Energia Kundalini zagrożenia

Energia Kundalini zagrożenia

Postautor: Ayida » 03 gru 2012, 20:55

http://forum-przebudzenie.rozwojduchowy ... %C5%BCenia

Warto poczytać i przemyśleć sobie.
Ayida

Re: Energia Kundalini zagrożenia

Postautor: mały_wojownik » 29 gru 2012, 22:37

Nie wiem ja bym ten temat usuną...to nie ma formy nawet posta czy czegoś...
Ale jak już istnieje, wydaje mi się, że ezoteryka no ja to wiem ta szeroko dostępna jest taka sztuczna. Każdy może wydać książkę o milionowej interpretacji tych samych kart tylko pod innym nazwiskiem. Jest to takie kopiuj wklej nasze swojskie. Energia Kundalinii ostatnio tak się propaguje to chyba jedni wręcz podają ćwiczenia żeby jak najszybciej osiągnąć ten level bo przecież ma być koniec świata...sorry był. Na czym też prężnie zarabiano. Ale wracając do tematu żeby osiągnąć coś takiego to naprawdę trzeba mieć ogromne doświadczenie w proaktykowaniu medytacji, różnych form pracy z energią. Wątpie żeby do było tak osiągalne żeby robić z tego taki problem. Drudzy demonizują, że się pochoruje, że nie można że za stary, że za młody, że jakieś konsekwencje. A teraz pójdźmy najprostszą drogą praca nad sobą ma na celu pomóc sobie, zrozumieć siebie, być świadomym siebie w świecie więc jeśli to osiągniemy to jest dla mnie dopiero mistrz duchowy, to moje zdanie. Takie straszenie bez wlasnego uzasadnienia jest niczym. Wielu tak straszyło i bunkry pobudowało xD
„Twoje słowo jest zalezne od ciebie, póki go nie wypowiesz, potem to ty jestes od niego zalezny”
"Nie patrz na oczy tylko w oczy, tam na dnie zobaczysz wszystko"
Awatar użytkownika
mały_wojownik

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Lew
Droga życia: 5

Wróć do Aura i Czakry