Horoskop chiński 2020 – Rok Szczura

Re: Horoskop chiński 2020 – Rok Szczura

Postautor: czerwonykapturek » 01 lut 2020, 07:20

Horoskop chiński 2020 Kogut
Rok Szczura będzie dla Koguta bardzo udany. Otaczają go pozytywne wibracje, więc sława i fortuna szybko się do Koguta zbliżają. Także w miłości nie ma powodów do narzekań. Interesujące możliwości pojawią się wszędzie, gdzie Kogut będzie i cokolwiek zechce zrobić.

W roku 2020 Kogut zyska popularność, przyciągając do siebie mnóstwo osób. Jego działania wzbudzą zainteresowanie bardzo wpływowych ludzi – takich, którzy do tej pory kompletnie ignorowali Koguta. Teraz zaczną jednak dostrzegać jego prawdziwą wartość i najprawdopodobniej zaczną składać mu bardzo konkretne propozycje.
Ogólnie rzecz ujmując, Kogut w 2020 roku może liczyć na pomoc bardzo wielu ludzi. Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Ilekroć więc pojawią się jakieś problemy, wystarczy, by Kogut poprosił, a szybko otrzyma wystarczająco silne wsparcie. W niektórych przypadkach nawet nie będzie musiał prosić. Pomocna dłoń sama się znajdzie.

Chociaż Kogut będzie miał teraz bardzo dobre relacje ze znajomymi i przyjaciółmi, warto zaznaczyć, że nie wszystkie ich pomysły okażą się dobre. Ktoś może zaproponować udział w grze hazardowej lub nieprzyzwoite zachowanie. Niech Kogut nie godzi się na takie rzeczy. Po co niszczyć swoją reputację lub ryzykować utratę pieniędzy?

Zdrowa i pozytywna komunikacja będzie jednym z najważniejszych elementów sukcesów w roku 2020. Kogut nie raz będzie miał okazję zaprezentować swoje zdolności intelektualne. Zaimponuje w ten sposób wielu osobom. Powinien tylko uważać, by nie obrażać nikogo. Czasami bowiem słowa mogą być bardziej bolesne niż nóż wbity prosto w pierś.
Jeszcze jedna ważna kwestia. Kogut w 2020 roku musi szybko podejmować decyzje. Nie ma teraz czasu na opieszałość. Energia Szczura wymaga pełnego zaangażowania i skutecznego działania. Jeśli więc Kogut będzie zanadto zwlekał, przegapi swoją szansę.

Horoskop chiński 2020 Kogut – miłość
Życie miłosne Koguta w 2020 roku będzie układać się wspaniale. Trzeba się przygotować na mnóstwo okazji i nowych znajomości. Miłosnych uniesień będzie naprawdę sporo. Kogut zapewne uzna się za prawdziwe bożyszcze, które może zdobyć serce każdego człowieka ze swojego otoczenia. I nie pomyli się znacznie.

Pomimo ogromnego szczęścia w miłości, nie ma gwarancji, że Kogut znajdzie w tym roku swoją bratnią duszę. Teoretycznie szansa jest duża. Nie znaczy to jednak, że Kogut może spocząć na laurach i nie wysilać się w swoich zalotach. Jeśli pozna kogoś wyjątkowego, będzie musiał pokazać, jakim jest wspaniałym człowiekiem. Niech nie liczy na łatwą zdobycz. Gładko przyjdzie mu tylko romansowanie, ale na prawdziwą miłość trzeba sobie zapracować.
Jeśli chodzi o Koguta będącego w stałym związku, nie musi się on martwić o relacje z ukochaną osobą. Wszystko będzie się układać wybornie. Kogut spędzi bardzo dużo czasu ze swoją partnerką lub partnerem, udowadniając, że miłość można wznieść na jeszcze wyższy poziom.

Horoskop chiński 2020 Kogut – pieniądze
Dochody Koguta będą rosły w zastraszającym tempie. Co prawda na każdą złotówkę trzeba będzie zapracować, ale to żaden problem. Kogut będzie świetnie się bawił podczas wypełniania swoich zawodowych obowiązków. A że na bieżąco będzie widział, jak duże przychody generuje jego praca, uśmiech nie zejdzie mu z twarzy przez większość 2020 roku.

Cokolwiek Kogut zapragnie zrobić dla swoich finansów, może bez obaw podejmować działanie. Nie grożą mu prawie żadne niebezpieczeństwa. Droga do sukcesu jest otwarta. Może inwestować w każdy projekt, który wyda mu się interesujący. Nawet jeśli okaże się dość ryzykowny, Kogut może się zaangażować. Istnieje małe prawdopodobieństwo, że w 2020 roku poniesie klęskę.

Kogut otrzyma bardzo dużą pomoc od przyjaciół. Dzięki temu realizowanie wszelkich biznesów będzie o wiele łatwiejsze. Współpraca pozwoli w dodatku na rozpoczęcie o wiele większych projektów finansowych, niż Kogut byłby w stanie zrealizować samodzielnie. To doskonała wiadomość.

Horoskop chiński 2020 Kogut – kariera zawodowa
Ten rok będzie pełen możliwości. Kogut znajdzie sporo przyjemności w wykonywaniu swoich zawodowych obowiązków, dzięki czemu jego kariera będzie się gładko rozwijać. Istnieją spore szanse na awans lub podwyżkę. Zaangażowanie i ciężka praca zostaną więc sowicie wynagrodzone.

Naprawdę warto, by Kogut w 2020 roku włożył całe serce i duszę w swoją pracę. Będzie miał tak wielkie powodzenie, że szkoda by było nie wykorzystać w pełni nadarzających się okazji. A można je wykorzystać tylko poprzez poważne zaangażowanie. Niech Kogut nie lekceważy swojego szczęścia. Im lepiej będzie pracować, tym większe ono będzie.
Wiele sukcesów zawodowych zależeć będzie od sprawnej komunikacji i współpracy z innymi. Każdego można w tym roku zaprząc do pomocy. Wystarczy złożyć dobrą propozycję lub zwyczajnie poprosić. Kogut będzie miał w 2020 roku tak dużą charyzmę, że mało kto będzie w stanie mu się oprzeć.

Horoskop chiński 2020 miesięczny: Kogut
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące roku 2020. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Kogut: luty 2020
Kogut uniknie pułapki, którą zastawi nań ktoś nieżyczliwy. W najbliższym otoczeniu Koguta są ludzie, którzy tylko udają przyjaciół. Na szczęście w lutym 2020 roku uda się te osoby zdemaskować.

Kogut: marzec 2020
W tym miesiącu Kogut powinien jak najwięcej działać. Niech idzie za tym, czego pragnie. Bez większych problemów uda mu się zrealizować zaplanowane wcześniej zadania. Powinien jednak trzymać się z daleka od alkoholu.

Kogut: kwiecień 2020
Niech Kogut zaufa swojemu instynktowi w kwietniu 2020 roku. Cokolwiek będzie robić, odniesie sukces. Znaczny przypływ gotówki pozwoli na nieco ekstrawagancji, którą Kogut bardzo lubi.

Kogut: maj 2020
Teraz należy uważać na słowa – zarówno na swoje, jak i innych ludzi. Kogut może powiedzieć coś przykrego albo usłyszy zarzuty pod swoim adresem. W przypadku tych ostatnich nie ma sensu brać sobie do serca nieprzyjemnych słów. Wystarczy robić swoje i traktować innych z szacunkiem.

Kogut: czerwiec 2020
To będzie bardzo szczęśliwy miesiąc. Kogut spędzi dużo czasu w miłym towarzystwie – nie tylko ukochanej osoby, ale też nowych znajomych przedstawionych mu przy okazji jakiegoś ważnego spotkania biznesowego.

Kogut: lipiec 2020
Teraz należy upewnić się, że żadna tajemnica nie wyjdzie na jaw. Kogut ma kilka sekretów, o których nie chce rozmawiać. Może się jednak zdarzyć, że ktoś będzie go podglądał lub podsłuchiwał. Wówczas tajemnica Koguta zostanie ujawniona. Należy zachować ostrożność.

Kogut: sierpień 2020
Świetny miesiąc dla Koguta i wszystkich, którzy z nim współpracują przy ważnych projektach. Pojawią się bardzo korzystne okazje, które z pewnością zostaną wykorzystane w stu procentach.

Kogut: wrzesień 2020
Kogut będzie w doskonałym humorze przez cały wrzesień 2020 roku. Za tym pójdzie życzliwość wobec ludzi i zwierząt. Kogut zdobędzie też szacunek, na jaki zasługuje.

Kogut: październik 2020
W tym miesiącu Kogut powinien zachować większą ostrożność. Co prawda jego tegoroczne szczęście nadal nad nim czuwa, ale pewne przeszkody mogą się pojawić na jego drodze.

Kogut: listopad 2020
To idealny moment na relaks. Kogut jest zapewne zmęczony, powinien więc pomyśleć o porządnym odpoczynku. Dłuższy wyjazd jest jak najbardziej wskazany.

Kogut: grudzień 2020
Kogut będzie miał rewelacyjne wyniki w tym miesiącu, wręcz magiczne. Jego powodzenie zadziwi wszystkich do tego stopnia, że zaczną mu zazdrościć.

Kogut: styczeń 2021
Miesiąc dobrej zabawy, niewielu obowiązków zawodowych oraz gorącej miłości. Cokolwiek Kogut chce teraz zrobić, osiągnie sukces.
"Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca." - Norman Vincent Peale
Awatar użytkownika
czerwonykapturek
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 74
Rejestracja: 22 sie 2018, 16:48
Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Horoskop chiński 2020 – Rok Szczura

Postautor: czerwonykapturek » 01 lut 2020, 07:48

Horoskop chiński 2020 Pies
Przez większość roku Szczura można liczyć na dużo szczęścia. Pies doświadczy przyjemnych chwil, fascynujących wyzwań oraz zaskakujących zwrotów akcji. Można powiedzieć, że 2020 rok będzie niczym przygoda, do której scenariusz napisał genialny scenarzysta z Hollywood.

Pies weźmie udział w nowych projektach, które od dawna chciał zrealizować. Do tej pory jakoś nie było okazji – ciągle coś stało na drodze. Teraz jednak nareszcie wszystko ułoży się wystarczająco dobrze, by wprowadzić swoje plany w życie.
Bardzo ważną rolę w 2020 roku odegrają przyjaciele Psa. Warto więc zaprzyjaźniać się ze wszystkimi. Nie ma po co robić sobie wrogów. A jeśli ktoś nie przepada za Psem, można go do siebie przekonać dzięki niekłamanej życzliwości oraz chęci pomagania.

Pies, chociaż ma teraz dużo szczęścia, doświadczy także kilku porażek. Większość z nich będzie niepozorna, więc nie ma się czym przejmować. Tym bardziej że każda porażka przyniesie ze sobą wartościowe walory edukacyjne. Lepiej dla Psa będzie ich doświadczyć niż uniknąć. Choć może to brzmieć paradoksalnie.

Niezależnie od tego, w jakim kierunku potoczą się losy Psa, niech cały czas zostanie sobą. Nie ma sensu udawać kogoś innego. Co prawda Pies będzie namawiany do odegrania pewnych ról, ale nie powinien dawać się namówić. Wierność sobie opłaci się o wiele bardziej.

Znacznie większa szybkość, z jaką następować będą poszczególne zdarzenia, może doprowadzić Psa do szału. Gdy będzie trzeba podejmować wiele decyzji w krótkim czasie, Pies kompletnie się zagubi. On woli sobie wszystko dokładnie przemyśleć i nie spieszyć się. Warto by więc było zawczasu ograniczać dostępne opcje.

Horoskop chiński 2020 Pies – miłość
Prognozy astrologiczne sugerują, że w życiu miłosnym Psa nastąpią poważne zmiany. Oczywiście na lepsze. 2020 rok jest przecież jego wielką przygodą. Pies będzie się doskonale bawił. Pozna wiele wspaniałych osób, z których przynajmniej kilka wzbudzi jego głębokie zainteresowanie. Czy wśród nich jest bratnia dusza? To całkiem możliwe.

Podczas romansowania Pies powinien pokazać wszystkie swoje talenty i dobre cechy. W ten sposób zdobędzie serce niejednej kobiety lub mężczyzny. Jeśli tylko zapragnie, może stworzyć stały związek i osiągnąć szczęście, o jakim zawsze marzył.
Jeśli chodzi o Psa będącego już w stałym związku, to w 2020 roku dojdzie do wielu zadziwiających przemian w jego relacjach z ukochaną osobą. Będzie się działo. Na nudę nie da się narzekać.

Horoskop chiński 2020 Pies – pieniądze
Ogólnie rzecz biorąc, to będzie dobry rok dla finansów Psa. Dochody będą stabilne, odporne na wszelkie zawirowania związane ze zmieniającą się koniunkturą. Portfel Psa będzie bezpieczny. Nawet nie trzeba stosować jakichś szczególnych zabiegów, by zapewnić sobie spokój w kwestii pieniędzy. Wystarczy pracować, a wszystko będzie w porządku.

W przypadku Psa prowadzącego własną działalność gospodarczą, 2020 rok to czas nietypowych zleceń, ekscentrycznych klientów oraz obiecujących umów, które przyniosą naprawdę dobre zarobki. Pies poczuje przypływ gotówki szczególnie w drugiej połowie roku.
Istnieje także duże prawdopodobieństwo, że Pies w 2020 roku zdobędzie jakieś niespodziewane pieniądze. Być może chodzi tutaj o wygraną na loterii albo spadek.

Horoskop chiński 2020 Pies – kariera zawodowa
Dużo ciekawych obowiązków sprawi, że Pies będzie niezwykle usatysfakcjonowany ze swojej pracy. Jego codzienność nie będzie nudna. Wręcz przeciwnie, cały czas coś się będzie działo. W dodatku Pies doskonale sobie poradzi w każdej sytuacji, czym zrobi wrażenie na kolegach i koleżankach.

Przełożeni dostrzegą zaangażowanie i pomysłowość Psa. Nic dziwnego, skoro Pies stanie się w 2020 roku znacznie bardziej aktywny w wykonywaniu swoich obowiązków. Pod pewnymi względami będzie wręcz agresywnie atakować każde wyzwanie, jakby walczył z tajemniczą bestią, którą za wszelką cenę chce pokonać.

Pomimo ogromnego szczęścia Pies w 2020 roku musi się liczyć także z przeszkodami na swojej drodze. Nie może więc tracić koncentracji nawet na chwilę. Powinien dokładnie sprawdzać, czy wykonuje swoją pracę właściwie, czy nie popełnia drobnych błędów mogących w przyszłości poważnie zaszkodzić jego ostatecznym wynikom.

Horoskop chiński 2020 miesięczny: Pies
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące roku 2020. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Pies: luty 2020
To może wydać się nieco dziwne zalecenie, ale Pies powinien w tym miesiącu trzymać się z dala od wszelkiej aktywności sportowej. Grozi mu poważna kontuzja. O wiele lepiej skupić się na dopingowaniu ulubionej drużyny w telewizji.

Pies: marzec 2020
Mogą się teraz pojawić problemy z finansami. Pies musi uważać, ponieważ duża kwota pieniędzy może zostać przez niego stracona w mgnieniu oka. Bez ostrzeżenia, bez możliwości odkręcenia całej sprawy. Jeśli Pies ma kogoś zaufanego (na przykład partnerkę lub partnera), niech poprosi tę osobę o podejmowanie ważnych decyzji finansowych.

Pies kwiecień 2020
Niech Pies się teraz nie przepracowuje. Co prawda będzie miał mnóstwo świetnych okazji, ale czy naprawdę warto ryzykować? Za żadne pieniądze nie uda się kupić zdrowia. Skoro pogoda zrobiła się tak piękna, warto pobyć nieco więcej na świeżym powietrzu.

Pies: maja 2020
Pies otrzyma od kogoś potrzebną pomoc i nie będzie musiał się niczym przejmować. W dodatku może oczekiwać nagłego przypływu gotówki. Niech tylko nie wyda wszystkiego na rozrywki.

Pies: czerwiec 2020
W czerwcu 2020 roku Pies powinien zachować większą ostrożność, szczególnie w pobliżu zbiorników wodnych. Coś nieprzyjemnego może się wydarzyć, całkowicie nie z jego winy. Problem w tym, że to właśnie Pies poniesie konsekwencje, jeśli się zawczasu nie zabezpieczy.

Pies: lipiec 2020
To będzie wspaniały miesiąc dla Psa. Cokolwiek zrobi, odniesie niezaprzeczalny sukces. Podczas świętowania swoich osiągnięć Pies może (jeśli jest samotny) poznać wyjątkową osobę. Ta znajomość przerodzi się z pewnością w coś poważniejszego.

Pies: sierpień 2020
Emocjonalnie Pies może czuć się nieco zawiedziony, ale nie powinien się za bardzo smucić. Problemy są przejściowe. Wszystko bardzo szybko wróci do normy.

Pies: wrzesień 2020
W tym miesiącu Pies poczuje presję otoczenia. Z powodu wcześniejszych sukcesów ludzie zaczynają na nim bardziej polegać. A to wiąże się ze zwiększoną odpowiedzialnością – już nie tylko za samego siebie, ale też za innych.

Pies: październik 2020
Dobry miesiąc na wszystko, co jest związane z pieniędzmi. Pies zarobi sporo dodatkowej gotówki i nie za bardzo będzie wiedział, co z nią zrobić. Najlepiej postąpi, jeśli ją szybko zainwestuje. W październiku 2020 roku każda inwestycja będzie udana.

Pies: listopad 2020
Dobrym pomysłem będzie zachowanie większej ostrożności podczas podróży. Nie wszystkim użytkownikom ruchu drogowego można ufać, niech więc Pies traktuje każdego kierowcę jak potencjalne niebezpieczeństwo.

Pies: grudzień 2020
Świetny miesiąc na nowy początek. Pies może śmiało rozpoczynać skomplikowane projekty, których realizacja może być wielkim wyzwaniem. Jeśli jednak teraz wszystko zostanie dobrze zaplanowane i wdrożone, sukces jest wysoce prawdopodobny.

Pies: styczeń 2021
Wystarczy, by Pies działał zgodnie ze swoimi planami. Nie ma potrzeby wprowadzania żadnych zmian, ponieważ wszystko układa się wręcz idealnie.
"Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca." - Norman Vincent Peale
Awatar użytkownika
czerwonykapturek
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 74
Rejestracja: 22 sie 2018, 16:48
Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Horoskop chiński 2020 – Rok Szczura

Postautor: czerwonykapturek » 01 lut 2020, 07:53

Horoskop chiński 2020 Świnia (Dzik)
Po przeciętnym poprzednim roku, szczęście Świni (Dzika) teraz się odmieni. Nadal pojawiać się mogą pewne przeszkody, więc trzeba być cierpliwym – ale faktem jest, że ogólne tendencje będą pozytywne. Świnia (Dzik) ma szansę na polepszenie swojej życiowej sytuacji.

Świnia (Dzik) powinna utrzymać dobry humor i nie tracić temperamentu. Niech też skupi uwagę na własnym zachowaniu i wypowiadanych słowach. Może niechcący zranić czyjeś uczucia i przez to popaść z tą osobą w konflikt. Lepiej zawczasu zapanować nad własnym językiem zamiast później męczyć się w obecności innych ludzi.
Poza tym warto dobrze pomyśleć przed podejmowaniem działania. Zbyt pochopne postępowanie może przynieść Świni (Dzikowi) wiele problemów. A przecież 2020 rok jest zbyt pozytywny, by zakłócać go niepotrzebnymi kłopotami. Wystarczy działać roztropnie, a wszystko zacznie się układać w pożądany sposób.

Świnia (Dzik) lubi rozrywki i nie ma w tym nic złego. Jednakże w roku Szczura powinna więcej pracować i traktować sprawy znacznie poważniej. Dobry dowcip jest przyjemny i przydatny, ale nie zawsze właściwy. Czasami należy pokazać się z innej strony – jako profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Dzięki temu Świnia (Dzik) w 2020 roku poprawi swoją ogólną pozycję społeczną.

Może się zdarzyć, że prędkość, z jaką Świnia (Dzik) wykonuje swoje obowiązki, będzie niewystarczająca w stosunku do potrzeb. Zostanie ona wówczas poproszona o przyspieszenie. Niech się w takim momencie nie obraża ani nie denerwuje. Nikt jej nie krytykuje. Chodzi tylko o dostosowanie się do aktualnych zawirowań oraz tegorocznych potrzeb.
Na szczęście energii do działania Świni (Dzikowi) nie zabraknie. Dzięki temu będzie w stanie nadążyć za stawianymi jej wymaganiami. Ostatecznie więc wykorzysta większość możliwości, jakie przyniesie rok Szczura.

Horoskop chiński 2020 Świnia (Dzik) – miłość
Świnia (Dzik) powinna przygotować się na rok pełen emocji i niesamowitych okazji, jeśli chodzi o życie miłosne. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Świnia (Dzik) będzie się cieszyć największym powodzeniem ze wszystkich znaków chińskiego zodiaku.

Jeśli Świnia (Dzik) jest samotna, w 2020 roku na pewno pozna swoją bratnią duszę. Musi mieć oczy szeroko otwarte i działać bez pośpiechu. Choć energia roku Szczura zachęca do szybkiego działania, w przypadku miłości to niekoniecznie jest najlepsza strategia. Lepiej poświęcić więcej czasu na decyzję, by później nie żałować wyboru.

Dla Świni (Dzika) będącej w stałym związku to również wspaniały rok. Jeśli się zastanowić, życie Świni (Dzika) i jej partnera lub partnerki jest bliskie ideału. Prawdopodobnie znajomi zazdroszczą im tak wspaniałych relacji.

Horoskop chiński 2020 Świnia (Dzik) – pieniądze
Dla finansów Świni (Dzika) to będzie raczej przeciętny rok. Bynajmniej nie z powodu niskich zarobków. Wręcz przeciwnie, Świnia (Dzik) będzie zarabiać naprawdę nieźle. Problem w tym, że równie chętnie zacznie wydawać pieniądze. W dodatku, często nawet się nie zastanowi, czy kolejny kupowany przedmiot jest jej rzeczywiście potrzebny. Po prostu go kupi, nacieszy się, a potem... wrzuci do piwnicy, gdzie przechowuje inne graty.

Próby oszczędzania najprawdopodobniej się nie powiodą. Zamiast tego niech Świnia (Dzik) spróbuje w 2020 roku inwestować. Nie zmarnuje pieniędzy, a przynajmniej będzie miała poczucie, że właśnie kupiła coś nowego. Taki niepozorny psychologiczny trik okaże się jedyną skuteczną metodą na prawdziwe oszczędności.

Horoskop chiński 2020 Świnia (Dzik) – kariera zawodowa
Prognozy astrologiczne wyraźnie pokazują, że w związku z karierą zawodową Świni (Dzika) wszystko pójdzie dobrze. Istnieją spore szanse na odniesienie spektakularnych sukcesów. Ich bezpośrednią konsekwencją będzie awans oraz podwyżka. Może też dojść do zmiany stanowiska pracy (na lepsze) lub zatrudnienia w innej firmie.

Jeżeli Świnia (Dzik) zamierza rozpocząć własną działalność gospodarczą, w 2020 roku może to robić. Nie napotka większych przeszkód. Przeciwnie, znajdzie wiele osób chętnych do pomocy. W efekcie bardzo szybko zdobędzie dobrą pozycję w swojej branży i zacznie myśleć o rozszerzaniu działalności. Zwykle nowe biznesy nie rozwijają się tak szybko, więc widocznie Świnia (Dzik) ma naprawdę rewelacyjne szczęście w tym roku.

Horoskop chiński 2020 miesięczny: Świnia (Dzik)
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące roku 2020. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Świnia (Dzik): luty 2020
W tym miesiącu Świnia (Dzik) będzie miała bardzo dużo szczęścia. Niech wykorzysta każdy dzień do maksimum. Jeśli myśli o odpoczynku, lepiej odłożyć go na później. Zbyt wiele świetnych okazji się teraz pojawi, by pozwolić sobie na jakiekolwiek wyjazdy.

Świnia (Dzik): marzec 2020
Nie ma sensu w marcu 2020 roku kłócić się czy walczyć z bliskimi. Kilka sytuacji skłoni Świnię (Dzika) do buntu, ale czy to naprawdę dobry pomysł? Lepiej będzie, jeśli Świnia (Dzik) skupi się na innych sprawach – na przykład na pracy zawodowej.

Świnia (Dzik): kwiecień 2020
To będzie dość niestabilny miesiąc. Świnia (Dzik) powinna uważać na utratę pieniędzy, a nawet problemy prawne. Ktoś może złożyć przeciw niej pozew w sądzie. Jak w takiej sytuacji zareagować? Spokojem. Tylko w ten sposób można przygotować stosowną linię obrony.

Świnia (Dzik): maj 2020
To trochę dziwne, ale Świnia (Dzik) może teraz coś zyskać tylko w przypadku, jeśli zgodzi się na stratę czegoś innego. Czasami trzeba poświęcić stare, by zrobić miejsce na nowe. Sentymenty w tym wypadku na wiele się nie zdadzą.

Świnia (Dzik): czerwiec 2020
Niech teraz Świnia (Dzik) skupi się na swoich celach i ciężko pracuje nad ich osiągnięciem. Nieważne, w jakiej dziedzinie pragnie się realizować. W czerwcu 2020 roku uda się jej znacznie posunąć do przodu.

Świnia (Dzik): lipiec 2020
Niech Świnia (Dzik) przestanie w tym miesiącu tyle gadać, a weźmie się do pracy. Niestety przez większość czasu będzie miała ochotę opowiadać o swoich planach, zamiast po prostu je wykonywać. Jeśli się nie opanuje, zmarnuje cały miesiąc.

Świnia (Dzik): sierpień 2020
Podczas spotkań towarzyskich należy uważać na spożywane potrawy. Coś może Świni (Dzikowi) zaszkodzić. Jeśli więc nie chce narazić się na wizytę u lekarza, powinna dokładnie rozważać, co zamawia w restauracjach.

Świnia (Dzik): wrzesień 2020
To będzie naprawdę świetny miesiąc dla Świni (Dzika). Wszystko pójdzie po jej myśli. Znajdzie się również czas na zorganizowanie romantycznego spotkania z ukochaną osobą. Do tej pory Świnia (Dzik) mogła nie poświęcać miłości wystarczająco dużo czasu, ale to się teraz zmieni.

Świnia (Dzik): październik 2020
Nie wolno robić niczego impulsywnego. Niech Świnia (Dzik) dokładnie przemyśli wszystkie swoje aktywności. Dzięki temu uniknie konfliktów z osobami, z którymi za żadne skarby nie chciałaby się kłócić.

Świnia (Dzik): listopad 2020
Może się zdarzyć, że Świnię (Dzika) skusi łatwy zysk, którego osiągnięcie będzie wymagało nieuczciwego postępowania. Pokusa będzie naprawdę silna. Pytanie tylko, czy naprawdę warto poświęcać kogoś dla własnych korzyści? Świnia (Dzik) musi się nad tą kwestią poważnie zastanowić.

Świnia (Dzik): grudzień 2020
Bardzo dobra sytuacja finansowa zainspiruje Świnię (Dzika) do... większych wydatków. Zabawa będzie wyśmienita. Warto się jednak nieco ograniczyć, by nie skończyć z debetem na koncie. Zasoby finansowe Świni (Dzika) nie są niewyczerpane.

Świnia (Dzik): styczeń 2021
Nieco dziwny miesiąc. Z jednej strony Świnia (Dzik) będzie odnosić sukcesy, a z drugiej – grożą jej poważne niebezpieczeństwa. Ostateczny rezultat zależy do zachowania zimnej krwi i zdrowego rozsądku.

KATEGORIE: HOROSKOP CHIŃSKI 2020 / przewodnik duchowy

Chiński horoskop na rok Szczura 2020
Szczur jest pierwszym z dwunastu znaków księżycowego cyklu chińskiej astrologii. Symbolizuje początek lub nasienie, z którego wyrasta nowa roślina. W taoistycznym kalendarzu księżycowym Szczur reprezentuje początek sezonu zimowego oraz grudzień. Jest symbolem skrytości, pomysłowości i płodności. Szczur jest również uważany za symbol przemysłu i dobrobytu – ze względu na zdolność do lokalizowania, pozyskiwania i gromadzenia obfitych dostaw żywności.

Szczur jest innowatorem, doświadczonym negocjatorem, zarówno towarzyskim, jak i niezwykle aktywnym. Jego mistrzowskie zdolności do prawienia komplementów i troskliwa natura otwierają wiele drzwi – także w kręgach ludzi wpływowych i potężnych.
Warto przy tym zwrócić uwagę, że Szczur zaciekle chroni najbliższych oraz swoich interesów, będąc przy tym osobą przenikliwą i bardzo krytyczną wobec swoich wrogów. Urok osobisty i wytrwałość czynią ze Szczura niesamowitego przedsiębiorcę – sprawiającego, że jego obecność będzie odczuwalna w każdej dziedzinie, w której uczestniczy.

Niezwykle pomysłowy, jeśli chodzi o znajdowanie rozwiązań trudnych problemów, Metalowy Szczur ma jednak trudności z wyciąganiem wniosków ze swoich niepowodzeń. Nie umie też działać w pojedynkę. O wiele lepiej czuje się wówczas, gdy posiada moralne wsparcie swoich krewnych. Bez tego

Szczur jest podatny na depresję. Staje się wówczas złośliwy i może zaszkodzić każdemu, kto mu się akurat narazi.
"Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca." - Norman Vincent Peale
Awatar użytkownika
czerwonykapturek
Dobry Duszek Forumezo
 
Posty: 74
Rejestracja: 22 sie 2018, 16:48
Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Horoskop chiński 2020 – Rok Szczura

Postautor: wuzetka » 01 lut 2020, 10:52

czerwonykapturek pisze:Horoskop chiński 2020 Smok
Rok Szczura będzie dobrym okresem w życiu każdego Smoka. Przez zdecydowaną większość czasu uda się bezproblemowo realizować swoje cele. Chwilami sprawy będą układały się tak dobrze, że Smok zacznie podejrzewać spisek. Na szczęście będzie to tylko jego wyobraźnia.

Na horyzoncie pojawiają się jednak dwa niebezpieczne momenty, kiedy to Smok będzie musiał zachować wzmożoną czujność. Nieuwaga może go w tych chwilach kosztować naprawdę drogo. Cena, którą przyjdzie zapłacić, jest zbyt wysoka, by można przejść obok niej obojętnie. Koniecznie trzeba więc zachować ostrożność.
Na Smoka z pewnością czekają wyzwania w 2020 roku. Nie da się ukryć, że będą to niezwykłe zadania. Niewielu ludzi może im podołać, ale Smok jest wystarczająco inteligentny i silny. Z pewnością sobie poradzi – pod warunkiem, że nie zwątpi w swe możliwości.

Oczywiście pojawi się sporo problemów. Tym razem okażą się one jednak całkiem pomocne w działaniach Smoka. Jak to możliwe? Otóż niektóre przeszkody zmuszą go do pójścia inną drogą, niż wcześniej planował, przez co uniknie on jeszcze większych kłopotów. Ten zaskakujący obrót spraw przyczyni się do znacznego polepszenia ogólnego położenia Smoka.

Człowiek urodzony w roku Smoka jest odważny. To urodzony przywódca. Nie poddaje się łatwo i jest gotów zmierzyć się z każdym wyzwaniem, jakie los postawi na jego drodze. Nic dziwnego, że w 2020 roku Smok tak dobrze będzie sobie radził. Trudne zadania motywują go do większego wysiłku. Natomiast większy wysiłek musi zaowocować lepszymi wynikami. Nie ma innego wyjścia.

Dobra wiadomość jest też taka, że Smok w 2020 roku otrzyma wsparcie wielu przyjaciół, członków rodziny oraz... zupełnie obcych ludzi, których oczaruje swoją charyzmą. Dzięki temu wszelkie przedsięwzięcia, jakich się podejmie, zakończą się sukcesem.

Horoskop chiński 2020 Smok – miłość
Niestety w sferze miłosnej Smok nie będzie miał tak wielkiego szczęścia, jak można by się spodziewać. Stanie się nieco zbyt egocentryczny, by móc zrobić odpowiednie wrażenie na potencjalnych partnerkach lub partnerach. Co gorsza, osobiste sukcesy mogą jeszcze wzmocnić jego poczucie własnej wartości. Tak, to czasami wcale nie jest dobra sprawa. Smok stanie się bowiem zbyt wyniosły, by interesować się miłosnymi przygodami. Będzie wolał skupić się na karierze zawodowej.

W efekcie Smok będzie spędzał dużo czasu poza domem. Jego temperament zacznie napędzać zdenerwowanie, przez co często będzie dochodzić do kłótni z ukochaną osobą. Głównym powodem niezgody może być ingerencja partnerki lub partnera w pracę Smoka. Ten ostatni chce teraz pracować jak najwięcej, a to niekoniecznie sprzyja wzmacnianiu więzi międzyludzkich.

Horoskop chiński 2020 Smok – pieniądze
Nie ma żadnych powodów do niepokojów w kwestii finansów. Wręcz przeciwnie, Smok może liczyć na stabilizację i nieustanny wzrost dochodów. Nie dokona się, co prawda, żaden rewolucyjny skok w zarobkach, ale pieniędzy będzie pod dostatkiem. Smok z pewnością będzie zadowolony.

Jeśli Smok chce inwestować, niech to robi mądrze i ostrożnie. Należy dokładnie analizować rynek i najważniejsze trendy. Niech Smok będzie obiektywny i racjonalny. Nie można wierzyć w każdą plotkę czy wyjątkowo intratny interes proponowany przez znajomych. Nawet osoby, którym Smok zwykle ufa, nie powinny być traktowane jak eksperci od inwestowania.
Ponieważ istnieje duże niebezpieczeństwo w roku 2020, Smok musi zachować daleko idącą ostrożność. Niech dmucha na zimne i dokładnie przemyśli każdą decyzję. Warto trzymać się swoich zasad – tych, które sprawdzają się od lat.

Horoskop chiński 2020 Smok – kariera zawodowa
Kariera zawodowa Smoka będzie się rozwijać w zastraszającym tempie. Tylko pogratulować. Cokolwiek zostanie zaplanowane, uda się zrealizować. Smok wykorzysta w pełni swoje zdolności, by doskonale prosperować. Praktycznie nic nie jest teraz dla niego niemożliwe.

Warto jednak zaznaczyć, że sukcesy zawodowe wiążą się z ogromną ilością pracy. Smok podporządkuje swoje życie karierze, zaniedbując przy tym inne sfery codziennej egzystencji. Co prawda poczuje satysfakcję, ale niech pamięta, że na dłuższą metę praca nie wystarczy do szczęścia. Smok powinien się starać bardziej zrównoważyć swoje postępowanie.

W roku 2020 Smok nie przyjmie odmowy. Od nikogo. Stanie się dość agresywny, nie ustępując nawet na krok. Zostanie dzięki temu zauważony przez przełożonych oraz współpracowników. Przedstawi każdy ze swoich pomysłów i przekona do ich wprowadzenia w życie.

Horoskop chiński 2020 miesięczny: Smok
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące roku 2020. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Smok: luty 2020
Szczęśliwa gwiazda Smoka świeci jasno w tym miesiącu. Cokolwiek zostanie zaplanowane, Smok osiągnie sukces. Nie musi się niczym martwić.

Smok: marzec 2020
Sytuacja nieco się pogorszy, choć w pracy wszystko będzie się układać dobrze. Smok musi uważać na swoje emocje. Może bowiem zranić kogoś bliskiego, kiedy wpadnie w gniew. Najlepiej niech nie wysuwa się przed szereg i pozostanie na swoim miejscu.

Smok: kwiecień 2020
To będzie niebezpieczny miesiąc. Smok dopiero teraz przekona się, kto jest jego prawdziwym przyjacielem. Podejmowanie ważnych decyzji należy ograniczyć do minimum. Warto też unikać wszelkich ryzykownych sytuacji. Jeśli Smok będzie miał wątpliwości w jakiejś sprawie, niech trzyma się od niej z daleka.

Smok: maj 2020
Stabilny rozwój kariery, dobre relacje z najbliższymi – to całkiem niezły miesiąc. Smok będzie zadowolony ze swoich osiągnięć, choć nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. W trudniejszych chwilach trzeba zachować cierpliwość.

Smok: czerwiec 2020
W tym miesiącu Smok może przecenić swoje siły. Oczywiście będzie się starał jak najlepiej wykonywać obowiązki, lecz niektóre zadania go przerosną. Za to w relacjach z najbliższymi nastąpi poprawa. Warto wybrać się na kilkudniowe wakacje.

Smok: lipiec 2020
Tym razem Smok doświadczy kilku naprawdę niesamowitych chwil. Znajdzie dostęp do bardzo wpływowej osoby w swojej branży. Nawiązanie tego kontaktu nie przyniesie korzyści od razu, ale w przyszłości będzie nieocenione.

Smok: sierpień 2020
Ten letni miesiąc będzie wypełniony ciężką pracą. Smok zostanie też nagrodzony za swoje wysiłki, choć w efekcie otrzyma dodatkowe zadania, których wykonania nie będzie mógł odmówić. Niech się nie załamuje. Z czasem okaże się, że nowe obowiązki prowadzą do kolejnych sukcesów.

Smok: wrzesień 2020
Wrzesień 2020 roku to drugi najniebezpieczniejszy okres w życiu Smoka. Teraz trzeba bardzo uważać na... wszystko. Najlepiej po prostu wycofać się z życia zawodowego i towarzyskiego. Niech Smok zaplanuje na ten miesiąc długie wakacje. Może wypoczywać, czytać książki, chodzić na spacery po lesie. Byle tylko odciął się od podejmowania ważnych decyzji.

Smok: październik 2020
W tym miesiącu sytuacja znacznie się poprawi, ale Smok nadal powinien uważać. Jego największym problemem będzie brak kontroli nad tym, co mówi. Bezgraniczna szczerość nie jest teraz zalecana. Swoje opinie lepiej zachować dla siebie.

Smok: listopad 2020
Wszystko pójdzie teraz po myśli Smoka, więc nie ma powodów do zmartwień. To świetny okres, pełen okazji i nowych znajomości. Smok może bardzo dużo osiągnąć – praktycznie w każdej dziedzinie życia. Nawet w miłości będzie mu się lepiej wiodło.

Smok: grudzień 2020
Ktoś jest zazdrosny o sukcesy Smoka. Mądrze by było nie rozpowiadać na wszystkie strony o swoich osiągnięciach. Lepiej zachować skromność. Dzięki temu Smok uniknie sporów z konkurentami i utrzyma dobrą opinię o sobie wśród kolegów i koleżanek z pracy.

Smok: styczeń 2021
Miesiąc przeszkód i problemów. Smok musi uważać na wszelkie ostre przedmioty, jakie znajdują się w pobliżu. Jest teraz wyjątkowo podatny na nieprzewidziane wypadki i urazy.Niby dobrze, ale przeszkód nie braknie. Kiedy będzie rok bez problemów :th_holeinwall: :cry:
wuzetka
 
Posty: 28
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:32
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Prognozy miesięczne i roczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość