Droga Życia - 6

Droga Życia - 6

Postautor: suri » 12 cze 2011, 22:48

ja 6 jestem ale taka z naleciałoscią 7,moze nietypowa jak na 6....co do stroju sie zgodzę,co prawda kolnierzyków i zakietów nie lubie ale do ubioru przywiazuje duzą wage....ja musze miec wszystko dopasowane,jestem na tym punkcie przewrazliwiona...
Każdy dzień zbliża mnie do prawdy..
Awatar użytkownika
suri
Wpadłem na chwilę

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Droga Życia - 6

Postautor: hedonism79 » 12 cze 2011, 22:53

Moja przyjaciółka to 6 z dż. Rewelacyjnie gotuje, niebiańsko wręcz, piecze ciasta, chleby, wędzi mięsiwa, raj dla podniebienia, u niej czuje sie zawsze tak swojsko, jak na swoim miejscu, niczym członek rodziny. Ale jest ona taka troszkę rozmemłana właśnie (ale o wiele mniej niż osoby z 6 w I pz, które znam) często zdezorganizowana. Dla mnie to nie jest negatywna wada, czy coś uciążliwego u niej, tylko taki, nie wiem jak to nazwać, sposób bycia i funkcjonowania. U facetów mnie to drażni. My się zresztą świetnie uzupełniamy. Ja przy niej uczę sie cech 6tkowych, bo nie mam 6 ani w piramidce ani nie mam w imionach i nazwisku, a ona mówi, ze ja dla niej jestem jak akumulator energii i radości, bo ma same 3 na minusie, a ja mam dużo 3 na plusie. Daje jej takiego kopa energetycznego, a ona mi ciepło i czułość, zaopiekowanie się mną jak dzidziusiem :D Kiedyś gdy mieszkałam u niej kilka tygodni, to mi robiła kanapki do pracy i odprowadzała na przystanek :D Taka jest 6 właśnie :)

Dla mnie rozmemłanie to taki brak energii, ospałość, takie rozwleczenie. Nie ma takiej samodyscypliny, ze trzeba coś szybko zrobić, zabrać się za coś tylko człowiek siedzi taki rozmemłany, rozleniwiony, ciężko mu się ogarnąć. Ja tak odbieram tą 6 w I pz lub negatywną 6. Może ja tego nie potrafię dobrze wytłumaczyć ale dosć łatwo wychwytuje kogoś z I pz 6 o ile te osobą poznam w tzw domowych pieleszach.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2011, 00:29 przez hedonism79, łącznie zmieniany 2 razy
Prawdą najgłębszą jest ogarniająca człowieka i wszechświat Miłość, od której wszystko co istnieje pochodzi i do której wszystko wraca.

http://www.youtube.com/watch?v=xfJyegHljRI
Awatar użytkownika
hedonism79
Grafoman

Droga Życia - 6

Postautor: hedonism79 » 12 cze 2011, 23:34

Nie jest to wada, to rozmemłanie, a przynajmniej nie jest uciążliwa czy krzywdząca dla innych, ale tak mi sie ta 6 również kojarzy i ciekawa byłam czy również tak odbieracie tą energię. A 6 jest dla mnie najbardziej intrygująca wibracją bo nie mam jej ani w dacie ani w imionach i nazwisku (litery O i F).

Zabawne, bo nick hedonism wybrałam nim jeszcze cokolwiek słyszałam o numerologii i ma O.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2011, 23:39 przez hedonism79, łącznie zmieniany 2 razy
Prawdą najgłębszą jest ogarniająca człowieka i wszechświat Miłość, od której wszystko co istnieje pochodzi i do której wszystko wraca.

Awatar użytkownika
hedonism79
Grafoman

Droga Życia - 6

Postautor: suri » 12 cze 2011, 23:38

opal pisze:i takie powolne troche sa - nawet wolno mowia

ale moze te 6 podparte jest łagodnymi liczbami i dlatego albo wieksza ilością 6 hmm bo cos w tym musi byc .Pracowałam kiedys z 6 i ona faktycznie taka spokojna była,powolna,rodzinna a ja tez 6 i całkowita inkszość :lol: w stosunku do niej do Tajfun :lol: ale ja tą 6 podpartą mam 13 i 7 i jesio innymi mocnymi....ja nawet gotowac specjalnie nie umiem i nie lubie...
Awatar użytkownika
suri
Wpadłem na chwilę

Droga Życia - 6

Postautor: hedonism79 » 12 cze 2011, 23:59

O dokładnie spowolnione obroty to jedna ze składowych tego rozmemłania, które mam na myśli.

Pani Danusia tak pisze o tym, co wszystko w skrócie nazywam rozmemłaniem właśnie :D ;):

"6, która nie wibruje swoja jasną stroną, będzie również powodowała zatrzymania w decyzjach, trudności z podejmowaniem decyzji, apatyczność, taki wszechogarniający tumiwisizm, zanik weny, błogostan połączony z frustracją ( ale byłoby cudnie, gdyby mi się chciało, jak mi się nie chce ). I dlatego osoby posiadające tę wibrację powinny świadomie pracować nad podejmowaniem przez siebie decyzji, ale w taki sposób, aby znając konsekwencje spowodowane ich brakiem, mobilizować się do ich podejmowania.

Negatywnie aspektowane 6, bardzo często przynoszą swojemu właścicielowi labilność życiową: jak mnie popchną, to ja pójdę; niech ktoś za mnie podejmie decyzję; niech mnie wyrzucą z pracy, to wtedy dopiero ją zmienię. Sytuacje takie, jako pokłosie niedecyzyjności, często prowadzą do poczucia żalu, że innym to wszystko lepiej przychodzi, a mnie to tylko to, co z pańskiego stołu zmiecione.

Negatywnie wibrująca 6 daje niestety swoim posiadaczom dość małe ambicje, brak zadań i celów: czy się stoi, czy się leży, to i tak się należy.

6 wprowadza, niestety, stan lenistwa, do czego niektórzy nie lubią lub nie chcą się przyznawać. Nie znaczy, że ktoś jest obibokiem, leniem i nierobem, ale będzie wpadał okresowo w takie niechciejstwo, będzie odkładał na jutro, na za moment, na trochę później. Przepracuj – zrób dziś, co masz zrobić jutro!
Osoby z negatywnie wibrującymi 6 bardzo trudno pozbywają się wszelkiego rodzaju uzależnień i nałogów i to bez względu na rodzaj nałogu. Jest to tzw. Odkładanie na na jutro, na potem, na za chwilę ( jutro rzucę palenie, od jutra nie będę pił, jutro nie włączę komputera itp. ). "

Awatar użytkownika
hedonism79
Grafoman

Droga Życia - 6

Postautor: Maryna_a » 13 cze 2011, 08:24

Rozmemłanie to doskonałe określenie do stanu, w jaki wpadłam, odkąd znalazłam się pod wpływem 6-ek. :D
Bo dawniej taka nie byłam, na pewno. :D
Awatar użytkownika
Maryna_a
Gawędziarz

Droga Życia - 6

Postautor: Elv » 13 cze 2011, 15:04

Ja mam 6/33 w I pz i wlasnie ten opis przytoczony przez hedo b. do mnie pasuje niestety :?
"Nie idź na kompromis, jeśli chodzi o Ciebie. Jesteś wszystkim, co masz!" Janis Joplin
Awatar użytkownika
Elv
Dopiero się rozkręcam

Droga Życia - 6

Postautor: suri » 11 sie 2011, 21:56

evik z tym 6 to jest roznie,ja teraz pracuje z gosciem co ma 6 z wcielenia i z drogi,ojj ten to rozmemłany ale kochany :lol: bardzo pomocny,lubi gotowac przy tej nadmiarze 6 to normalne,piecze cisteczka i przynosi mi do kawy,istna sielanka :lol: za to kumpel co ma 6 z wcielenia ale przy drodze zycia 9 :evil: ten to ma ychol nie wyparzony,potrafi kazdemu tak dociąc ,ze piety idzie..
Awatar użytkownika
suri
Wpadłem na chwilę

Droga Życia - 6

Postautor: Nyssia » 12 sie 2011, 17:41

no to ja juz wiem skąd to moje takie rozmemlanie chwilami... i jeszcze pod wplywem 6 jestem... a i w piramidzie mam je 2... takie lenie mnie łapią,ze hoho... ale staram się z tym walczyc :P
Nyssia
Pismak

Droga Życia - 6

Postautor: Elv » 13 sie 2011, 09:05

Nyssia, ja tez tak mam, cięzko mi narzucić sobie dyscyplinę, choć bardzo bym chciala... Jedynie w pracy nie mam z tym problemu, ale jak tylko wracam do domu, to w glowie na każdą mysl, że mam zrobić to czy tamto, odpowiadam "nie chce mi się" :roll: , a też mam dwie 6-tki i 2/11 z dż.
"Nie idź na kompromis, jeśli chodzi o Ciebie. Jesteś wszystkim, co masz!" Janis Joplin
Awatar użytkownika
Elv
Dopiero się rozkręcam

PoprzedniaNastępna

Wróć do Droga Życia