Gimanko - czyli ćwiczenia z wahadełkiem

Testy, zagadki, ankiety
ćwiczenia z wahadełkiem

Re: Gimanko - czyli ćwiczenia z wahadełkiem

Postautor: grazyna1956 » 23 sie 2013, 16:13

1. Czy mam pomalowane paznokcie. - TAK - mam pomalowane paznokcie

2. Czy był dziś u mnie pewien Pan.- TAK - nie było go

3. Czy rozmawiałam dziś ze swoim starszym synem. - TAK - nie rozmawiałam

4. Czy byłam dziś u kosmetyczki - TAK - Nie byłam, ale sama pomalowałam paznokcie

5. Czy osobiście mam jakieś zwierzątko domowe. - TAK > KOTA I PSA - Osobiście to nie mam, ale na posesji jest i pies i kot
grazyna1956

Postautor: Rossi » 23 sie 2013, 17:35

Elza. pisze:
bellis pisze: a oto moje pytania:

1. Czy mam kota? - TAK taak,uwielbuiam koty ;p

2. Czy lubie czekolade? - TAK tak

3. Moj ulubiony kolor to zielen?- NIE bardzo nie lubie tego koloru

4. Mam rodzenstwo? - TAK SIOSTRĘsiostry nie mam, mam 4braci

5. Czy mieszkam w miescie? - NIEmieszkam na wsi
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 76 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: xLena » 24 sie 2013, 20:00

Elza. pisze:
xLena pisze:to i ja zadam pytanie chociaż ciężko wymyślić bo zazwyczaj wiesz co się u mnie dzieje 035

1. czy moja mama zmieniła ostatnio kolor włosów? - NIE
2. czy widziałam się dzisiaj z koleżanką madzią? - TAK
3. czy bolała mnie dzisiaj głowa? - TAK
4. czy w sobotę syn mojej koleżanki ma urodziny? - NIE ALE W SOBOTĘ BĘDZIE MAŁE PRZYJĘCIE URODZINOWE
5. czy mam pomalowane dzisiaj paznokcie na kolor niebieski? - NIE

powodzenia Elza :hipnoza:

1. zgadza się
2. nie zgadza się
3. zgadza się
4. ma urodziny dzisiaj i przyjęcie też miał dziś więc pół na pół
5. zgadza się
xLena

Postautor: Elie » 16 mar 2014, 16:47

Ellie pisze:Od kilku miesięcy ćwiczę wahadełkiem. Przed ostatecznym "wróżeniem" w tym temacie, chciałabym sprawdzić czy podaje prawdziwe informacje. Proszę o trzy pytania do mojego wahadełka. Jeżeli sprawdzalność będzie przynajmniej 90% , odpowiem na wcześniejsze pytania w temacie.
Dziękuję za pytania!

Chciałabym powrócić do ćwiczeń w celu osiągnięcia większej sprawdzalności.Planuję sprawdzać nim wiek i poziomy duszy.W tym temacie wszystko jest opisane ocb.POZIOMY DUSZY NA ZIEMI

Bardzo proszę o pytania; :czeka: :hipnoza:
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Rossi » 16 mar 2014, 22:09

a więc jakie powinnam zadać pytanie abyś mogła się kształcić w tym kierunku ? :D
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę a nawet skakać po nie.. Bo warto.
Awatar użytkownika
Rossi
Pismak

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 76 razy
Znak zodiaku: Waga
Droga życia: 3

Postautor: Milutka1813 » 03 sie 2016, 20:54

Elie jak Twoje zdolności? Nadal pracujesz z wahadełkiem? Ja swego czasu wróżyłam z obrączki. W sumie do tej pory czasem to robię. Znajomym wróżby się pospełniały, mi jak na złość nie :D Ale wiem, że sobie nie powinno się wróżyć bo nie jest się obiektywnym i można podświadomie wpływać na wróżbę a więc otrzymać odpowiedź, jaką się chce.
Awatar użytkownika
Milutka1813

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Droga życia: 7

Postautor: Elie » 04 sie 2016, 13:03

Kup sobie najtańsze wahadełko i spróbuj w transie. Podobno wtedy wyniki są bardziej wiarygodne.
Jeżeli o mnie chodzi dawno nie miałam w ręce wahadełka. Może kiedyś powrócę do tej formy wróżenia. Wcześniej powinno się potrenować.
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2099 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Milutka1813 » 04 sie 2016, 16:25

A jak się wprowadzić w trans? A obrączka to nie rodzaj wahadełka? Ze względu na kształt nie ma żadnych dysproporcji w wadze. Ja jestem naprawdę początkująca w ezoteryce, wróżbiarstwie i w ogóle. Chciałabym się rozwijać w tym kierunku, otworzyć na coś nowego i pomagać innym ludziom ale nie bardzo wiem od czego zacząć i co zrobić. Na razie kończy się u mnie na lekturze, takich poszukiwaniach po omacku, czy wróżeniu z obrączki... Z czasem zauważyłam, że wiele z moich snów są snami proroczymi, mam też dziwną intuicję, a może to po prostu ten słynny kobiecy zmysł? Tylko jest jeden problem... Ja nawet medytować nie potrafię bo nerwus ze mnie. Nie umiem uspokoić myśli, wyciszyć się czy zrelaksować. Z tego, co zauważyłam to mi się najlepiej wróży podczas pełni a jeśli jest to jeszcze piątek, to w ogóle mega. Pełnia ogólnie dziwnie na mnie działa. Nie, nie, nie zamieniam się w wilkołaka :D ale odczuwam coś dziwnego, złowrogiego, jestem poddenerwowana i zaniepokojona i ogólnie nie w sosie, przez co bardziej kłótliwa :girl:
Awatar użytkownika
Milutka1813

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Droga życia: 7

Postautor: Nut » 04 sie 2016, 19:07

Jak wprowadzić się w trans zapytaj w tematach o magii. O wahadełku dowiesz się z tej książki.Dzięki niej poznasz różne typy wahadeł oraz sposoby diagnozowania chorób metodą radiestezyjną.

Obrazek
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 512 razy
Otrzymał podziękowań: 407 razy
Droga życia: 0

Postautor: Marsy » 18 sie 2016, 16:01

Elie pisze:
Ellie pisze:Od kilku miesięcy ćwiczę wahadełkiem. Przed ostatecznym "wróżeniem" w tym temacie, chciałabym sprawdzić czy podaje prawdziwe informacje. Proszę o trzy pytania do mojego wahadełka. Jeżeli sprawdzalność będzie przynajmniej 90% , odpowiem na wcześniejsze pytania w temacie.
Dziękuję za pytania!

Chciałabym powrócić do ćwiczeń w celu osiągnięcia większej sprawdzalności.Planuję sprawdzać nim wiek i poziomy duszy.W tym temacie wszystko jest opisane ocb.POZIOMY DUSZY NA ZIEMI

Bardzo proszę o pytania; :czeka: :hipnoza:

To ja mam pytania.

1.Kocha czy nie kocha.
2. Odezwie się czy nie.
3.Powróci dobra atmosfera czy nie.
:0vishenka:
Marsy

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Testy zagadki ankiety ćwiczenia