Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 10:37

Horoskop chiński 2018 Smok – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Smoka. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach. Przygotuj się już teraz i poznaj przyszłość swoich finansów, miłości, kariery zawodowej, sytuacji rodzinnej czy zdrowia.

Horoskop chiński 2018 Smok – ogólna prognoza
Nadszedł trudny czas dla Smoka. Teraz będzie musiał być silny i opanowany, by móc osiągnąć przynajmniej część swoich zamierzeń. Jeśli jednak nie ugnie się pod ciężarem wyzwań, może być całkiem zadowolony z ostatecznych rezultatów swoich działań. To dlatego, że mimo trudności, w 2018 roku pojawi się przed Smokiem również wiele możliwości.

Smok uwielbia wyzwania, więc będzie się naprawdę dobrze bawić, stając w ich obliczu. Nie wycofa się nawet, gdy będzie bardzo ciężko. Dzięki temu uda mu się osiągnąć o wiele więcej, niż można by sądzić po ocenie bieżącej sytuacji. Większość ludzi dałaby sobie spokój, ale nie Smok. On będzie wytrwale dążył do celu. I prawdopodobnie do niego dotrze.

Problemem Smoka będzie w 2018 roku brak swobody. Obowiązki i nieprzychylne osoby otoczą go niczym wroga armia, zaciekle atakująca z każdej strony. Nic dziwnego, że Smok będzie przez większość czasu chodził zestresowany, a nawet wściekły. Cokolwiek będzie robił, niejednokrotnie potknie się o przysłowiową kłodę pod nogami.

Niezależnie od przeciwności losu, Smok musi cały czas być skupiony. Nie może oddać kontroli nad swoim życiem depresji czy rezygnacji. To nie jest dobra droga. Smok przecież ma szansę na całkiem przyzwoite osiągnięcia. Nie może się jednak poddawać. Warto przy tym pamiętać, że są ludzie, którzy chętnie wesprą Smoka w jego działaniach. Dobrze będzie skorzystać z ich pomocy.

Horoskop chiński 2018 Smok – miłość
Przez większość czasu Smok musi być gotowy na nieprzyjemne konfrontacje z ukochaną osobą. To nie jest zbyt pomyślna wróżba. W miłości będzie Smokowi ciężko i wiele jego planów rozpadnie się na kawałki, zanim jeszcze dobrze się uformują. Horoskop chiński 2018 roku zaleca skupienie się na innych sprawach niż miłość.

Samotny Smok również nie będzie miał zbyt dużego szczęścia. Co prawda pozna wiele nowych osób, a na randki będzie chodził dość często, ale niestety żadna z nowych znajomości nie zakończy się udanym związkiem. Smok z pewnością nie znajdzie w tym roku swojej bratniej duszy. Musi na to jeszcze trochę poczekać. Najprawdopodobniej po prostu nie jest jeszcze gotowy do podjęcia tak poważnego zobowiązania, jakim jest stały związek. Nie ma się jednak czym przejmować. Ten czas nadejdzie. Choć nie w 2018 roku.

Horoskop chiński 2018 Smok – pieniądze
Warto w tym roku skupić się na swoich finansach, ponieważ Smok nie będzie miał łatwo. Jego zarobki wymagają teraz wielkiego zaangażowania i ciężkiej pracy, aby utrzymać się na satysfakcjonującym poziomie. Smok może nawet nieco zarobić, ale nie ma się co łudzić – to nie będą wielkie pieniądze, raczej drobne sumy od czasu do czasu.

Smok powinien uważać na własną impulsywność. Chęć zdobycia większych pieniędzy może się przerodzić w działanie pozbawione racjonalnego myślenia, a co za tym idzie – Smok straci sporo gotówki. Horoskop chiński 2018 roku zaleca więc jak najmocniejszą samokontrolę. Smok nie może pozwolić sobie na uleganie emocjom. Jeśli uda mu się opanować, zakończy rok z o wiele lepszym wynikiem finansowym.

Horoskop chiński 2018 Smok – kariera
Smok musi się przygotować na całe mnóstwo problemów w pracy. Praktycznie na każdym kroku pojawiać się będą przeszkody, które trzeba będzie pokonać, by osiągnąć cel. Smok będzie z tego powodu bardzo zdenerwowany, ale też... zmotywowany. On uwielbia wyzwania, więc podejmie się ich na pewno. Nie podda się. W dodatku, jeśli tylko uda mu się zapanować nad emocjami, może jeszcze w tym roku coś dla siebie ugrać.

Bardzo ważna jest w tym roku praca nad sobą. Smok powinien poświęcić jak najwięcej czasu na naukę oraz doskonalenie nowych umiejętności, a także pozytywne rozwijanie swojej osobowości. Stając się lepszym człowiekiem, łatwiej będzie sobie radzić z przeszkodami na drodze do sukcesu.

Horoskop chiński 2018 Smok – rodzina
Niestety, nie inaczej będzie w relacjach rodzinnych Smoka. 2018 rok to czas wielu nieporozumień, z którymi trzeba będzie sobie jakość poradzić. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż praktycznie każdy członek rodziny Smoka będzie miał zupełnie inne spojrzenie na domowe problemy. I jak tu znaleźć wspólny grunt?

Jest jeden sposób, choć nie do końca leży w naturze Smoka. Załagodzenie rodzinnych scysji może odbyć się za pomocą bezwarunkowego wspierania najbliższych w realizacji ich marzeń. Nawet jeśli Smok nie zgadza się z wybranymi przez nich dziedzinami, powinien zacisnąć zęby i z uśmiechem okazać aprobatę. Tylko w ten sposób może nieco załagodzić napięcia. A może nawet dojdzie do wytworzenia pozytywnej atmosfery w domu.

Horoskop chiński 2018 Smok – zdrowie
Nerwy i przepracowanie szybko dadzą znać o sobie. Organizm Smoka będzie osłabiony, toteż trzeba cały czas na siebie uważać. Szczególnie wrażliwy będzie układ trawienny, a więc należy stosować odpowiednią dietę. Smok powinien powstrzymać się przed spożywaniem pikantnych przypraw oraz wszelkiego rodzaju egzotycznych potraw.

Zdrowie może uratować również zwyczajny odpoczynek oraz medytacja. To może wydawać się dziwne, ale właśnie z powodu stresu Smok będzie odczuwał najwięcej dolegliwości. Jeśli się więc uspokoi, ma szansę na poprawę swojego stanu zdrowia w znacznym stopniu. Warto też wyjeżdżać poza miasto tak często, jak to będzie możliwe.

Horoskop chiński 2018 miesięczny: Smok

Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące chińskiego roku Psa 2018/2019. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop chiński 2018 luty
W tym miesiącu Smok odnotuje nieznaczną poprawę swojej sytuacji zawodowej. Co jednak sprawi mu najwięcej przyjemności, to popularność u przedstawicieli płci przeciwnej. Smok zrobi coś, co spodoba się wielu osobom. Niestety nie będzie miał pojęcia, czym tak się zasłużył i najprawdopodobniej nie uda mu się w pełni wykorzystać dobrej passy.

Horoskop chiński 2018 marzec
Teraz należy szczególnie uważać na swój portfel i konto bankowe. Smok może stracić pokaźną sumę pieniędzy i raczej nic nie będzie mógł na to poradzić. Straty będą nagłe i niespodziewane. Oczywiście Smok może się zawczasu przygotować, ale tylko poprzez zamrożenie swoich aktywów na cały miesiąc.

Horoskop chiński 2018 kwiecień
Nadszedł nieco lepszy okres dla Smoka. Jego działalność zawodowa zacznie przynosić większe zyski. Warto teraz odłożyć zarobione pieniądze, ponieważ przydadzą się później, kiedy Smok będzie w dołku. W kwietniu nastąpi też poprawa w relacjach z ukochaną osobą. Może dobrze by było wyrwać się na wspólny wypad za miasto?

Horoskop chiński 2018 maj
Smok może teraz odetchnąć od większości tegorocznych problemów. Większość spraw znacznie się uspokoi i można będzie na chwilę zapomnieć o tym, jak trudny jest ten rok. Jedyne, co zmąci spokój w maju, to niskie zarobki. Smok spodziewał się pewnych dodatkowych dochodów, ale nic z tego nie wyszło.

Horoskop chiński 2018 czerwiec
Smok musi być cierpliwy. W czerwcu będzie miał spore problemy z zakończeniem rozpoczętych wcześniej projektów. Prace powinny już dobiec końca, lecz Smok wydaje się kompletnie niezdolny do wykonania ostatnich zadań. Prawdopodobnie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać na rezultaty.

Horoskop chiński 2018 lipiec
Na drodze Smoka pojawią się bardzo trudne do pokonania przeszkody. Bez pomocy innych osób się nie obejdzie. Jeśli Smok będzie próbował działać na własną rękę, poniesie porażkę. Lepiej nawet nie próbować, a zamiast tego pozwolić sprawom biec swoim rytmem. W ten sposób Smok wiele nie zyska, ale też i straty będą minimalne.

Horoskop chiński 2018 sierpień
W sierpniu pojawią się pewne nowe okazje, więc trzeba szybko zacząć działać. Niech Smok nie pozwoli sobie jednak na chaotyczne postępowanie. Choć teraz potrzebna jest prędkość i zdecydowanie, trzeba też przygotować choćby zarys planu.

Horoskop chiński 2018 wrzesień
Niech Smok nie wykonuje teraz żadnych ruchów – ani związanych z karierą zawodową, ani ze sprawami osobistymi. Jego szczęście odwróciło się plecami, więc cokolwiek Smok postanowi zrobić, prawie na pewno poniesie porażkę. Lepiej skupić się na nauce i rozwijaniu swoich talentów. W tej bowiem dziedzinie nie potrzeba szczęścia jako sojusznika.

Horoskop chiński 2018 październik
Smok powinien teraz szczególną uwagę poświecić swojemu zdrowiu. Jeśli ma taką możliwość, niech wykona okresowe badania pod kątem wszystkich chorób dziedzicznych, jakie są w jego rodzinie. Lepiej dmuchać na zimne i dowiedzieć się o problemie zawczasu. Wtedy będzie można szybko działać i pokonać ewentualną chorobę.

Horoskop chiński 2018 listopad
Najgorszy okres już minął i teraz Smok zaczyna powoli odżywać. Co prawda, nie może liczyć na nagły zwrot akcji i odnotowywać sukcesów, ale też przestał mieć tyle kłopotów, co do tej pory. Warto usiąść w spokojnym miejscu i dokładnie przeanalizować poprzednie miesiące, by zyskać wiedzę na temat tego, co poszło źle. Dzięki tym informacjom Smok może przygotować się na ewentualne problemy w przyszłości.

Horoskop chiński 2018 grudzień
Smok nadal nie jest w stanie odnosić tak wielkich sukcesów, jak mu się marzą. Najważniejsze jednak, że w grudniu może zacząć planować bardziej świetlaną przyszłość.

Horoskop chiński 2019 styczeń
To nie będzie zbyt dobry miesiąc. Smok musi się przede wszystkim uzbroić w cierpliwość w stosunku do najbliższych członków rodziny. Jeśli ma dzieci, z pewnością dadzą mu się one we znaki. To już końcówka tego ciężkiego roku, więc niedługo Smok będzie mógł odetchnąć.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 10:50

Wąż
10.02.1929–29.01.1930 ziemia
27.01.1941–14.02.1942 metal
14.02.1953–02.02.1954 woda
02.02.1965–20.01.1966 drzewo
18.02.1977–06.02.1978 ogień
27.01.1989–26.01.1990 ziemia
24.01.2001–11.02.2002 metal
10.02.2013–29.01.2014 woda

Horoskop chiński Wąż
Dominującą cechą Węży jest mądrość; są bowiem głębokimi myślicielami, którzy dodatkowo często kierują się intuicją. Są z natury nieufne wobec innych ludzi i nie cierpią krytycyzmu. Mogą go nawet znieść, pod warunkiem, że jest to tzw. konstruktywna krytyka. Jeśli jednak ktoś osądzi Węża bezpodstawnie, spotka się z zaciętym oporem.

Węże posiadają bardzo rozwiniętą intuicję. Czasami wydają się być wręcz jasnowidzami, kiedy o czymś mówią. Posiadają coś w rodzaju szóstego zmysłu, wyczuwającego zdarzenia przed ich nadejściem. Rzadko kiedy się mylą. Co więcej, potrafią bezbłędnie rozszyfrowywać innych ludzi, ich emocje oraz zamierzenia. Wszystko to czyni z Węży przenikliwych rozmówców, którzy zdają się rozumieć więcej niż ktokolwiek inny.

Ludzie urodzeni w roku Węża są zazwyczaj atrakcyjni i dobrze ubrani. Mają swój wdzięk, nawet jeśli nie porażają urodą. Noszą się elegancko, niekoniecznie zgodnie z panującą obecnie modą. Sami wybierają sposób ubierania się – i wychodzi im to zadziwiająco dobrze. Węże są pewne siebie i nie dają się nikomu zastraszyć. Ich niezachwiane poglądy mogą niepokoić rozmówców, lecz jednocześnie nie przestają fascynować. Węże roztaczają bowiem wokół siebie aurę tajemniczości, która zdaje się opadać na innych mrocznym całunem.

Kontemplacyjna natura Węży sprawia, że nie są one zbytnio otwarte. Wiele rzeczy wolą zachować dla siebie. W skrajnych przypadkach wykorzystują skrywane informacje w sposób bardzo przebiegły. Zawsze osiągają zamierzone cele.

Zalety Węża: sympatyczna osobowość, umiejętność pójścia na kompromis, rozrywkowa natura, filozoficzne podejście do życia, modnie się ubiera, posiada dużą intuicję, altruistyczny, honorowy, dyskretny, dyplomatyczny, zabawny i seksowny

Wady Węża: obłudny, władczy, zbyt pochopny w swoich osądach, kłamliwy, zachłanny, pesymistyczny, zmienny, wyniosły, dumny, nie umie przegrywać

Wąż uwielbia: ciekawe, porywające rozmowy; rzadko spotykane przedmioty; ekstrawagancko umeblowanie mieszkania.

Wąż nie cierpi: być pouczanym i wykpiwanym.

Wąż w miłości
Uroda Węży budzi w potencjalnych partnerach wielką namiętność. Węże są bowiem eleganckie i uwodzicielskie, a jeśli zajdzie taka potrzeba, potrafią być tak czarujący, że obiekt ich zabiegów po prostu nie jest w stanie o nich zapomnieć. Pamiętać jednak należy, że Węże są bardzo wybredne, jeśli chodzi o wybór życiowego partnera. Wygląd fizyczny ma dla nich znaczenie, ale nie pierwszorzędne. Liczy się przede wszystkim to, co dana osoba sobą reprezentuje, głównie w sensie intelektualnym. Wąż pragnie partnera, który może docenić jego ekscentryczne poczucie humoru i zdzierżyć jego dziwaczne sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Wąż w rodzinie
Wąż cieszy się zazwyczaj opinią niestałego w uczuciach uwodziciela. Zanim więc się ustatkuje, "zalicza" sporą ilość związków. Niemniej, kiedy już postanowi założyć rodzinę, jest wierny partnerowi do grobowej deski. Wąż to bardzo oddany rodzic, gotowy wszelkimi siłami bronić szczęścia i bezpieczeństwa swoich dzieci.

Praca i kariera Węża
Węże łatwo się nudzą i dlatego dość często zmieniają miejsce pracy bądź ścieżkę kariery zawodowej. Są jednak bardzo sumienne i staranne w każdej podejmowanej pracy. Dlatego też można mieć pewność, że postawione przed nimi zadania będą zrealizowane w stu procentach. Ponieważ mają luzackie podejście do życia, mogą być postrzegane jako leniwe i unikające obowiązków. W rzeczywistości jednak zawsze stają na wysokości zadania i wykazują się ogromną kreatywnością. Każdy Wąż jest dobrze zorganizowany i precyzyjny w swoich działaniach. Z łatwością pracuje pod presją terminów i rozwiązuje problemy w mgnieniu oka – w dodatku rzadko się myląc. Węże lubią pracować w pojedynkę, dlatego czasami sprawiają wrażenie zbyt wymagających i nieskorych do dzielenia się informacjami na temat swoich obowiązków czy firmy, w której pracują. Także w kwestiach zawodowych lubią utrzymywać nieco tajemniczości. Wydają się wówczas bardziej uzdolnieni, niż są w rzeczywistości. Posiadanie takiej opinii bardzo im się podoba.

Najodpowiedniejsze zawody: naukowiec, ambasador, psycholog, analityk, jubiler, kierownik, przywódca duchowy, socjolog, dietetyk, astrolog, mistyk (a nawet mag), badacz, pisarz, filozof

Finanse Węża
Największym koszmarem dla Węży są nieprzemyślane inwestycje oraz zakupowy szał. Oj, jak nienawidzą posezonowych wyprzedaży i tych tłumów biegających po sklepach. Rzadko zdarza się, żeby Wąż nie zaplanował jakiegoś wydatku. Niespodziewane zakupy to czasami konieczność, ale Węże unikają ich jak ognia. Nie chodzi o to, że są skąpe. Wręcz przeciwnie, lubią otaczać się pięknymi i egzotycznymi przedmiotami. Ich intuicyjny sposób postępowania może nawet doprowadzić do rozrzutności. Dlatego Wąż, zdając sobie z tego sprawę, woli skrupulatnie planować każdy wydatek. Jest jeszcze jeden fakt na temat finansów Węży. Otóż, trzeba przyznać, że Węże kochają pieniądze. Żeby było ciekawiej, jest to miłość odwzajemniona. Pieniądze są do Węży przyciągane w magiczny wręcz sposób. Kiedy Wąż potrzebuje gotówki, zawsze ją gdzieś wygrzebie.

Wąż: tradycyjne powiązania
Kolejność w zodiaku: szósty
Szczęśliwe kolory: zielony, złoty, czerwony
Szczęśliwe liczby: 1, 2, 4, 6
Szczęśliwe kamienie: opal
Planeta rządząca: Wenus
Miesiąc przypisany do znaku: maj
Kierunek przypisany do znaku: południowy-wschód
Godziny przypisane do znaku: 9:00 do 11:00
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Ryby

Zgodność z innymi znakami zodiaku
Niezwykła para: Kogut
Interesujący związek: Bawół, Koń, Pies, Smok, Koza
Przeciętnie, ale rokuje: Królik, Małpa, Wąż
Mało zrozumienia: Szczur, Tygrys, Świnia

Znani ludzie urodzeni w roku Węża
Charles Baudelaire, Daniel Radcliffe, Brandon Lee, Karol Darwin, Giovanni Giacomo Casanova, Denis Diderot, Brooke Shields, Kim Basinger, Louis Bralle, Bob Dylan, Greta Garbo, Mike Oldfield, Michael Montaigne, Edgar Alan Poe, Jean-Paul Sartre, Alfred Nobel, Martin Luter King, Virginia Wolf, Susannah York, Abraham Lincoln, Nikołaj Gogol, Fiodor Dostojewski
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 10:53

Horoskop chiński 2018 Wąż – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Węża. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach. Przygotuj się już teraz i poznaj przyszłość swoich finansów, miłości, kariery zawodowej, sytuacji rodzinnej czy zdrowia.

Horoskop chiński 2018 Wąż
To będzie naprawdę rewelacyjny rok dla Węża. Być może jeden z najlepszych, jakie miał od dłuższego czasu, choć nie można powiedzieć, żeby poprzedni był zły. Cokolwiek zaplanował sobie Wąż na 2018 rok, może to osiągnąć. Praktycznie wszystko jest w zasięgu jego ręki. W dodatku większość osiągnięć przyjdzie Wężowi bez większego wysiłku.

Wąż z pewnością pozna w tym roku bardzo wielu nowych ludzi. Część z nich okaże się pomocna w jego karierze, a co za tym idzie – przyniosą mu oni głębokie zadowolenie. Wąż nie może teraz zasłaniać się pracą i odwoływać spotkań. Wręcz przeciwnie. Powinien spotykać się z ludźmi jak najczęściej, by w pełni wykorzystać zalety roku Psa.

Należy przy tym zaznaczyć, że Wąż powinien uważać na to, co mówi. Niestety, ma on tendencję do zdradzania poufnych informacji. Dyskrecja nie jest jego mocną stroną. Może więc, poznając wielu nowych ludzi, wygadać im tajemnice, o których nikt nie powinien wiedzieć. Takie postępowanie może się w tym roku obrócić przeciwko Wężowi.

Warto teraz przeprowadzić analizę priorytetów, by podnieść efektywność działań. Wąż ma naprawdę świetny rok, więc należy się dobrze zorganizować, by wykorzystać ten czas do maksimum. Czy to w pracy, czy finansach, czy też w sprawach osobistych – Wąż odniesie jeden sukces za drugim. Powinien przy tym zachować czujność, ponieważ wraz z sukcesami pojawiają się zwykle zazdrosne osoby próbujące zaszkodzić temu, kto z powodzeniem realizuje swoje marzenia.

Horoskop chiński 2018 Wąż – miłość
Powodzenie u przedstawicieli płci przeciwnej to coś, co z czasem zacznie Węża zwyczajnie nudzić. To miło, kiedy ktoś się tobą interesuje, ale Wąż ma inne rzeczy na głowie. Woli poświęcać się pracy niż romansowaniu, choć trzeba przyznać, że w roku Psa Wąż nieco sobie pofolguje w tej materii. Kiedy już odłoży na bok obowiązki, zacznie bardziej spontanicznie organizować czas spędzany wspólnie z ukochaną osobą. Rzecz jasna, wszyscy na tym zyskają. Jak bardzo? A to już tajemnica Węża.

Ogólnie rzecz biorąc, Wąż może w miłości realizować praktycznie każde marzenie czy fantazję. Także seksualne. Dzięki charyzmatycznej osobowości z pewnością uda mu się przekonać odpowiednie osoby do eksperymentów w alkowie. A będą doprawdy niezwykłe.

Horoskop chiński 2018 Wąż – pieniądze
Wąż stworzy nowe źródła dochodu i będzie cieszył się spływającą w jego kierunku gotówką. Pieniądze to nie jest coś, o co powinien się martwić w 2018 roku. Nawet wydawanie będzie mu szło... opłacalnie. Zamiast kupować bezwartościowe świecidełka i zaspokajać zachcianki, Wąż będzie inwestował, tym samym pomnażając majątek.

Warto pomyśleć o oszczędzaniu, choć nie jest to najważniejsza kwestia w tym roku. Wąż prawdopodobnie już dysponuje dość pokaźnymi zasobami odłożonymi na czarną godzinę. Może więc skupić się na rzeczach, które są dla niego naprawdę ważne – rozwoju osobistym. Będzie go na to stać. Tym bardziej że praca nad sobą to też swego rodzaju inwestycja, choć wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Wąż na szczęście wie, co w życiu stanowi prawdziwą wartość.

Horoskop chiński 2018 Wąż – kariera
W roku 2018 Wąż jest w stanie dokonać wszystkiego, co tylko sobie zamarzy na polu kariery zawodowej. Żadna dziedzina nie jest przed nim zamknięta. To idealny moment, by podejmować się wyzwań wykraczających poza możliwości przeciętnych ludzi. W dodatku efekty pracy Węża będą niezwykle satysfakcjonujące – finansowo oraz intelektualnie.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Wąż dokona jakiejś poważnej zmiany na ścieżce swojej kariery. Być może po prostu zmieni zakład pracy, ale może też wybrać całkowicie nową branżę. Horoskop chiński 2018 roku przewiduje coś związanego z kreatywnością, być może jakąś dziedzinę sztuki, w której Wąż zacznie się bardziej udzielać. Jeśli zdecyduje się na tę zmianę, nawet przez chwilę nie odczuje pogorszenia sytuacji materialnej.

Horoskop chiński 2018 Wąż – rodzina
W domu rodzinnym Wąż będzie się teraz czuł jak przysłowiowa ryba w wodzie. Cisza, spokój, pozytywna atmosfera – to wszystko będzie motywowało go do działania i spędzania dużej ilości czasu w gronie najbliższych. Nawet jeśli pojawią się jakieś nieporozumienia, Wąż szybko puści je w niepamięć.

Poza tym Wąż może w 2018 roku liczyć na wsparcie ze strony członków rodziny. A będzie ono potrzebne, gdyż nietuzinkowe pomysły Węża wcale nie będą takie łatwe do zrealizowania w pojedynkę. Choć sam będzie on w stanie dokonać prawie niemożliwego, pomoc najbliższych znacznie wszystko ułatwi i przyspieszy. W myśl tegorocznej optymalizacji działań jest to bezcenna pomoc.

Horoskop chiński 2018 Wąż – zdrowie
Niepokojącą informacją może być fakt, że Wąż najprawdopodobniej nie będzie przywiązywał większej wagi do swojego stanu zdrowia. Po prostu będzie miał zbyt wiele fascynujących rzeczy do zrobienia, by poświęcać swoje myśli sprawom tak przyziemnym jak potrzeby organizmu. Jeśli ktoś za niego nie pomyśli o właściwej diecie, ćwiczeniach fizycznych czy relaksie – Wąż całkowicie o tym zapomni. To kolejny dowód na to, jak bardzo jest mu potrzebna pomoc rodziny.

Horoskop chiński 2018 roku zachęca do poświęcania choć odrobiny uwagi sprawom zdrowia. Mimo że Wężowi nie grożą w tym roku żadne poważniejsze dolegliwości, obecne zaniedbania mogą doprowadzić do problemów w dalszej przyszłości. Po co Wąż miałby pozwolić sobie na chorowanie za kilka lat, skoro może podjąć stosowne kroki już teraz, by uniknąć kłopotów?

Horoskop chiński 2018 miesięczny: Wąż
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące chińskiego roku Psa 2018/2019. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop chiński 2018 luty
Powodzenie puka do drzwi Węża, przynosząc szczęście w miłości, pieniądze, a nawet sławę. Wąż rozpoczyna rewelacyjny okres. Od samego początku zacznie odnosić sukcesy. Nawet w dziedzinach, w których do tej pory radził sobie raczej średnio.

Horoskop chiński 2018 marzec
Ukochana osoba wystawi Węża na próbę, jakby chcąc sprawdzić jego uczucia i wierność. Wąż zda egzamin niemal śpiewająco, ale w międzyczasie zapomni o urodzinach lub imieninach innego członka rodziny. Na szczęście, jakoś się wytłumaczy. Horoskop chiński 2018 roku przewiduje także, że w marcu nastąpi zakończenie ważnego projektu w pracy.

Horoskop chiński 2018 kwiecień
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że Wąż straci nieco pieniędzy w tym miesiącu. Powinien więc zawczasu się przygotować i bardzo uważnie śledzić wszystkie swoje przepływy, zarówno gotówkowe, jak i bezgotówkowe.

Horoskop chiński 2018 maj
Dobry miesiąc, ale Wąż powinien uważać w podróży. Jeśli gdzieś wyjeżdża, niech zwróci uwagę na stan techniczny pojazdu, którym ma dostać się do celu. Co prawda, Wężowi nie grozi żadne niebezpieczeństwo fizyczne, ale może się bardzo spóźnić na ważne spotkanie. Straci wówczas okazję do zrobienia naprawdę dobrego interesu.

Horoskop chiński 2018 czerwiec
Niech Wąż wykaże się cierpliwością, gdyż w czerwcu nie uda się zakończyć wszystkich aktualnych spraw. Na to przyjdzie jeszcze poczekać. Warto za to poświęcić więcej czasu rodzinie. Wcześniejsze wakacje? Czemu nie.

Horoskop chiński 2018 lipiec
Szczęście Węża będzie o wiele większe i pojawią się znakomite okazje do rozwoju kariery zawodowej. Nie wolno ich przegapić, gdyż będą z pewnością procentować jeszcze przez wiele lat. Horoskop chiński 2018 roku zachęca do skorzystania z pomocy kogoś, komu Wąż nie do końca ufa. Tym razem ta osoba wywiąże się ze zobowiązań w stu procentach.

Horoskop chiński 2018 sierpień
Najważniejsze słowo na sierpień: samokontrola. Wąż musi zapanować nad swoim temperamentem, jeśli nie chce zaszkodzić swojej pozycji w firmie. Również w domu rodzinnym może powiedzieć o jedno zdanie za dużo, czym wzbudzi powszechną dezaprobatę.

Horoskop chiński 2018 wrzesień
Wężowi przydarzy się mała wpadka finansowa i straci nieco pieniędzy. Horoskop chiński 2018 roku przestrzega jednak, by nie pożyczać teraz od nikogo pieniędzy. Nawet jeśli Wąż znajdzie się pod kreską, lepiej znacznie ograniczyć wydatki na przyjemności albo zrezygnować z niektórych zakupów niż się zadłużyć. Tym bardziej że wrześniowa pożyczka byłaby wyjątkowo niekorzystna.

Horoskop chiński 2018 październik
Teraz wszystkie niedogodności znikną i życie Węża ułoży się znakomicie. Powodzenie w miłości spotęgują jeszcze wysokie zarobki. Część pieniędzy przeznaczy Wąż na prezenty dla ukochanej osoby, czym sprawi jej ogromną radość. Warto też zwrócić uwagę na współpracowników i dać im premię, jeśli tylko Wąż ma takie kompetencje.

Horoskop chiński 2018 listopad
Szczęście Węża jeszcze rośnie, choć wydawało się, że to niemożliwe. Warto teraz wykorzystać każdą chwilę na solidną, wytężoną pracę. Każde wykonane zadanie przyniesie korzyści o wiele większe, niż Wąż mógłby się spodziewać.

Horoskop chiński 2018 grudzień
Czujny Wąż uniknie kilku wpadek, które mogą mu się przytrafić szczególnie w okresie świątecznym. Jeśli zabraknie wspomnianej czujności, ktoś śmiertelnie obrazi się na Węża.

Horoskop chiński 2019 styczeń
Końcówka chińskiego roku będzie wyśmienita. Wszystko nadal idzie dokładnie po myśli Węża i nie ma żadnych, nawet najmniejszych, powodów do obaw o przyszłość. W połowie stycznia będzie okazja do świętowania.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 10:58

Koń
11.02.1918–31.01.1919 ziemia
30.01.1930–16.02.1931 metal
15.02.1942–04.02.1943 woda
03.02.1954–23.01.1955 drzewo
21.01.1966–08.02.1967 ogień
07.02.1978–27.01.1979 ziemia
27.01.1990–14.02.1991 metal
12.02.2002–31.01.2003 woda
30.01.2014–18.02.2015 drzewo

Horoskop chiński Koń
Konie są zdolne do wykonywania ciężkiej pracy, są też niezależne i inteligentne. Jednakże mogą być czasem bardzo egoistyczne. Umysły mają bystre i często improwizują, wykorzystując nadarzające się okazje na swój użytek. Bardzo szybko się uczą nowych rzeczy, co pozwala im wykonywać kilka zadań jednocześnie. Niestety, taki sposób postępowania może być szkodliwy. Konie często nie kończą tego, co zaczęły i zabierają się za nowe wyzwania.

Konie są godne zaufania, przyjazne i mają otwarte umysły. Są świetnymi przyjaciółmi, zawsze szczere i oddane. Mimo że są tak przyjacielskie, nie stronią również od samotności. Dobrze czują się bowiem w swoim towarzystwie. Ich dążenie do niezależności może prowadzić do wyobcowania, a nawet egocentryzmu, który w połączeniu z końskim temperamentem może stanowić wybuchową mieszankę.

Zalety Konia: pracowity, entuzjastycznie podchodzący do życia, zabawny, serdeczny, utalentowany, miły, hojny, łatwo nawiązujący kontakty, niezależny, posiada mocno sprecyzowane poglądy, seksowny, ciekawski, logiczny i przekonujący

Wady Konia: niepokorny, protekcjonalny, pozbawiony skrupułów, lękliwy, nazbyt pragmatyczny, oportunistyczny, samolubny, uparty

Koń uwielbia: podróże i sport

Koń nie cierpi: samotności; kiedy nie ma w pobliżu nikogo do rozmowy

Koń w miłości
Konie są wiecznie młode duchem, co z znacznym stopniu odbija się na ich życiu erotycznym. Oczywiście w pozytywny sposób. Idą przez życie otwarte na nowe przygody – nigdy od nich nie stronią. Są przy tym spontaniczne i lubią folgować swoim zachciankom. Podczas miłosnych igraszek są bardzo czułe i zaangażowane. Inspirują partnera swoją wyobraźnią i humorem, zaskakują wytrzymałością i pomysłowością. Sprawiają, że partner nie marzy o niczym innym, jak byciu cały czas w pobliżu – Konie uzależniają od siebie w mgnieniu oka.

Koń w rodzinie
Ludzie urodzeni w roku Konia potrafią wykonywać kilka czynności jednocześnie, są z tego powszechnie znani. Umiejętność ta bardzo przydaje się w życiu rodzinnym, szczególnie gdy urodzą się dzieci. Dla Koni nie stanowi problemu jednoczesne prowadzenie rozmowy przez telefon, oglądanie wiadomości w telewizji, przygotowywanie prania i pilnowanie dzieci – robi to wszystko na raz. I jeszcze znajdzie czas na przygotowanie obiadu. Jako rodzice nie obawiają się poświęcać, aby tylko mieć pewność, że ich dzieci są w odpowiedni sposób stymulowane intelektualnie. Przygotowują w ten sposób swoje pociechy do samodzielnego rozwiązywania problemów i radzenia sobie w dorosłym życiu. Konie są przekonane o tym, że ich dzieci powinny szybko nauczyć się niezależności i podstawowych zasad, które umożliwią im samowystarczalność.

Praca i kariera Konia
Konie lubią próbować nowych rzeczy, ciągnie je do kolejnych wyzwań i szybko uczą się nowych umiejętności. Dlatego też niewiele jest zawodów, w których nie byłyby w stanie osiągać zadowalających rezultatów. Jedyne, co może im przeszkadzać w pracy to ścisłe procedury panujące w firmie oraz sztywna hierarchia służbowa. Najbardziej odpowiadają im zawody wymagające kontaktów z ludźmi, w których jednocześnie mogą wykazać się niezależnością i samodzielnością.

Finanse Konia
Konie nie rozmyślają wiele o pieniądzach. Nie stanowią one dla nich siły napędowej. Nie daje im szczęścia powiększanie majątku, nie poprawia samopoczucia konto bankowe z dużą ilością zer. Jeśli mają pieniądze, wydają je – jeśli nie mają, po prostu zarabiają tyle, ile będą potrzebować. Konie zdecydowanie wolą wydawać swoje pieniądze na przyjemności i rozrywkę, niż odkładać na czarną godzinę. Wyznają bardzo prostą filozofię: pieniędzy nie zabierzesz ze sobą w zaświaty, więc dlaczego nie spożytkować ich na coś fajnego?

Koń: tradycyjne powiązania
Kolejność w zodiaku: siódmy
Szczęśliwe kolory: czarny, żółty, biały, pomarańczowy
Szczęśliwe liczby: 1, 3, 4, 8
Najodpowiedniejsze zawody: sportowiec, nauczyciel języków obcych, tłumacz, dziennikarz, publicysta, barman, pilot, wykonawca, bibliotekarz, organizator wycieczek, przedstawiciel handlowy, każdy zawód wymagający przemawiania do innych
Szczęśliwe kamienie: topaz
Planeta rządząca: Merkury
Miesiąc przypisany do znaku: czerwiec
Kierunek przypisany do znaku: południe
Godziny przypisane do znaku: 11:00 do 13:00
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Bliźnięta

Zgodność z innymi znakami zodiaku
Niezwykła para: Koza, Pies
Interesujący związek: Tygrys, Wąż, Smok, Świnia
Przeciętnie, ale rokuje: Kogut, Koń, Królik
Mało zrozumienia: Bawół, Małpa, Szczur

Znani ludzie urodzeni w roku Konia
Alfred Adler, Jackie Chan, Ingmar Bergman, Cindy Crawford, Nelly Furtado, Harrison Ford, Fryderyk Chopin, Włodzimierz Lenin, Auguste Comte, Kobe Bryant, Mike Tyson, Clint Eastwood, Sean Connery, James Dean, Teodor Roosevelt, Antonio Vivaldi, Rita Hayworth, Henryk Sienkiewicz, Jimi Hendrix, Barbara Streisand, John Travolta
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:02

Horoskop chiński 2018 Koń – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Konia. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach. Przygotuj się już teraz i poznaj przyszłość swoich finansów, miłości, kariery zawodowej, sytuacji rodzinnej czy zdrowia.

Horoskop chiński 2018 Koń
Choć prognoza astrologiczna dla Konia jest pozytywna, będzie trzeba ciężko pracować, by osiągnąć sukces. Koń musi sobie uświadomić, że nie dostanie nic za darmo. Jeśli to zrozumie, z pewnością zaangażuje się w wykonywanie swoich obowiązków i będzie zadowolony z ostatecznych rezultatów.

Teraz trzeba działać! To podstawowa zasada na rok Psa. Nie wolno się zatrzymywać pod żadnym pozorem, ponieważ w ten sposób Koń niczego nie osiągnie. Horoskop chiński 2018 roku jest w tej kwestii jednoznaczny. Jeżeli Koń będzie aktywny, osiągnie satysfakcjonujące wyniki. Co więcej, a to ważne w przypadku Konia, nie będzie się nudzić. Mając interesujące rzeczy do wykonania, poczuje się spełniony.

Warto przyłożyć się także do dobrego planowania i organizacji pracy. Koń będzie o wiele bardziej produktywny, jeśli nie pozwoli sobie na chaotyczne działania. Zamiast gubić się w gąszczu obowiązków, może ułożyć wszystko w jednorodną i uporządkowaną całość, która swoją przejrzystością ułatwi realizowanie marzeń.

Koń powinien wykorzystać swoje umiejętności do maksimum, ale niech nie polega tylko na nich. W 2018 roku warto korzystać także z pomocy innych ludzi. Praca zespołowa jest o wiele bardziej wydajna niż działanie w pojedynkę. Koń nie raz się o tym przekona w roku Psa.

Horoskop chiński 2018 Koń – miłość
Wszystko będzie się dobrze układać w miłości. Jeśli Koń jest samotny, na pewno pozna kogoś wspaniałego, z kim zanurzy się w gorących wodach ekstatycznych rozkoszy. Koń poczuje jeszcze większe pragnienie i poświęci wiele czasu na zabawę w towarzystwie ukochanej osoby. To będzie naprawdę piękny okres.

Miłosnych uniesień będzie też szukał Koń będący w stałym związku. Niestety może rozglądać się nie tylko za swoim partnerem, ale też za kimś nowym. Tajemniczy, intrygujący kochanek/kochanka będzie dla Konia stanowić wyzwanie, jakiego od dawna przed sobą nie miał. To jeszcze bardziej go zelektryzuje i zachęci do działania. Należy w tym miejscu przemyśleć sprawę, gdyż można w takim wypadku wiele stracić.

Horoskop chiński 2018 Koń – pieniądze
W kwestii finansów należy stąpać bardzo powoli, gdyż z pieniędzmi będzie w tym roku różnie. Początkowo dochody nie będą rosły, a nawet mogą się nieznacznie pogorszyć. Później trend się odmieni i można liczyć na coraz bardziej satysfakcjonujące dochody. Należy przy tym pamiętać, że ogólny bilans roczny nie będzie oszałamiająco wysoki, więc warto przez cały czas kontrolować wydatki.

Rok 2018 to świetny czas na dokonywanie długoterminowych inwestycji. Koń otrzyma kilka interesujących propozycji, z których naprawdę warto skorzystać. Trzeba tylko dobrze przemyśleć, co wybrać. Dobrym pomysłem jest też poświęcenie części gotówki na rzeczy związane z pasjami Konia. Tego rodzaju inwestycje nie tylko zapewnią poczucie bezpieczeństwa w przyszłości, ale też sprawią Koniowi wiele przyjemności.

Horoskop chiński 2018 Koń – kariera
W karierze zawodowej Koń nie odnotuje zbyt wielu problemów. Wszystko będzie szło po jego myśli. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie się obijał. Koń musi wytrwale pracować na sukces, więc lenistwo jest w tym roku jego podwójnym wrogiem. Nie tylko spowalnia realizację celów, ale wręcz blokuje Konia przed skutecznym działaniem.

Pojawi się też okazja do zmiany pracy, a nawet wykonywanego zawodu. Koń nie chce już dłużej pracować na nudnym stanowisku, które daje mu jedynie pieniądze. W roku 2018 Koń zapragnie poszukać czegoś, co zapewni ekscytującą przygodę oraz satysfakcję. Pieniądze to nie wszystko, powie sobie Koń i wyruszy przed siebie – ku doświadczeniom, dzięki którym naprawdę poczuje, że żyje.

Horoskop chiński 2018 Koń – rodzina
Bardzo dużo czasu i uwagi poświęci Koń w tym roku swojej rodzinie. Tym bardziej że najbliżsi potrzebują pomocy i moralnego wsparcia. Koń oczywiście im to zapewni i zatroszczy się o wszelkie potrzeby ludzi, których kocha najbardziej na świecie. Nie będzie przy tym szczędził sił i zaangażowania, przez co będzie miał poczucie, że czyni naprawdę dobrze.

W roku Psa życie rodzinne Konia będzie również wstrząsane konfliktami. To poważne zagrożenie dla integralności rodziny i należy zachować daleko idącą ostrożność w podejmowanych dyskusjach. Czasami nie będzie łatwo opanować emocji, ale Koń powinien pamiętać o używaniu rozsądnych argumentów. Tylko w ten sposób uda mu się załagodzić sytuację.

Horoskop chiński 2018 Koń – zdrowie
Ze zdrowiem będzie różnie. Co prawda, poważne choroby Koniowi nie grożą, ale też dobrego samopoczucia nie raz mu zabraknie. Większość drobnych dolegliwości będzie wynikała z przepracowania. Ponieważ Koń ma w tym roku bardzo dużo zadań do wykonania, jego organizm może chwilami niedomagać. To nic dziwnego, po prostu potrzebuje więcej odpoczynku.

Jak rozwiązać problemy ze zdrowiem? Może to zabrzmi nieortodoksyjnie, ale za pomocą dobrej zabawy. Najlepiej, by była ona związana z aktywnością fizyczną lub jakąś dyscypliną sportową. W ten sposób Koń zadba o większą odporność organizmu i będzie cieszył się lepszym zdrowiem.

Horoskop chiński 2018 miesięczny: Koń
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące chińskiego roku Psa 2018/2019. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.
Horoskop chiński 2018 luty
Przede wszystkim Koń powinien zachować szczególną czujność na ulicy. Niezależnie od tego, czy jest kierowcą, czy pieszym, istnieje ryzyko wypadku, który może mieć poważne konsekwencje. Trzeba też uważać na nieżyczliwych ludzi, którzy chcą oszukać Konia.

Horoskop chiński 2018 marzec
W marcu Koń zyska nieco więcej gotówki na swoje rozrywki. Może wygrać na loterii, więc warto teraz zakupić kupon Lotto lub wybrać się do kasyna. Należy przy tym pamiętać, żeby nie przesadzać.

Horoskop chiński 2018 kwiecień
To dobry czas na relaks. A nawet absolutnie konieczny, ponieważ Koń w poprzednich miesiącach coraz więcej pracował i dopiero teraz znajdzie trochę czasu na odpoczynek. Trzeba pamiętać, że bez odpoczynku człowiek szybko może się wyeksploatować.

Horoskop chiński 2018 maj
Ten miesiąc jest niebezpieczny pod względem finansowym. Trzeba uważać na pieniądze i nie inwestować ich w żadne podejrzane interesy, które mogą wydawać się wprawdzie dochodowe, a w rzeczywistości doprowadzą tylko do strat.

Horoskop chiński 2018 czerwiec
W tym miesiącu Koń poświęci więcej czasu swoim przyjaciołom i będzie czerpać z tego faktu sporo satysfakcji. Nadrobi zaległości, ponieważ nareszcie spotka się z osobami, z którymi nie mógł się umówić od wielu miesięcy.

Horoskop chiński 2018 lipiec
Ten miesiąc najlepiej po prostu przeczekać. Na drodze Konia pojawi się wiele przeszkód. Szkoda energii na ich pokonywanie, same przeminą wraz z upływem czasu. Dlatego też Koń wyświadczy sobie przysługę, jeśli wybierze się na zasłużone wakacje zamiast walczyć z przeciwnościami losu.

Horoskop chiński 2018 sierpień
Koń musi wykazać się cierpliwością, gdyż nie wszystkie jego plany będą posuwać się naprzód tak, jak by chciał. To będzie frustrujący miesiąc, ale można sobie z tym poradzić. Trzeba tylko sumiennie wykonywać obowiązki i czekać na bardziej pomyślny okres.

Horoskop chiński 2018 wrzesień
Niestety ciężka praca Konia nie zostanie doceniona. Ktoś zwyczajnie zignoruje jego osiągnięcia. Ominie go więc awans lub podwyżka. Niech się jednak Koń nie zniechęca i dalej pracuje jak dawniej. Z czasem dostrzeże pozytywne rezultaty.

Horoskop chiński 2018 październik

W październiku ogólna sytuacja znacznie się poprawi i Koń zacznie widzieć światełko w tunelu. Pojawią się pierwsze większe sukcesy, ale ktoś będzie próbował oszukać Konia. Trzeba uważać na nieuczciwych ludzi.

Horoskop chiński 2018 listopad
W listopadzie nie warto podejmować żadnych większych inwestycji. One po prostu nie wypalą. Koń będzie wówczas rozczarowany i zniechęci się do jakichkolwiek prób realizowania marzeń. Lepiej więc zrobi, jeśli z góry założy, iż nie będzie w tym miesiącu próbował zwiększać swoich dochodów.

Horoskop chiński 2018 grudzień
Ten miesiąc z nawiązką wynagrodzi Koniowi wszystkie wcześniejsze porażki. Szczęście będzie mu sprzyjało we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie w miłości i finansach.

Horoskop chiński 2019 styczeń
Niespecjalny miesiąc pod względem ekscytujących wydarzeń, ale istnieje możliwość na pojawienie się dodatkowego dochodu. Wpływy nie będą wielkie. Dadzą jednak możliwość kupienia jakiegoś gadżetu, o którym Koń od dawna marzył.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:07

Koza (Owca)
01.02.1919–19.02.1920 ziemia
17.02.1931–05.02.1932 metal
05.02.1943- 24.01.1944 woda
24.01.1955-11.02.1956 drzewo
09.02.1967–28.01.1968 ogień
28.01.1979–15.02.1980 ziemia
15.02.1991-03.02.1992 metal
01.02.2003-20.01.2004 woda
18.02.2015–07.02.2016 drzewo

Horoskop chiński Koza (Owca)
Kozy są zazwyczaj eleganckie i bardzo lubią być częścią jakiejś grupy. Dlatego też starają się zwrócić na siebie uwagę. Poza tym są typem opiekuńczym, opiekowanie się innymi sprawia im wielką przyjemność.

Kozy mają z natury spokojne usposobienie, ich charaktery są ciche i pełne rezerwy. Lubią towarzystwo, ale nie chcą być w centrum wydarzeń. Wolą stać nieco z boku, obserwując otoczenie i wyciągając odpowiednie wnioski. To się bardzo przydaje, kiedy próbują załagodzić sytuację i rozwiązać jakieś problemy. Są w tym dobre, między innymi dlatego, że wcześniej miały okazję dokładnie przeanalizować wszystkie za i przeciw.
Zalety Kozy (Owcy): atrakcyjna, altruistyczna, kreatywna, wspaniałomyślna, naturalna, delikatna, romantyczna, wrażliwa, otwarta

Wady Kozy (Owcy): użalająca się nad sobą, pesymistyczna, żerująca na innych, mściwa, leniwa, niezdecydowana, kłótliwa, skora do przemocy, kapryśna, nieodpowiedzialna, niedbała

Koza (Owca) uwielbia: ciszę i spokój

Koza (Owca) nie cierpi: przyjmować na siebie zbędnych zobowiązań, które wydają się być za bardzo uciążliwe.

Koza (Owca) w miłości
Kozy nie lubią samotności. Potrzebują towarzystwa tak samo jak powietrza do oddychania. Dla ukochanej osoby Kozy zrobią absolutnie wszystko, oddadzą się całkowicie. Zależy im na utrzymaniu stabilnego, pełnego miłości, szczęśliwego związku.

Koza (Owca) w rodzinie
Są bardzo prorodzinne, dlatego zwykle zakładają liczne rodziny. Nie potrafią żyć dla samych siebie, dlatego wiele uwagi i troski poświęcają gromadce dzieci. Kozy to naturalni opiekunowie, posiadają bardzo silnie rozwinięty instynkt rodzicielski i zwykle przejmują kontrolę nad życiem całej rodziny. Tylko wówczas są pewne, że każdy członek rodziny będzie bezpieczny i szczęśliwy.

Praca i kariera Kozy (Owcy)
Kozy dobrze czują się w tłumie, cieszą się mogąc dać coś z siebie, ale jednocześnie nie chcą być wynoszone na piedestał. Odpowiada im rola trybika w wielkiej maszynie, szczególnie, gdy jest to ważny trybik, lecz niewidoczny. Nie chcą i nie dążą do zajmowania kierowniczych stanowisk. Nawet jeśli zostanie im takowe stanowisko zaproponowane, będą wolały pozostać w cieniu.

Finanse Kozy (Owcy)
Ludzie urodzeni w roku Kozy potrafią obejść się bez większej gotówki. Nie zależy im na pieniądzach, nawet w połowie tak bardzo jak na szczęściu bliskich. Oczywiście, lubią wydawać pieniądze, ale nie znajdują satysfakcji w przedmiotach materialnych.

Koza (Owca): tradycyjne powiązania

Kolejność w zodiaku: ósmy
Szczęśliwe kolory: żółty, zielony, niebieski
Szczęśliwe liczby: 3, 4, 5
Najodpowiedniejsze zawody: redaktor książek lub czasopism, architekt, garncarz, projektant wnętrz, pracownik kwiaciarni, pediatra, fryzjer, ilustrator, muzyk, kurtyzana, nauczyciel, pracownik pomocy społecznej, historyk sztuki
Szczęśliwe kamienie: szmaragd
Planeta rządząca: Księżyc
Miesiąc przypisany do znaku: lipiec
Kierunek: południe – południowy-zachód
Godziny przypisane do znaku: 11:00 do 13:00
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Rak

Zgodność z innymi znakami zodiaku
Niezwykła para: Świnia, Królik, Koń
Interesujący związek: Smok, Wąż
Przeciętnie, ale rokuje: Małpa, Koza, Pies, Kogut, Szczur
Mało zrozumienia: Bawół, Tygrys

Znani ludzie urodzeni w roku Kozy (Owcy)
Honore Balzac, Cyrano de Bergerac, Pamela Anderson, Bruce Willis, Nicole Kidman, Mel Gibson, Keith Richards, John Ford, Katherine Hepbern, William Shatner, Benito Mussolini, Leonard Nimoy, Robert De Niro, Michał Anioł, Buster Keaton, Lech Wałęsa, Mick Jagger, Vangelis
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:11

Horoskop chiński 2018 Koza (Owca) – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Kozy (Owcy). Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach. Przygotuj się już teraz i poznaj przyszłość swoich finansów, miłości, kariery zawodowej, sytuacji rodzinnej czy zdrowia.

Chiński horoskop jest oparty na kalendarzu księżycowym, a cykl księżyca powtarza się co dwanaście lat. Stąd ilość chińskich znaków zodiaku. W 2018 roku chiński nowy rok wypada na 16 lutego i będzie to rok Psa, żywiołu Ziemi. Rok ten zakończy się 4 lutego 2019 roku.

Horoskop chiński 2018 Koza (Owca)
Nadszedł czas zmian. Można powiedzieć, że 2018 rok będzie dla Kozy (Owcy) przełomowym okresem pod wieloma względami. Teraz zostaną podjęte decyzje, które do tej pory były odkładane. Koza (Owca) przestanie unikać odpowiedzialności za własne życie i weźmie los we własne ręce. Mimo początkowych obaw szybko zacznie odnosić znaczące sukcesy. Przekona się, że jest o wiele więcej warta, niż widać to na pierwszy rzut oka.

Koza (Owca) będzie odznaczać się większą pewnością siebie, ale nie wszystko pójdzie po jej myśli. Nie raz powinie jej się noga i zostanie pominięta, kiedy nadejdzie czas nagradzania. Nie ma innego wyjścia, jak się z tym pogodzić i po prostu działać dalej. Nie poddawać się! Osoby wytrwałe, prędzej czy później, zawsze dostają to, czego pragną. Bardzo ważne, by Koza (Owca) nauczyła się cierpliwości. To jedyny sposób na prawdziwy sukces.

Jedną z rzeczy, które mogą sprawić Kozie (Owcy) wiele problemów, będą jej własne emocje. Pragnienia często przerastają jej możliwości, przez co zaczyna stresować się brakiem osiągnięć – w jej mniemaniu niezbędnych do osiągnięcia szczęścia. W 2018 roku pewne wydarzenia nareszcie uzmysłowią Kozie (Owcy), gdzie popełnia błąd.

Horoskop chiński 2018 Koza (Owca) – miłość
Tegoroczne zmiany nie ominą sfery miłosnej. Koza (Owca) zapragnie nowych doznań i nie będzie w stanie usiedzieć na miejscu. Odrzuci rutynę, proponując partnerowi nieco inne igraszki niż te, do których był przyzwyczajony. Życie seksualne Kozy (Owcy) nabierze nowych rumieńców i zajmie bardzo ważne miejsce w jej codziennych planach.

Równie bujne życie miłosne będzie miała samotna Koza (Owca). W 2018 roku pozna bardzo dużo nowych ludzi i przynajmniej kilka z tych znajomości przerodzi się w coś poważniejszego. Niekoniecznie długoletni związek, ale krótkotrwały, acz gorący, romans. Nie da się ukryć, że Koza (Owca) będzie miała bardzo bujne życie miłosne w 2018 roku.

Horoskop chiński 2018 Koza (Owca) – pieniądze
Równie interesująco szykuje się rok 2018, jeśli chodzi o finanse. Koza (Owca) zarobi całkiem sporo pieniędzy, a w dodatku będzie wiedziała, jak je dobrze wydać. To rzadka cecha u ludzi. Zwykle wydajemy pieniądze na mało znaczące przedmioty. Ale Koza (Owca) w 2018 roku będzie postępowała zupełnie inaczej. Jej wydatki zostaną powiązane z przemyślanymi inwestycjami, które w przyszłości przyniosą ogromne dochody.

Najważniejszą informacją na temat finansów, jaką przekazuje horoskop chiński 2018 roku, jest to, że dochody Kozy (Owcy) będą bezpośrednio związane z ilością i jakością wykonywanej pracy. Nie ma mowy o wygranej w Lotto. Wszystko zależy od zaangażowania i sumienności Kozy (Owcy).

Horoskop chiński 2018 Koza (Owca) – kariera
Jak już wspomniano wyżej, Koza (Owca) będzie miała w 2018 roku bardzo dużo pracy. W dodatku wiele się dla niej zmieni. Horoskop chiński 2018 roku przewiduje wielki zakręt w karierze. Być może chodzi tutaj o ogromny sukces w dotychczasowej branży lub rozpoczęcie przygody w zupełnie nowej dziedzinie. Koza (Owca) na pewno nie będzie się nudziła.

Ważną kwestią w pracy okażą się inni ludzie. Koza (Owca) nie będzie w stanie zrobić wszystkiego samodzielnie. Pracy będzie po prostu zbyt dużo. Współpraca okaże się nieodzowna, toteż im prędzej Koza (Owca) to zrozumie, tym większe będą jej osobiste sukcesy. Trzeba pamiętać, że w ciągu roku jest tylko dwanaście miesięcy i należy je jak najlepiej wykorzystać.

Horoskop chiński 2018 Koza (Owca) – rodzina
Dla Kozy (Owcy) rodzina jest szczególnie ważnym elementem życia. Nic więc dziwnego, że i w tym roku poświęci jej sporo swojej uwagi. Nawet kosztem pracy, w której odnosi niezwykle satysfakcjonujące sukcesy. Po prostu rodzina jest najwyższą wartością, o jaką – według Kozy (Owcy) – można walczyć.

Mimo to nie obejdzie się bez drobnych nieporozumień pomiędzy członkami rodziny Kozy (Owcy). Oczywiście natychmiast zostaną podjęte próby uzdrowienia sytuacji, ale nie od razu się to uda. Koza (Owca) musi wykazać się nie lada kunsztem negocjacyjnym, by przekonać najbliższych do zgody. Najlepszym sposobem będzie zapewne szczera rozmowa, na spokojnie i bez krzyków.

Horoskop chiński 2018 Koza (Owca) – zdrowie
Koza (Owca) będzie szczycić się bardzo dobrym zdrowiem w 2018 roku. Spore pokłady energii i dobre samopoczucie będą zdawały się jej nie opuszczać. Z powodu dużej ilości pracy oraz zachodzących zmian siły te okażą się bardzo potrzebne.

Ogólnie rzecz ujmując, o zdrowie nie trzeba się w roku Psa martwić. Warto tylko pamiętać o konieczności regularnego odpoczynku. Poza tym Koza (Owca) nawet nie musi specjalnie dbać o dietę czy ćwiczenia. Wszystko to będzie miała w naturalny sposób dość dobrze rozplanowane.

Horoskop chiński 2018 miesięczny: Koza (Owca)
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące chińskiego roku Psa 2018/2019. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop chiński 2018 luty
Koza (Owca) zacznie dostrzegać pierwsze niewielkie zmiany na lepsze. Jej szczęście będzie się poprawiać i każdego dnia Koza (Owca) odnotuje drobne sukcesy prowadzące do kolejnych, coraz większych. Nadal jednak musi uważnie podejmować wszelkie decyzje. Niech nic nie robi w sposób chaotyczny. Zamiast tego lepiej dobrze sobie wszystko zaplanować i przeanalizować zawczasu.

Horoskop chiński 2018 marzec
Nie zawadzi zachować większej ostrożności podczas podróży. Szczególnie jeśli Koza (Owca) prowadzi samochód. Nieuwaga może ją kosztować mandat, a nawet stłuczkę – na szczęście niegroźną. Marzec to również dobry moment na romantyczną kolację z nowo poznaną osobą. Randka będzie tak bardzo udana, że... to już niech pozostanie między Kozą (Owcą) a jej partnerem.

Horoskop chiński 2018 kwiecień
W tym miesiącu wszystko będzie zmieniać się na lepsze. Najlepiej Koza (Owca) poradzi sobie w sprawach finansowych. Możliwe, że właśnie teraz podejmie decyzję, która zaważy na jej całej przyszłości finansowej. Czy to będzie interes życia? Być może, choć na to chyba jeszcze za wcześnie. Koza (Owca) zarobi dużo pieniędzy, ale stać ją na więcej.

Horoskop chiński 2018 maj
W maju należy zachować ostrożność. Kozie (Owcy) nie będzie się wiodło w pracy. Winę za to ponosi przełożony lub niekompetentny współpracownik, przez którego Koza (Owca) musi rozwiązywać kompletnie niepotrzebne problemy. Gdyby sama zajęła się wszystkim od początku, ten miesiąc wyglądałby o wiele lepiej.

Horoskop chiński 2018 czerwiec
Kozie (Owcy) będzie się wiodło nie najgorzej, lecz z tego powodu w jej otoczeniu pojawi się nieuczciwa osoba, której intencje będą jednoznaczne: okraść Kozę (Owcę). Horoskop chiński 2018 roku przestrzega więc przed podejrzanymi osobami, które nagle zainteresowały się jej osobą.

Horoskop chiński 2018 lipiec
Ogólnie szczęśliwy miesiąc, w którym można swobodnie działać w każdej dziedzinie życia. Niech Koza (Owca) wprowadzi wreszcie w życie swój plan dotyczący romantycznych spotkań z ukochaną osobą. Pewne pomysły chodzą jej po głowie już od jakiegoś czasu, ale dotąd nie miała odwagi, by o nich głośno mówić partnerowi. Nie ma sensu dłużej czekać!

Horoskop chiński 2018 sierpień
Bardzo dobrze wyglądają teraz perspektywy finansowe. Koza (Owca) zdobędzie pewne nowe kontakty biznesowe, mogące przynieść jej nie lada okazję. Sprawę należy rozegrać ostrożnie, żeby nie spłoszyć potencjalnego kontrahenta. Pomocna okaże się jedna z pasji, którą Koza (Owca) pielęgnuje od lat. Niech otwarcie mówi o niej na spotkaniach. Wywoła wielkie zainteresowanie.

Horoskop chiński 2018 wrzesień
Choć to nie będzie najgorszy miesiąc, Koza (Owca) powinna wystrzegać się pułapek zastawionych przez kogoś z najbliższego otoczenia. Horoskop chiński 2018 roku nie precyzuje tej kwestii, więc należy zachować ostrożność w każdej dziedzinie życia.

Horoskop chiński 2018 październik
Ogromną pomocą okaże się bliski przyjaciel, dzięki któremu Kozy (Owcy) uda się zakończyć sukcesem bardzo ważny projekt. Rola przyjaciela zakończy się na podsunięciu dobrego pomysłu, ale właśnie dzięki temu Koza (Owca) wykona plan w stu procentach. W przeciwnym razie mogłaby powinąć jej się noga.

Horoskop chiński 2018 listopad
Listopad to najprawdopodobniej najlepszy miesiąc tego roku, więc należy wykorzystać każdy dzień do granic możliwości. Koza (Owca) może teraz przenosić góry (w sensie metaforycznym, rzecz jasna). Cokolwiek będzie robić, osiągnie sukces.

Horoskop chiński 2018 grudzień
Choć w grudniu Koza (Owca) zaliczy zarówno wzloty, jak i upadki, ostatecznie będzie zadowolona ze swoich osiągnięć. W okresie świątecznym Kozę (Owcę) odwiedzi dawno niewidziany krewny. To będzie spotkanie pełne napięcia, ale i radości.

Horoskop chiński 2019 styczeń
Koza (Owca) powinna zacząć przygotowywać się do kolejnego roku chińskiego. Niech nie planuje na styczeń żadnych większych zmian. Wystarczająco dużo działo się w poprzednich miesiącach, by teraz jeszcze coś dodawać. Lepiej się nieco wyciszyć i radować dotychczasowymi sukcesami.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:15

Małpa Żywioł
20.02.1920–7.02.1921 metal
06.02.1932–25.01.1933 woda
25.01.1944–12.02.1945 drzewo
12.02.1956–30.01.1957 ogień
29.01.1968–16.02.1969 ziemia
16.02.1980–4.02.1981 metal
04.02.1992–22.01.1993 woda
21.01.2004–8.02.2005 drzewo
09.02.2016–28.01.2017 ogień

Horoskop chiński Małpa
Ludzie urodzeni w roku Małpy odznaczają się magnetyczną osobowością, są bardzo popularne i zawsze znajdują się w doborowym towarzystwie. Nie da się ukryć, że Małpy bardzo lubią dobrą zabawę. Wypady na miasto, imprezy, koncerty – wszystko to przyciąga Małpy. Byle było głośno, tłoczno i wesoło. Każda Małpa uwielbia opowiadać dowcipy i płatać figle. Nikogo nie oszczędzi: przyjaciół, rodziny, nawet zupełnie przypadkowych przechodniów. Kto spotka Małpę na swojej drodze, z pewnością nieźle się uśmieje. Czasami, kiedy Małpa poczuje powiew nudy, może przesadzić z żartami i doprowadzić do nieprzyjemnych rezultatów.

Małpy są bardzo ciekawskie. Niektórzy mogliby nawet posunąć się do stwierdzenia, że są wręcz wścibskie. Irytują w ten sposób wiele osób. Nie potrafią jednak postawić się w sytuacji tychże osób trzecich, przez co często nie rozumieją, dlaczego ktoś się na nie obraża.
Zalety Małpy: rozsądne, wierne, niezależne, prostolinijne, pomysłowe, kochające, inteligentne, są to tzw. ludzie sukcesu

Wady Małpy: zbyt emocjonalnie podchodzą do wielu rzeczy, są kapryśne, chytre, pobłażliwe wobec samych siebie, niedojrzałe, niepewne siebie, czasami za bardzo obojętne i niedbałe.

Małpa uwielbia: imprezować; opiekować się innymi

Małpa nie cierpi: być ignorowana przez otoczenie

Małpa w miłości
Ze wszystkich znaków w chińskiej astrologii Małpy są najbardziej wyuzdane. Lubią flirtować i przyciągać uwagę innych, by zdobyć to, co chcą. Łatwo się nudzą, więc muszą być bezustannie stymulowane, zarówno intelektualnie, jak i fizycznie. Inaczej szybko mogą zacząć rozglądać się za innym partnerem. Trzeba pamiętać, że Małpy w drodze do celu – szczególnie tego miłosnego – są przebiegłe i nie obawiają się podstępnie manipulować otoczeniem.

Małpa w rodzinie
Małpy muszą ciągle być otoczone przez ludzi. Ich potrzeba podobania się sprawia, że jako rodzice starają się raczej odgrywać rolę kumpla, niż dorosłego, który będzie strofował i pouczał. Same są nieco dziecinne i dlatego nie mają problemu w nawiązaniu dobrego kontaktu ze swoimi pociechami. Problem pojawia się, gdy trzeba dziecku pomóc w odrabianiu lekcji. To nie w stylu Małpy, która woli wyskoczyć na imprezę na mieście.

Praca i kariera Małpy
Największymi atutami Małp w pracy są ich dobra pamięć i umiejętności adaptacyjne. Dzięki inteligencji i spokojnej ocenie sytuacji, Małpy są w stanie szybko i z łatwością zawierać nowe transakcje i podpisywać korzystne umowy. Bardzo szybko pracują. Są w stanie wykonać każde zadanie w czasie o połowę krótszym niż inni, jednocześnie nie tracąc nic na jakości wykonania. Dzięki temu idealnie nadają się do pracy w branży finansowej, takiej jak giełda papierów wartościowych, bankowość czy księgowość.

Finanse Małpy
Małpy potrafią dobrze wydawać pieniądze, ponieważ zawsze znajdą dobry powód, by sięgnąć do portfela. Nie potrafią za to dobrze oszczędzać. Liczne imprezy i spotkania z przyjaciółmi niestety pochłaniają znaczne ilości gotówki, co Małpom w ogóle nie przeszkadza. Powinny jednak postarać się odłożyć coś na czarną godzinę, bo nigdy nie wiadomo, kiedy człowiek znajdzie się w potrzebie.

Małpa: tradycyjne powiązania
Kolejność w zodiaku: drugi
Szczęśliwe kolory: czarny, zielony, żółty, brązowy
Szczęśliwe liczby: 1, 3, 5
Najodpowiedniejsze zawody: spiker, naukowiec, inżynier, bankowiec, księgowy, handlowiec, jubiler, kontroler ruchu lotniczego, kurier, reżyser, krytyk, sprzedawca, złoziej
Szczęśliwe kamienie: akwamaryn
Planeta rządząca: Saturn
Miesiąc przypisany do znaku: styczeń
Kierunek przypisany do znaku: północny-wschód
Godziny przypisane do znaku: 1:00 do 3:00
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Koziorożec

Zgodność z innymi znakami zodiaku
Niezwykła para: Smok, Małpa, Bawół
Interesujący związek: Szczur, Królik, Kogut
Przeciętnie, ale rokuje: Koza, Świnia, Wąż
Mało zrozumienia: Koń, Pies, Tygrys

Znani ludzie urodzeni w roku Małpy
Andre Breton, Hugh Jackman, Lucy Liu, Tom Hanks, Juliusz Cezar, Tom Selleck, Bo Derek, Kylie Minogue, John Milton, Leonardo da Vinci, Michael Douglas, Arthur Shopenhauer, Carrie Fisher, David Copperfield, Ian Fleming, Harry Truman, Harry Houdini, Anthony Perkins, Diana Ross, Elizabeth Taylor
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:19

Horoskop chiński 2018 Małpa – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Małpy. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach. Przygotuj się już teraz i poznaj przyszłość swoich finansów, miłości, kariery zawodowej, sytuacji rodzinnej czy zdrowia.

Chiński horoskop jest oparty na kalendarzu księżycowym, a cykl księżyca powtarza się co dwanaście lat. Stąd ilość chińskich znaków zodiaku. W 2018 roku chiński nowy rok wypada na 16 lutego i będzie to rok Psa, żywiołu Ziemi. Rok ten zakończy się 4 lutego 2019 roku.

Horoskop chiński 2018 Małpa
Rok 2018 będzie dla Małpy niezwykle dynamicznym okresem. Bardzo dużo wydarzeń w jej życiu będzie się nawarstwiać tak mocno, że chwilami zabraknie czasu na złapanie tchu. Najważniejszy ze wszystkiego okaże się przy tym rozwój osobisty. W tym roku Małpa powinna bowiem postawić przede wszystkim na pracę nad samą sobą.

Horoskop chiński 2018 roku ujawnia dobrą passę w wielu dziedzinach, ale też konieczność wykazania się sporą dozą cierpliwości w dążeniu do celu. Warto kierować się intuicją, gdyż ten cichy głosik podpowiada Małpie najlepszą ścieżkę postępu. Dzięki niemu uda się Małpie uniknąć niejednego problemu, który w przeciwnym razie kosztowałby ją wiele nerwów.

Intensywność następujących po sobie wydarzeń sprawi, że Małpi nie starczy sił i czasu na realizację wszystkich zaplanowanych na ten rok zadań. Warto więc od samego początku roku ustalać priorytety i opracować dokładną strategię działania. Nie można jednak w tym planowaniu przesadzić, gdyż musi pozostać miejsce na improwizację.

Niestety w tym roku Małpa nie ustrzeże się przed konfliktami. Co gorsza, będą one dość częste. Szczególnie jeśli Małpa ma bardziej ambitne plany na 2018 rok. W jej otoczeniu znajduje się kilku silnych przeciwników, którym trzeba będzie stawić czoła w pogoni za marzeniami. Nie będą to łatwe potyczki, ale istnieje możliwość odniesienia zwycięstwa. Potrzeba tylko cierpliwości, siły i samozaparcia.

Horoskop chiński 2018 Małpa – miłość
Małpa ma przed sobą dwanaście miesięcy miłosnych igraszek o natężeniu tak wielkim jak nigdy dotąd. Małpa będzie flirtować bez żadnych ograniczeń i nie powstrzyma jej nawet obrączka na czyimś palcu. Jeśli ktoś się Małpie spodoba – singiel czy będący w związku – z pewnością zostanie uwiedziony. Przy czym Małpie nie będzie zależeć na długotrwałym związku. Zadowoli się jednorazową przygodą. Niech pozostałe znaki chińskiego zodiaku mają się na baczności.

Co ciekawe, Małpa będąca już w stałym związku nie odczuje specjalnych ciągot do zdrady. Będzie dokładnie odwrotnie. Jej miłość do partnera wzrośnie, co przerodzi się w intensywniejsze doznania... w łóżku. Małpa będzie chciała bowiem jeszcze bardziej zgłębić tajniki miłości. Jej pomysły i zaangażowanie przyczynią się do znacznego wzmocnienia więzi z ukochaną osobą.

Horoskop chiński 2018 Małpa – pieniądze
Finanse Małpy będą dość skomplikowane w 2018 roku. Z jednej strony, Małpa będzie prowadzić satysfakcjonujące projekty, ale z drugiej – nie będą one bardzo dochodowe. To może być zaskakujące, ale w tym roku cała ciężka praca Małpy może wręcz przynieść straty. A wydawać by się mogło, że tak rewelacyjne plany przyniosą niebotyczną ilość gotówki.

Najważniejsze w tym roku powinno być dla Małpy spłacenie jak największej ilości długów, jeśli takowe w ogóle posiada. Choć nie będzie dysponować pokaźnymi zasobami finansowymi, starczy przynajmniej na tyle, by zmniejszyć swoje zadłużenie. A przecież to jest całkiem dobra wiadomość.

Horoskop chiński 2018 Małpa – kariera
Małpa będzie miała w tym roku pełne ręce roboty. W dodatku łączą się z tym faktem dość znaczące zmiany w karierze zawodowej. Małpa zapewne zmieni w 2018 roku stanowisko pracy, a może i firmę, w której jest zatrudniona. Horoskop chiński 2018 roku przewiduje też możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Małpa powinna w tym roku rozwijać swoje artystyczne zdolności. Sztuka jest dziedziną, w której można teraz odnieść największy sukces. Nietuzinkowe pomysły Małpy mogą przynieść jej satysfakcję i całkiem spore zyski. Jeśli w dodatku nauczy się ona panować nad językiem i nie będzie tak często denerwowała innych ludzi, może bardzo rozwinąć swoją karierę w show biznesie.

Horoskop chiński 2018 Małpa – rodzina
Małpa będzie nieraz potrzebowała pomocy swoich najbliższych i w tym roku z pewnością się nie zawiedzie. Bardzo chętnie będą jej pomagać i Małpa nawet nie będzie musiała prosić o wsparcie. To wspaniale. Tym bardziej że Małpie przytrafi się kilka naprawdę nieprzyjemnych momentów, z którymi trudno będzie sobie poradzić w pojedynkę.

Zmianie ulegną niektóre relacje rodzinne Małpy. Nie zawsze będzie to, niestety, zmiana na lepsze. Konflikty okażą się dość częste i bardzo wyniszczające. Zażegnanie ich wymaga siły charakteru i woli wszystkich zainteresowanych stron. Nie można więc zakończyć kłótni na siłę. Tylko wytrwałe, ostrożne przekonywanie do swoich racji może sprawić, że Małpa odbuduje pozytywną atmosferę w domu.

Horoskop chiński 2018 Małpa – zdrowie
Małpa powinna uważać na swoje zdrowie. Horoskop chiński 2018 roku przekonuje, że dbałość o zdrowie to jeden z najważniejszych elementów małpiej działalności. A przynajmniej tak właśnie powinno być. Absolutną koniecznością jest wizyta u lekarza i wykonanie wszystkich badań, adekwatnie do wieku Małpy. Tylko w ten sposób można uniknąć poważniejszych dolegliwości.

Intensywny tryb życia w tym roku niesie ze sobą konieczność przywiązywania szczególnej wagi do relaksu. Małpa musi nauczyć się odpowiednio regenerować zasoby energetyczne swojego organizmu. W przeciwnym razie bardzo szybko się wyeksploatuje i nie będzie w stanie dalej działać. A to by była wielka szkoda, zważywszy na ogromną ilość pracy, jaką w 2018 roku Małpa ma do wykonania.

Horoskop chiński 2018 miesięczny: Małpa
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące chińskiego roku Psa 2018/2019. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop chiński 2018 luty
Od samego początku księżycowego roku chińskiego Małpa zacznie zdobywać większą niezależność, a jej pomysły nabiorą realniejszych kształtów. Może też liczyć na nieznaczny wzrost zysków, choć to, co zarobi, równie szybko wyda na zachcianki.

Horoskop chiński 2018 marzec
Małpa będzie pełna kreatywności. Powinna skorzystać z możliwości, jakie ten fakt przed nią otwiera. Co więcej, kreatywność może również zostać użyta w igraszkach miłosnych. Małpa z pewnością o tym wie i chętnie zrobi coś... szalonego.

Horoskop chiński 2018 kwiecień
W tym miesiącu Małpa może doświadczyć kilku konfliktowych sytuacji. Powinna uważać na to, co mówi, jeśli nie chce się z nikim pokłócić. Jeśli do tego dojdzie, nie skończy się dobrze. Niestety, stroną przegraną okaże się właśnie Małpa.

Horoskop chiński 2018 maj
Rewelacyjne perspektywy finansowe. Małpa może otrzymać całkiem spore dodatkowe środki, które będzie mogła przeznaczyć dosłownie na dowolny cel. Nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń. Horoskop chiński 2018 roku zaleca jednak wydanie przynajmniej części z tych pieniędzy na ukochaną osobę. Małpa nie tylko sprawi jej przyjemność, ale i sama zyska.

Horoskop chiński 2018 czerwiec
Małpa będzie w tym miesiącu odnosić wiele sukcesów. Nie powinna jednak pozwolić sobie na zaślepienie własnymi osiągnięciami, ponieważ w ten sposób zabraknie odpowiedniego skupienia do dalszej pracy. W tak pomyślnym okresie, jakim jest czerwiec, szkoda by było stracić jasność myślenia. Wówczas Małpa nie byłaby w stanie zrealizować swoich celów.

Horoskop chiński 2018 lipiec
Niech w tym miesiącu Małpa się nie przepracowuje. Lepiej odpocząć, a może nawet wybrać się na zasłużone wakacje. Zdecydowanie ważniejsze jest także zdrowie. Praca może poczekać, ale organizm potrzebuje natychmiastowej reakcji na przemęczenie i ewentualne inne dolegliwości, jakie mogą się pojawić.

Horoskop chiński 2018 sierpień
W tym miesiącu Małpa wejdzie w swoisty rytm pracy, który będzie wręcz idealnie zgrany z aktualnymi potrzebami zawodowymi. Wszystko będzie się więc układać znakomicie. Pod warunkiem, że Małpa nie rozproszy się i nie straci tej cudownej harmonii egzystencjalnej, jaką właśnie nabyła.

Horoskop chiński 2018 wrzesień
Teraz nie warto niczego wymuszać. Niech wszystko toczy się swoim trybem, a następujące po sobie zdarzenia naturalnie ewoluują. Małpa nie musi robić niczego na siłę, a i tak osiągnie założone wcześniej cele na ten miesiąc.

Horoskop chiński 2018 październik
Niestety istnieje dość wysokie prawdopodobieństwo, że Małpa straci w tym miesiącu część swoich pieniędzy. Być może w wyniku kradzieży albo oszustwa. Ktokolwiek będzie próbował wybłagać większą kwotę, powinien być przez Małpę natychmiast odprawiony. Nawet jeśli prosi o datek na jakiś szczytny cel – najprawdopodobniej zwyczajnie kłamie.

Horoskop chiński 2018 listopad
Szczęście będzie dopisywać Małpie. Otrzyma ona pomoc od wielu życzliwych osób i może śmiało podejmować się nowych zadań. Każde z nich rozwinie się w niezwykle korzystny projekt. Choć na jego ostateczne efekty trzeba będzie poczekać, to właśnie w listopadzie zostaną wykonane pierwsze kroki.

Horoskop chiński 2018 grudzień
Małpa może cieszyć się życiem, gdyż w grudniu wszystko będzie układać się dobrze. Nie znajdzie się ani jeden powód do zmartwień. Nawet świąteczne przygotowania upłyną w radosnej i pozytywnej atmosferze, co Małpie rzadko się zdarza.

Horoskop chiński 2019 styczeń
Małpa nie powinna być chciwa w styczniu. Jeśli będzie próbowała zdobyć więcej, niż jej się należy, zaszkodzi nie tylko swoim zyskom, ale i pozycji społecznej. Wzbudzi powszechną dezaprobatę i długo będzie musiała odbudowywać zaufanie innych ludzi.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:26

Kogut
08.02.1921–27.01.1922 metal
26.01.1933–13.02.1934 woda
13.02.1945–1.02.1946 drzewo
31.01.1957–15.02.1958 ogień
17.02.1969–5.02.1970 ziemia
05.02.1981–24.01.1982 metal
23.01.1993–9.02.1994 woda
09.02.2005–28.01.2006 drzewo
29.01.2017–15.02.2018 ogień

Horoskop chiński Kogut
Ludzie spod znaku Koguta są przede wszystkim marzycielami. Mają tendencję do wypowiadania swoich myśli na głos, co nie zawsze ma pozytywne skutki.

Są bardzo lojalni wobec przyjaciół oraz rodziny. Nie cierpią nieuczciwości oraz znęcania się nad ludźmi. Koguty są nieco naiwne w swojej uczciwości i oczekują, że wszyscy wokół nich będą tacy sami. Najlepiej czują się w gronie przyjaciół, na wykwintnym przyjęciu, gdzie mogą wywrzeć dobre wrażenie. Ich charyzma i nieprzeciętny dowcip zwykle stawiają je w centrum uwagi, co niezmiernie je cieszy. Koguty spodziewają się, że wszyscy wokół będą słuchać ich opowieści z zapartym tchem. Mają skłonności do przechwałek (szczególnie na temat swoich osiągnięć), dlatego liczne grono słuchaczy jest dla nich niezbędne.

Zalety Koguta: szczery, odważny, pełen entuzjazmu, lojalny, pracowity, wytrwały, staranny, szybki, bystry, zazwyczaj dobrze ubrany, uzdolniony, towarzyski, rozsądny, wspaniałomyślny, uroczy, dowcipny

Wady Koguta: nieznośny, kapryśny, próżny, narcystyczny, egoistyczny, nadgorliwy, pretensjonalny, zachłanny, despotyczny, cyniczny, materialista

Kogut uwielbia: komplementy - nic tak nie cieszy go, jak niekończące się komplementy pod jego adresem.

Kogut nie cierpi: wścibskich osób, które mogą przejrzeć jego prawdziwą naturę i zdemaskować nadmiernie wybujałe opowieści.

Kogut w miłości
Koguty nie owijają w bawełnę, kiedy chodzi o ich uczucia. Nigdy nie wahają się w emocjonalnych osądach. Albo kogoś lubią albo nie. Nie ma nic pomiędzy. Lubią, gdy wyznaje się im miłość, jednakże same nie przyznają się do swoich uczuć. Tylko w ostateczności mogą otworzyć się przed drugą osobą. Są bardzo skryte i dlatego niełatwo jest im odważyć się na pocałunek bądź miłosne wyznanie.

Kogut w rodzinie
Koguty bardzo dbają o bezpieczeństwo swoich bliskich. Czasami mogą być nawet nieco nadopiekuńcze, próbując ustrzec ich od niebezpieczeństw całego świata. Są surowe i dużo wymagają od swoich dzieci. Będą je posyłać na lekcje gry na fortepianie, w tenisa czy na naukę języków obcych - byle tylko wykazać, że ich rodzina to tzw. wyższe sfery. Koguty nie tolerują złych manier i zwracają baczną uwagę na to, jak ich dzieci reprezentują się przed ludźmi spoza rodziny.

Praca i kariera Koguta
Koguty są z natury bardziej zmotywowanymi pracownikami niż ludzie spod innych znaków zodiaku. Swoją karierę zawodową traktują bowiem priorytetowo. Potrafią ciężko pracować, są elastyczne i bardzo wytrwałe w realizacji powierzonych zadań. Na ogół nic nie stoi na przeszkodzie, by osiągnęły dowolny cel, jaki tylko sobie wybiorą.

Finanse Koguta
Dbałość o szczegóły sprawia, że Koguty są całkiem niezłe, jeśli chodzi o finanse. Potrafią dobrze doradzić na temat ewentualnych inwestycji i nauczyć trzymania budżetu pod kontrolą. Gorzej sprawa ma się, kiedy chodzi o ich własne finanse. Zazwyczaj popadają w jedną ze skrajności: albo wydają pieniądze na lewo i prawo, albo są tak oszczędne, że niejeden określiłby ich podejście mianem skąpstwa.

Kogut: tradycyjne powiązania
Kolejność w zodiaku: dziesiąty
Szczęśliwe kolory: brązowy, zielony
Szczęśliwe liczby: 1, 5, 6
Najodpowiedniejsze zawody: barman, żołnierz, tancerz, agent ubezpieczeniowy, sekretarz, muzyk, dentysta, fryzjer, kosmetyczka, bankier, biegły księgowy, wszystko co związane z handlem
Szczęśliwe kamienie: cytryn
Planeta rządząca: Merkury
Miesiąc przypisany do znaku: wrzesień
Kierunek przypisany do znaku: zachód
Godziny przypisane do znaku: 17:00 do 19:00
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Panna

Zgodność z innymi znakami zodiaku
Niezwykła para: Wąż, Smok, Bawół
Interesujący związek: Małpa
Przeciętnie, ale rokuje: Tygrys, Szczur, Świnia, Koza, Koń, Pies
Mało zrozumienia: Królik, Kogut

Znani ludzie urodzeni w roku Koguta
car Aleksander I, Britney Spears, Gwen Stefani, Mikołaj Kopernik, Natalie Portman, kardynał Armand de Richelieu, Catherine Zeta-Jones, Eric Clapton, Robert Fulton, Dolly Parton, Goldie Hawn, Bette Midler, Roman Polansky, Richard Vagner, Van Morrison, Yoko Ono, Peter Ustinov
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

PoprzedniaNastępna

Wróć do Horoskopy chińskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość