Droga Życia - Wibracja 1

Re: Droga Życia - Wibracja 1

Postautor: Elie » 26 kwie 2015, 14:40

OMG strasznie dużo napisano o 1 z DŻ. Na prawdziwy charakter składają się również pozostałe wibracje a nie tylko droga życia.Jako jedynka chciałabym się odnieść do kilku kwestii;

Dziecięcy strach przed krytyką doprowadził do tego, że w Jedynce powstał wewnętrzny system kontrolny, śledzący automatycznie każdą myśl, każde słowo i każdy uczynek

Zgadza się, zwłaszcza jeśli 1 ma na minusie 6 tzn, trudniejsze dzieciństwo. Jest krytyczna wobec siebie do czego się nie przyznaje.Na innych niestety też patrzy krytycznym okiem, chociaż nie zawsze o tym mówi.Jest powściągliwa w chwaleniu, chociaż w duszy może kogoś podziwiać, nie powie o tym w myśl zasady - nie chwali się dnia przed zachodem słońca.A podziwia ludzi przedsiębiorczych i zaradnych, mądrych niekoniecznie z wysokim wykształceniem.
Strasznie nie lubię przymilania się w stylu - kochanie, buziaczki etc.
W wyjątkowych sytuacjach staje się przesadnie wylewna - kiedy kogoś kocha, a kocha bardzo rzadko.
To tak na szybko po przewertowaniu całego tematu. Mam więcej spostrzeżeń i uwag. Czekam na pozostałe Jedynki - co macie do powiedzenia o sobie zaloty
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2086 razy
Otrzymał podziękowań: 1883 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Feoh » 27 kwie 2015, 16:06

Strasznie nie lubię przymilania się w stylu - kochanie, buziaczki etc.

Tez jestem jedyneczką i mam to samo. Przymilanie się, chwalenie, bywa że całowanie na ulicy uważam za nieszczerość.To się wyczuwa.
Feoh

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Postautor: szakal165 » 09 cze 2018, 11:47

ja jestem jedynką i lubię okazywać uczucia osobie, którą kocham.
Natomiast nie lubię kiedy ktoś coś mi każe, generalnie wolałabym pracować sama.
Niewątpliwie najwięcej satysfakcji osiągną, pracując na własny rachunek lub piastując stanowiska pozwalające na dużą swobodę działania.

To fakt, że jedynki myślą często, czy inni je oceniają- czasem gdy ktoś się śmieje, myślę podświadomie, że to ze mnie.
Odraczanie decyzji z obawy przed popełnieniem pomyłki- to też pasuje do mnie jak ulał, mam problemy z podejmowaniem decyzji, czasem te prostsze łatwiej podejmuję, niż te poważniejsze:
Odraczanie. Nadmierne komplikowanie prostych spraw, by odsunąć od siebie
ostateczne decyzje.

szakal165
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postautor: szakal165 » 10 cze 2018, 20:38

Wibracja 1, może przynosić tendencje do pobieżnego traktowania zadań, które zostały nam powierzone, a nadmiernego przywiązywania wagi do zadań, które sami komuś powierzyliśmy.
Osoby, które zostały obdarowane tą wibracją, z jednej strony, mogą cechować się brakiem swojej pilności i gorliwości, z którą powinny wykonywać zadania na rzecz innych, a z drugiej, być zawsze zbyt skupionymi i z nadmierną gorliwością oczekiwać na efekty spraw dotyczących i załatwianych na ich rzecz. Stąd osoby takie powinny świadomie, w sposób harmonijny kreować relacje z otoczeniem i zawsze dążyć do zrównoważenia: szanuj mnie tak, jak ja szanuję ciebie; nie jesteś szanowany, bo sam nie szanujesz innych, choć tego sam nie widzisz. Wibracja ta może czasami powodować zbytnie zapatrzenie w siebie i potrzebę skupiania na sobie wszystkich reflektorów.

Kiedy w portrecie występuje duża ilość 1, należy wtedy wykorzystać jej ogromny potencjał do nauki języków obcych. Wibracja ta daje lekkość w komunikowaniu się i lekkość w nauce języków obcych. Dzieci wyposażone w dużą ilości 1, będą miały wyjątkową łatwość wypowiadania się i przyswajania języków obcych oraz talenty oratorsko – humanistyczne ( mogą pięknie recytować ). Prawdziwymi humanistami mogą być wtedy, jeśli 1 w portrecie numerologicznym uzupełnione są wibracjami dającymi głębię: 9 i 2.

Aspekt dodatni i pozytywne cechy: ambicja, autorytet, pasja, intencja, inteligencja, przedsiębiorczość, dowódca, jak pierwsza litera alfabetu A, impuls do akcji, sukces osiągnięty przez siłę woli i zaufanie do samego siebie, szczerość, lojalność, nieustępliwość, entuzjasta, który chce być kochany i podziwiany, spełnienie jednostki, sukces w życiu, umiejętne kierowanie innymi, zdobywanie uznania, entuzjazm, twórczość, oryginalność, inicjatywa, umiejętność perswazji, nastawienie na własny rozwój, jedność myśli i czynu, osoba zdolna podbić świat i znaleźć rozwiązanie każdego problemu, duma, zdolności twórcze, oryginalność, niezależność, indywidualność, ruch pionierski, koordynacja myśli, kreatywność, odwaga, postęp, wola, aktywność, bogata wyobraźnia, kreatywność, przewodzenie, dokładność i punktualność dla siebie, szybkość działania, spryt, talent oratorski, zdolności językowe, dynamika i błyskotliwość, czasem z pogranicza geniuszu, zawsze wzbudza kontrowersje, niebanalni, dumni z własnych osiągnięć, ekstrawertycy, chęć pozostawienia po sobie trwałego śladu, chęć wyróżniania się z otoczenia, bez kompleksu niższości, uważają się za osoby jeśli nie doskonałe, to chociaż nieprzeciętne, panowanie nad emocjami, co powoduje, że wzbudzają zaufanie, często dowcipni, z poczuciem humoru sytuacyjnego,
szakal165
Dopiero się rozkręcam

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Poprzednia

Wróć do Droga Życia