Dziewiąty rok numerologiczny

Dziewiąty rok numerologiczny

Postautor: Paula. » 07 gru 2014, 06:01

Ważną cechą, charakterystyczną dla tego roku jest to, że rozpoczęte w nim rzeczy nie trwają długo. Są oczywiście wyjątki, ale jest ich bardzo mało, jeśli więc jesteś zainteresowany jakąś osobą lub relacją zawodową poczekaj i nie angażuj się.
Dziewiąty rok numerologiczny

Jest to rok zamykający cykl, należy więc przygotować się umysłowo i duchowo do jego nadejścia, aby pomimo napotykanych przeszkód przejść do następnego cyklu z pozytywnym bilansem. W okresie tym musisz być gotowy do zerwania więzów łączących Cię z przeszłością. Jest to bilans końcowy i w tym czasie mogą mieć miejsce dotkliwe straty materialne lub emocjonalne.

Pozwól zadziałać samym wibracjom, a dokonają wyboru za ciebie. Jeśli jednak głos wewnętrzny każe Ci z czymś zerwać, zrób to, bo w tym czasie intuicja jest nieomylna. Mimo zdarzających się rozstań i separacji pomyśl, że jesteś w okresie wielkich porządków, które są konieczne, byś zaczął nowy cykl będąc wolnym od więzów przeszłości. Możliwa jest strata, rozczarowanie, zdrada kogoś bliskiego lub przyjaciela. Umrze lub zniknie wszystko, co miało się skończyć, a Ty powinieneś rozstać się z tym beż żalu, przekonany, że dane osoby czy sytuacje spełniły już swoją misję w Twoim życiu, a teraz odchodzą, aby zrobić miejsce nowym, które przyniesie następny cykl.

Niewątpliwie w wielu przypadkach sytuacje te wywołają bolesne rozdarcie wewnętrzne, lecz gdy będziesz świadomy tego, co i dlaczego się dzieje, łatwiej to zniesiesz. Ponieważ pod koniec cyklu każdy jest osłabiony i mało odporny, należy dbać o zdrowie. Możliwe są problemy finansowe, w pracy i w relacjach z innymi ludźmi. Można czuć się sfrustrowanym i uwięzionym w sytuacji bez wyjścia, ale to stan ducha wyolbrzymia te sprawy.

Ważną cechą, charakterystyczną dla tego roku jest to, że rozpoczęte w nim rzeczy nie trwają długo. Są oczywiście wyjątki, ale jest ich bardzo mało, jeśli więc jesteś zainteresowany jakąś osobą lub relacją zawodową poczekaj i nie angażuj się. W tym roku nawiązanie kontaktów przychodzi zdecydowanie lepiej. Poznajemy ludzi z różnych kręgów. Mamy możliwość prowadzenia bogatego życia towarzyskiego i realizowania się przed szeroką publicznością, nawet na arenie międzynarodowej. Jeśli nasze życie partnerskie czy małżeńskie dotąd układało się źle, pojawić się mogą napięcia, kłopoty. Możemy podejmować decyzje o rozwodzie. Niewykluczone są w tym roku romanse i zdrady. Pod wpływem wibracji 9 jesteśmy kochliwi, odczuwamy potrzebę, aby nas kochano. Należy zatem unikać podpisywania ważnych DOKUMENTÓW, zaangażowania uczuciowego, zobowiązań w pracy lub w innych sprawach. Rozstrzygnięcia prawne, prośby, prace czy interesy rozpoczęte w poprzednich latach mogą jednak zakończyć się pomyślnie. Nie należy rozpaczać ani zamykać się w sobie.

W tym roku przeznaczenie w wielu przypadkach działa poza naszą wolą, wprowadzając zmiany o charakterze oczyszczającym. Jest to rok bogatych doświadczeń, głębokiego życia uczuciowego, życia ideałami i rozwoju duchowego. Dojdziemy prawdy o swoich myślach, uczynkach, skupimy się na wiedzy wewnętrznej, która godzi nas z losem i przewartościowujemy sprawy w swoim życiu. Zdarzyć się może, że jeśli my nie zrobimy porządków, los w sposób drastyczny sam tego dokona. Rok ten będzie posuwał się opieszale. Wykorzystaj go na naukę, planowanie i organizowanie zajęć, które rozpoczniesz w pierwszym roku następnego cyklu. Pomyśl o przyszłości z nadzieją. Nadchodzi nowy cykl i od ciebie zależy co w nim osiągniesz.

Nie bój się rozstań i pożegnań. Zamknij drzwi za tym, do czego nie chcesz już wracać, zobaczysz wtedy, ile pojawi się ciekawych możliwości. Szukaj zwłaszcza nowych ludzi – spotkania z cudzoziemcami, albo z osobami z zupełnie innego niż dotychczas towarzystwa bardzo cię zainspirują. Wyjątkowo udane będą w tym roku podróże – zwłaszcza dalekie, zagraniczne. Jeśli więc marzysz o egzotycznej wyprawie, czas spełnić to marzenie.

Także w interesach spore zyski mogą ci przynieść międzynarodowe kontakty, ale licz się z niespodziewanymi wydatkami. Skrupulatnie reguluj płatności, byś w nowy cykl numerologiczny nie wchodził z długami. Chłodnym okiem przyjrzyj się swojej karierze i zastanów się, co i jak chcesz zmienić, ale z podejmowaniem nowych wyzwań poczekaj. Na razie pozałatwiaj zaległości – dokończ odkładane na później papierkowe sprawy, odwiedź znajomych, którzy od dawna cię zapraszają.

Tegoroczne miłosne przygody raczej nie przerodzą się w trwałe uczucie. Za to jeśli utknąłeś w związku, który swe najlepsze dni ma już dawno za sobą – teraz jest doskonały moment, by odzyskać wolność. Wkrótce pojawi się szansa na prawdziwe szczęście!

Zadbaj o zdrowie, a będziesz mniej odporny na infekcje. Zamiast faszerować się lekami, wypróbuj naturalne metody wzmocnienia organizmu. Jeśli dopadnie cię chandra, idź lepiej na spacer albo sesję jogi – dotlenisz się i ukoisz nerwy. Ten rok raczej nie będzie obfitował w spektakularne sukcesy, za to pozwoli ci się wyciszyć i uporządkować swoje życie. Jeśli to zrobisz, wkrótce znowu złapiesz wiatr w żagle.

magia. onet

Awatar użytkownika
Paula.
 
Posty: 21
Rejestracja: 21 lip 2014, 22:14
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Droga życia: 0

Wróć do Rok numerologiczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości