniszczonych istot. Staniesz się dla nich autorytetem, jedynym Dobrem jakie spotkali i Mi­łością jakiej nie doznali.

Od nikogo nie wymagaj więcej niż potrafi, a na chwiejność ludzką nie zważaj, bowiem czas i tak wszystko pokaże.

Nie pozwól zrobić z siebie kogoś niezastąpionego. Wszyscy mają ograni­czony czas życia, więc wymagaj szacunku dla siebie oraz innych. Nie szukaj sobie wrogów i nie odgradzaj innych od świata, przestrzegając reguł życia we wspólnocie.

Ucz się godzić z tym, że nikt i nic nie istnieje na zawsze. Myśl o tym, dając ludziom prawo do samodzielności. Im szybciej staną się niezależni, tym lepiej wypełnią własne cele życia.

Cel Narodzin - 33

Liczba Doskonała 33 daje Ci wielką energię sprawczą w twórczym budowa­niu i opiece nad Dobrem w jego doskonałym pięknie.

Twoje wewnętrzne predyspozycje są związane z wielką intuicją, która jest wspomagana przez silnie reagujące zmysły. Potrafisz „wyczuwać" ludzi, sytu­acje, zdarzenia. Bez względu na istniejące fakty, rozpoznajesz skutki, jakie nastąpią. Jest to wiec dar ogromny, pomocny do skutecznego przekonywania innych oraz chronienia ich przed przykrymi konsekwencjami. Funkcje ochro­ny życia duchowego świata wypełniasz poprzez uaktywnianie do działania ludzkich zmysłów. Możesz tego dokonywać na drodze inspirującej sztuki, kre­owania różnych ról życiowych. Najszybciej odnajdziesz swoje powołanie w dziedzinach wymagających wyobraźni.

Trudnością w Twoim działaniu będzie skłonność do wykorzystywania wła­snego uroku i wyczucia dla manipulacji ludźmi, narzucania im poglądów, uza­leżniania od złudzeń oraz najróżniejszych iluzji. Szybko zauważasz swoją moc „sterowania" ludzkimi zmysłami. Istotą Twojego powołania jest dostarczanie energii poprzez piękno, którego ludzie nie zawsze widzą. Jeśli zatem spra­wiasz, że wszystko co piękne traci blask i życie innych brzydnie, stajesz się tylko narzędziem zła i zniszczenia.

Spotkasz wielu twórczych ludzi, którzy będą pod urokiem Twojej osoby i obdarzą Cię zaufaniem. Kiedy ich zwiedziesz podstępem działania, staną się Twoimi wielkimi wrogami. Ich pozytywna energia zablokuje Twoje złe zamia­ry. Wtedy będziesz gorzknieć z powodu własnej niemocy i zdarzeń losowych. Całe życie musisz kontrolować to, do czego wykorzystujesz swoją energię. Inaczej obróci się ona przeciw Tobie w myśl zasady: kto czym walczy... Da­waj ludziom czas, by nauczyli się dostrzegać potęgę piękna, które jest Do­brem wzmacniającym ich siły. Nie wolno Ci wykorzystywać tych, którzy są oślepieni, ogłuszeni wrażeniami i nie umieją się bronić.

W Twoim bogatym życiu będzie wiele mocnych wrażeń, które i Ty musisz nauczyć się odróżniać, by móc przekazać mądrość innym. Pamiętaj, że nie­siesz w sobie dar przekonywania i inspirowania ludzi do działania. Światło Twojej energii ma rozjaśniać życie innych. Tylko wtedy własne życie ocenisz jako piękne.

Małgorzata Stawarz
Prawdą najgłębszą jest ogarniająca człowieka i wszechświat Miłość, od której wszystko co istnieje pochodzi i do której wszystko wraca.

http://www.youtube.com/watch?v=xfJyegHljRI
Awatar użytkownika
hedonism79
Grafoman

PoprzedniaNastępna

Wróć do Droga Życia