Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:18

Chiński rok Koguta, żywiołu ognia, rozpoczyna się 28 stycznia 2017 roku, a kończy 15 lutego 2018 roku.

Rok 2017 ma bardzo dużo do zaoferowania, lecz powinniśmy pamiętać, by nie działać w pojedynkę. Teraz warto – jak nigdy dotąd – skorzystać z benefitów pracy zespołowej. Trzymajmy blisko siebie sprzyjające nam osoby, pozwalając im wprowadzić w nasze życie więcej harmonii oraz poczucia przynależności do czegoś większego.

Rok Koguta będzie czasem, w którym wielu z nas otrzyma szansę wykonywania swoich obowiązków w bezbłędny sposób – bez względu na to, czego będzie potrzeba, aby osiągnąć sukces. Teraz nadszedł czas, kiedy naprawdę lepiej zrobić mniej, ale zrobić to doskonale. Nie ma sensu iść w swoich obowiązkach na ilość. Jakość ma w tym roku największe znaczenie.

Kogut wstaje rano jako pierwszy i budzi domowników swoją energią i entuzjazmem. Czas brać się do pracy – zdaje się mówić. I tak właśnie wszyscy powinniśmy zrobić. Nie obijajmy się i pozwólmy sobie na pełne zaangażowanie w realizowaniu marzeń. W tym roku mamy ku temu najlepsze warunki. Nie będzie nas opuszczać skupienie i lepiej niż w innych latach zadbamy o szczegóły. Kogut w kulturze chińskiej jest kojarzony z precyzją i wyrazistością. Warto wykorzystać jego pomoc w tej materii.

Motto na rok ognistego Koguta: Starajmy się utrzymywać wszystko w prostocie. Nie ma sensu ulegać prowokacjom, a czasami warto nawet zrobić krok do tyłu, żeby dostrzec cały ocean nowych możliwości. Pamiętajmy, że szlachetność i pozytywne wartości nigdy nie wychodzą z mody. Nieważne, jak trudne może się wydawać ich stosowanie. Kto będzie je pielęgnować, daleko zajdzie.

Prognoza na rok ognistego Koguta 2017
Znajdź swój chiński znak zodiaku i dowiedz się, jakie niespodzianki szykuje dla ciebie los. Twoje powodzenie w dużej mierze zależy od dostatecznie wczesnego wyłapania szans i zbliżających się zagrożeń. Znajdź je dzięki prognozie astrologicznej dla swojego znaku zodiaku.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:23

Horoskop chiński 2017 Szczur
Horoskop chiński 2017 Szczur. Rozpoczynający się 28 stycznia rok Koguta będzie ważny dla osób urodzonych pod znakiem Szczura. Szybkość, z jaką niektóre wydarzenia będą następowały po sobie, może wytrącić Szczura z równowagi. Nie zmienia to jednak faktu, że pojawią się ekscytujące perspektywy, których odpowiednie wykorzystanie pozwoli Szczurowi na odniesienie wielu sukcesów.

To będzie rok, w którym Szczur otrzyma wsparcie i pomoc ze strony innych ludzi. Dzięki temu będzie czuł, że jest w stanie skutecznie rywalizować z konkurentami i robić rzeczy, których w poprzednich latach nie udało się nawet rozpocząć. Jeśli Szczur będzie skupiony na swoich pragnieniach w tym roku, z pewnością większość z nich zrealizuje.


Dla osób urodzonych pod znakiem Szczura w chińskim kalendarzu, rok Koguta jest korzystny i obfity. Jednakże nie każdy Szczur może liczyć na sukces. Tylko umiejętne połączenie pracy z wypoczynkiem może przyczynić się do realizacji planów. Jeśli Szczurowi nie uda się zachować równowagi w tej kwestii, z pewnością poniesie niejedną porażkę.

Kluczową kwestią w 2017 roku jest tempo pojawiających się okazji. Szczur musi cały czas uważnie obserwować rozwój wydarzeń i być przygotowany na bardzo szybkie reagowanie. Nie może pozwolić sobie na opieszałość, która z pewnością wiele by go kosztowała. Niezwykłe szanse mogą pojawić się bez wcześniejszych zapowiedzi – nagle niczym tropikalna burza. W takich chwilach Szczur musi bez wahania podejmować działanie. Nawet chwila zwątpienia może skutkować porażką.

W tym miejscu należy jeszcze zauważyć, że jedna okazja często prowadzi do kolejnej. Wrodzony entuzjazm Szczura jeszcze bardziej będzie zwiększał prawdopodobieństwo występowania kolejnych korzystnych sytuacji. Najlepsze pod tym względem miesiące to kwiecień, maj, wrzesień i listopad. W tym czasie Szczur musi być bezwzględnie skupiony.

Miłość Szczura w 2017 roku

W tym roku miłość Szczura będzie charakteryzowała się wysoką aktywnością. Osoba urodzona pod tym znakiem chińskiego zodiaku zawsze mocno interesuje się płcią przeciwną. Teraz jednak zacznie wykazywać ogromną energię w poszukiwaniu kolejnych partnerów. Szczura czekają liczne randki i spotkania – mniej lub bardziej oficjalne. Wiele z nich zakończy się wspólnie spędzoną nocą. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że Szczur będzie miał ogromne powodzenie w kontaktach damsko-męskich.

Energia Koguta nastroi Szczura do zadbania o siebie i pokazania się od najlepszej strony. Dotyczy to nie tylko samotnych Szczurów szukających partnera, ale i tych pozostających w stałym związku. Każdy, kto jest związany ze Szczurem, może liczyć w tym roku na wiele romantycznych okazji oraz upojnych nocy.

Rodzina Szczura w 2017 roku

Jednak nie tylko do flirtu Szczur będzie teraz chętny. Równie mocno zaangażuje się we wspieranie rodziny. Chętnie będzie pomagać i doradzać bliskim w ich problemach. Powstrzyma się przy tym od wywierania presji, pragnąc jedynie okazać troskę. W swoich działaniach nie będzie się kierował wyłącznie własnym zyskiem – jak ma to w zwyczaju – lecz potrzebami innych ludzi.

To bardzo szlachetne, że Szczur będzie tak chętnie pomagać. Nie powinien jednak przy tym zapominać, że i on czasami potrzebuje wsparcia. W tym roku będzie się mniej wahał przed poproszeniem o pomoc. Co prawda, jest z natury osobą samodzielną, ale teraz zrozumie, że czasami nie warto wszystkiego robić samemu. Na pewno przydatna okaże się umiejętność Szczura do współodczuwania oraz skutecznej komunikacji. Dzięki rozmowie można przecież zdziałać wiele dobrego.

Rodzina Szczura w 2017 roku bardzo doceni jego starania, czego nie omieszka okazać. Większość roku w domu będzie więc dobrze się działo i Szczur nie będzie musiał się obawiać o dobre samopoczucie ukochanych osób. W efekcie wszyscy będą mogli w pełni skoncentrować się na swoich pasjach oraz karierze zawodowej. Oczywiście Szczur będzie w tym zapewne przodował. Znajdzie sobie sporo zajęć i ani przez chwilę nie dopadnie go nuda.

Podczas wielogodzinnej pracy Szczur nie powinien zapominać o swoich bliskich. Rozwój kariery zawodowej to coś wspaniałego, ale rodzina jest nie mniej ważna. Szczur powinien się w tym roku upewnić, że jego liczne zajęcia nie szkodzą relacjom z członkami rodziny. Horoskop chiński na 2017 rok sugeruje, żeby wszystkie ważne wydarzenia rodzinne traktować poważnie i spędzać je w gronie najbliższych. Tylko w ten sposób Szczur będzie w stanie utrzymać względną równowagę pomiędzy pracą a rodziną.

Życie towarzyskie Szczura

Towarzyski Szczur zna bardzo wielu ludzi i często się z kimś spotyka. Bierze udział w ważnych wydarzeniach swojej społeczności lokalnej, ale też regularnie umawia się z przyjaciółmi na wspólne wieczory. Na poziomie społecznym, Szczura czeka w tym roku wiele interesujących doświadczeń. Osoby samotne mogą nawet znaleźć nową miłość, która wprowadzi w ich życie niezwykle silne emocje. Od końca marca do początku czerwca oraz w sierpniu i we wrześniu – to będą wyjątkowo korzystne okresy dla spełniania miłosnych fantazji Szczura.

Chociaż Szczur będzie miał wiele zajęć w ciągu roku, ważne jest, by wygospodarował nieco czasu dla własnych zainteresowań. Nie tylko będzie mógł się zrelaksować i odpocząć od pracy, ale też przestanie myśleć o codziennych troskach. W niektórych przypadkach właśnie to okaże się najlepszym sposobem na ostateczne osiągnięcie sukcesu w tym roku.

Finanse Szczura w 2017 roku

W sprawach finansowych Szczur złapie wiatr w żagle. Cokolwiek zrobi, jego osobiste interesy mogą mu pomóc w osiągnięciu życiowej równowagi. Ogólnie rzecz ujmując, Szczur nie będzie narzekał na swoje dochody, choć rewelacji nie należy się spodziewać. O wiele ważniejsza od kolejnych kwot księgowanych na koncie bankowym okaże się dbałość o dobre samopoczucie i zdrowie. Pieniądze będą przychodzić i odchodzić – jak to w życiu bywa. Nie ma powodu do zmartwień. W dodatku energia Koguta przynosi spory potencjał dla Szczura, wiec ogólna tendencja finansowa będzie pozytywna. Choć zabraknie nagłych skoków dochodów, krzywa zysków będzie cały czas skierowana ku górze.

Szczur 2017/2018 – horoskop miesięczny
Luty 2017 rozpocznie się od pozytywnego wydarzenia, które zmotywuje Szczura do działania.

Marzec 2017 – całkowicie niespodziewane spotkanie z osobą z przeszłości na chwilę obróci świat Szczura do góry nogami.

Kwiecień 2017 będzie obfitował w nowe znajomości, które przyniosą pożądane przez Szczura kontakty – zwiększające jego wpływy w branży, w której pracuje.

Maj 2017 – to czas wielkich okazji. Pojawią się nagle, bez uprzedzenia. Szczur nie doświadczy żadnych wcześniejszych symptomów ostrzegających go przed tym niezwykle korzystnym okresem. Będzie musiał wykazać się nie lada refleksem, żeby nie przegapić swojej szansy.

W czerwcu 2017 liczne spotkania – głównie związane z pracą zawodową – zaowocują niezwykle obiecującym kontraktem, który może przynieść Szczurowi duże korzyści finansowe.

Lipiec 2017 – jeśli Szczur nie zatraci się w wirze pracy, może w tym miesiącu doświadczyć kilku miłych zdarzeń. W domu rodzinnym będzie panowała bardzo pogodna atmosfera. Warto wykorzystać ją do wzmacniania więzi z najbliższymi.

Sierpień 2017 to idealny miesiąc na odpoczynek i romansowanie. Samotny Szczur może teraz znaleźć miłość. Jeśli już jest w stałym związku, niech zaplanuje na sierpień romantyczny wyjazd z ukochaną osobą.

Wrzesień 2017 zapowiada się intrygująco. Tym bardziej, że Szczur doświadczy déjà vu – będzie miał wrażenie, że wszystko układa się tak samo pomyślnie jak kilka miesięcy wcześniej, w maju tego roku. Okazja będzie gonić okazję i Szczur nie będzie do końca pewien, w co najpierw włożyć swoje zdolne łapki.

Październik 2017 okaże się odpowiednim czasem na dokonanie podsumowania ubiegłych miesięcy i wyciągnięcia z nich wniosków.

Listopad 2017 to czas wielu pozytywnych zmian. Większość z nich będzie efektem wcześniej podjętych przez Szczura działań.

Grudzień 2017. Koniec roku będzie nieco spokojniejszy, ale nie pozostanie bez wpływu na cały kolejny rok Szczura. Warto teraz skonsolidować swoje wysiłki i przygotować konkretne plany na następne dwanaście miesięcy.

Styczeń 2018 – miesiąc ten zacznie się dość standardowo i nie będzie obfitował w wydarzenia. Szczurowi zaleca się cierpliwość i doskonalenie swoich umiejętności. Nowo zdobyta wiedza przyda się już niedługo.

Luty 2018. Chwilowe obniżenie formy doprowadzi do ogólnego osłabienia i zwolnienia tempa. Szczur nie będzie miał wystarczająco dużo energii na pracę. Powinien spędzić nieco więcej czasu w domu. Nic na tym nie straci, a może wiele zyskać.

Informacje na temat Szczura w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Szczur ze: Szczurem, Smokiem, Małpą.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Szczurem a: Królikiem, Koniem, Kozą.
Porada na 2017 rok: Szczur nie powinien w tym roku być zbyt uparty. Jeśli nie poskromi uporu, wszystko może ostatecznie obrócić się przeciwko niemu.
Szanse: Szczur może liczyć na pomoc innych ludzi. Jest to wbrew jego naturze, lecz w tym roku powinien przyjąć wsparcie od innych bez żadnych zastrzeżeń.
Zagrożenia: zbytnie zaangażowanie w pracę zawodową może sprawić, że Szczur zaniedba nieco sprawy rodzinne. Na szczęście groźba ta pojawi się tylko w skrajnych przypadkach.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:30

Horoskop chiński 2017 Bawół
Horoskop chiński 2017 Bawół. Lata Koguta są na ogół korzystne dla osób urodzonych pod znakiem Bawoła. Właśnie teraz można brać byka za rogi oraz zebrać owoce swojej długiej i ciężkiej pracy. Bawół znajdzie w tym roku wiele dowodów na to, że cierpliwość popłaca. Poczuje zadowolenie i ulgę – nareszcie nie będzie musiał się zamartwiać o przyszłość.

W ogólnym zadowoleniu Bawół powinien jednak uważać na to, by za bardzo nie świecić innym po oczach swoimi sukcesami. Może bowiem w ten sposób wzbudzić czyjąś zazdrość. Chodzić może w tym przypadku zarówno o wieloletnich przyjaciół, jak i współpracowników w firmie, w której Bawół pracuje. Zazdrość ze strony innych to jedno z największych zagrożeń, jakie pojawią się w 2017 roku.

Kariera Bawoła w 2017 roku

Szczególnie zachęcające wydarzenia będą miały miejsce w pracy Bawoła. Wszystko będzie szło odpowiednim torem – wcześniej zaplanowanym przez Bawoła. I to będzie mu bardzo odpowiadać. Tym bardziej, że większość sytuacji będzie miał pod swoją kontrolą. Dzięki postępom poczynionym w poprzednich latach, Bawół może teraz w pełni wykorzystać swoje umiejętności. Okazji ku temu nie zabraknie.

Wraz z upływem kolejnych miesięcy Bawół przejmie coraz większą odpowiedzialność. Nie tylko za swoje poczynania, ale i za postępowanie innych ludzi. Nowe projekty, pod nadzorem Bawoła rozwiną się doskonale i otworzą mu drogę do nowych ścieżek kariery. Pojawi się możliwość zmiany pracodawcy, a nawet całkowity zwrot kierunku zawodowego rozwoju. Być może chodzi tutaj o wykonywanie zawodu, o którym Bawół od dawna w sekrecie marzył. Jeśli tak, w 2017 roku zacznie się realizować w swojej wyśnionej pracy.

Dzięki wytrwałości i determinacji – dwóm charakterystycznym cechom Bawoła – ten rok okaże się niezwykle skuteczny w realizowaniu marzeń. Nowe możliwości w pracy pojawią się szczególnie w marcu i kwietniu, a także w październiku. Te miesiące są szczególnie istotne, choć w przypadku tak pracowitej osoby jak Bawół, każdy czas może przynieść korzyści. Warunkiem w tym roku jest jednak większa otwartość i mniej uporu, niż to leży w naturze Bawoła.

Częste zmiany, jakie będą miały miejsce w tym roku, pozwolą osobie urodzonej w znaku Bawoła rozwijać swoje umiejętności. Choć zazwyczaj niechętnie stawia ona czoła rewolucjom, tym razem może być z nich bardzo zadowolona. Tym bardziej, że nauka nowych rzeczy będzie jej przychodziła z dużą łatwością. O wiele łatwiej, niż to zwykle w jej przypadku bywa. Jeśli więc Bawół dostrzega jakieś zagadnienia, o których warto byłoby rozwinąć wiedzę – niech się nie waha. Rozwijając swoje umiejętności, znacznie zwiększy swe szanse na realizację celów.

Osiągnięcia Bawoła w roku Koguta mogą być zarówno pozytywne, jak i daleko idące. To nie będą nic nieznaczące wyniki, lecz raczej bardzo wielkie przemiany.

Rodzina Bawoła w 2017 roku

Życie osobiste w 2017 roku będzie cechowało się bardziej pozytywnymi aspektami. Bawół ceni miłość oraz rodzinę, lecz w tym roku wsparcie ze strony innych będzie dodawało mu jeszcze więcej otuchy. Sam również nie pozostanie obojętny na osiągnięcia czy troski swoich bliskich. Będzie śledził ich postępy z wielkim zainteresowaniem, a często będzie również udzielał cennych rad.

Bawół zawsze stawia na pierwszym miejscu sprawy rodzinne oraz życie domowe. Niestety, podobnie jak w poprzednich latach, pewne problemy dnia codziennego dadzą o sobie znać. Czasami będą wynikać ze zmęczenia, innym razem z niezrozumienia siebie nawzajem. Bawół powinien przyłożyć w takich chwilach szczególną wagę do polepszenia komunikacji pomiędzy członkami rodziny. Zamiast pozwolić im narzekać, lepiej spróbować przemówić do rozsądku, używając logicznych argumentów.

Życie towarzyskie Bawoła w 2017 roku

Choć Bawół jest z natury towarzyski, potrafi być dość selektywny w wyborze znajomych. Z pewnością robi to bardziej ostrożnie niż inne znaki chińskiego zodiaku. W tym roku nie będzie inaczej, choć trzeba przyznać, że ogólnie Bawół będzie nawiązywał o wiele więcej nowych znajomości niż zwykle. Jest to związane przede wszystkim ze sprawami zawodowymi lub nowymi interesami, jakich realizacji się podejmie.

Finanse Bawoła w 2017 roku

Jeśli chodzi o kwestie pieniężne, Bawół może liczyć na pomyślność, choć powinien zachować pewną dozę ostrożności. Postępy w jego karierze zawodowej wiążą się również ze wzrostem dochodów, lecz to nie znaczy, że Bawół automatycznie będzie miał więcej pieniędzy. Dlaczego? Ponieważ większe zarobki skuszą go do większych zakupów. Ten rok jest szczególnie ryzykowny pod tym względem. Istnieje niebezpieczeństwo zaciągnięcia przez Bawoła niezbyt korzystnego kredytu konsumenckiego. Być może celem takiego postępowania będzie chęć doinwestowania przedsiębiorstwa, w którym Bawół pracuje. Jednakże, choć perspektywy mogą wyglądać obiecująco, zalecany jest rozsądek w podejmowaniu decyzji.

Miłość Bawoła w 2017 roku

Nieodłączną cechą Bawoła jest uczuciowość. Miłość w 2017 roku będzie kwitła. Istniejące związki staną się jeszcze silniejsze, w wielu przypadkach kończąc się małżeństwem lub wspólnym zamieszkaniem. Z kolei samotny Bawół z pewnością spotka kogoś wyjątkowego, kto okaże się trafnym wyborem na całe lata. Najkorzystniejsze miesiące dla spraw miłosnych w tym roku to czas od kwietnia do czerwca. Całkiem udany pod tym względem może też być ostatni kwartał roku.

Jednakże Bawół powinien uważać podczas romansowania. Miłość w znacznym stopniu odmieni jego życie w tym roku, ale nie w każdym przypadku będzie to pozytywna zmiana. Jeśli bowiem Bawół stanie się zbyt emocjonalny, może zostać zraniony przez osobę, która nie będzie w pełni potrafiła pojąć jego zaangażowania. Na szczęście energia Koguta pozytywnie wpływa na Bawoła, więc wszelkie porażki miłosne powinny z czasem przekształcić się w życiowe doświadczenie, które w przyszłości uchroni Bawoła przed kolejnymi kłopotami.

Bawół 2017/2018 – horoskop miesięczny
Luty 2017 - Bawół będzie podświadomie czuł, że wszystkie jego sprawy idą w dobrym kierunku. Ktoś go doceni - być może w pracy.

Marzec 2017 przyniesie możliwość zrealizowania wielu marzeń Bawoła. A wszystko dzięki jego wytrwałości. Teraz można się zrelaksować i radować sukcesami.

Kwiecień 2017 – niespodzianka. W pracy pojawi się okazja na zmianę stanowiska. Bawół się tego nie spodziewa, ale jego kandydatura zostanie bardzo miło przyjęta.

W maju 2017 przyjdzie czas na romans. Bawół może się spodziewać wielu miłych chwil spędzonych w ramionach ukochanej osoby.

Czerwiec 2017 to dalszy ciąg miłosnej idylli. Bawół będzie przez większość tego miesiąca zachwycony. Nawet drobne niepowodzenia w pracy nie zniszczą jego dobrego samopoczucia.

Lipiec 2017 to cichy miesiąc błogiej radości płynącej z dobrze układającego się życia.

W sierpniu 2017 pojawią się problemy zdrowotne. Jeśli jednak Bawół będzie prowadził zdrowy tryb życia, dolegliwości szybko przeminą.

Wrzesień 2017 przyniesie kilka chwil wytchnienia i czas na dokładniejsze przeanalizowanie dotychczasowych postępów.

Październik 2017 będzie jednym z najbardziej korzystnych miesięcy w tym roku. Bawół może liczyć na duże szczęście w finansach, miłości i większości innych spraw.

Listopad 2017 to czas zbierania sił i konsolidowania możliwości. A jest ich całkiem sporo. Jeśli koncentracja Bawoła nie zostanie osłabiona przez głupi upór, wszystko będzie się układać wyśmienicie.

Grudzień 2017. Końcówka roku będzie bardzo satysfakcjonująca dla Bawoła. W życiu miłosnym i rodzinnym wszystko będzie układało się znakomicie. Finanse nieco podupadną, ale to z powodu świątecznych zakupów, a nie kłopotów w pracy.

Styczeń 2018 – w tym miesiącu zaczną się wzmacniać w życiu Bawoła efekty zmian, jakie miały miejsce w roku Koguta. Niektóre z nich będą subtelne, więc mogą przejść całkowicie niezauważone.

Luty 2018 będzie spokojnym miesiącem, w którym Bawół będzie czerpał przyjemności z harmonijnego życia rodzinnego.

Informacje na temat Bawoła w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Bawół ze: Szczurem, Królikiem, Małpą.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Bawołem a: Smokiem, Koniem, Kozą.
Porada na 2017 rok: upór Bawoła może go wiele kosztować w tym roku.
Szanse: całkiem niespodziewanie może się pojawić w tym roku okazja do znacznego powiększenia majątku.
Zagrożenia: Bawół czasami jest nieco zbyt uczuciowy. W tym roku nadmierna emocjonalność może go narazić na cierpienie. Bawół powinien ze szczególną ostrożnością podchodzić do wszelkich spraw związanych z miłością i związkami.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:33

Horoskop chiński 2017 Tygrys
Horoskop chiński 2017 Tygrys. Rok Koguta rozpocznie się dla Tygrysa całkiem nieźle. Już w pierwszych tygodniach pojawią się znakomite szanse na poprawę jego obecnej sytuacji życiowej. Tygrys będzie bardzo aktywny i mało czasu będzie poświęcał na odpoczynek. Uzna wręcz, że relaks nie jest mu aż tak potrzebny, i zdecydowanie bardziej woli jeszcze nieco popracować niż rozsiąść się wygodnie na kanapie przed telewizorem. Tym bardziej, że Tygrys będzie bardzo chciał w pełni wykorzystać sprzyjające okoliczności tego roku.

W swoim postępowaniu Tygrys może być nieco krnąbrny. Będzie chciał być jak najbardziej niezależny, a to w roku Koguta raczej nie jest dobra strategia. O wiele więcej Tygrys zyska, współpracując z innymi. Może wówczas delegować część mniej ważnych zadań, dając sobie tym samym więcej czasu na naprawdę istotne rzeczy. Warto więc sprawować większą kontrolę nad swoim impulsywnym charakterem i pozwolić innym na przyłączenie się do tygrysich projektów.

Praktycznie podczas każdego przedsięwzięcia, jakiego Tygrys się podejmie, powinien dołożyć wszelkich starań, aby działać w porozumieniu z innymi i słuchać ich sugestii oraz przemyśleń. Różnice zdań i dyskusje można przecież wykorzystać w pozytywny sposób, co przyczyni się do znacznego ułatwienia wszelkich zadań.

Jednym z największych pozytywów tego roku będzie szansa na poznanie wielu ludzi, którzy posiadają podobne pasje do zainteresowań Tygrysa. On jest z natury otwarty i z łatwością zjednuje sobie ludzi. Nic dziwnego, że nowe towarzystwo szybko przyjmie go do swojego grona jak starego druha. Znajomości te będą procentowały przez kolejne lata.

Tygrys będzie też w tym roku sporo podróżował. Warto by było dobrze zastanowić się nad miejscami, które chciałby odwiedzić. Jeśli Tygrys dokona właściwego wyboru, zwiedzi kilka imponujących zabytków i zrobi wiele interesujących zdjęć, którymi później będzie mógł pochwalić się wśród rodziny i znajomych. Na pewno będzie z tego zadowolony.

Rok Koguta jest wspaniałą okazją do rozwoju osobistego oraz nauki. Tygrys może z powodzeniem podejmować się nowych zadań w zakresie rozwijania umiejętności i wiedzy. Powinien być chętny do nauki, ponieważ teraz jest w stanie z łatwością zdobyć kwalifikacje, z którymi w innych latach musiałby się nieźle natrudzić. Przy odpowiednim nastawieniu może szybko wywrzeć dobre wrażenie na otoczeniu, a jeśli jego naukowe wysiłki będą dotyczyły spraw zawodowych - pozytywnie zaskoczyć swoich przełożonych.

Zdrowie Tygrysa w 2017 roku

Jedną z rzeczy, na które Tygrys musi w tym roku uważać, jest zdrowie. Przede wszystkim istnieje duże prawdopodobieństwo, że poprowadzi on więcej projektów, niż jest w stanie udźwignąć na swoich barkach. W ten sposób szybko może się przepracować i wylądować na ostrym dyżurze. Co prawda, Tygrys zwykle nie narzeka na swoją kondycję - jest silny i wytrzymały - ale nawet on może przesadzić. Powinien pamiętać o odpowiedniej ilości wypoczynku. Najlepiej by było, gdyby ktoś z jego najbliższych dbał o tę kwestię. Tygrys sam z siebie bowiem nie będzie chciał zwolnić tempa pracy. Trzeba będzie go do tego zmusić.

Finanse Tygrysa w 2017 roku

Postępy w pracy doprowadzą do znacznego wzrostu dochodów Tygrysa. Jeśli więc chodzi o kwestie finansowe - to będzie jeden z najlepszych lat od dawna. Pozytywny wpływ energii Koguta sprawi, że Tygrys zdobędzie nowe źródła dochodów - częściowo dzięki nowym znajomościom, a częściowo dzięki zwykłemu szczęściu. Grunt, że będzie mógł zarobić dodatkową gotówkę dość niskim nakładem sił. Istnieje możliwość, że Tygrys otrzyma również kosztowny prezent lub premię, a nawet wygra na loterii.

Jednak aby dobrze skorzystać z poprawy swojej sytuacji finansowej, Tygrys powinien zarobione pieniądze dobrze zainwestować, ostrożnie planując większe zakupy. Najlepiej robić to z wyprzedzeniem, by nie dać się zaskoczyć przez handlową gorączkę. Nawet najbardziej nietypowe produkty, które Tygrys postanowi w tym roku nabyć, powinny być dostosowane do jego finansowych możliwości.

Rodzina Tygrysa w 2017 roku

Życie rodzinne Tygrysa nie będzie w tym roku rozwijało się najlepiej. Bynajmniej nie dlatego, że brak tutaj porozumienia czy wspólnych planów. Relacje pomiędzy członkami rodziny są całkiem zadowalające. Niestety, Tygrys wciąż koncentrować się będzie na swojej pracy, przez co nie starczy mu czasu dla najbliższych. Będą musieli go zmuszać do wspólnego spędzania czasu, co za każdym razem wprawi go w rozdrażnienie. Tygrys woli przeznaczyć każdą wolną godzinę na rozwijanie swoich interesów.

Nie znaczy to jednak, że nie cieszy się towarzystwem swoich bliskich. Wręcz przeciwnie. Bardzo ich kocha. To rozliczne plany i ambicje utrudniają mu zaangażowanie się w życie rodzinne na takim poziomie, jak wszyscy by sobie życzyli. Tygrys powinien więc ostrożnie stąpać po gruncie życia rodzinnego. Mimo że sytuacja jest względnie opanowana, nie wolno mu traktować nikogo zbyt lekceważąco ani ignorować niczyich uczuć. W kłopotliwych sytuacjach Tygrys musi być taktowny, ostrożny i pełen zrozumienia.

Warto wziąć pod uwagę, że marzec, czerwiec, październik i grudzień to będą najlepsze miesiące na rozwijanie i umacnianie relacji z innymi ludźmi. Także z rodziną. Tygrys powinien w tym czasie postarać się nadrobić to, co zaniedbywał w innych miesiącach. Jego działanie teraz ma większą moc i pozwoli załagodzić większość sporów.

Miłość Tygrysa

Samotne Tygrysy mogą liczyć w tym roku na wiele okazji do poznania interesujących osób. Z niektórymi nawiążą romanse, inne okażą się przelotnymi znajomościami, niewartymi uwagi. Będzie jednak również ktoś, kto zawita w sercu Tygrysa na dłużej. Ta znajomość z pewnością posiada obiecujące perspektywy. Jeśli Tygrys zacznie działać wystarczająco szybko, doprowadzi do tego, czego w głębi serca pragnie.

Tygrys 2017/2018 - horoskop miesięczny
W lutym 2017 Tygrys zauważy pewne zmiany pojawiające się w jego życiu. Będą one przygotowaniem do nowych możliwości tego roku. Niech Tygrys bacznie obserwuje sytuację.

Marzec 2017 rozpocznie się od znakomitych okazji do poprawy życia. Tygrys otrzyma propozycję, której konsekwencją mogą być nowe dochody, zmiana miejsca zamieszkania, a nawet rozpoczęcie nowego biznesu.

W Kwietniu 2017 Tygrys musi zachować ostrożność, żeby nie narazić na szwank swojego dobrego imienia. W pracy może zachowywać się nieco egoistycznie, przez co zrazi do siebie wiele osób. Tymczasem w miłości Tygrys zasmakuje w miłej atmosferze i upojnych nocach. Nie będzie mógł się doczekać końca dnia.

Maj 2017 będzie czasem kilku interesujących wydarzeń w pracy. Tygrys otrzyma więcej obowiązków, ale będzie z tego faktu zadowolony. Od dawna zabiegał o pewne dodatkowe prerogatywy i teraz dostanie to, czego chciał.

Czerwiec 2017. W tym miesiącu Tygrys będzie dzielił czas pomiędzy pracę a rodzinę. I będzie mu to wychodziło nadspodziewanie dobrze. Dzięki sprytnemu planowaniu zaspokoi potrzeby wszystkich najważniejszych osób w swoim życiu.

Lipiec 2017 - w życiu Tygrysa pojawią się zmiany. W pracy zostaną rozpoczęte nowe projekty, więc Tygrys powinien być przygotowany, by nie okazać się za bardzo opornym na reformy. Na pewno nie chciałby zostać uznany za osobę, która nie umie iść z duchem czasu.

Sierpień 2017 - Tygrysowi dostanie się za błąd popełniony przy ważnym projekcie w pracy. Na szczęście jego szybka reakcja zapobiegnie katastrofie i wszystko skończy się dobrze.

Wrzesień 2017 będzie w miarę spokojny, ale coś będzie Tygrysa dręczyło. Warto udać się do lekarza i poprosić o skierowanie na specjalistyczne badania.

Październik 2017 - czas miłości i rodzinnej harmonii. Choć Tygrys wciąż będzie myślał o pracy, da się wyciągnąć na krótkie wakacje. Pojedzie z rodziną w pewne fascynujące miejsce, które znajduje się - o dziwo - całkiem blisko jego miejsca zamieszkania.

W listopadzie 2017 perspektywy zawodowe Tygrysa będą bardzo zachęcające. Najlepsze wyniki osiągnie w obszarach, w których już posiada spore doświadczenie. Nie warto więc teraz zmieniać swojego podejścia do pewnych kwestii. Zanim Tygrys weźmie się za coś zupełnie dla niego nowego, niech spojrzy na problem przez pryzmat posiadanej wiedzy i doświadczenia. To mu ułatwi wiele spraw.

Grudzień 2017 rozpocznie się jednodniowym wyjazdem z ukochaną osobą, a zakończy huczną imprezą w gronie sprawdzonych przyjaciół. W pracy Tygrys nieco zwolni tempa, ponieważ nagle zapragnie spędzać jak najwięcej czasu z ludźmi, których kocha.

Styczeń 2018. Niebezpieczeństwo czyha tuż za polem widzenia Tygrysa. Ktoś z jego otocznia jest mu nieprzychylny i stara się zdyskredytować jego dotychczasowe osiągnięcia.

W lutym 2018 Tygrys musi dać z siebie wszystko. To nie jest dobry czas na leniuchowanie. Istnieje spora szansa, że w lutym Tygrys osiągnie coś niebywałego. Co to będzie? To już zależy od samego Tygrysa.

Informacje na temat Tygrysa w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Tygrys ze: Smokiem, Koniem, Psem.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Tygrysem a: Bawołem, Wężem, Królikiem, Małpą.
Porada na 2017 rok: rzeczą, na którą powinien Tygrys zwrócić w tym roku szczególną uwagę jest zdrowie.
Szanse: w tym roku Tygrys może liczyć na świetne warunki do nauki i rozwijania umiejętności.
Zagrożenia: pojawi się ktoś, kto chce pokonać Tygrysa. Konkurent najprawdopodobniej będzie działał w sferze kariery zawodowej Tygrysa.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:39

Horoskop chiński 2017 Królik
Horoskop chiński 2017 Królik. Rozpoczynający się 28 stycznia rok Koguta nie będzie szczęśliwym czasem dla Królika. Te dwa znaki chińskiego zodiaku pozostają bowiem w stałym konflikcie. Ich natury za nic w świecie nie potrafią się pogodzić. Ciągle ze sobą walczą i dokuczają sobie na każdym kroku. Nic więc dziwnego, że Królik będzie miał w 2017 roku sporo problemów. Jakikolwiek postęp będzie dla niego prawie nieosiągalny. Choć, oczywiście, nie będzie niemożliwy.

W swoim postępowaniu Królik będzie musiał zachować ostrożność. Cokolwiek się zdarzy, nie należy teraz podejmować ostatecznych decyzji. Królik powinien skoncentrować się teraz na przygotowaniach do osiągnięcia sukcesu w latach następnych. Chociaż rok Koguta nie będzie korzystny, nie znaczy to, że nie można go w jakiś sensowny sposób wykorzystać. Królik powinien pracować nad sobą i przycupnąć gdzieś z boku. W miejscu, w którym będzie mógł ze spokojem rozwijać swoje umiejętności.

Jeśli Królik będzie mieć w tym roku jakiekolwiek wątpliwości lub będzie czuł presję otoczenia, niech po prostu się wycofa. W ten sposób może uchronić się przed wieloma nieprzyjemnościami. Idąc przed siebie bez zastanowienia, sam sobie teraz szkodzi. Każdy krok powinien być bowiem wyważony i przemyślany.

Mimo ogólnie niezbyt sprzyjającego czasu, Królik będzie bardzo aktywny towarzysko. Nie będzie narzekał na nudę, choć niektóre znajomości mogą okazać się niebezpieczne. Ktoś zaproponuje Królikowi przygodę mogącą się źle skończyć. Jeśli Królik da się podkusić, może nawet wylądować w szpitalu. Najlepiej będzie, jeśli zachowa ostrożność, ilekroć ktoś wpadnie na „genialny” pomysł.

Miłość Królika w 2017 roku

Sprawy sercowe będą dobrze się rozwijać w marcu, lipcu, listopadzie i grudniu. Pozostałe miesiące okażą się o wiele bardziej niekorzystne. Najlepiej będzie wówczas przeczekać i nie wychylać się zanadto. Jeśli Królik rozegra wszystko prawidłowo, nie ucierpi zbytnio w tym roku. Musi jednakże wykazać się strategicznym myśleniem. Niestety, miłość nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem i skrupulatnym planowaniem.

Osoba, którą Królik darzy głębokim uczuciem, postawi go w tym roku w niezręcznej sytuacji. W efekcie istnieje niebezpieczeństwo zerwania długoletniej przyjaźni. Królik, który z natury nie cierpi wszelkiej niezgody, mocno odczuje stratę. Na szczęście jest specjalistą, jeśli chodzi o relacje z innymi oraz sprawną komunikację. Po jakimś więc czasie być może uda mu się załagodzić problem i wyjaśnić nieporozumienia.

Kariera Królika w 2017 roku

W kwestiach zawodowych 2017 będzie ważnym rokiem. Bynajmniej jednak nie z powodu sukcesów czy jakichś szczególnych osiągnięć. Wręcz przeciwnie. Królik nie ma co liczyć teraz na awans, podwyżkę ani jakikolwiek poważniejszy rozwój w swojej karierze. Zamiast tego powinien się skupić na rozwijaniu swoich umiejętności i zdobywaniu kolejnych doświadczeń. Wiedza uzyskana w ten sposób bardzo przyda mu się w następnych latach. To od niej będzie najwięcej zależało. Niech Królik nie pozwala sobie na niedocenianie znaczenia nauki i osobistego rozwoju.

Ponadto przez cały rok Królik powinien ściśle współpracować z innymi. Nie może być zbyt niezależny w podejściu do swoich obowiązków. Jego wkład w pracę zostanie bardziej doceniony, jeśli będzie wiązał się z dobrą współpracą. Królik jest w stanie wzmocnić swoją reputację w zakładzie pracy, lecz tylko pod warunkiem dobrego dogadywania się w innymi pracownikami. Jeśli spróbuje być teraz bardziej samodzielny, z pewnością się sparzy. Trudny rok Koguta będzie o wiele mniej uciążliwy dzięki pomocy innych osób.

Jeśli Królik myśli o zmianie pracy, lepiej niech poczeka przynajmniej do przyszłego roku. Teraz nie będzie ku temu zbyt wielkich możliwości. Co prawda w marcu i czerwcu pojawi się kilka ciekawych propozycji, ale nie będą one aż tak rewelacyjne, żeby ryzykować konieczność budowania swojej renomy w nowym miejscu, wśród całkowicie nowych ludzi.

Pomimo wielu zawirowań 2017 roku, Królik z pewnością doceni czas spędzony na prowadzeniu swoich interesów. Być może trafi mu się interesujący projekt lub osobiste wyzwanie, które skłoni go do podjęcia się czegoś całkowicie dlań nowego. Niezależnie od tego, co Królik będzie robił, może odczuć całkiem sporo satysfakcji z realizacji zadań. Nawet jeśli nie dostrzeże jeszcze w tym roku znaczących sukcesów, to już samo dążenie do nich będzie przecież całkiem przyjemne.

Finanse Królika w 2017 roku

Rok Koguta może się jednak okazać dość kosztownym okresem w życiu Królika. Szykuje się kilka wyjazdów, które nie będą należały do tanich, a uniknąć ich raczej nie będzie można. Kilka zobowiązań zaciągniętych przez Królika będzie wymagało natychmiastowego uregulowania. Co prawda, nie będą to duże sumy, ale razem mogą znacznie obciążyć domowy budżet. Na szczęście Królik z natury dobrze radzi sobie w rozwiązywaniu kwestii związanych z pieniędzmi. Jest ostrożny i zazwyczaj potrafi kontrolować przepływ gotówki. Nawet w tym roku, po spłaceniu wszystkich długów, zostanie mu parę złotych na koncie bankowym.

Należy również podkreślić, że w 2017 roku pojawią się problemy związane z dokumentami. Być może chodzi o umowy bądź pisma urzędowe. Królik powinien liczyć się z tym, że będzie musiał poświęcić nieco czasu na rozwiązanie tych kwestii. W niektórych przypadkach wystarczy zadzwonić na infolinię, która dostarczy potrzebnych odpowiedzi.

Królik 2017/2018 - horoskop miesięczny
Luty 2017 - Królikowi grozi nagłe obniżenie poziomu motywacji i poczucia własnej wartości. Zaleca się teraz poświęcić nieco czasu na dowartościowanie siebie.

Marzec 2017 okaże się chyba najlepszym miesiącem tego roku. Zarówno w sferze zawodowej, jak i miłosnej pojawią się całkiem ciekawe okazje. Nie będą może wspaniałe, ale lepszy rydz niż nic.

Kwiecień 2017 - nowe obowiązki w pracy całkowicie wyczerpią Królika. Do domu będzie wracał zmęczony i rozdrażniony. Warto się teraz nieco bardziej wysilić w kontaktach z najbliższymi. Jeśli bowiem Królik nie będzie uważał, może do siebie wszystkich zrazić.

W maju 2017 Królik będzie wręcz obsesyjnie myślał o zmianie pracy. Będzie miał dość wyczerpujących obowiązków i zrzędliwych przełożonych. Wieczorami zasiadać będzie przed komputerem w poszukiwaniu jakichś sensownych ofert pracy.

Czerwiec 2017 - coś obiecującego wydarzy się w pracy. Królik otrzyma ciekawą propozycję. Prawdopodobnie nie będzie się długo nad nią zastanawiał, choć w tym roku powinien wszystko przemyśleć dwa razy, zanim podejmie decyzję.

W lipcu 2017 Królik poczuje przypływ uczuć i doświadczy ognistego romansu. Jeśli jest singlem, pozna interesującą osobę. Jeśli jest już w stałym związku, jego miłość wkroczy w nową, bardziej emocjonującą fazę.

Sierpień 2017 - wakacje nie będą należały do nadzwyczaj udanych, ale przynajmniej pozwolą Królikowi odpocząć od pracy i naładować akumulatory. W poprzednich miesiącach czuł się on całkowicie wyeksploatowany, a teraz nareszcie złapie drugi oddech.

Wrzesień 2017 przyniesie pogorszenie nastroju, ale na szczęście będzie to związane głównie ze zmianą pogody. W życiu Królika nie wydarzy się nic, co mogłoby go przygnębić, więc jego pesymizm narodzi się raczej z braku dostatecznej ilości światła słonecznego.

Październik 2017 nastroi Królika melancholijnie, lecz upłynie dość przyjemnie. Królik poświęci więcej czasu rodzinie, doceniając zbawienny wpływ bliskich osób na swoje samopoczucie.

Listopad 2017. W tym miesiącu Królik rozpocznie czas miłosnych uniesień. Praktycznie wszystko będzie się kręcić wokół ukochanej osoby.

Grudzień 2017 to dalszy ciąg romantycznego okresu. Królik będzie szczególnie wyczekiwał czasu świątecznego, ponieważ zaplanuje dla siebie i ukochanej osoby coś naprawdę wyjątkowego. Jeśli posiada dzieci, im również nie będzie skąpił swojej uwagi.

Styczeń 2018 - zacznie się ciężko i Królik poczuje, co to znaczy: mroczne wieki. Choć termin ten określa epokę historyczną, jaką było średniowiecze, w przypadku Królika to bardzo dobre określenie na styczeń.

W lutym 2018 nie będzie wiele lepiej niż w styczniu. Królik będzie trzymał się dzielnie, ponieważ zobaczy światełko na końcu mrocznego tunelu. Poczuje przypływ pozytywnych myśli, choć okoliczności nie będą ku temu sprzyjały.

Informacje na temat Królika w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Królik z: Kozą, Smokiem, Psem, Świnią.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Królikiem a: Szczurem, Tygrysem, Kogutem.
Porada na 2017 rok: Królik musi się liczyć z tym, że teraz los będzie rzucał mu pod nogi kłody. Nie będzie ich dużo, ale ostrożność jest jak najbardziej wskazana.
Szanse: pojawią się dodatkowe koszty, ale wrodzone umiejętności Królika do zarządzania swoimi aktywami pomogą mu rozwiązać większość problemów.
Zagrożenia: ogólnie we wszystkich dziedzinach życia Królik musi spodziewać się zawirowań. W tym roku będzie mu wszystko szło jak po grudzie. Powinien przeczekać te dwanaście miesięcy i nie podejmować się ważnych działań.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:44

Horoskop chiński 2017 Smok
Horoskop chiński 2017 Smok. Smok i Kogut mają ze sobą bardzo dobre relacje, dlatego też dla Smoka rok 2017 powinien być raczej dobrym okresem. Można się spodziewać, że większość spraw Smoka będzie przebiegała gładko i bez większych problemów zrealizuje on swoje plany. Perspektywy Smoka w tym roku są wspaniałe. Jest to rok szans, postępu i wielkiego szczęścia. Niech Smok zaciera ręce, ponieważ jest teraz w stanie zrealizować większość swoich marzeń.

Prawie każdy Smok będzie mieć okazję do poprawy jakości swojego życia w 2017 roku. Jeśli czegoś mu brakuje i jest niezadowolony z obecnej sytuacji, to doskonały czas na naprawienie tego. Jeśli Smok czuje, że popadł w rutynę - teraz doświadczy tak niesamowitych sytuacji, że o nudzie nie będzie mogło być mowy.

Warto mieć jednak na uwadze, że wykorzystanie pozytywnego wpływu energii Koguta będzie wymagało podjęcia odpowiedniego działania przez Smoka. Nic nie wydarzy się samo z siebie. Jeśli więc Smok chce odnosić sukcesy, nie może siedzieć na przysłowiowych „czterech literach” i czekać, aż dobry los ześle na niego swoją łaskę. Smok powinien uważnie obserwować swoje otoczenie i wyciągać wnioski z pozyskiwanych w ten sposób informacji. Aktywność będzie w tym roku fundamentem sukcesu Smoka.

Cokolwiek Smok wybierze, będzie w stanie szybko uzyskać dobre wyniki w podjętym wyzwaniu. Bardzo łatwo znajdzie też współpracowników lub znajomych - szczególnie pomocnych w dążeniu do realizacji zadania. Można odnieść wrażenie, że los będzie nagradzał każde działanie Smoka. Im więcej więc ten będzie pracował, tym więcej korzyści odniesie.

Smok potrafi dobrze współżyć z innymi ludźmi i to jest jego niezaprzeczalna zaleta. Cecha ta bardzo mu pomoże w tym roku. Choć i tak szczęście nie będzie go opuszczać, szeroka sieć kontaktów jeszcze bardziej zwiększy jego szanse na powodzenie. Ze swoim pewnym siebie zachowaniem oraz promiennym uśmiechem Smok nie tylko przekona wiele osób do swoich pomysłów, ale także nabierze pewności co do słuszności obranej drogi.

Życie towarzyskie Smoka

W życiu towarzyskim Smoka zobaczymy niezwykłą aktywność w tym roku. Pojawi się wiele okazji na wypady z przyjaciółmi. To dobrze, ponieważ Smok jest towarzyski z natury i potrzebuje innych ludzi do życia tak samo jak powietrza. Jeśli więc w tym roku zapragnie powiększyć grono swoich przyjaciół, perspektywy są obiecujące. Smok z pewnością regularnie będzie spędzał wieczory, a nawet całe dnie poza domem i zaangażuje się w wiele działań, które będą związane z zawieraniem nowych znajomości. W kwietniu oraz od lipca do września Smok może liczyć na najbardziej ekscytujący czas towarzyskich spotkań.

Kariera Smoka w 2017 roku

W życiu zawodowym będzie się równie dużo działo. Przez cały rok powinien Smok uważnie śledzić wszystkie wydarzenia. Będzie wiele okazji do rozwoju i pchnięcia swojej kariery zawodowej do przodu. Choć może pojawić się kilka rozczarowań, pozycja zawodowa Smoka nie obniży się ani na chwilę. Wręcz przeciwnie. Teraz można śmiało piąć się w górę.

Reputacja Smoka przyniesie równie wiele korzyści, co wytrwała praca. Nawet jeśli Smok nie zamierza wprowadzać zmian w swojej dotychczasowej karierze, podejmie pewne ważne kroki, które umożliwią mu zmiany w przyszłości. Każde działanie będzie przynosiło owoce - od razu lub wraz z upływem czasu.

W uznaniu za zaangażowanie w pracy, Smok może dostać propozycję, efektem której będzie znaczne zwiększenie jego roli w firmie. Smok zostanie wyróżniony i nagrodzony za swoje zdecydowanie oraz podejmowaną inicjatywę. Rok Koguta przynosi tak wiele korzyści dla Smoka, że trudno wyznaczyć jakieś szczególne miesiące, które uznalibyśmy za wyjątkowe. Ze szczegółowej prognozy astrologicznej wynika jednak, że miesiące od marca do maja oraz listopad będą obfitowały w najlepsze okazje dla Smoka.

Finanse Smoka w 2017 roku

Powodzenie nie opuści Smoka także w kwestiach finansowych. Możliwości zarabiania pieniędzy będą wyjątkowo duże. A trzeba pamiętać, że Smok ma we krwi robienie pieniędzy. Wzmocniony energią Koguta zamieni się w prawdziwą maszynkę biznesowego geniuszu. Jednak aby w pełni wykorzystać nadarzające się okazje, Smok powinien dobrze zarządzać swoimi finansami w tym roku. To nie jest czas na lekkomyślność. Warto ustanowić fundusze przeznaczone na spłatę bieżących zobowiązań i planować wszystkie większe zakupy z wyprzedzeniem. Dzięki temu Smok przez cały rok będzie miał wysoką płynność finansową, a w efekcie - w każdej chwili będzie w stanie wygospodarować środki na nowe inwestycje.

Rodzina Smoka

Smok z pewnością doceni wsparcie członków rodziny w jego działaniach. Wszyscy dostrzegą, jak wiele planów udaje mu się w tym roku realizować, i nie zechcą mu przeszkadzać. Wręcz przeciwnie. Będą próbowali pomagać jak to tylko możliwe. Smok oczywiście zobaczy zaangażowanie swoich najbliższych i czerpał będzie z niego ogromną satysfakcję.

Zdrowie Smoka

Cokolwiek się wydarzy, Smok na pewno osiągnie bardzo dużo w tym roku. Jednakże przy tak wielu zajęciach powinien uważać, by nie organizować zbyt wielu spotkań. Łatwo może dojść do przemęczenia i podwyższenia poziomu stresu. Kiedy człowiek pragnie wiele osiągnąć, może zatracić się w obowiązkach i zapomnieć, co oznacza słowo: umiar. Jeśli do tego dojdzie, Smok może poważnie zachorować. Co prawda, zdrowie będzie mu dopisywało, ale ogólne wyczerpanie organizmu może przynieść negatywne skutki w następnych latach.

Smok 2017/2018 - horoskop miesięczny
Luty 2017 - to będzie dobry czas na zacieśnianie więzi z ukochanymi osobami. Jeśli Smok jest w związku, powinien zorganizować romantyczną randkę.

Marzec 2017. Od samego początku chińskiego roku Koguta, Smok będzie miał olbrzymie powodzenie we wszystkich sferach życia. W marcu na pierwszy plan wysunie się jednak praca zawodowa i ważne projekty, które szybko będzie trzeba wprowadzić w życie. Nie ma czasu do stracenia. Rok ma tylko dwanaście miesięcy - trzeba je wszystkie wykorzystać do maksimum.

Kwiecień 2017 to dalszy ciąg świetnych wyników w pracy, ale też znacznie ożywione życie towarzyskie. Jak Smok znajduje na wszystko czas? Tego nikt nie wie. Faktem jednak pozostaje, że udaje mu się żonglować swoimi zajęciami w taki sposób, iż może solidnie pracować, a jednocześnie poszerzać krąg znajomych.

Maj 2017 nie będzie gorszy od dwóch poprzednich miesięcy. Smok będzie odnosić jeden sukces za drugim, a jego kariera zawodowa rozkwitnie niczym kwiaty na wiosnę.

Czerwiec 2017 upłynie na pracy i rozrywkach. Smok chciałby nieco więcej czasu spędzić na czytaniu książek, ale wie, że teraz nie czas na rozrywki. Zbyt wiele zależy od jego zaangażowania i poświęcenia w pracy.

Lipiec 2017 to początek okresu bardziej skoncentrowanego na miłości i rodzinie. W pracy wszystko układa się zgodnie z planem, więc Smok nie musi się niczym przejmować.

Sierpień 2017 - udane wakacje. Smok spędzi czas z najbliższymi w jakimś egzotycznym kraju lub w pięknym ośrodku wypoczynkowym w Polsce. Choć cały czas będzie zdalnie trzymał rękę na pulsie zawodowych wydarzeń, nie zaniedba rodziny nawet na chwilę.

Wrzesień 2017 będzie niezwykle intensywnym miesiącem. Smok prawie cały czas będzie brał udział w spotkaniach. Będzie czuł się jak ryba w wodzie, kiedy nowi ludzie zdradzą nie tylko swoją nietuzinkowość, ale okażą się pomocni w sprawach biznesowych.

Październik 2017 to dobry czas na analizę swoich planów i zweryfikowanie głównych założeń. Dotychczasowe sukcesy bardzo Smoka cieszą, ale teraz zacznie myśleć, że mógłby osiągnąć jeszcze więcej.

Listopad 2017 będzie pełen zaskakujących wydarzeń. Okaże się bowiem, że dotychczasowe sukcesy Smoka zostały zauważone przez ważnych i wpływowych ludzi. Najprawdopodobniej padnie propozycja, której Smok nie będzie potrafił się oprzeć.

Grudzień 2017. W tym miesiącu trudno będzie wygospodarować czas na święta w gronie rodzinnym. Smok będzie ciągle krążył myślami wokół swoich projektów. Przez nieuwagę może wydać więcej pieniędzy na prezenty, niż planował.

W styczniu 2018 Smok odetchnie z ulgą, że nareszcie okres świąteczny się zakończył i można z pełną mocą wrócić do pracy.

Luty 2018 - ogólnie dobry czas, jak cały rok zresztą. Smok dłużej zabawi na jakimś spotkaniu biznesowym, przez co narazi się ukochanej osobie.

Informacje na temat Smoka w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Smok ze: Szczurem, Kogutem, Małpą.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Smokiem a: Bawołem, Tygrysem, Psem.
Porada na 2017 rok: Smok nie będzie miał w tym roku wielu problemów. Wszystko raczej będzie się układać pomyślnie, ale nie powinien z tego powodu wpadać w zbytnie zadufanie w sobie.
Szanse: Smok będzie miał w tym roku bardzo dobre warunki do... wszystkiego, co tylko postanowi zrobić. Będzie się bardzo dobrze rozwijał.
Zagrożenia: istnieje niebezpieczeństwo, że Smok zacznie unosić się dumą i myśleć, że jest lepszy od innych. W ten sposób może zrazić do siebie wiele osób.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:47

Horoskop chiński 2017 Wąż
Horoskop chiński 2017 Wąż. Wąż i Kogut bardzo dobrze ze sobą współgrają, dlatego też dla Węża rok 2017 powinien być pozytywnym okresem. Połączenie tych dwóch znaków w chińskim horoskopie oznacza idealny związek. Ich energie uzupełniają się w doskonały sposób, tworząc niesamowicie korzystne korelacje. Można się więc spodziewać, że większość spraw Węża będzie w 2017 roku przebiegała gładko i bez większych problemów.

Zawsze chętny wykorzystać swoje talenty i pomysły, Wąż będzie w tym roku niezwykle skutecznie realizował swoje zamierzenia. Ludzie z jego otoczenia nie będą mogli wyjść z podziwu dla osiągnięć Węża. Jego postępy będą tak spektakularne – zarówno na poziomie zawodowym, jak i osobistym – że chwilami wszyscy będą się zastanawiać, jakiej Wąż używa magii.


Od samego początku roku Koguta Wąż wyczuje, że to jest jego moment – wyjątkowy czas, który zapewni mu niepowtarzalne możliwości. Wąż może teraz znacznie podnieść swoją pozycję społeczną i zawodową, a nawet w miłości będzie mu się wiodło nad wyraz dobrze. W dodatku Wąż będzie cały czas doskonalił swoje umiejętności i pogłębiał wiedzę. Tym samym uczyni z siebie jeszcze bardziej uzdolnioną osobę niż dotychczas. O ile to w ogóle możliwe.

Dzięki wiedzy i kontaktom, które Wąż posiada, bezbłędnie jest w stanie wychwycić doskonałe okazje do odnoszenia sukcesów. Ponadto w tym roku Wąż będzie miał niebywałe szczęście. Całkowicie losowe wydarzenia, niespodziewane oferty i zaskakujące przypadki przyczynią się w znacznym stopniu do jego powodzenia. Życie Węża będzie szybko posuwało się do przodu.

Niektóre Węże poczują pragnienie dokonania rewolucyjnych zmian w swojej egzystencji. Co prawda dotychczasowe plany będą w pełni zadowalające, lecz coraz większe możliwości sprawią, że można będzie zacząć myśleć o zupełnie innej ścieżce rozwoju. Wcześniej Wąż nawet nie pomyślałby o pewnych sprawach, ale w roku Koguta naprawdę wszystko może się zdarzyć. Choć sprecyzowanie nowych planów zajmie nieco czasu, Wąż będzie skutecznie dążył do ostatecznego sukcesu.

Ze względu na pozytywny charakter roku Koguta, Wąż powinien również w pełni docenić korzyści, jakie może mu przynieść udział w szkoleniach i wyjazdach związanych z wykonywanym zawodem. Nie zawsze będzie chętny do tego typu przedsięwzięć, ponieważ o wiele większą przyjemność sprawia mu samodzielne zdobywanie wiedzy. Teraz jednak nie powinien unikać zorganizowanych szkoleń. Zbyt wiele może na nich zyskać. Rok Koguta chętnie będzie Węża nagradzać za pracowitość.

Praca Węża w 2017 roku

Wąż powinien aktywnie realizować wszystkie pomysły, jakie tylko wpadną mu do głowy. Nie ma sensu czekać na lepsze warunki, ponieważ… teraz są najlepsze z możliwych. Mimo że niektóre projekty Węża nie mogą być w całości wykonane, nie wolno się zniechęcać. Przecież nie ma na świecie człowieka, któremu wszystko w życiu by się udawało. Rok Koguta jest dla Węża czasem wielu wspaniałych szans i kilku niewiele znaczących rozczarowań, które nawet mogą okazać się błogosławieństwami w przebraniu. Ich śladem podążą bowiem o wiele lepsze możliwości, niż Wąż mógłby sobie wyobrazić.

Dla Węża kolejne możliwości będą pojawiały się szybko i prawie przez cały czas. Mimo że cały rok Koguta jest dla Węża niezwykle korzystny, w niektórych miesiącach może on liczyć na szczególnie wielkie powodzenie. Powinien go wypatrywać w lutym, kwietniu, lipcu i październiku – właśnie wtedy na horyzoncie pojawią się wyjątkowo interesujące wydarzenia.

Wąż będzie czerpać wiele satysfakcji ze swoich zajęć w ciągu roku i dlatego z pewnością poświęci im znaczną część swojego czasu. Ogromne zadowolenie czeka szczególnie te Węże, których praca związana jest z twórczością – rozwijanie talentów przyniesie poczucie życiowego spełnienia. Z powodu powyższego Wąż może się jednak przepracować w tym roku. Dlatego warto dążyć do zapewnienia sobie regularnego odpoczynku. Tylko w ten sposób Wąż będzie w stanie utrzymać równowagę, a co za tym idzie – zdrowie i zadowolenie.

Finanse Węża w 2017 roku

Jest to również pozytywny rok w kwestii spraw finansowych, a niektóre Węże będą w stanie zwiększyć swoje dochody dzięki okazjonalnym zleceniom lub wskutek promowania własnych idei. A trzeba przyznać, że mają ich całkiem sporo.

Jednakże należy zauważyć, że choć Wąż może cieszyć się ze wzrostu dochodów, ten rok może być dla niego bardzo kosztowny. Podróże, imprezy rodzinne czy też osobiste interesy – wszystko to może wymagać dużych nakładów finansowych. Bardzo korzystne dla Węża będzie więc uważne obserwowanie swoich wydatków oraz odkładanie zawczasu odpowiednich kwot potrzebnych na regulację swoich bieżących zobowiązań. W niektórych przypadkach warto by również było przygotować rezerwę budżetową na pewne drogie zakupy, których z pewnością będzie trzeba w tym roku dokonać.

Pomimo posiadania dobrych umiejętności finansowych, Wąż nie może pozwolić, aby jego czujność uśpiona została przez zbytnie zaufanie własnym ocenom. Należy zachować ostrożność podczas rozważań nad czysto spekulacyjnymi inwestycjami. Jest to bowiem rok ostrożnego zarządzania i kontroli, a nie ryzyka.

Życie rodzinne Węża w 2017 roku

W domu Węża również będzie się wszystko toczyło bardzo dobrze. Ogólna akceptacja panująca wśród członków rodziny zachęci wszystkich do umacniania więzi oraz rozwijania miłości. Najbliżsi Węża będą go wspierać, a i on nie pozostanie im dłużny. Wiele pomysłów realizowanych w tym roku można przeprowadzać wspólnie, a więc dobrych okazji będzie sporo. Wąż będzie w pełni uczestniczyć w tym, co się dzieje, i często to właśnie z jego inicjatywy zostaną zorganizowane wspólne spotkania i projekty. Poza tym rok Koguta zwiastuje ważną uroczystość rodzinną – być może ślub, zaręczyny, narodziny dziecka lub sukces bliskiej osoby. Nie da się ukryć, że ten rok będzie bardzo wyjątkowy w sferze rodzinnej.

Przez cały rok Wąż powinien słuchać uważnie rad swoich bliskich, a nie będzie mieć żadnych problemów czy wątpliwości. Ważne decyzje należy podejmować samodzielnie, lecz zawsze zasięgać rady innych. Wąż powinien być przygotowany do rozmowy na temat każdej sprawy. To nie jest dobry czas na utrzymywanie swoich myśli tylko dla siebie. Zwłaszcza, że Wąż może zyskać wiele na otrzymanych poradach i wsparciu innych.

Miłość Węża w 2017 roku

Ogólnie rzecz biorąc, perspektywy Węża w tym roku są rewelacyjne. Nie inaczej będzie w sferze miłosnej. Jeśli Wąż jest samotny, na pewno pozna kogoś interesującego. Prawdopodobnie nie będzie to jednak osoba, a cały ich wianuszek. Wąż będzie mógł przebierać w przedstawicielach płci przeciwnej, jak w ofercie promocyjnej swojego ulubionego supermarketu.

Liczne spotkania towarzyskie zaowocują przyjemnymi sytuacjami i relacjami, ale Wąż nie może przestać być ostrożnym. Trzeba pamiętać, że każde wydarzenie ma dwie strony niczym moneta. Z jednej strony może dostarczyć pięknych doznań, ale z drugiej – może słono kosztować.
Najlepszymi okresami dla miłości Węża w tym roku są miesiące od kwietnia do czerwca oraz grudzień.

Wąż 2017/2018 – horoskop miesięczny
Luty 2017 - już teraz Wąż poczuje pozytywną energię, która zacznie wpływać na jego życie. Wiele spraw znacznie sie ułatwi, dzięki czemu będzie można rozpocząć realizację nowych pomysłów.

Marzec 2017 będzie bardzo satysfakcjonujący, a przez to niesłychanie zmotywuje Węża do bardziej wytężonej pracy. Mając świadomość, że chiński rok otwiera przed Wężem wiele możliwości, trzeba będzie naprawdę się zaangażować. Nie warto przepuszczać okazji.

Kwiecień 2017 – warto teraz poświęcić się spotkaniom towarzyskim. Wąż ma szansę poznać wiele ciekawych osób. Jeśli jest samotny, z pewnością pozna miłość swojego życia. Również spotkania związane z wykonywaną pracą okażą się bardzo owocne.

Maj 2017. W tym miesiącu Wąż będzie miotał się pomiędzy pracą a domem. Z jednej strony sukcesy zawodowe będą go pochłaniały, a z drugiej będzie ciągnęło go do najbliższych. Jeśli uda mu się znaleźć rozsądną równowagę, maj będzie bardzo satysfakcjonujący.

Czerwiec 2017 to czas gorących romansów w życiu Węża. Dużo czasu spędzi w romantycznych kafejkach oraz w sypialni z ukochaną osobą. Nawet praca nie będzie go teraz aż tak bardzo fascynować jak miłość.

Lipiec 2017. Wąż nie będzie teraz myślał o wakacjach i słonecznej pogodzie. Zamiast tego większość czasu spędzi w pracy. Czeka go kilka fascynujących i opłacalnych projektów, od których wręcz nie będzie umiał się oderwać.

Sierpień 2017 z pewnością przyniesie zakończenie niektórych projektów wcześniej przez Węża rozpoczętych. Można liczyć na wyróżnienie w pracy. Wakacje? Raczej nie będzie czasu.

Wrzesień 2017 może być dla Węża dobrym czasem, ale tylko pod warunkiem, że nie będzie on zbytnio rozpowiadał o swoich dotychczasowych sukcesach. Jeśli nie poskromi języka, może się komuś narazić, a przy tym zdobyć wieloletniego wroga.

Październik 2017 – w pracy: same sukcesy. W życiu rodzinnym: same przyjemności. Ten miesiąc należy do najwspanialszych okresów w życiu Węża od bardzo dawna. Jeśli można na październik zaplanować ważne wydarzenia, warto to zrobić.

Listopad 2017. To będzie chyba najspokojniejszy miesiąc w całym roku Koguta. Wszystko będzie się dobrze układać, a rozpoczęte projekty nie będą wymagały nadmiernej kontroli. Wąż może wreszcie pojechać na zaległy urlop.

Grudzień 2017 zakwitnie miłością niczym wiosenne kwiaty. Wąż ani na chwilę nie dotknie stopami ziemi. Cały czas będzie się unosił na skrzydłach miłości.

Styczeń 2018. Wąż trochę pochoruje, ale bynajmniej nie będzie z tego powodu załamany. Wręcz przeciwnie. Ucieszy się z dodatkowego czasu, jaki może poświęcić na swoje osobiste pasje.

Luty 2018 to doskonały czas na rozwijanie kariery zawodowej. W kalendarzu pojawią się spotkania, które przez długie lata mogą procentować wysokimi dochodami. Za nic w świecie nie można ich przegapić.

Informacje na temat Węża w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Wąż z: Bawołem, Kogutem.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Wężem a: Tygrysem, Wężem, Świnią.
Porada na 2017 rok: choć ten rok będzie dla Węża bardzo udany, nie obędzie się bez trudnych wyzwań. Wąż będzie musiał stanąć na wysokości zadania, niech więc przez całe dwanaście miesięcy nie spoczywa na laurach.
Szanse: istnieje ogromna szansa na zdobycie przez Węża bogactwa w tym roku. Nie chodzi tutaj o kilka dodatkowych złotych, lecz o znaczne powiększenie majątku.
Zagrożenia: sukcesy Węża mogą wzbudzić czyjąś zazdrość. Nie warto afiszować się zbytnio ze swoim powodzeniem. Jeśli Wąż nie będzie się przechwalał, nie narazi się innym.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:51

Horoskop chiński 2017 Koń
Horoskop chiński 2017 Koń. Energia roku Koguta charakteryzuje się całkiem niezłymi perspektywami dla osoby urodzonej pod znakiem Konia. Trzeba jednak zaznaczyć, że Koń i Kogut, choć w pewnych kwestiach są do siebie bardzo podobne, nie zawsze dobrze się dogadują. W efekcie człowiek urodzony w roku Konia będzie musiał w 2017 ciężko pracować na konkretne wyniki. Nie obędzie się również bez bardziej krytycznego podejścia do własnych nawyków i skłonności.

Koń musi być w tym roku bardziej elastyczny w kontaktach z innymi ludźmi. Nie może ciągle starać się stawiać na swoim, ponieważ to doprowadzi do wielu kłótni i niezadowolenia. Odrobina samokontroli pozwoli Koniowi na uniknięcie większości zagrożeń.

Dla tych Koni, które są niezadowolone ze swojej obecnej sytuacji (osobistej lub zawodowej), ten rok przyniesie kilka dobrych okazji. Można więc zmienić to i owo, by poprawić swój los. Koń oczywiście nie omieszka wykorzystać każdej nadarzającej się okazji. Niestety, natura roku Koguta sprawi, że każde działanie Konia będzie wymagało od niego odpowiedniej dozy wysiłku. Jeśli chce zrealizować swoje zamierzenia, nie może liczyć na lekką i łatwą pracę.

Koń powinien w tym roku dokładnie przygotować się do każdego zadania. Zanim podejmie się jakiejkolwiek pracy, niech przeprowadzi wywiad i zdobędzie odpowiednią ilość informacji. W ten sposób uniknie wielu trudności i będzie mu nieco lżej w tych dwunastu miesiącach. Dzięki właściwemu postępowaniu, Koń będzie mógł pokazać się w lepszym świetle i uchodzić za osobę o wiele bardziej kompetentną, niż jest w rzeczywistości.

Cokolwiek Koń postanowi w tym roku zrobić, będzie musiał ciężko pracować, aby zanotować jakikolwiek postęp. Na szczęście dzięki zaangażowaniu i determinacji może on zapewnić sobie całkiem ciekawą nową pozycję. Dotyczy to nie tylko kwestii zawodowych, ale i towarzyskich. Osiągając nowy poziom w relacjach z innymi, Koń może zdobyć niemały potencjał do dalszego rozwoju. Chiński horoskop na 2017 rok prognozuje najlepsze możliwości w takich miesiącach jak: marzec, kwiecień, czerwiec i listopad.

W tych okresach warto skorzystać z jakiegoś interesującego szkolenia, które może pojawić się na horyzoncie. Nie każdy kurs jest dla Konia dostępny, ale niektóre z pewnością można zaliczyć. Nawet jeśli Koń jest już bardzo dobry w tym, co robi, ma szansę nauczyć się kilku nowych sztuczek. Nie da się ukryć, że rozwijanie swoich umiejętności prowadzi do dobrych zmian w niedalekiej przyszłości. Dodatkowe doświadczenia z pewnością się przydadzą. Nawet jeśli nie teraz, to na pewno za jakiś czas.

Kariera Konia w 2017 roku

Perspektywy w pracy zawodowej Konia są ogólnie zachęcające w tym roku. Jednak trzeba zauważyć, że największą zasługę w tej kwestii mają dokonania z lat poprzednich. Wówczas to Koń okopał się na swojej pozycji w firmie i znacznie umocnił się w przekonaniu, że jest ważnym ogniwem większej struktury.

Zanurzając się w swoich obowiązkach, Koń będzie w tym roku odczuwał ogromną satysfakcję. Co za tym idzie – zwiększy swoją efektywność, pokazując tym samym, na co go naprawdę stać. Przełożeni w pracy z pewnością dostrzegą jego zaangażowanie. Co prawda, w tym roku jeszcze nie zdecydują się na wyróżnienie Konia jakąś nagrodą, ale – jeśli nie zmieni on swojego podejścia do pracy – może się okazać, że w przyszłym roku dostanie awans lub podwyżkę. Chociaż wiele obowiązków okaże się w tym roku trudnych, Koń wywiąże się z większości z nich.

Finanse Konia w 2017 roku

Jeśli chodzi o sprawy finansowe, Koń będzie musiał postępować ostrożnie w 2017 roku. Jego pragnienia są szerokie. Chciałby zrobić wiele rzeczy i nie mniej kupić. Niestety, teraz będzie musiał nieco uważniej planować wydatki, szczególnie jeśli chodzi o droższe produkty. Warto by było ustalić górną granicę, do jakiej Koń będzie mógł wydawać w tym roku pieniądze. I trzymać się kurczowo tego postanowienia. W ten sposób będzie można ustrzec się od kłopotów finansowych.

Ponadto Koń powinien bardzo uważać na zbyt pospieszne zawieranie zobowiązań biznesowych. Nie może sobie pozwolić na podpisywanie jakichkolwiek umów bez sprawdzenia warunków i przeanalizowania ewentualnych konsekwencji. Koń może bardzo pożałować pośpiechu. W tym roku kluczem do sukcesu w sprawach finansowych będzie drobiazgowość i samokontrola.

Życie towarzyskie i miłość

Rok Koguta jest dobrym okresem na podróże, dlatego Koń nie powinien opierać się pokusie, jeśli nadarzy się okazja do wyjazdu. Jego żądza przygód z pewnością będzie zachęcać do wyruszenia za granicę. Być może Koń skorzysta z oferty jakiegoś biura podróży, choć istnieje również duże prawdopodobieństwo, że wyjedzie na zaproszenie krewnych lub przyjaciół mieszkających od niego w sporej odległości.

Koń ma talent do dobrego wykorzystywania wolnego czasu. I w tym roku nie zabraknie mu pomysłów na okres urlopowy. Wiele satysfakcji przyniesie mu spotkanie ze starym znajomym, który zaproponuje wspólną przygodę.

Życie towarzyskie w tym roku będzie kwitło. Ze względu na szeroki wachlarz zainteresowań, Koń będzie miał wiele okazji do spotkań z przyjaciółmi oraz... płcią przeciwną. Pozna nowych ludzi, a jeśli jeszcze nie znalazł bratniej duszy, może odczuć pozytywną zmianę na froncie szukania tej jednej właściwej osoby.

Choć Koń z natury lubi pomagać innym i nie szczędzi wysiłków, by polepszyć ich los, czasami nie słucha ich. Warto by było w tym roku nieco uważniej słuchać wszelkich porad i sugestii, które otrzymuje od swoich bliskich. Oni są szczerzy i mówią prosto z serca.

Koń 2017/2018 – horoskop miesięczny
Luty 2017 - w pracy nie będzie się dużo działo, za to z domu Koń doświadczy wielu miłych chwil. Z pewnością doceni starania najbliższych.

Marzec 2017 – piękny miesiąc, choć pogoda nie będzie nikogo rozpieszczać. Koń będzie unosił się na skrzydłach romansu i nawet na chwilę nie dotknie ziemi stopami.

Kwiecień 2017 przyniesie dużo pracy, ale i wiele przyjemnych chwil spędzonych z ukochaną osobą. Koń wiele się nauczy, co z pewnością wkrótce przyda mu się w pracy.

Maj 2017 – dobry czas na wprowadzenie zmian w stylu życia. Koń zacznie myśleć więcej o swoim zdrowiu. Bynajmniej nie dlatego, że mu coś dolega. Po prostu będzie chciał o siebie lepiej zadbać. Teraz nie będzie miał problemu ze zmianą diety oraz nawyków związanych z aktywnością fizyczną.

W czerwcu 2017 Koń spędzi dużo czasu w pracy. Przybędzie mu obowiązków, ale i zaczną otwierać się nowe drogi rozwoju. Warto skupić się teraz na karierze zawodowej.

Lipiec 2017 – trudny miesiąc pod względem zarobkowym i zawodowym. Koń będzie miał pewne problemy w pracy, przez co straci kontrolę nad swoim samopoczuciem. Żeby się pocieszyć, zacznie odwiedzać sklepy i centra handlowe. Ktoś powinien go teraz mocno pilnować. W przeciwnym razie Koń zaciągnie spory debet na koncie.

Sierpień 2017 to idealny czas na wakacje. Nie tylko z powodu wspaniałej aury, ale też rewelacyjnie dobrych stosunków z najbliższymi. Wszyscy dobrze się rozumieją i są zadowoleni. Wspólnie spędzony czas będzie więc długo wspominany.

Wrzesień 2017 pojawi się tak szybko, że całkowicie zaskoczy Konia. Dużo pracy, obowiązków i możliwości sprawi, że niestety będzie mało czasu na złapanie oddechu.

Październik 2017 – dużo ciężkiej pracy i obowiązków. W domu nie będzie lepiej. Koń będzie musiał nadrobić pewne zaległości, na które wcześniej przymykał oko. Niestety, dalej nie będzie można udawać, że pewnych rzeczy nie trzeba w ogóle załatwiać.

Listopad 2017 – warto teraz skupić się na osobistym rozwoju. Poprzednie miesiące były raz lepsze, raz gorsze, ale przygotowały Konia na polepszenie swojej pozycji społeczno-zawodowej.

Grudzień 2017 będzie o wiele spokojniejszy niż poprzednie miesiące. Niestety, Koń nadal będzie miał dużo pracy. Raczej nie znajdzie czasu na przygotowanie rodzinnych świąt. Ten obowiązek spadnie na innych członków rodziny, a sam Koń ledwo zdąży na świąteczną kolację.

Styczeń 2018 zastanie Konia w łóżku. Najpierw będzie kac po zabawie sylwestrowej, później grypa, aż w końcu Koń będzie miał wszystkiego dość. Dopiero pod koniec miesiąca zacznie czuć się na tyle dobrze, żeby ruszyć ze swoim życiem do przodu.

Luty 2018. Od tego miesiąca zacznie się okres bardzo pozytywny pod względem spraw miłosnych.

Informacje na temat Konia w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Koń z: Tygrysem, Kozą, Psem.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Koniem a: Szczurem, Bawołem, Koniem.
Porada na 2017 rok: Koń nie będzie miał łatwo w tym roku, lecz nie powinien się poddawać. Jego siła i zaangażowanie zostaną w końcu docenione – choć raczej nie w tym roku.
Szanse: Koń powinien zbierać jak najwięcej informacji o wszystkim, co ma wykonać. Wiedza to klucz do potęgi, a w przypadku Konia w tym roku – to klucz do ułatwienia sobie wielu spraw.
Zagrożenia: w sferze uczuć pojawią się pewne zagrożenia, które jednak można zminimalizować dzięki samokontroli.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:55

Horoskop chiński 2017 Koza (Owca)
Horoskop chiński 2017 Koza (Owca). Koza Owca) nie ma za wiele wspólnego z Kogutem, toteż rok 2017 nie będzie dla niej jakimś magicznym okresem. Ogólnie będzie to czas pozytywny, lecz Koza (Owca) będzie musiała się bardziej wysilić, niż by miała na to ochotę. Nieważne, jakiego zadania się w tym roku podejmie - jeśli się porządnie nie przyłoży, niech nie liczy na przyzwoite rezultaty. Problemem może się okazać jej kapryśna natura. Koza (Owca) działa raczej spontanicznie, pod wpływem chwili. Zorganizowane i skrupulatnie zaplanowane działanie nie jest częścią jej natury. To niestety oznacza, że rok Koguta może okazać się męczący.

Każda osoba urodzona pod chińskim znakiem Kozy (Owcy) powinna w tym roku poważnie pomyśleć o podjęciu treningu. Chodzi tutaj nie tylko o ćwiczenia fizyczne, ale też szlifowanie swoich mentalnych talentów.

Utrzymywanie swoich umiejętności w odpowiedniej formie, nie tylko pomoże poprawić aktualną pozycję Kozy (Owcy), ale również zwiększyć jej możliwości w przyszłości. Szczególnie dotyczy to kilku następnych lat, kiedy to zdolności Kozy (Owcy) okażą się wyjątkowo przydatne. 2017 rok będzie więc doskonałym czasem na przygotowanie się do nadchodzących zadań, jakie pojawią się przed Kozą (Owcą) już niedługo.

Rozwój osobisty Kozy (Owcy) powinien również pociągnąć za sobą odpowiednie inwestycje. Powinna ona poświęcić dużo uwagi rozwijaniu swoich interesów. W taki czy inny sposób będzie bowiem w stanie stworzyć dobre źródło dochodu. Dociekliwy charakter Kozy (Owcy) może sprawić, że rozwijanie własnego biznesu przyniesie jej znaczną satysfakcję na przestrzeni dwunastu miesięcy tego roku.

Życie towarzyskie Kozy (Owcy)

Jako że Koza (Owca) posiada bardzo towarzyski i otwarty na ludzi charakter, zawsze dużą wagę przykłada do relacji z innymi. W tym roku nie będzie inaczej. Koza (Owca) znajdzie się w doborowym towarzystwie, które bez większych problemów będzie rozumiało jej poglądy i plany. Wywiążą się interesujące dyskusje wokół pomysłów Kozy (Owcy). Ich efektem może być większe doprecyzowanie pewnych idei, z którymi Koza (Owca) do tej pory miała niemały problem.

Miłość Kozy (Owcy) w 2017 roku

Miłość Kozy (Owcy) w tym roku będzie rozwijać się powolnym i stabilnym torem. Niewiele jednak czeka na nią ekscytujących doświadczeń. Więcej będzie problemów niż przyjemności. Koza (Owca) często sama będzie sobie winna. Swoim zachowaniem spowoduje kilka nieporozumień, których efektem będą ciche dni w domu.

Ze względu na działania i naciski niektórych osób, rok Koguta przyniesie osobom urodzonym pod znakiem Kozy (Owcy) sporo trosk i podkopie ich pewność siebie w sprawach miłosnych. Szczególnie marzec i maj wydają się miesiącami bardzo aktywnymi, jeśli chodzi o kłótnie i brak zrozumienia. Od lipca będzie lepiej.

Rodzina Kozy (Owcy) w 2017 roku

Jeśli chodzi o życie rodzinne, wszystkie okoliczności będą działały na korzyść Kozy (Owcy). Co prawda, jej zajęcia - jak zawsze - będą zabierały sporo czasu, ale i dla najbliższych znajdzie się miejsce w wypełnionym po brzegi grafiku. Koza (Owca) chętnie w tym roku będzie pomagała innym, okaże wsparcie i posłuży radą, co przyniesie wszystkim wiele pozytywnych doświadczeń.

W ciągu 2017 roku wiele osób urodzonych pod znakiem Kozy (Owcy) rozpocznie ważny projekt w domu. Może on dotyczyć remontu lub wymiany umeblowania. Być może zastosowane zostaną zasady feng shui. Cokolwiek Koza (Owca) postanowi zrobić, powinna dokładnie wszystko zaplanować. Warto również skonsultować się z innymi członkami rodziny, a nawet specjalistami, którzy doradzą najlepszą drogę postępowania. Im większą pomoc w realizacji swoich pomysłów uzyska Koza (Owca), tym lepiej.

Kariera Kozy (Owcy) w 2017 roku

W pracy Koza (Owca) może się spodziewać kilku zmian. Większość przejdzie prawie niezauważona, ale część okaże się dość istotna. Kozy (Owce), które pragną rozwijać swoją karierę, mogą nawet zmienić pracę, a przynajmniej stanowisko. Nastąpi w tym momencie chwila wahania. Jednakże ostatecznie decyzja zostanie podjęta. Kiedy już Koza (Owca) pójdzie naprzód ze swoją karierą, nie powinna tracić czasu na zbyt długie analizowanie sytuacji. Gdy widzi odpowiednią okazję, nie może się zatrzymywać. Nie warto stać w miejscu. Najciekawsze i najbardziej obiecujące postępy zrobi Koza (Owca) w okresie od kwietnia do czerwca oraz we wrześniu.

Kozy (Owce) zainteresowane sztuką i lubiące tworzyć powinny aktywnie promować swoje dzieła. Początkowo mogą spotkać się z brakiem reakcji otoczenia, ale nie powinny się zrażać. Nawet zdecydowane odmowy współpracy nie mogą umniejszyć poczucia własnej wartości Kozy (Owcy). Jej dzieła są bardzo wartościowe i prędzej czy później ludzie się na nich poznają. Jeśli więc Koza (Owca) nie zrezygnuje przedwcześnie, na pewno z czasem odniesie sukces. Choć być może będzie na niego czekać aż do przyszłego roku. Tymczasem w 2017 ma okazję położyć solidny fundament pod swoją osobistą markę.

Finanse Kozy (Owcy) w 2017 roku

Podczas gdy rok Koguta przynosi obiecujące perspektywy zawodowe dla Kozy (Owcy), istnieją pewne obszary, które wymagają większej troski. Jednym z nich są finanse. To może być naprawdę kosztowny rok dla Kozy (Owcy), zwłaszcza jeśli chodzi o wydatki związane z domem/mieszkaniem oraz rodziną. Chociażby wspomniany wyżej remont pochłonie spore zasoby finansowe Kozy (Owcy), jeśli nie zostanie dobrze rozplanowany.

W związku z tym, że w finansach pojawi się wiele niebezpiecznych momentów (grudzień będzie szczególnie wrażliwym czasem), Koza (Owca) musi bardzo starannie zarządzać swoimi zasobami finansowymi, czuwając nad wydatkami, a także pilnując źródeł dochodów. Musi również uważać na podejmowanie ryzyka i być dokładna, gdy będzie miała do czynienia z ważnymi dokumentami. Jeśli będzie zawierać jakiekolwiek umowy, niech się upewni, że nie umknął jej żaden szczegół. Należy dokładnie przeczytać każdą stronę podpisywanych dokumentów i wyjaśnić zawczasu pojawiające się wątpliwości. Nieuwaga, niedotrzymanie terminów lub nieostrożność mogą Kozę (Owcę) w tym roku słono kosztować.

Koza (Owca) 2017/2018 - horoskop miesięczny
Luty 2017 - czas relaksu. Koza (Owca) może teraz odpocząć. Tym bardziej, że w następnych miesiącach będzie się dużo działo i warto zawczasu nagromadzić dostateczną ilość energii.

Marzec 2017 - nieporozumienia z ukochaną osobą będą spędzały Kozie (Owcy) sen z powiek. Trzeba bardzo się postarać, żeby nie zniszczyć wspólnych relacji.

Kwiecień 2017 przyniesie okazję do zmiany kierunku kariery zawodowej. Perspektywy będą wyglądały dobrze, lecz Koza (Owca) może się wahać i będzie z pewnością opóźniać podjęcie decyzji.

Maj 2017 upłynie pod znakiem pracy i kariery zawodowej. Wydarzenia z poprzedniego miesiąca wciąż będą w trakcie załatwiania i Koza (Owca) będzie ciężko pracowała nad swoimi projektami. Ich efekty wkrótce będą widoczne. Tymczasem w miłości będzie ciężko - lepiej przeczekać ten miesiąc.

W czerwcu 2017 będzie trzeba podjąć ostateczną decyzję. O ile Koza (Owca) dotąd jej nie podjęła. Szczęśliwe okienko w pracy się zamknie i jeśli Koza je przegapi, musi się liczyć z ciężkimi wakacjami spędzonymi w pracy.

Lipiec 2017 przyniesie gorącą atmosferę. Chodzi tutaj nie tylko o klimat, ale przede wszystkim o sprawy rodzinne. Miłość będzie kwitła i pojawi się szansa na naprawienie wszelkich problemów, które pojawiały się w poprzednich miesiącach.

Sierpień 2017 to okazja do umocnienia więzi z najbliższymi osobami. Koza (Owca) wpadnie na genialny pomysł, którym zaskoczy wszystkich.

Wrzesień 2017 - jeśli wcześniej Koza (Owca) nie wykorzystała okazji, aby dokonać zmiany w pracy, teraz dostanie drugą szansę. Jeśli natomiast wcześniej wykorzystała swoją okazję, we wrześniu może liczyć na pojawienie się dodatkowych korzyści w nowym miejscu pracy. Będzie to coś, o czym wcześniej nawet nie pomyślała.

Październik 2017 to dobry czas na zakupy. Koza (Owca) przez większość roku musiała (i nadal musi) uważać na swoje finanse, lecz teraz pojawi się przed nią okazja do zrobienia dobrego interesu. Co prawda nie zbije na nim fortuny, ale jeśli dobrze wszystko załatwi, jej konto bankowe odnotuje przyjemne dla oka wpływy.

Listopadem 2017 nie należy się przejmować. Choć będzie Kozie trochę ciężko - głównie z powodów zdrowotnych - nie wydarzy się poza tym nic godnego uwagi.

Grudzień 2017 - wydatki, wydatki i jeszcze raz wydatki. Koza (Owca) najlepiej by zrobiła, gdyby została w tym miesiącu w domu, a swój portfel zamknęła w sejfie.

Styczeń 2018 niczym Kozy (Owcy) nie zaskoczy. Przeminie tak szybko, jakby go w ogóle nie było.

Luty 2018 okaże się przyjemny. Koza (Owca) właśnie w tym miesiącu najprawdopodobniej wybierze się na wakacje. Ma nieco odłożonych pieniędzy i postanowi ich część wydać na przyjemności. Powinna jednak kontrolować swoje wydatki.

Informacje na temat Kozy (Owcy) w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Koza (Owca) z: Królikiem, Koniem, Świnią.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Kozą (Owcą) a: Szczurem, Bawołem, Psem.
Porada na 2017 rok: Koza powinna kontrolować swoje poczynania. Niech nie działa pod wpływem emocji, ponieważ może sobie mocno zaszkodzić.
Szanse: pojawi się okazja popchnięcia kariery zawodowej do przodu. Koza (Owca) może znaleźć nową pracę, a nawet całkowicie zmienić branżę.
Zagrożenia: pewne wydarzenia i reakcje Kozy mogą skutkować problemami w sferze miłosnej oraz finansowej.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Horoskop chiński 2017 - Rok Koguta

Postautor: vein » 02 sty 2017, 18:59

Horoskop chiński 2017 Małpa
Horoskop chiński 2017 Małpa. Małpa i Kogut nie przepadają za sobą. Być może dlatego, że oba znaki lubią błyszczeć w towarzystwie i nie cierpią, kiedy ktoś odbiera im pierwsze skrzypce. Ta dwójka zwykle walczy między sobą o uwagę otoczenia, w efekcie czego rzadko się ze sobą dogadują. W 2017 roku Małpa musi więc pogodzić się z faktem, że to nie będzie dla niej najlepszy okres.

Energia Koguta przyniesie Małpie kilka dobrych okazji, jednak aby z nich skorzystać, Małpa będzie musiała wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Musi być gotowa do użycia wszystkich swoich talentów, żeby udało się jej odnieść sukces. Ten rok sprzyja poświęceniu oraz wysiłkowi. Nic Małpie nie będzie przychodziło łatwo, więc jeśli liczy na szybkie osiągnięcia... no cóż, przeliczy się.

Małpa przekona się w tym roku, że jest w stanie wiele zrobić w celu rozwiązania swoich problemów. Jest gotowa na wysokie koszty, co bez wątpienia jest atutem, ale może też okazać się wielką wadą. Otóż, jeśli Małpa nie zapanuje nad swoim pragnieniem osiągnięcia sukcesu, może zapłacić za niego zbyt wysoką cenę. W takim przypadku na pewno nie będzie szczęśliwa.

Pod wieloma względami rok Koguta będzie całkiem zadowalający. Choć Małpie nie będzie łatwo, najprawdopodobniej ostatecznie całkiem nieźle sobie poradzi. Jest z natury przekorna i przeciwności losu traktuje jak nic nieznaczące drobnostki. Święcie wierzy w swoją wyjątkowość i nie pozwoli, by wpływ energii Koguta zablokował ją w jakiejkolwiek dziedzinie życia.

Finanse Małpy w 2017 roku

W 2017 roku Małpa będzie miała wiele planów, które za wszelką cenę postara się zrealizować. Niestety, tak jak sukces będzie wymagał od niej ogromnego wysiłku w tym roku, tak i zapobieganie problemom okaże się wyjątkowo kosztowne. Jeśli więc Małpa nie chce narazić się na niepotrzebne wydatki, niech poczeka do przyszłego roku. W 2017 najlepiej zwyczajnie robić swoje i nie wychylać się. Pomoże również zachowanie dyscypliny i dobre planowanie wszelkich działań.

Małpa powinna przez cały rok powstrzymywać się od spekulowania. Nie ma bowiem teraz szczęścia i jakiekolwiek ryzykowne posunięcia skończą się dla niej źle. Pod żadnym pozorem Małpa nie może uprawiać hazardu. Co prawda jest to zwykle jej żywioł, ale nie w tym roku. Ryzykowne sytuacje będą teraz dla Małpy wyjątkowo niebezpieczne. Jeśli nie będzie się kontrolowała i kierowała zdrowym rozsądkiem oraz szczegółowym planowaniem - z pewnością będzie żałować.

Małpa nie znajdzie w tym roku okazji do podróżowania. Wakacje prawie na pewno spędzi w domu. Choć czasu na odpoczynek nie zabraknie, raczej nie wystarczy środków na egzotyczny wyjazd. Niech Małpa postara się docenić to, co ma wokół siebie. W ten sposób będzie mogła spędzić czas z przyjemnością zamiast martwić się tym, że nie może wyjechać na wymarzone wakacje.

Kariera Małpy w 2017 roku

W pracy zawodowej pojawi się kilka bardzo dobrych okazji dla Małpy. Jednakże postępy nie będą oszałamiające. Małpa nie będzie miała szczęścia w tym roku, przez co często będzie popadać w przygnębienie. Więcej projektów zakończy się porażką niż sukcesem, toteż istnieje możliwość, że Małpa zapragnie się całkowicie poddać. Nie powinna jednak tego robić, ponieważ wszystkie problemy są tymczasowe.

Lepiej byłoby się skupić na utrzymywaniu wcześniej zdobytej pozycji w pracy oraz doskonaleniu siebie. Małpa może doprowadzić do perfekcji sposób realizacji swoich obecnych obowiązków. Jej wysiłki z pewnością zostaną dostrzeżone przez współpracowników, co z czasem zaowocuje sporym uznaniem. Wówczas staną przed Małpą otworem całkowicie nowe możliwości.

Aby to jednak osiągnąć, Małpa będzie musiała być bardzo wytrwała. W dodatku przyjdzie jej zmierzyć się z dużą konkurencją. Posiadane doświadczenie oraz nowo nabyte umiejętności pozwolą jej podkreślić swoje znaczenie dla całego przedsiębiorstwa. Dobry czas dla kariery w tym roku to kwiecień, czerwiec, wrzesień i październik. Warto się wówczas rozwijać.

Rodzina Małpy w 2017 roku

O wiele więcej przyjemności Małpa będzie doświadczała w sferze życia rodzinnego. Czas spędzony z najbliższymi okaże się bezcenny. Choć okazji będzie co niemiara, Małpa każde spotkanie będzie celebrować niczym najpiękniejsze święto. Wiele wspólnych przedsięwzięć sprawi, że członkowie rodziny Małpy bardzo się do siebie zbliżą. W czasie wakacji, choć nie będzie można wyjechać, rodzinę Małpy czeka wiele przyjemnych i zapadających w pamięć chwil. To może okazać się jednym z najbardziej satysfakcjonujących okresów, jakie Małpa miała od jakiegoś czasu.

Osoba urodzona pod znakiem Małpy powinna również w tym roku pamiętać o wszystkich zaproszeniach, jakie otrzymuje od przyjaciół lub krewnych. Jeśli przegapi któreś z tych zaproszeń, będzie mocno tego żałować. Tym bardziej, że rok Koguta jest korzystny dla wszelkich spraw związanych z kontaktami międzyludzkimi i dobrą zabawą w większym gronie. Małpa lubi być aktywna, więc taki stan rzeczy bardzo jej odpowiada. Szczególnie ruchliwe miesiące tego roku to: marzec, maj, wrzesień oraz grudzień.

Miłość Małpy

Małpa zauważy również pozytywne poruszenie w sprawach miłosnych. Romans będzie się rozwijał w dobrym kierunku. Choć nie można powiedzieć, że obejdzie się bez sprzeczek, często będą się one kończyły gorącym seksem. Małpa wiele może zarzucić wpływom Koguta, ale na swoje relacje z innymi ludźmi narzekać z pewnością nie będzie.

Zdrowie Małpy

Bardzo ważne będzie w tym roku zadbanie o zdrowie i dobrą kondycję. Małpa musi nieco się wysilić, żeby zapewnić sobie dobre samopoczucie. Niech nie skąpi czasu na ćwiczenia i przygotowuje zdrowe posiłki. Właściwy styl życia zapewni jej odporność na drobne dolegliwości. O ile to możliwe, Małpa powinna prowadzić swoje życie w stabilniejszym tempie i odpowiednio równoważyć swoje działania.

Małpa 2017/2018 - horoskop miesięczny
Luty 2017 okaże się ciężkim okresem w życiu Małpy, ale głównie ze względu na pogodę, niesprzyjającą dobrej zabawie. Małpie zamarzy się plaża i podróże, ale nie będzie miała możliwości wyjazdu do egzotycznych krajów. W efekcie będzie przez wiekszość czasu chodziła markotna.

Marzec 2017 - spokojny miesiąc, w którym na pierwszy plan wysunie się rodzina oraz ukochana osoba. Samotna Małpa ma okazję poznać kogoś interesującego, a znajomość ta przerodzi się najprawdopodobniej w coś poważniejszego.

W kwietniu 2017 warto poważnie pomyśleć o dalszej nauce. Niekoniecznie chodzi tutaj o studia czy szkołę zawodową. Małpa powinna skupić się na ogólnym rozwijaniu swoich umiejętności. Może to zrobić za pomocą kursów, ale o wiele skuteczniejsza okaże się nauka na własną rękę.

Maj 2017. Czas miłości, witalności i ekscytujących doznań seksualnych. Małpa będzie zachwycona zaangażowaniem ukochanej osoby.

Czerwiec 2017. W odróżnieniu od poprzedniego miesiąca, teraz trzeba będzie skoncentrować się na pracy. Chwilami będzie niebezpiecznie, ale Małpa ostatecznie sobie całkiem nieźle poradzi.

Lipiec 2017 nie przyniesie upragnionego wyjazdu na wakacje. Małpa raczej zostanie w domu. I choć czas spędzony w gronie rodzinnym dostarczy jej wiele satysfakcji, będzie trochę żałowała, że nie może nigdzie pojechać.

Sierpień 2017 - dobry czas na dalsze rozwijanie swoich umiejętności. Warto poświęcić dużo czasu na czytanie fachowej literatury i zbieranie doświadczenia.

Wrzesień 2017 to zdecydowanie najlepszy miesiąc dla Małpy w tym roku. Dobrze będzie się układało zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

Październik 2017 przywita Małpę większą ilością obowiązków w pracy i pewnymi rotacjami personelu. Pojawi się szansa na awans, lecz Małpa będzie musiała dać z siebie wszystko, a być może jeszcze więcej, aby go otrzymać.

Listopad 2017 to miesiąc spokojniejszy, choć niepozbawiony swoich niebezpieczeństw. Małpa otrzyma dużo zaproszeń na spotkania towarzyskie i może mieć kłopoty ze zmieszczeniem wszystkich w swoim grafiku.

Grudzień 2017 to czas dla rodziny. Rok zbliża się ku końcowi i Małpa nareszcie będzie mogła nieco odetchnąć. Poprzednie miesiące nie należały do najłatwiejszych, więc to dobrze, że teraz wszystko zacznie się powoli uspokajać.

Styczeń 2018 rozpocznie się powrotem do formy po niezwykle hucznej zabawie sylwestrowej i okaże się dla Małpy bardzo męczący. Rzadko kiedy zdarza się tak wyczerpujący okres. Najprostsze zadania będą dla Małpy nie lada wyzwaniem.

W lutym 2018 życie nabierze tempa. W pracy będzie się dużo działo, ale i w domu Małpa nie będzie mogła narzekać na nudę. Jeśli nie zapanuje nad swoimi popędami, może się rozchorować.

Informacje na temat Małpy w roku Koguta

Dobre połączenia w tym roku wytworzy Małpa ze: Szczurem, Smokiem.
Mogą wystąpić konflikty pomiędzy Małpą a: Tygrysem, Koniem.
Porada na 2017 rok: niech Małpa uczy się z zapałem, a zdobyta wiedza będzie procentować.
Szanse: Małpa może poświęcić czas na swój rozwój. Będzie w tym roku czuła się pełna energii i nie grożą jej specjalnie zdrowotne dolegliwości.
Zagrożenia: spekulacje i liczenie na szczęście. Jeśli Małpa będzie ryzykować, przeliczy się i poniesie tego konsekwencje.
Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
Richard Bach
Awatar użytkownika
vein
Niewymowny
 
Posty: 126
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:50
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Następna

Wróć do Horoskopy chińskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości