Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 19:02

Horoskop chiński 2017 Kogut
Horoskop chiński 2017 Kogut. Rok 2017 będzie bardzo ważny dla osób urodzonych pod znakiem Koguta. W swoim własnym roku będą czuli się bardziej pewni siebie. Odniosą również wrażenie większej kontroli nad wydarzeniami. W rezultacie, Kogut będzie oczekiwał sukcesów i wszelkie swoje działania nastawiać będzie na zysk. Trzeba jednak w tym miejscu zauważyć, że Kogut z Kogutem nie są dobraną parą. Również w przypadku człowieka-Koguta i roku-Koguta występuje konflikt. Należy więc spodziewać się, że wystąpią w tym roku dość spore trudności we wszystkich sferach życia.

Ten rok będzie z pewnością ważnym punktem zwrotnym w życiu Koguta. Oznacza to jednak przede wszystkim dużo wyzwań i kłopotów, z jakimi będzie trzeba sobie poradzić. Kogut we własnym roku bezwzględnie musi opracować solidną strategię radzenia sobie z przeszkodami. Bez tego nie uda mu się ruszyć do przodu z żadnym pomysłem. Utknie na samym początku i nawet nie będzie wiedział, co jest nie tak, jak powinno być.

Kogut ma świadomość swoich licznych, wspaniałych talentów. Wie również, że jego rok przynosi ludziom dużo szczęśliwych okazji i korzystnych okoliczności. Tym bardziej będzie się więc starał wykorzystać pojawiające się szanse. Może przy tym popaść w paranoję. Jeśli nie zaakceptuje faktu, że jego własny rok szykuje dla niego wiele perturbacji – będzie walczył sam ze sobą.

Trudny rok bynajmniej nie oznacza jednak braku jakichkolwiek sukcesów. Po prostu będzie o nie trudniej niż zazwyczaj.

Kariera Koguta w 2017 roku

Jednym z obszarów dość obiecujących dla Koguta w tym roku okaże się z pewnością praca zawodowa. Każdy, kto pragnie rozwijać swoją karierę, powinien aktywnie realizować wszystkie plany. Nie wolno się przy tym poddawać w obliczu porażek. Kogut doświadczy ich sporo w tym roku, ale – wbrew pozorom – może obrócić je na swoją korzyść. Pod warunkiem oczywiście, że potraktuje je jako życiowe lekcje, a nie kłody rzucane mu pod nogi przez los.

Warto podjąć inicjatywę w sferze poszerzania wiedzy. Jako że pojawi się w tym roku dużo trudności, lepiej skupić się na rozwijaniu umiejętności niż rzucaniu się w wir wydarzeń. Kogut skorzysta o wiele więcej na studiowaniu nowej dziedziny niż na rozpoczynaniu nowego projektu – na przykład w pracy. Nowa wiedza przyda się w kolejnych latach i z pewnością przyniesie Kogutowi upragniony sukces.

Ogólnie rzecz biorąc, rok 2017 będzie dla Koguta okresem powolnego wzrostu, choć chwilami może wydawać się, że jest zupełnie odwrotnie. Kogut lubi stawiać przed samym sobą wyzwania, więc nie sposób przeżyć tego roku w spokoju. Życie osób urodzonych pod znakiem Koguta nie będzie usłane różami. Jeśli jednak umiejętnie spożytkują oni swoje talenty, z pewnością wykorzystają nadarzające się okazje. Przynajmniej na tyle, by móc na koniec roku być względnie zadowolonymi ze swoich osiągnięć.

Kogut będzie w tym roku bardzo skuteczny w doprowadzaniu różnych spraw do końca. Większość z nich rozpoczął jeszcze w roku ubiegłym, czyniąc wówczas odpowiednie ustalenia. Dzięki temu w tym roku wystarczy trzymać się konkretnego planu, a wszystko powinno zakończyć się pozytywnie. Jego wkład z pewnością zostanie doceniony, choć Kogut nie odczuje pełnej satysfakcji w tym roku. Na nagrody i oklaski musi jeszcze poczekać.

Życie towarzyskie Koguta w 2017 roku

Z całą pewnością rok 2017 będzie obiecującym czasem w sferze kontaktów międzyludzkich. Kogut pozna wiele nowych osób, co przyniesie mu satysfakcję i możliwości na przyszłość. Co ciekawe, niektóre Koguty będą w tym roku starały się nieco mniej czasu spędzać w gronie przyjaciół i utrzymywać swoje życie towarzyskie na nieco niższym niż zwykle poziomie. To jest dość zaskakujące jak na rok Koguta, lecz tak właśnie będzie.

Kogut stanie się o wiele bardziej wybredny, jeśli chodzi o wydarzenia, w których zdecyduje się wziąć udział. Nie chce teraz poświęcać czasu na spotkania, które odciągają go od realizacji celów. Co więcej, w tym roku Kogut woli skupić się na jakości, a nie ilości swoich towarzyskich wystąpień.

Miłość Koguta w 2017 roku

Miłość Koguta w tym roku będzie dość burzliwa. Nie obejdzie się bez dramatów, ale też szansa na spotkanie wyjątkowo interesujących osób nie jest całkiem nierealna. Samotne Koguty, które cierpliwie szukają miłości, mogą liczyć na szczególne szczęście w kwietniu, lipcu oraz wrześniu. W tych miesiącach istnieją największe możliwości na spotkanie miłości życia. Być może całkowicie przypadkowe spotkanie zakończy się gorącym romansem, a może nawet przysięgą przed ołtarzem. Ogólne perspektywy Koguta w sferze miłosnej są dość obiecujące. To może być wyjątkowy i ważny okres w jego życiu.

Rodzina Koguta w 2017 roku

Cokolwiek będzie się działo w tym roku, Kogut może liczyć na swoich najbliższych. Z natury bardzo ceni sobie relacje rodzinne, więc czuje się bezpiecznie, gdy znajduje w nich solidne oparcie. Trochę gorzej wychodzi mu działanie pod presją pragnień innych ludzi. Nie chodzi o to, że nie chce nikomu pomóc. Po prostu zazwyczaj koncentruje się na własnych potrzebach, nie zauważając cudzych. W tym roku Kogut powinien jednak być bardziej otwarty w tych kwestiach i bez wahania pytać innych o ich problemy. Okazuje się bowiem, że ktoś bardzo mu bliski naprawdę potrzebuje wsparcia. Bez pomocy Koguta może być tej osobie niezwykle trudno stanąć na nogi.

Finanse Koguta w 2017 roku

W tym roku finanse Koguta przyniosą mu sporo satysfakcji. Co prawda, nie będzie w tym przypadku wielkich przełomów, ale i tak w pewnym momencie pojawi się większa gotówka w jego portfelu. Będzie to tym bardziej radosna nowina, że przychód będzie kompletnie niespodziewany. Jako że rok ten jest ogólnie dość trudny dla Koguta, powodzenie w finansach będzie dla niego stanowić ogromnie ważne pocieszenie.

Wzrost dochodów będzie najprawdopodobniej związany z postępami w pracy. Niektóre osoby urodzone w roku Koguta mogą podjąć się jakiegoś dodatkowego zajęcia, które – dzięki wiedzy i doświadczeniu – szybko uda się rozwinąć w pełnoetatową pracę. W związku z tym faktem Kogut może zmienić miejsce zatrudnienia, a nawet rozkręcić własny biznes. Powinien przy tym uważnie monitorować swoje wydatki. Zakładanie firmy często wiąże się ze znacznymi nakładami finansowymi, a Kogut może w tym roku nieco przeholować w tej kwestii.

Kogut 2017/2018 – horoskop miesięczny
Luty 2017 przyniesie wzmocnienie pewności siebie oraz nowe pomysły do zrealizowania. Kogut poczuje wiatr w żaglach i ochoczo ruszy do działania.

Marzec 2017 – miesiąc od samego początku będzie obfitował w korzystne dla Koguta sytuacje zawodowe.

Kwiecień 2017 okaże się równie dobry w sferze zawodowej, jak marzec. Pociągnie to za sobą dodatkowe dochody, które będzie można (a nawet trzeba) dobrze zainwestować. W tym miesiącu Kogut będzie też miał dobrą passę w miłości.

Maj 2017 przyniesie ze sobą dalsze ocieplenie w sferze finansów. Kogut na tym etapie powinien być ostrożniejszy, ponieważ grozi mu brak kontroli nad wydatkami.

Czerwiec 2017 to miesiąc o wiele trudniejszy od poprzedniego. Choć do niedawna Kogut zarabiał całkiem nieźle, teraz może odczuć spowolnienie, a nawet niewielkie problemy, jeśli wcześniej nie kontrolował swoich wydatków.

W lipcu 2017 warto poświęcić nieco więcej czasu na odpoczynek i wyjazd. Koniecznie sam na sam z ukochaną osobą. Jeśli Kogut ma dzieci, niech podrzuci je na weekend do dziadków, a swoją drugą połówkę zabierze do romantycznego hotelu na... no cóż, niech to pozostanie między nimi.

Sierpień 2017 – dobre zdrowie, dobre finanse i kilka niezwykle interesujących nowych znajomości. Właśnie to czeka na Koguta w sierpniu.

Wrzesień 2017 to czas gorącej miłości. Samotny Kogut pozna kogoś cudownego, choć przy pierwszym spotkaniu tego nie zauważy. Dopiero drugie spotkanie okaże się tym magicznym. Za to Koguty będące w stałych związkach przeżyją we wrześniu drugie w tym roku Walentynki.

Październik 2017 upłynie pod znakiem niedomagania. Kogutowi grozi grypa i chroniczne przemęczenie. Może nawet w pewnym momencie pomyśleć, że stanął na krawędzi załamania.

Listopad 2017 – na gruncie zawodowym niemal w każdej chwili mogą pojawić się niezwykle korzystne sytuacje. Kogut musi je wykorzystać. Inaczej będzie żałował.

Grudzień 2017 to spokojny i cichy miesiąc spędzony na zadumie. Kogut może zwolnić tempo. O wiele więcej skorzysta na odpoczynku niż na ciężkiej pracy. Tym bardziej, że zdrowie nie będzie mu dopisywać.

Styczeń 2018. Ten miesiąc będzie dla Koguta dość trudny. Jego własna energia przysporzy mu sporo problemów. Poradzenie sobie z nimi będzie wymagać ogromnego nakładu sił i środków.

Na szczęście w lutym 2018 będzie już trochę lepiej, choć nadal Kogut nie będzie zachwycony ze swoich poczynań. Większość rzeczy będzie mu przychodziła z trudem.

Informacje na temat Koguta w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Kogut z: Bawołem, Smokiem, Wężem.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Kogutem a: Królikiem, Kogutem, Psem.
Porada na 2017 rok: Kogut powinien uważnie rozglądać się wokół siebie, ponieważ w którymś momencie pojawi się – tuż przed nim – niebywała okazja.
Szanse: mimo ogólnie niekorzystnego czasu Kogut może liczyć na niespodziewany przypływ gotówki. Fakt ten bardzo go pocieszy w tym trudnym roku.
Zagrożenia: energia roku Koguta przyniesie ze sobą wiele wyzwań i trudności. Nie będzie łatwo sobie z nimi poradzić. Tym bardziej, że mogą wystąpić praktycznie w każdej dziedzinie życia. Osoby urodzone pod znakiem Koguta muszą więc uważać na każdym niemal kroku.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 19:05

Horoskop chiński 2017 Pies
Horoskop chiński 2017 Pies. Wspólną cechą Psa i Koguta jest zmysł krytyczny. Można by więc pomyśleć, że te dwa znaki bez ustanku wytykają sobie nawzajem wady i popełniane błędy. Pies często osobiście czuje się obrażony tym, co słyszy od Koguta. Podobnie będzie z rokiem 2017. Los rzuci pod nogi Psa ciężkie kłody, które z pewnością dotkną go do żywego.

Cały rok Koguta będzie dla Psa dość zmienny. Raz będzie się Psu wiodło całkiem nieźle, innym razem porażka będzie gonić porażkę. Postępy nie zawsze będą łatwe, co niejednokrotnie rozczaruje Psa. W dodatku sprawy, które będą szły nie po jego myśli, przyczynią się do dość czarnych wizji pojawiających się w jego głowie. To wszystko jednak nie musi wcale oznaczać, że będzie to zły rok. Pies doświadczy kilku szczęśliwych okresów pomiędzy niesprzyjającymi momentami. Istnieje również duża szansa na to, że Pies otrzyma coś wspaniałego. Coś, co będzie mógł wykorzystać w przyszłości.

W roku Koguta Pies nie powinien jednak uparcie dążyć do własnych racji ani zachowywać mało elastycznego podejścia do życia. Nie warto na siłę trzymać się swoich przekonań, jeśli widać wyraźnie, że nie mają one przełożenia na rzeczywistość. Pies może zrobić wiele dobrego, ale musi umieć iść na kompromis. Nie wszystko mu się uda tak dobrze, jak by tego chciał. Często będzie wręcz odwrotnie. Pozostanie wtedy zacisnąć zęby i zaakceptować, że świat nie zawsze zgadza się z tym, czego się pragnie.

Bardzo ważne, by Pies pamiętał o wielkim znaczeniu innych ludzi w swoim życiu. Bardzo mu oni pomogą, tym samym otwierając ciekawe możliwości na przyszłość. Jeśli jednak Pies będzie chciał działać sam, potknie się na pierwszym kamieniu. Cokolwiek zapragnie w tym roku zrobić, powinien ściśle współpracować z innymi, a także mieć na uwadze ich poglądy. To będzie trudne, ponieważ Pies ma swoje nawyki i od dawna ustalone sposoby działania. Z pewnością więc współpraca będzie stanowiła dla niego nie lada wyzwanie.

Chociaż Pies nadal będzie w tym roku postępował z zaangażowaniem i wielką energią, niekoniecznie będzie sobie cały czas zdawał sprawę z zasad obowiązujących w niektórych sytuacjach. Zorientuje się zapewne w ostatniej chwili i bardzo szybko będzie musiał się dostosować. Pies nie przepada za zmianami, toteż potrzebuje nieco czasu na ich wprowadzenie. Dlatego też tak ważna jest w tym roku uważność. Jeśli zawczasu nie będzie zwracał uwagi na detale, przez większość roku Koguta będzie chodził zestresowany.

Rodzina Psa w 2017 roku

Sprawy rodzinne będą od Psa wymagały uwagi i skupienia. W tym roku powinien on bowiem mocno zaangażować się w opiekę nad najbliższymi członkami rodziny. Musi też być gotowy do szczerego omówienia wszelkich spraw, które muszą zostać wykonane. Pies nie powinien przy tym podejmować żadnych decyzji samodzielnie. Niech się najpierw skonsultuje z innymi. Dzięki temu nie tylko będzie możliwe lepsze rozwiązanie wszystkich pojawiających się problemów, ale też Pies uniknie ostrej wymiany zdań z kimś, na kim bardzo mu zależy.

Miłość Psa w 2017 roku

W miłości Pies powinien stawiać na otwartość i szczerość. Tylko w ten sposób bowiem może utrzymać dobre relacje z ukochaną osobą. Dotyczy to również samotnych Psów, które dopiero szukają miłości. Niech nie próbują podrywać nikogo za pomocą kłamstw i niedomówień. To się źle skończy dla obu stron. Jeśli Pies pragnie odnieść sukces w miłosnych podbojach, musi być w stu procentach szczery z wybraną przez siebie osobą. Prawdomówność w tym wypadku bardzo popłaca. Tym bardziej, że w ten sposób można się o sobie nawzajem dowiedzieć rzeczy, które staną się w przyszłości fundamentem związku.

Kariera Psa w 2017 roku

Dla Psa, który szuka zatrudnienia lub pragnie zmienić rodzaj wykonywanej pracy, ten rok będzie znaczący. To właśnie teraz Pies może znaleźć firmę, z którą zwiąże się na długie lata. Szczególnie w marcu, maju, sierpniu i październiku mogą pojawić się ciekawe zmiany w karierze Psa. Należy jednak pamiętać, że mimo uzyskania nowej pozycji zawodowej, praca Psa wcale nie będzie łatwa. W swoich dążeniach będzie on musiał zmierzyć się z wieloma rozczarowaniami. W niektórych przypadkach będzie to bardzo negatywnie na niego wpływać. Gdzieś w głębi duszy obudzi się tępy upór i Pies doświadczy trudności w adaptacji do nowych warunków.

Dobrą radą dla Psa na ten rok będzie: ucz się nowych rzeczy i staraj dostosowywać do zmieniających warunków. Rok Koguta jest bowiem dobrą okazją do poszerzenia swoich umiejętności, jak również odkrywania nowych atutów własnej osobowości. W dłuższej perspektywie czasowej może się to okazać bardzo ważne.

Finanse Psa w 2017 roku

Będzie to również dobry rok dla finansów osobistych Psa. Chodzi tutaj nie tylko o rozwijanie już istniejących interesów, ale i rozpoczęcie nowych przedsięwzięć biznesowych. Pies może wreszcie znaleźć coś, co przyniesie mu satysfakcję i korzyści finansowe za jednym zamachem. Pomysły pozwalające zarobić pieniądze na rzeczach sprawiających Psu przyjemność, będą się regularnie w tym roku pojawiać. Warto zwrócić baczniejszą uwagę na zainteresowania muzyczne - to doskonała dziedzina do rozwijania w tym roku.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe Psa, jest to przede wszystkim rok opieki i dbałości o aktualny stan posiadania. W szczególności gdy Pies jest zaangażowany w jakiś duży projekt wymagający sporych nakładów pieniężnych. W tym wypadku Pies musi dokładnie sprawdzić warunki, jak również zdawać sobie sprawę z obowiązków, jakie na siebie nakłada. Nawet w obliczu nadarzających się okazji do dobrego zarobku, Pies powinien w pierwszej kolejności dbać o utrzymanie status quo.

Nie wolno też zbyt długo zwlekać z podejmowaniem decyzji. Oczywiście pośpiech nie jest wskazany, ale opieszałość w sprawach finansowych zazwyczaj powoduje straty. Pies powinien działać dokładnie i zdecydowanie, z zachowaniem właściwych terminów. Zbytnie opóźnienie w sprawie wielkiej wagi może spowodować problemy, a w niektórych przypadkach dodatkowe koszty. Pies powinien być powściągliwy przy braniu kredytów, ale też żyrowaniu pożyczek dla bliskich osób. Pies jest często zbyt ufny i ta cecha może zostać w tym roku przez kogoś wykorzystana. Nie zawadzi posłużyć się odrobiną sprytu i ostrożności.

Pies 2017/2018 - horoskop miesięczny
Luty 2017 - wzloty i upadki będą charakteryzowały cały miesiąc. Pies powinien przygotować się na ostrą jazdę bez trzymanki.

Marzec 2017 to dobry czas na umacnianie pozycji zawodowej oraz doskonalenie biznesu. Finanse znacznie się poprawią i Pies chętnie wyda pieniądze na bardziej luksusowe rozrywki.

W kwietniu 2017 Pies wpadnie na interesujący pomysł zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jeśli solidnie przyłoży się do jego realizacji, może liczyć na zwiększenie dochodów.

Maj 2017 - dobra passa w pracy, nieco gorzej w sprawach rodzinnych. Pies będzie dużo pracował, ale z własnej woli. Nikt go do tego nie będzie przymuszał. Relacje z członkami rodziny nieco z tego powodu ucierpią, ale ostatecznie wszyscy ucieszą się z maleńkich sukcesów Psa.

Czerwiec 2017. W tym miesiącu Pies pozna kogoś wyjątkowego. Jeśli jest samotny, być może spotka swoją bratnią duszę. Jeśli jest już w stałym związku, szykuje się nowy przyjaciel lub idealny partner w sprawach biznesowych.

Lipiec 2017 upłynie pod szyldem dobrej zabawy w gronie przyjaciół. Okazje do spotkań będą liczne, a imprezy huczne i radosne.

Sierpień 2017 - teraz pojawi się wielka szansa na zmiany. Pies pozna wspaniałą osobę lub zacznie pracę w nowej, prężnej firmie. Nowy układ może zmienić życie Psa na długie lata.

Wrzesień 2017. W tym miesiącu będzie się Psu wiodło nieco gorzej i nawet parę razy powinie mu się noga. Bardzo ważne, by w tym miesiącu zachował jak największą ostrożność i był uważny. Dzięki temu zminimalizuje straty.

Październik 2017 to czas zapinania na ostatni guzik nowych projektów, rozpoczętych jeszcze w sierpniu. Cokolwiek wtedy się zaczęło, teraz ostatecznie się wykrystalizuje i Pies będzie wiedział, jak potoczy się jego najbliższa przyszłość.

Listopad 2017 - ugruntowanie nowo zdobytej pozycji będzie zaprzątało myśli Psa najbardziej. Chwilami będzie się bał, że zaraz wszystko pryśnie jak bańka mydlana. Takie myśli kosztują dużo nerwów, więc warto by było nieco się wyciszyć. Zalecane są w tym miesiącu spacery na łonie natury oraz medytacja.

Grudzień 2017 przyniesie nieznaczne uspokojenie, ale Pies wciąż będzie się musiał borykać z przeszkodami na drodze do pełni szczęścia.

Styczeń 2018. Miesiąc ten zacznie się przyjemnie, ale już po kilku dniach Psa czekają pierwsze problemy. Będzie musiał wykazać się nie lada siłą woli, żeby nie zrezygnować ze swoich planów.

Luty 2018 to idealny czas na spotkania z przyjaciółmi i ogólne rozwijanie życia towarzyskiego. Pies będzie się świetnie bawił.

Informacje na temat Psa w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Pies z: Tygrysem, Królikiem, Koniem.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Psem a: Smokiem, Kozą, Kogutem.
Porada na 2017 rok: kilka ciężkich doświadczeń nauczy Psa w tym roku wielu mądrych rzeczy. Zatem Pies nie powinien tracić optymizmu, mimo że wydarzenia te najprawdopodobniej nie będą należały do przyjemnych.
Szanse: istnieje szansa na zarobienie kilku dodatkowych groszy lub zmianę pracy na lepszą.
Zagrożenia: Pies może być w tym roku bardzo nieuważny, przez co przejdzie mu koło nosa sporo dobrych okazji na polepszenie losu.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 19:08

Horoskop chiński 2017 Świnia (Dzik)
Horoskop chiński 2017 Świnia (Dzik). Niestety Świnia nie ma zbyt wiele wspólnego z Kogutem, lecz są to znaki ogólnie sobie przychylne. Zazwyczaj wzajemnie się wspierają i pomagają w trudnych momentach. Nie ma między nimi żadnej chemii, więc trudno doszukiwać się emocjonujących zdarzeń. Ten rok będzie więc dla Świni raczej przeciętny. Można liczyć zarówno na sukcesy, jak i na porażki. Żadne z nich nie będą jednak spektakularne.

Najlepiej będzie się teraz wiodło Świni w sprawach miłosnych. Już w zeszłym roku najprawdopodobniej rozpoczął się ognisty romans, a teraz będzie dalej kwitł. W wielu wypadkach zakończy się małżeństwem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że niejedna Świnia w tym roku się ustatkuje, i będzie to długoletni, szczęśliwy związek.
Z kolei dla tych Świń, które wcześniej się rozczarowały w życiu osobistym i cały czas są samotne, rok Koguta szykuje kilka naprawdę ekscytujących perspektyw. Można się spodziewać ogromnych zmian w sferze miłosnej. Oczywiście na lepsze. Możliwe jest całkowicie przypadkowe spotkanie z kimś, kto okaże się bratnią duszą Świni. Od pierwszego wejrzenia oboje zapłoną gorącym uczuciem.

Ważne, by Świnia cały czas była świadoma, że w sprawach sercowych ten rok może być przełomowy. Powinna więc zawsze być gotowa na strzałę Kupidyna. Ona na pewno w Świnię trafi. Pytanie tylko, w którym momencie... Ze szczegółowej prognozy astrologicznej wynika, że najbardziej przychylnym czasem w sprawach miłosnych będzie okres od końca marca do połowy czerwca oraz cały sierpień.

Jeśli Świnia jest już w stałym związku – to również będzie dla niej ważny rok. Nie tylko dlatego, że bardziej doceni ona miłość i wparcie ze strony ukochanej osoby. Również ze względu na ilość spędzonego wspólnie czasu. A będzie go naprawdę sporo. Bliskość między partnerami będzie przynosiła dużo rozkoszy. Nie tylko fizycznej, ale przede wszystkim emocjonalnej. Wiele okazji do świętowania – uroczystości rodzinne, wspólne wyjazdy, wydarzenia kulturalne – to wszystko pogłębi zaangażowanie i wzmocni małżeńskie więzi.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie towarzyskie wydarzenia będą w roku Koguta sprawiały Świni przyjemność. Chętnie weźmie ona udział w organizowaniu świąt i różnego rodzaju eventów. Szczególnie jeśli będą dotyczyły celebracji bliskich osób – niekoniecznie z rodziny, również przyjaciół czy prominentnych osobistości z lokalnej społeczności, które Świnia darzy szacunkiem.

Mimo wielu przyjemnych chwil, Świnia nie uniknie również i trudności. Będzie musiała stawić czoła wielu problemom. Znalezienie przydatnych rozwiązań nie zawsze okaże się łatwe i trzeba będzie nieco się wysilić, żeby ze wszystkim sobie poradzić. Świnia postara się pokonać wszelkie przeszkody w jak najlepszym stylu, a swoje rozwiązania postara się zaprojektować w taki sposób, by były ostateczne. Świnia nie lubi nieprzyjemnych sytuacji, więc jeśli już musi sobie z nimi radzić, niech to będzie załatwione raz na zawsze.

Co ciekawe, w roku Koguta czeka Świnię odegranie roli, do której raczej nie nawykła. Chodzi mianowicie o rolę rozjemcy w pewnym gwałtownym sporze. Świnia będzie przez to świadkiem kłopotliwej sceny i ujrzy kogoś bliskiego od nie najlepszej strony. O dziwo, bardzo szybko znajdzie pozytywne rozwiązanie i załagodzi nieporozumienie.

Przez cały rok Świnia powinna korzystać ze swojej umiejętności dogłębnego badania aktualnej sytuacji. Dzięki temu uniknie przykrych konsekwencji zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Wyłowi część zagrożeń, zanim w pełni się objawią. Zapewni sobie w ten sposób dużo więcej spokoju, niż można by pomyśleć. Świnia powinna skorzystać z każdej okazji do własnego rozwoju, jaka się nadarzy. Czy to poprzez szkolenia, czy podjęcie nowych obowiązków – może zdobyć wiele przydatnego doświadczenia. Pogłębiając swoje naturalne zdolności, Świnia poczuje silną satysfakcję.

Finanse Świni w 2017 roku

Postępy w pracy nie będą zbyt spektakularne, ale Świnia może spodziewać się wzrostu dochodów. Dodatkowe pieniądze mogą pochodzić z innych źródeł niż dotychczasowa praca zawodowa. Być może chodzi tutaj o dodatkowe zlecenia, jakie Świnia zacznie wykonywać. Jednakże równie dobrze pieniądze mogą pochodzić ze spadku lub wygranej na loterii. Oczywiście to nie będą niebotyczne sumy, ale i tak sprawią Świni dużą radość.

Kariera Świni w 2017 roku

Również Świnia poszukująca pracy lub rozpoczynająca zatrudnienie w nowej firmie, może liczyć na dobre samopoczucie. Zdobędzie bowiem pozycję zawodową, o jakiej od dłuższego czasu marzyła. Korzystając z możliwości przekwalifikowania, dobrze zrobiła i teraz czerpie z tego faktu niekłamaną satysfakcję. Dzięki swojemu doświadczeniu Świnia z pewnością odniesie sukces w nowym miejscu pracy. Niech teraz pracuje mądrze i wytrwale, utrzymuje dobre relacje z kolegami i rozwija umiejętności, a jej wysiłki zostaną nagrodzone. W miesiącach od marca do kwietnia i od sierpnia do listopada horoskop przewiduje szczególnie dobre warunki pracy.

Ogólnie rzecz biorąc, Świnia będzie miała w tym roku kilka naprawdę dobrych momentów, choć nie zabraknie również problemów. Przede wszystkim powinna korzystać ze swoich talentów. Wówczas może liczyć na zasłużone postępy w wielu różnych sprawach. Najbardziej obiecujące jest teraz życie osobiste Świni, wiec należy korzystać.

Świnia 2017/2018 – horoskop miesięczny
Luty 2017 - pozytywny miesiąc pod każdym względem, choć trzeba teraz uważać na finanse. Świnia może poczuć ogromną chęć na wydanie większej ilości pieniędzy niż może sobie pozwolić.

Marzec 2017. Już w pierwszych dniach rozpocznie się korzystny okres ze względu na pracę zawodową. Świnia będzie miała dobre warunki do realizacji projektów. Pod koniec miesiąca rumieńców nabierze również życie miłosne.

Kwiecień 2017 – miłosnych ekscytacji ciąg dalszy. Kwiecień upłynie pod znakiem zacieśniania więzi z ukochaną osobą oraz najbliższymi członkami rodziny.

Maj 2017 będzie bardzo dobrym miesiącem. Świnia poczuje znaczny przypływ energii, a jej motywacja będzie na niezwykle wysokim poziomie.

W czerwcu 2017 Świnia powinna uważać na infekcje. Co prawda pogoda jest wyśmienita, ale to nie znaczy, że nie można się rozchorować. Na szczęście ktoś bliski zajmie się Świnią i będzie ją czule pielęgnował.

Lipiec 2017 będzie trudny. Z jednej strony, Świnia będzie miała więcej obowiązków w pracy i nie znajdzie czasu na odpoczynek. Z drugiej strony, nastąpi nieznaczne ochłodzenie domowej atmosfery. Oby jak najszybciej ten miesiąc się skończył.

Sierpień 2017 to doskonały czas na rozwijanie kariery zawodowej. Świnia będzie miała kilka dobrych pomysłów, które przyczynią się do rozwoju firmy w dłuższej perspektywie. Już teraz jednak owe sugestie zostaną wprowadzone w życie i będą się świetnie sprawdzać.

Wrzesień 2017 – pojawi się kilka napięć i Świnia będzie przez chwilę na cenzurowanym. Uda jej się wrócić do łask dzięki przyznaniu się do winy. Oczywiście tylko pod warunkiem, że rzeczywiście coś przeskrobała.

Październik 2017 będzie rewelacyjnym miesiącem. Praca, miłość i finanse zgrają się w jedną sprawnie działającą machinę, która będzie się wydawała dążyć do ostatecznego sukcesu. Świnia nie powinna teraz trwonić swojego czasu na błahostki.

Listopad 2017 – kulminacja dobrego okresu w pracy przyniesie Świni wyróżnienie i uznanie ze strony przełożonych. Świnia będzie z siebie bardzo zadowolona i nie omieszka pochwalić się wśród przyjaciół swoimi osiągnięciami.

Grudzień 2017 okaże się bardzo chaotyczny. Jak to mawiają: raz nad wozem, raz pod wozem. Świnia przez chwilę nie będzie pewna, co się w ogóle dzieje wokół niej.

Styczeń 2018. Ten miesiąc będzie całkiem udany – Świnia spędzi kilka gorących chwil z ukochaną osobą, po czym... zorganizuje jeszcze jedną upojną noc. Jeśli Świnia jeszcze nie ma dzieci, teraz może począć swojego pierwszego potomka. Zajście w ciążę jest bardzo prawdopodobne.

Luty 2018 będzie radosny i napełni Świnię pozytywną energią. Poziom entuzjazmu może jednak wpłynąć niekorzystnie na uważność Świni. Powinna zachować szczególną ostrożność podczas prowadzenia samochodu.

Informacje na temat Świni w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Świnia z: Królikiem, Kozą.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Świnią a: Wężem, Małpą.
Porada na 2017 rok: w tym roku miłość będzie najważniejsza. Wszystko, co Świnia będzie robić, powinno być podporządkowane umacnianiu więzi z ukochaną osobą.
Szanse: dodatkowy dochód, którego źródłem nie będzie jednak praca zawodowa. Pieniądze nie będą wprawdzie duże, ale przydadzą się.
Zagrożenia: Świnia może mieć w tym roku problemy ze zdrowiem. Warto na siebie uważać.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 19:11

Rok Ognistego Koguta

Pod wpływem pełnego pasji żywiołu ognia, Kogut staje się najbardziej dramatycznym i pobudzonym ze wszystkich kogucich znaków chińskiego zodiaku. Ognisty Kogut prowadzi życie z entuzjazmem i dynamiczną akcją. To wyjaśnia, dlaczego tak chętnie podejmuje ryzyko. Mogłoby się wydawać, że źródłem takiego postępowania jest silna wola ognistego Koguta. W rzeczywistości jednak jest to tylko wynik jego pragnienia dania z siebie wszystkiego. Dla dobra własnego i wszystkich dookoła. Ognisty Kogut może więc być bardzo skutecznym liderem w większości sytuacji.

Dzięki ambicji i determinacji, ognisty Kogut ma potencjał, by odnieść sukces praktycznie w każdej dziedzinie. Jego talent do finansów sprawia, że rok 2017 może być bardzo owocny w sferze bankowości, rachunkowości, zarządzania długiem lub planowania finansowego. Z drugiej strony, ognisty Kogut uwielbia publicznie przemawiać oraz pisać, ogólnie mówiąc – wygłaszać swoje poglądy na forum publicznym. Nic więc dziwnego, że osoby wykonujące zawody związane z występami publicznymi będą szczególnie uprzywilejowane w tym roku.

Gorąca energia ognistego Koguta może przyczynić się do polepszenia naszego życia na wiele sposobów. Może się jednak okazać dość niebezpieczna. Ognisty Kogut jest bowiem znany z braku elastyczności w swoim postępowaniu oraz poglądach. Czasami jest niezwykle uparty, co utrudnia mu zrozumienie odmiennych poglądów. Często też kładzie zbyt duży nacisk na to, jak jest postrzegany, co przejawia się w zwracających uwagę otoczenia nawykach.

W celu zmniejszenia obciążenia tych tendencji, ognisty Kogut powinien korzystać ze swojej energii do celów bardziej produktywnych. Musi być świadomy tego, jak jego postępowanie wpływa na innych.

Maksyma Koguta: Jestem gotowy do działania. Pojawiam się pierwszy na miejscu akcji, a ostatni opuszczam scenę. Wykorzystuję nadarzające się okazje, a jestem przy tym na tyle precyzyjny, że nic nie umyka mojej uwadze. Znam i rozumiem naturalny porządek rzeczy – zawsze staram się utrzymywać go, walcząc z chaosem i entropią. Ja jestem Kogutem.

Kogut dogaduje się najlepiej z Bawołem, Wężem oraz Smokiem. Dlaczego? Ponieważ właśnie te trzy znaki chińskiego zodiaku są najbardziej sumiennymi i oddanymi wojownikami, którzy dążą do osiągania wielkich sukcesów z nigdy niesłabnącą determinacją. Ta trójka jest bardzo przywiązana do swoich poglądów, a przy tym niezwykle mądra i potrafiąca dobrze planować swoje działania. To najbardziej intelektualne znaki chińskiego cyklu zodiakalnego. Nie powinniśmy się więc dziwić, że ludzie urodzeni w latach Bawoła, Węża i Koguta będą w 2017 roku święcić triumfy.

Najgorzej miewać się będzie z kolei Królik (Kot), który pozostaje wiecznie w opozycji do Koguta. Między tymi dwoma znakami występują liczne spory. Powinny więc trzymać się od siebie z daleka.

Najlepszy rok dla: Smoków.
Niesamowity rok dla: Bawołów, Węży.
Całkiem dobry rok dla: Tygrysów, Szczurów.
Przeciętny rok dla: Świń (Dzików), Kóz (Owiec), Małp.
Trudny rok dla: Kogutów, Psów, Królików (Kotów), Koni.

Prognoza ogólna na 2017 rok Koguta

Wznoszący wysoko głowę Kogut kusi duchem przygody i może przynieść kilka niesamowitych doświadczeń. Być może niektóre będą dość ciężkie, ale z pewnością na długo zapadną w pamięć. W tym roku królować będą niezależność oraz tolerancja. Szczególnie jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. Naturalny optymizm i pewność siebie natchnie wielu ludzi do wzięcia udziału w dziwnych, a czasem nawet bezsensownych przedsięwzięciach. Choć z pewnością przygody te okażą się interesujące, możemy zmarnować na nie wiele energii potrzebnej na poważniejsze kwestie. Warto więc w tym miejscu zaapelować o ostrożność i powściągliwość. Przynajmniej w tych co bardziej ekstrawaganckich projektach.

Kogut jest rycerski i odważny, a w obliczu przeciwności losu nigdy się nie poddaje. Daje z siebie więcej, niż wymaga sytuacja, i zwykle zwycięża. Choćby bój był ciężki, on nie zrezygnuje. Zaplanuje swoje zwycięstwo, osiągając przewagę psychologiczną nad przeciwnikiem. W swoich działaniach używa siły tylko w ostateczności. Jego domeną jest dyplomacja, więc myślę, że wszyscy możemy liczyć na takie postępowanie we wszelkich konfliktach, jakie mają obecnie miejsce na Ziemi.

Kogut jest symbolem płodności. Dlatego też chiński horoskop 2017 prognozuje dużą poprawę w tych kwestiach. Państwa borykające się ze spadkiem ilości urodzin mogą liczyć na znaczny skok w górę. Wielu z nas może oczekiwać na powiększenie rodziny. W dodatku będzie to najlepszy czas, aby znaleźć miłość swojego życia i stworzyć harmonijny związek. Osoby samotne powinny więc rozejrzeć się dobrze wokół siebie. Być może już za chwilę znajdą najbardziej niezwykłego partnera w swoim życiu.

Warto pamiętać, że Kogut jest bardzo komunikatywną istotą. Dlatego rok 2017 zapowiada się na przychylny przedsięwzięciom grupowym. Chiński horoskop sugeruje śmielsze podpisywanie umów biznesowych. Powinniśmy chętniej zawierać kontrakty. Podpisane w tym roku mogą zaowocować długoletnią współpracą, przynoszącą spore korzyści. Nie można jednak zapominać o tym, że interes rodziny zawsze powinien stać na pierwszym miejscu.

Szczerość i bezpośredniość ognistego Koguta mogą sprawić nieco kłopotów dyplomatom, jednak można liczyć na ich dobrą wolę. W tym roku nie będą dążyli za wszelką cenę do kłótni, choć trzeba przyznać, że krytykować innych będą bardzo chętnie. Usłyszymy więc o kolejnych wielkich skandalach w życiu publicznym. Rządy na całym świecie będą się puszyć jak koguty, chętnie pogrożą palcem swoim przeciwnikom i z pewnością nie odejdą od polityki twardej ręki. Większość krajów będzie zainteresowanych ochroną ojczystej ziemi i obywateli, co przyczyni się do wielu drobnych utarczek. Na szczęście rozsądek weźmie ostatecznie górę.

Ognisty Kogut lubi afiszować się ze swoją władzą. Nie da się ukryć, że w takim nastawieniu może mieć swoje źródło sporo problemów. Choć jest on dobrym administratorem i sumiennym strażnikiem sprawiedliwości, czasami go nieco ponosi. Dobrze, że Kogut potrafi się na co dzień kontrolować. Dzięki temu wszystko będzie względnie wyważone w tym roku. Co prawda, konflikty mogą się pojawiać, lecz szybko zostaną rozwiane przez pozytywną energię Koguta.

Kto ufa własnym talentom i posiada niezachwianą wiarę we własne możliwości, z pewnością podejmie się śmiałych przedsięwzięć. Rok Koguta 2017 zwiastuje szczęście, odpowiednią dozę dramatyzmu, ale też – dla równowagi – kierowanie się zdrowym rozsądkiem i poszanowanie dla sprawdzonych wartości.

Wielu chińskich astrologów prognozuje, że w roku Koguta wyjątkowo doniosłe znaczenie będzie miała rodzina oraz miłość. Nadszedł czas, by dokonało się oczyszczenie w relacjach z najbliższymi. Jeśli ktokolwiek cierpiał z powodu nieporozumień i złego traktowania, teraz ma szansę na uzdrowienie więzi łączącej go z ukochanymi osobami.żródło - przewodnik duchowy.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Poprzednia

Wróć do Horoskopy chińskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość