Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:30

Horoskop chiński 2018 Kogut – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Koguta. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach. Przygotuj się już teraz i poznaj przyszłość swoich finansów, miłości, kariery zawodowej, sytuacji rodzinnej czy zdrowia.

Chiński horoskop jest oparty na kalendarzu księżycowym, a cykl księżyca powtarza się co dwanaście lat. Stąd ilość chińskich znaków zodiaku. W 2018 roku chiński nowy rok wypada na 16 lutego i będzie to rok Psa, żywiołu Ziemi. Rok ten zakończy się 4 lutego 2019 roku.

Horoskop chiński 2018 Kogut
Horoskop chiński dla Koguta na 2018 rok skrywa wiele zagadek. To zdecydowanie najbardziej tajemnicza prognoza astrologiczna ze wszystkich. Pewne tendencje zdają się wzajemnie wykluczać, ale jeśli pozna się naturę ich pochodzenia, okazują się pasować do siebie idealnie. Ostatecznie więc, jeśli rozpatrujemy przyszłość Koguta w 2018 roku, możemy stwierdzić, że to będzie całkiem satysfakcjonujący okres w jego życiu.

W tym roku czeka Koguta wiele podróży, dalekich i fascynujących. Być może nawet uda się wyjechać do obcego, egzotycznego kraju. Większość wyjazdów będzie związanych z pracą i zaowocują one nawiązaniem licznych nowych kontaktów biznesowych. Kogut wiele na nich skorzysta już w tym roku, ale dopiero w następnych latach okaże się, jak bardzo są to opłacalne znajomości.

Poza podróżami Kogut doświadczy także okresów spowolnienia, a nawet zastoju. W takich chwilach najlepiej skupić się na rozwijaniu swoich talentów. Wszak nie wszystko kręci się w życiu wokół pracy i osiągania sukcesów. Czasami można, a nawet trzeba, zająć się sprawami grającymi człowiekowi w duszy. Tym właśnie zajmie się Kogut w wolnych chwilach.

Choć sukcesy nie ominą Koguta, warto zwrócić uwagę na to, od czego będą one zależały. A jest to bardzo istotna sprawa. Pomyślność Koguta nie weźmie się bowiem znikąd. Będzie zależała od jego podejścia do ludzi. To, w jaki sposób Kogut traktuje innych, wpłynie w największym stopniu na poziom jego osobistego sukcesu. Warto więc postępować uczciwie i szlachetnie w relacjach ze wszystkimi napotkanymi w roku Psa osobami.

Horoskop chiński 2018 Kogut – miłość
Jeśli wcześniej Kogut doświadczał problemów w relacjach z ukochaną osobą, w tym roku to się zmieni o sto osiemdziesiąt stopni. Wszystko uda się naprawić, choć trzeba przyznać, że łatwe to nie będzie. Obie strony muszą wykazać chęć i zaangażowanie. Tym bardziej że istnieje jeszcze jedno wyjście z nieprzyjemnej sytuacji. Dosłownie: wyjście, bowiem Kogut może postanowić o zakończeniu związku. Właśnie dlatego warto postarać się, by podreperować relacje między partnerami. Może dzięki temu nie dojdzie do rozstania.

Podsumowując, jeśli Kogut pragnie udanego związku, powinien sam się o to postarać. Oczywiście dotyczy to również samotnych Kogutów. W tym roku należy wziąć sprawy w swoje ręce oraz nie uchylać się przed odpowiedzialnością, jeśli coś pójdzie nie tak, jak się tego pragnie.

Horoskop chiński 2018 Kogut – pieniądze
W tym roku Kogut zarobi całkiem niezłe pieniądze, ale też niemało straci. Wsteczny bilans roczny zakończy się więc mniej więcej na tym samym poziomie, co w zeszłym roku. Można więc powiedzieć, że będzie to rok raczej przeciętny i wielkość majątku Koguta nie zmieni się znacznie. To może być albo dobra, albo zła wiadomość. Wszystko zależy od podejścia Koguta.

Horoskop chiński 2018 roku zaleca, by Kogut był realistą w kwestii własnych finansów. Niech nie wydaje więcej, niż jest w stanie zarobić, ale też niech unika ryzykownych inwestycji, które rzekomo mają przynieść ogromne pieniądze. Trzeba teraz kierować się zdrowym rozsądkiem, a nie chwilowymi zachciankami.

Horoskop chiński 2018 Kogut – kariera
Kogut ma swój plan, jeśli chodzi o rozwój kariery. Jest to wieloaspektowa strategia, która w 2018 roku przejawiać się będzie głównie na utrzymywaniu dobrych relacji z kluczowymi osobami. Chodzi tutaj o przełożonych Koguta oraz ludzi o znacznych wpływach w firmie. Także najważniejsi klienci i kontrahenci będą w tym roku oczkiem w głowie Koguta. Dzięki umacnianiu korzystnych kontaktów Kogut chce rozwinąć swoją karierę i... uda mu się to bardzo dobrze.

Niestety misterny plan Koguta będzie posuwał się naprzód dość mozolnie. Utrzymywanie relacji z innymi oraz mnogość monotonnych obowiązków mogą szybko wyczerpać zapał Koguta. To, co pragnie osiągnąć, nie jest łatwe. Jeśli jednak Kogut wytrwa i nie podda się przedwcześnie, z pewnością będzie zadowolony z ostatecznych rezultatów.

Horoskop chiński 2018 Kogut – rodzina
Choć w pracy będzie się dużo działo, także dla rodziny Kogut znajdzie wystarczająco dużo czasu. Co więcej, uda się Kogutowi połączyć przyjemne z pożytecznym, kiedy w podróż biznesową zabierze najbliższych. Mogą pojawić się niewielkie problemy natury organizacyjnej, ale to może być bardzo udany wyjazd. Nie tylko uda się załatwić wszystkie interesy, ale też pozwiedzać odległe miasto w towarzystwie ukochanych osób. Dwie pieczenie na jednym ogniu, można by rzec.

Jedno, o czym Kogut musi pamiętać w 2018 roku, to okazywanie uczuć członkom swojej rodziny oraz pokazanie, że darzy ich szacunkiem. Kogut może mieć gorsze dni, kiedy to zechce zademonstrować swoją wyższość, ale powinien się wystrzegać takiego zachowania. Może bowiem bardzo kogoś obrazić. Jeśli do tego dojdzie, nie będzie łatwo się pogodzić.

Horoskop chiński 2018 Kogut – zdrowie
Kogut nie będzie narzekał na zdrowie i to jest właśnie największe niebezpieczeństwo w tym roku. Dlaczego? Ponieważ wysoki poziom energii i dobre samopoczucie uśpią jego czujność. Kogut rzuci się w wir pracy i będzie konsekwentnie dążył do realizacji marzeń. Zapomni jednak o tym, że ludzki organizm ma swoje ograniczenia i trzeba o niego odpowiednio dbać. W ten sposób Kogut może doprowadzić do znacznego osłabienia możliwości obronnych swojego ciała. W efekcie wystawi się na ryzyko poważnych dolegliwości.

Rozwiązanie jest jedno. Zawsze należy pamiętać o potrzebach swojego organizmu i dbać o niego przez cały rok. Trzeba znaleźć czas na relaks oraz zdrową aktywność fizyczną, najlepiej pozbawioną jakichkolwiek znamion rywalizacji. Kogut lubi wygrywać, więc może przeholować ze sportem. A wówczas osiągnie ten sam efekt, jak gdyby w ogóle nie ćwiczył: pojawi się choroba lub poważna kontuzja.

Horoskop chiński 2018 miesięczny: Kogut
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące chińskiego roku Psa 2018/2019. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop chiński 2018 luty
W tym miesiącu należy zachować ostrożność. Kogut będzie myślał, że wszystko idzie po jego myśli, ale nagle nastąpi zwrot o sto osiemdziesiąt stopni. Jeśli Kogut nie będzie gotowy, może wiele stracić. Wówczas będzie musiał zainwestować dużo czasu i energii w odzyskanie utraconej pozycji.

Horoskop chiński 2018 marzec
Teraz zacznie się poprawiać, ale nadal należy zachować czujność. To świetny czas na skupienie się na sprawach miłosnych i rodzinnych. W pracy można na chwilę przystopować, ponieważ niebezpieczeństwo porażki jeszcze całkowicie nie minęło.

Horoskop chiński 2018 kwiecień
W kwietniu Kogut poczuje silny przypływ gotówki, co wprawi go w wyśmienity humor. Na fali dobrego samopoczucia postanowi sprawić niespodziankę ukochanej osobie. To może być romantyczna kolacja, weekendowy wyjazd do ekskluzywnego hotelu lub inny drogi prezent.

Horoskop chiński 2018 maj
Maj niesie ze sobą niebezpieczeństwo o bliżej nieokreślonej naturze. Horoskop chiński 2018 roku zdradza jedynie, że w życiu Koguta pojawi się oszust chcący wyłudzić od niego pieniądze. Ktokolwiek będzie więc proponował Kogutowi tak zwany interes życia – należy czym prędzej odmówić i zakończyć rozmowę. W przeciwnym razie Kogut będzie stratny.

Horoskop chiński 2018 czerwiec
To miesiąc daleko idących zmian. Kogutowi uda się dokonać rzeczy niemożliwych i nareszcie przeprowadzi transformację swojego życia. Oczywiście na lepsze. Może się teraz przeprowadzić, zmienić pracę lub partnera... możliwości jest naprawdę sporo, lecz prognoza astrologiczna tego nie precyzuje.

Horoskop chiński 2018 lipiec
Teraz najlepiej zająć się rodziną, a o pieniądze się nie martwić. Kogut będzie zastanawiał się nad pewną inwestycją. Powinien przy tym pamiętać, by wszystko dokładnie przemyśleć. Każdy szczegół jest ważny.

Horoskop chiński 2018 sierpień
Do drzwi Koguta zapuka bogactwo, a być może i sława. Sierpień to czas niebywałych sukcesów na każdym polu. Kogut może teraz osiągnąć praktycznie wszystko. Niech mądrze korzysta z tych gorących tygodni.

Horoskop chiński 2018 wrzesień
Rewelacyjne perspektywy finansowe, które odbiją się również na życiu rodzinnym. Oczywiście pozytywnie. Kogut skusi się na większe zakupy. Jeśli nie będzie kontrolował siebie, może wydać wszystko, co teraz zarobi.

Horoskop chiński 2018 październik
Pod żadnym pozorem Kogut nie może teraz brać kredytów. Zresztą wszelkie inne pożyczki są również wykluczone. W kwestii pieniędzy należy zachować daleko idący umiar. Jeśli Kogut będzie chciwy, straci dwa razy tyle, ile chciał zyskać.

Horoskop chiński 2018 listopad
Bardzo dobry miesiąc. Kogutowi uda się perfekcyjnie zrealizować praktycznie wszystkie swoje plany na listopad. Tylko w miłości zmniejszy tempo. Bynajmniej nie z powodu jakichś problemów z partnerem. Po prostu Kogutowi nie starczy czasu na zajęcie się ukochaną osobą.

Horoskop chiński 2018 grudzień
Jeśli Kogut planował od jakiegoś czasu zakupić nieruchomość, grudzień jest do tego idealnym czasem. Pojawi się kilka interesujących ofert na rynku i będzie z czego wybierać. Kogut ma silną pozycję w negocjacjach, więc niech z niej dobrze skorzysta.

Horoskop chiński 2019 styczeń
To wspaniały miesiąc dla Koguta. Wszystko układa się dokładnie według planu i wygląda na to, że końcówka chińskiego roku Psa będzie wręcz idealna. Kogut wejdzie w kolejny rok pełen energii i nadziei na przyszłość. Wie, że już niewiele dzieli go od realizacji największych marzeń.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:34

Pies
28.01.1922–15.02.1923 woda
14.02.1934–3.02.1935 drzewo
02.02.1946–21.01.1947 ogień
16.02.1958–7.02.1959 ziemia
06.02.1970–26.01.1971 metal
25.01.1982–12.02.1983 woda
10.02.1994–30.01.1995 drzewo
29.01.2006–16.02.2007 ogień
16.02.2018–04.02.2019 ziemia

Horoskop chiński Pies
Psy nigdy nie zawiodą swojej rodziny i przyjaciół, są bowiem szczere i wierne. Na pierwszym miejscu stawiają innych, ale zanadto się przejmują różnymi sprawami. Czasami są nieco przytłaczające, właśnie z powodu zbytniej troskliwości. Nie każdemu to odpowiada. Tym bardziej, że Psy są zdolne nagle przejąć kontrolę nad sytuacją, nawet jeśli ta nie dotyczy ich bezpośrednio. Niektórzy myślą wówczas, że Psy są wścibskie i lubią plotkować, ale w rzeczywistości one chcą tylko pomóc.

Bogactwo, sława i status społeczny niewiele znaczą dla Psów. Bardziej koncentrują się na swoich bliskich i przyjaciołach. Zrobią wszystko, aby pomóc im w kłopotach.
Kiedy Psy wybiorą sobie jakieś zagadnienie, nie spoczną dopóki nie osiągną w nim biegłości. Zawsze kończą, co raz zaczęły.

Zalety Psa: uprzejmy, pomocny, serdeczny, skromny, oddany, filozoficzny, uległy, dyskretny, inteligentny, entuzjasta

Wady Psa: nieprzyjemny, złośliwy, obłudny, wyciągający pochopne wnioski i sądy, kłótliwy, podejrzliwy, nerwowy, niespokojny, trudny we współżyciu

Pies uwielbia: tajemnicze zjawiska, niezwykłe miejsca; wszystko, co związane z parapsychologią.

Pies nie cierpi: nudnych faktów, negujących istnienie UFO, wilkołaków i innych tego typu rzeczy.

Pies w miłości
Psy są często bardzo nieśmiałe, szczególnie w większych grupach. Trudno jest im się przekonać do rozpoczęcia rozmowy z interesującą je osobą. Zanim wykonają pierwszy krok, muszą się upewnić, że obiekt westchnień odwzajemnia ich uczucia. Są bardzo wrażliwe, dlatego nie potrafią znieść odrzucenia.

Pies w rodzinie
Jako życiowi partnerzy Psy są idealni. Są bardzo rodzinni, zawsze skorzy do pomocy i pocieszenia, zarówno partnera, jak i dzieci. Pragną dzielić z bliskimi wzloty i upadki, pomagając i broniąc w razie konieczności.

Praca i kariera Psa
Psy są zaradne i zawsze chętne do pomocy współpracownikom. Są w stanie przyjąć na siebie więcej obowiązków, jeżeli tylko będzie to oznaczało mniej pracy dla ich kolegów i koleżanek. Uwielbiają uczyć się nowych rzeczy, dlatego są cenione jako wartościowi pracownicy. Piastując stanowisko kierownicze, Pies jest szanowany za sprawiedliwe wydawanie sądów oraz sumienność.

Najodpowiedniejsze zawody: misjonarz, radny miejski, pielęgniarka, dekorator wnętrz, doradca, kapłan, polityk, sędzia, urzędnik, funkcjonariusz Policji, psychiatra, naukowiec, nauczyciel

Finanse Psa
Psy ciężko pracują, dlatego też z rozwagą wydają pieniądze. Nie biegają po sklepach w poszukiwaniu luksusowych towarów, wolą raczej kupować prezenty dla bliskich. Zazwyczaj mają również oszczędności, które przeznaczają na rodzinne wakacje czy szkołę dla swoich dzieci.

Pies: tradycyjne powiązania
Kolejność w zodiaku: jedenasty
Szczęśliwe kolory: srebrny, biały, czerwony
Szczęśliwe liczby: 1, 4, 5, 9
Szczęśliwe kamienie: diament
Planeta rządząca: Wenus
Miesiąc przypisany do znaku: październik
Kierunek przypisany do znaku: północny-zachód
Godziny przypisane do znaku: 19:00 do 21:00
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Waga

Zgodność z innymi znakami zodiaku
Niezwykła para: Koń, Tygrys
Interesujący związek: Świnia, Wąż, Pies, Szczur
Przeciętnie, ale rokuje: Kogut, Bawół, Królik, Koza
Mało zrozumienia: Małpa, Smok

Znani ludzie urodzeni w roku Psa
Alain Fournier, Madonna, Uma Thurman, Steven Spielberg, Aleksander Dumas ojciec, Michelle Pfieffer, Brigitte Bardot, Naomi Campbell, Ludwik XVI, Cher, Ava Gardner, Michael Jackson, Elvis Presley, Wolter, Victor Hugo, Jacek Kuroń
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:37

Horoskop chiński 2018 Pies – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Psa. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach. Przygotuj się już teraz i poznaj przyszłość swoich finansów, miłości, kariery zawodowej, sytuacji rodzinnej czy zdrowia.

Chiński horoskop jest oparty na kalendarzu księżycowym, a cykl księżyca powtarza się co dwanaście lat. Stąd ilość chińskich znaków zodiaku. W 2018 roku chiński nowy rok wypada na 16 lutego i będzie to rok Psa, żywiołu Ziemi. Rok ten zakończy się 4 lutego 2019 roku.

Horoskop chiński 2018 Pies – ogólna prognoza
2018 rok znajduje się pod patronatem Psa, zatem osoby urodzone w latach powiązanych z tym chińskim znakiem są objęte specjalną ochroną. Na ich los mają też wpływ szczególne siły, które przynoszą zarówno szczęście, jak i porażki. Należy przy tym zaznaczyć, że w 2018 roku wszystkie niepowodzenia są przejściowe i tak naprawdę działają na korzyść Psa. Pomagają mu bowiem rozwijać się i stawać lepszym człowiekiem.

Nie ma więc powodów do niepokoju. Pies może zachować spokój w sercu i działać bez obaw, że jego przyszłość się załamie. Wystarczy, że Pies przygotuje się do wszystkich czekających go zadań, a z pewnością osiągnie to, czego pragnie. A przynajmniej stworzy ku temu odpowiedni grunt i będzie mógł cieszyć się sukcesami w nieco dalszej przyszłości.

Pies będzie zapewne zadowolony z osiągnięć 2018 roku. Tym bardziej że będą one o wiele większe niż w poprzednim roku. Dla Psa to dodatkowy bodziec do działania i powód, dla którego warto się skupić na skutecznym działaniu. Świadomość, że wszystko idzie znacznie lepiej, dodaje skrzydeł i pozwala patrzeć z nadzieją w przyszłość.

Dla Psa 2018 rok okaże się czasem wzrostu ambicji oraz odważniejszych celów życiowych. Nie będzie to jednak wynikało z zachłanności czy egoizmu, lecz naturalnego rozwoju osobistego. To jest po prostu potrzebne, by Pies mógł dalej wzrastać, a nie skończyć jako nieudolne stworzenie gdzieś na marginesie społeczeństwa.

Horoskop chiński 2018 Pies – miłość
W roku 2018 Pies zacznie więcej uwagi zwracać na własne potrzeby emocjonalne. Będzie nie tylko dbał o ukochaną osobę, ale też o siebie. Wzmocni w ten sposób poczucie własnej wartości i zacznie sobie śmielej poczynać w sferze miłosnej. Efekty będą z pewnością bardzo interesujące.

Wiele zmian w relacjach z najbliższą osobą, jakich doświadczy Pies, doprowadzi do znacznego polepszenia jakości życia emocjonalnego. Pies nabierze odwagi i nauczy się szczerze wyznawać swoje uczucia. Z pewnością zaskoczy w ten sposób wiele osób. Również te, które do tej pory nie zwracały na Psa zbyt wielkiej uwagi. Nagle wyda się on jednak o wiele bardziej atrakcyjną partią. To bardzo dobrze wróży.

Horoskop chiński 2018 Pies – pieniądze
W kwestii pieniędzy Pies doświadczy pewnych kłopotów, ale większość tych spraw uda się bardzo szybko załatwić. Przy pomocy zaufanych przyjaciół każdy problem finansowy stanie się przeszłością, zanim Pies na poważnie zacznie się zamartwiać.

Warto dobrze przeanalizować swoje finanse, ponieważ Pies ma szansę na dobry zarobek w 2018 roku. Potrzeba jednak pewności siebie i dokładnego zapoznawania się z bieżącymi trendami. Dzięki temu Pies wychwyci idealną okazję na inwestycje i zakończy rok na całkiem sporym plusie. Kiedy do tego dojdzie, warto pomyśleć o spłacie kredytu, jeśli takowy Pies posiada.

Horoskop chiński 2018 Pies – kariera
Kariera zawodowa stanie się w tym roku znacznie ważniejsza, niż była w poprzednich latach. Pies zacznie poświęcać więcej uwagi sprawom związanym z możliwościami awansowania w firmie. W dodatku pogłębi znajomość z osobami mającymi większe wpływy w firmie, a może i całej branży. To będzie dobra okazja do wspinania się po szczeblach kariery.

Bardzo ważne w 2018 roku jest to, żeby Pies nie wątpił w swoją wartość. Jest bardzo utalentowaną osobą, ale czasami zachowuje się, jakby tego nie wiedział. Właśnie z tego powodu wiele okazji przechodzi mu koło nosa. Teraz jednak nie ma czasu na nieśmiałość i ciągłe analizowanie sytuacji. Pies uświadomi sobie, że trzeba działać. I tak właśnie zrobi.

Horoskop chiński 2018 Pies – rodzina
W celu poprawienia relacji pomiędzy członkami rodziny, warto spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Pies o tym wie, ale z powodu pracy nie będzie mógł sobie na to pozwolić. Nie znaczy to, że nie będzie się starał. Wręcz przeciwnie. Każdą wolną chwilę poświęci dla najbliższych, czym z pewnością zyska ich uznanie.

Horoskop chiński 2018 roku przestrzega jednak przed robieniem rzeczy na siłę. Czasami Pies może chcieć na szybko zorganizować jakiś rodzinny wypad, częściowo zmuszając członków rodziny do przystosowania ich własnych planów. Tego typu pomysły raczej nie zdadzą egzaminu, a efekty będą tragiczne w skutkach. Pies powinien wszystkie pomysły konsultować zawczasu i dostosowywać się do potrzeb innych.

Horoskop chiński 2018 Pies – zdrowie
Początek roku to czas dobrego samopoczucia i dużej ilości energii. Z czasem poziom energii się zmniejszy, ale Pies nadal będzie odczuwał entuzjazm i zachowa siłę do działania. Nic dziwnego, że chętnie zwiększy ilość wykonywanych obowiązków. Powinien jednak pamiętać, żeby się nie przepracować. Jego ciało nie ma nieskończonych zasobów.

Pies musi zadbać o to, by wystarczająco dużo wypoczywać. W przeciwnym razie szybko poczuje, jak siły z niego ulatują i zaczyna popełniać coraz więcej błędów. Także takich, które mogą okazać się szkodliwe dla zdrowia.

Horoskop chiński 2018 miesięczny: Pies
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące chińskiego roku Psa 2018/2019. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop chiński 2018 luty
Już na samym początku zaczną się trudności. Pies będzie musiał sporo się namęczyć, żeby tylko nadążyć za innymi. Niech poświęci ten miesiąc na naukę oraz odpoczynek. Resztę spraw trzeba tylko utrzymać w miejscu. A to będzie wystarczająco wyczerpujące.

Horoskop chiński 2018 marzec
Czujność zalecana jest w każdej dziedzinie, szczególnie w miłości. Pies może zrobić coś, co zdenerwuje ukochaną osobę. Będzie to całkowicie niezamierzone działanie, więc trudno będzie go uniknąć. Najlepiej zawczasu przygotować romantyczną kolację. Tak na wszelki wypadek, by pozytywnie nastroić swoją bratnią duszę.

Horoskop chiński 2018 kwiecień
Sytuacja Psa zacznie się stopniowo poprawiać. Możliwe zwiększenie dochodów lub pojawienie się okazji na rozpoczęcie obiecującego interesu. Ten ostatni może jeszcze teraz nie przynieść oczekiwanych zysków, ale prognozy na przyszłość są niezwykle obiecujące.

Horoskop chiński 2018 maj
Pies nie powinien teraz dawać za wygraną. Sukces czeka za kolejnym zakrętem, ale trzeba aktywnie działać, by go osiągnąć. Absolutnie konieczne jest zaangażowanie i silna motywacja. Maj to także dobry miesiąc na miłość. Przynajmniej w przypadku Psa.

Horoskop chiński 2018 czerwiec
Horoskop chiński 2018 roku przewiduje spór z bliską osobą, ale nie członkiem rodziny. Chodzi o wieloletniego przyjaciela lub zaufanego współpracownika, z którym Psa łączyły dotąd rewelacyjne stosunki. Trzeba uważać na słowa, by nie pogorszyć sytuacji.

Horoskop chiński 2018 lipiec
W kierunku Psa zbliżają się niebywałe wręcz okazje. To będzie prawdopodobnie najlepszy miesiąc całego 2018 roku. Niech Pies dobrze się przygotuje. Jeśli dobrze wykorzysta wszystkie tygodnie lipca, jego zyski będą oszałamiające. Należy przy tym zaznaczyć, że chodzi nie tylko o zyski finansowe, ale też o inne: społeczne i emocjonalne.

Horoskop chiński 2018 sierpień
To nie jest dobry miesiąc na rodzinne wakacje. Bynajmniej nie z powodu pogody. Ta jest wyśmienita. Niestety atmosfera w domu Psa jest nie najlepsza. A dokładniej – jest fatalna. W tym miesiącu dojdzie bowiem do wielu sporów, które na długi czas skłócą członków rodziny. Najlepiej będzie, jeśli Pies spędzi więcej czasu w pracy, a domowe problemy po prostu przeczeka.

Horoskop chiński 2018 wrzesień
Bardzo dobry miesiąc pod względem finansowym. Pies może teraz śmiało realizować swoje cele zawodowe. Jego interesy rozwiną się teraz w zastraszającym tempie. Pies sam nie będzie mógł nadążyć. Nawet napięta sytuacja w domu ulegnie poprawie.

Horoskop chiński 2018 październik
Pies zaliczy parę wpadek, a co za tym idzie – będzie musiał stawić czoła ich konsekwencjom. Z tego powodu październik nie będzie należał do najprzyjemniejszych miesięcy. Warto skupić się na osobistych pasjach i nieco się odprężyć. Jeśli to tylko możliwe, niech Pies weźmie urlop i wyjedzie daleko za miasto.

Horoskop chiński 2018 listopad
W tym miesiącu nie warto robić niczego na siłę ani przyspieszać biegu bieżących spraw. Wszystko idzie własnym torem i jest w porządku. Pies nie musi się martwić, niech płynie z prądem, a nie będzie żałował.

Horoskop chiński 2018 grudzień
W grudniu Pies doświadczy zarówno pozytywnych, jak i negatywnych wydarzeń. Będzie to więc dość przeciętny okres w życiu Psa. Warto teraz pomyśleć o rodzinie i spędzać mniej czasu w pracy.

Horoskop chiński 2019 styczeń
Pies będzie zmuszony stawić czoła pewnym trudnym do pokonania przeszkodom. Należy wytężyć wszystkie siły, by w końcówce chińskiego roku nie zaprzepaścić wszystkich dotychczasowych osiągnięć. Ostatnie dni stycznia niosą ze sobą niebezpieczeństwo na drodze. Niech Pies uważa podczas prowadzenia samochodu.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:43

Dzik (Świnia)
16.02.1923–4.02.1924 woda
04.02.1935–23.01.1936 drzewo
22.01.1947–9.02.1948 ogień
08.02.1959–27.01.1960 ziemia
27.01.1971–14.02.1972 metal
13.02.1983–1.02.1984 woda
31.01.1995–18.02.1996 drzewo
17.02.2007–19.01.2008 ogień
05.02.2019–24.01.2020 ziemia

Horoskop chiński Świnia (Dzik)
Ludzie urodzeni w roku Świni są bardzo tolerancyjni, mili i uprzejmi, a jednocześnie odznaczają się wewnętrzną siłą. Czasami są nieco naiwni, ale najczęściej są to tylko pozory wynikające z ich altruistycznej natury. Uważają bowiem, że lepiej jest dawać niż brać i właśnie tą zasadą kierują się w życiu. Z zewnątrz wygląda to właśnie jako łatwowierność. Zawsze obdarują żebraka, pomogą poszkodowanemu przez los – nawet jeśli będzie to wymagać poświęcenia z ich strony. Prawda jest taka, że poświęcanie własnego czasu drugiemu człowiekowi sprawia im więcej radości niż żądanie czyjegoś czasu dla siebie.

Osoba spod znaku Świni zrobi wszystko co w jej mocy, by utrzymać spokój wśród rodziny i znajomych. Niestety czasami prowadzi to do bycia wykorzystywanym przez otoczenie. Świnia jednak szybko wybacza i zapomina o przykrościach.

Zalety Świni (Dzika): sensowna, zmysłowa i wrażliwa, słodko naiwna, opiekuńcza, ofiarna, erudyta, utalentowana, hojna, szczera, zabawna, altruistyczna, gościnna i cnotliwa

Wady Świni (Dzika): porywcza, pesymistyczna, snobistyczna, obłudna, autorytarna, wszystkowiedząca, skąpa

Świnia (Dzik) uwielbia: naturalne otoczenie: lasy, parki, nadmorskie plaże; kocha rośliny i lubi się nimi otaczać.

Świnia (Dzik) nie cierpi: kłamstwa i obłudy; gonitwy za pieniędzmi i tzw. "wyścigu szczurów"; hipokryzji i zawiści.

Świnia (Dzik) w miłości
Osoby urodzone w roku Świni są wręcz stworzone do życia w związku. Można je bez wahania określać mianem partnerów idealnych, ponieważ zawsze wspierają drugą osobę i dużo dają z siebie. Najlepiej czują się w domu, a imprezowanie ich w ogóle nie pociąga. Wolą zaszyć się z ukochanym w zacisznym zakątku, usiąść przy świecach i lampce wina. Oto idealny wieczór. Seksualność jest istotna dla Świń, lubią być namiętne i okazywać swojemu partnerowi swoje uczucia.

Świnia (Dzik) w rodzinie
Świnie to oddane matki i ojcowie. Są bardzo kochające i czułe, zawsze wspierają członków swojej rodziny i opiekują się nimi. Do tego – będąc domatorami – uwielbiają spędzać czas z bliskimi i nie muszą balować w każdy weekend, by poczuć się szczęśliwymi. Dzieci są traktowane przez Świnie priorytetowo. Biada temu, kto któreś z nich skrzywdzi, chociażby złym słowem. Świnia zamieni się w prawdziwego demona, jeśli poczuje, że jej rodzina jest zagrożona.

Praca i kariera Świni (Dzika)
Ludzie spod znaku Świni radzą sobie całkiem nieźle w pracy, szczególnie gdy trzeba wykazać się kreatywnością. Lubią się wykazywać, dlatego zawsze będą dobrym nabytkiem w każdej firmie. Z entuzjazmem podchodzą do nowych obowiązków i wyzwań. Poza tym są lubiani, ponieważ zawsze pomagają współpracownikom w potrzebie. Można na nich polegać.

Najodpowiedniejsze zawody: pośrednik, filantrop, lekarz, organizator cateringu, dentysta, leśniczy, artysta, weterynarz, właściciel hotelu, dekorator wnętrz

Finanse Świni (Dzika)
Świnie uwielbiają wydawać pieniądze. Mają dobre oko do towarów dobrej jakości i nie przepuszczą żadnej promocji czy wyprzedaży. Mają też talent do wyszukiwania niecodziennych okazji. Chociaż potrafią być oszczędne, na ogół jest odwrotnie. Właśnie dlatego powinny być ostrożne w wydawaniu pieniędzy, by nie popaść w finansowe tarapaty.

Świnia (Dzik): tradycyjne powiązania
Kolejność w zodiaku: piąty
Szczęśliwe kolory: czarny, złoty, żółty
Szczęśliwe liczby: 3, 4, 5, 6
Szczęśliwe kamienie: ametyst
Planeta rządząca: Mars
Miesiąc przypisany do znaku: kwiecień
Kierunek przypisany do znaku: południowy-wschód
Godziny przypisane do znaku: 7:00 do 9:00
Odpowiednik w zachodnim zodiaku: Baran

Zgodność z innymi znakami zodiaku
Niezwykła para: Królik, Koza
Interesujący związek: Pies, Tygrys, Koń, Smok, Szczur, Bawół
Przeciętnie, ale rokuje: Kogut, Małpa, Świnia
Mało zrozumienia: Wąż

Znani ludzie urodzeni w roku Świni (Dzika)
Henry Ford, Ralph Emerson, Rachel Weisz, Arnold Schwarzenegger, Bismarck, Alfred Hitchcock, Lucille Ball, Julie Andrews, Woody Allen, Ernest Hemingway, Elton John, Ignacy Loyola, Franciszek Villon, Diego Velazquez
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop chiński na rok 2018 - Rok Psa

Postautor: Izka » 20 sty 2018, 11:47

Horoskop chiński 2018 Świnia (Dzik) – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Świni (Dzika). Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach. Przygotuj się już teraz i poznaj przyszłość swoich finansów, miłości, kariery zawodowej, sytuacji rodzinnej czy zdrowia.

Chiński horoskop jest oparty na kalendarzu księżycowym, a cykl księżyca powtarza się co dwanaście lat. Stąd ilość chińskich znaków zodiaku. W 2018 roku chiński nowy rok wypada na 16 lutego i będzie to rok Psa, żywiołu Ziemi. Rok ten zakończy się 4 lutego 2019 roku.

Horoskop chiński 2018 Świnia (Dzik)
Świnia (Dzik) poczuje się w tym roku bardziej pewna siebie, a co za tym idzie – ma szansę na znacznie większe sukcesy niż w poprzednich miesiącach. Poza tym w 2018 roku wykreują się korzystne warunki, które umożliwią Świni (Dzikowi) rozwijanie własnych talentów. Może się okazać, że ten rok będzie dla niej jednym z najlepszych okresów od dłuższego już czasu.

Wielką szansą Świni (Dzika) w 2018 roku jest ścisła współpraca z innymi ludźmi. Szczególnie ważne okażą się pewne wpływowe osoby, które wesprą Świnię (Dzika) w jej dążeniach do sukcesu. Mądrość i doświadczenie tych ludzi są bardzo potrzebne, by uporać się z największymi problemami oraz dostrzec nowe możliwości, jakie się przed Świnią (Dzikiem) otwierają.

Choć ogólna prognoza astrologiczna dla Świni (Dzika) jest bardzo pozytywna, należy zaznaczyć, że nie wszystko będzie szło doskonale. Niestety, w 2018 roku pojawią się pewne niespodziewane kwestie, które przysporzą Świni (Dzikowi) sporo problemów. Nie obejdzie się bez stoczenia ciężkich bojów na drodze do ostatecznego sukcesu. Warto w tym miejscu również zaznaczyć, że właśnie w tym roku trzeba będzie stawić czoło konsekwencjom błędów popełnionych w przeszłości.

Horoskop chiński 2018 roku zachęca, by Świnia (Dzik) za wszelką cenę unikała rutyny oraz nudnych obowiązków. Bardzo ją bowiem zniechęcą do pracy i w efekcie mogą opóźnić realizację planów. Warto też opuścić bezpieczną strefę komfortu i zacząć działać w dziedzinach, które wcześniej budziły u Świni (Dzika) niepokój. W tym roku może się to okazać bardzo korzystne rozwiązanie.

Horoskop chiński 2018 Świnia (Dzik) – miłość
Świnia (Dzik) doświadczy huśtawki nastrojów, która skutecznie zaburzy jej życie miłosne. Szczególnie w pierwszej połowie chińskiego roku, praktycznie co chwilę będą dziać się dziwne rzeczy. Większość z nich wyniknie z nieokiełznanego zachowania Świni (Dzika). Warto więc postarać się zapanować nad własnymi emocjami. Dzięki temu można zminimalizować negatywny wpływ na relacje z partnerem.

Druga połowa roku Psa będzie wyglądać zgoła inaczej. Świnia (Dzik) zacznie podchodzić do spraw miłosnych z większym dystansem i spokojem, przez co uda się jej zorganizować naprawdę sporo romantycznych wieczorów. Miłość zacznie rozkwitać. Niezależenie od aktualnego stanu cywilnego Świni (Dzika), teraz zaczną się dziać piękne rzeczy.

Horoskop chiński 2018 Świnia (Dzik) – pieniądze
Finanse powinny być w tym roku traktowane priorytetowo. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w tej dziedzinie Świnia (Dzik) ma szansę na odniesienie największych sukcesów. Horoskop chiński 2018 roku przewiduje bardzo duże zyski, szczególnie w pierwszych miesiącach. Zarobione pieniądze najlepiej na razie zaoszczędzić lub zainwestować w aktywa o niskim ryzyku.

W 2018 roku zdarzą się również krótkie chwile niepewności, kiedy Świnia (Dzik) wyda nieco za dużo pieniędzy na swoje przyjemności. Wówczas pojawi się obawa, czy aby dochody okażą się wystarczające. Na szczęście Świnia (Dzik) będzie miała dobrą passę do robienia intratnych interesów, więc zawsze odrobi straty, a rok zakończy ze znacznymi nadwyżkami finansowymi.

Horoskop chiński 2018 Świnia (Dzik) – kariera
W życiu Świni (Dzika) pojawią się nowe osoby o znacznych wpływach, które zaproponują wsparcie działalności Świni (Dzika). Warto wówczas powiedzieć "tak". To jedna z najlepszych okazji, jakie trafiły się Świni (Dzikowi) od lat. Jeśli wszystko dobrze rozegra, może ustanowić solidną ścieżkę prowadzącą prosto do niebywałego wręcz sukcesu.

Ogólnie rzecz biorąc, kariera Świni (Dzika) nabierze w tym roku przyspieszenia. W dodatku pojawi się konieczność odbycia kilku podróży, które nie tylko przyczynią się do znacznego poszerzenia możliwości Świni (Dzika), ale też sprawią jej sporo przyjemności. Niestety, nieco gorszą informacją jest fakt, że rozwój kariery będzie wiązał się z małą ilością czasu wolnego. Trzeba się z tym pogodzić, jeśli Świnia (Dzik) ma zamiar wycisnąć w 2018 roku wszystko, co się tylko da.

Horoskop chiński 2018 Świnia (Dzik) – rodzina
Z racji dużej ilości pracy, atmosfera rodzinna może nie być zbyt przyjemna. Niektóre osoby posuną się nawet do jawnego szkodzenia reputacji Świni (Dzika), byle tylko zatrzymać ją na dłużej w domu. Takie postępowanie jest nieetyczne i z pewnością przysporzy Świni (Dzikowi) sporo trosk. Horoskop chiński 2018 roku zaleca więc podjęcie próby zharmonizowania życia zawodowego z rodzinnym. W ten sposób można uniknąć wielu niepotrzebnych problemów.

Cokolwiek będzie się działo, należy zachować spokój i kierować się rozsądkiem, a nie emocjami. Świnia (Dzik), jeśli dokładnie przeanalizuje motywy najbliższych, szybko zrozumie, co należy zrobić. Na chwilę zaciśnie pięści, ale zaraz potem je rozluźni. Wybierze inną drogę rozwiązywania konfliktów. I to będzie strzał w dziesiątkę.

Horoskop chiński 2018 Świnia (Dzik) – zdrowie
Ze zdrowiem Świni (Dzika) będzie wszystko w porządku. Ten rok należy do całkiem pozytywnych pod tym względem. Wystarczy tylko zachować podstawowe zasady dbania o siebie, a nie powinno być żadnych większych problemów. Oczywiście, drobne dolegliwości pomęczą trochę Świnię (Dzika), ale z nimi można sobie łatwo poradzić.

W nieco gorszym stanie może być psychika Świni (Dzika). Obowiązki będą jej ciążyły, przez co często będzie chodziła zestresowana, mając wrażenie, że wciąż brakuje jej czasu. Dobrym rozwiązaniem tego problemu może być... prowadzenie dziennika. To sposób nie tylko na zorganizowane życie, ale także doskonały materiał do badań nad własną kreatywnością oraz produktywnością. Analizowanie wcześniejszych wpisów pomaga, dla przykładu, uświadomić sobie skutki podejmowanych decyzji. Z taką wiedzą Świnia (Dzik) będzie o wiele spokojniejsza.

Horoskop chiński 2018 miesięczny: Świnia (Dzik)
Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na poszczególne miesiące chińskiego roku Psa 2018/2019. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu możesz uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop chiński 2018 luty
Świnia (Dzik) nie powinna próbować teraz rozpoczynać nowych projektów. To, co już się toczy, działa dobrze i jest całkowicie zadowalające. Lepiej więc skupić się na doskonaleniu tego, co już funkcjonuje, niż na robieniu nowych rzeczy.

Horoskop chiński 2018 marzec
W marcu Świnia (Dzik) ma szansę na spore sukcesy zawodowe, ale musi niestety trochę bardziej skupić się na sprawach rodzinnych. Pojawią się jakieś sprawy formalne, którym trzeba będzie poświęcić dużo czasu. Może chodzić o spadek, sprawę rozwodową lub zmianę adresu zamieszkania.

Horoskop chiński 2018 kwiecień
W tym miesiącu nie warto angażować się w żadne ryzykowne inwestycje. Jeśli Świnię (Dzika) będą kusiły gry hazardowe, niech czym prędzej wraca do domu i zajmie swoją uwagę czymś innym. Wszystko, co wiąże się z ryzykiem, jest bowiem w tym miesiącu wyjątkowo niebezpieczne dla Świni (Dzika).

Horoskop chiński 2018 maj
To bardzo dobry miesiąc dla finansów Świni (Dzika). Warto teraz poświęcić więcej czasu na prowadzenie biznesu oraz inwestowanie już posiadanych środków. Istnieje niezwykle duża szansa na zarobienie sporej gotówki.

Horoskop chiński 2018 czerwiec
Bardzo pomyślny miesiąc w każdej dziedzinie życia. Świnia (Dzik) będzie odnosiła jedno zwycięstwo za drugim. Nie będzie widać końca odnoszonym sukcesom. Warto szczególnie pomyśleć o wzmocnieniu więzi z ukochaną osobą, choć będzie to dość trudne ze względu na dużą ilość pracy. Świnia (Dzik) widzi, jak pozytywnie się wszystko układa, więc będzie chciała maksymalnie wykorzystać cały czerwiec na rozwój swojej kariery. Jeśli zapomni o najbliższych, będzie tego żałować w przyszłości.

Horoskop chiński 2018 lipiec
Dobra passa zacznie powoli mijać i Świnia (Dzik) doświadczy w lipcu zarówno wzlotów, jak i upadków. Trzeba teraz dokładnie planować każde swoje posunięcie. Lepiej zastanowić się dwa razy niż zrobić coś pod wpływem chwili.

Horoskop chiński 2018 sierpień
W tym miesiącu należy zachować szczególną ostrożność ze względu na nieprzychylne osoby, które starają się wbić Świni (Dzikowi) przysłowiowy nóż w plecy. Niech Świnia (Dzik) unika wszelkich sporów i stara się za wszelką cenę łagodzić rodzące się wokół niej konflikty.

Horoskop chiński 2018 wrzesień
We wrześniu nie będzie rewelacji. Świnia (Dzik) nie powinna wychodzić przed szereg i zwracać na siebie uwagi. Niech działa za kulisami i więcej czasu poświęci rodzinie. To recepta na dobry wrzesień 2018 roku.

Horoskop chiński 2018 październik
Teraz Świnia (Dzik) będzie odnosić sukcesy we wszystkim, co robi. To zdecydowanie najlepszy miesiąc w całym roku. Nawet w domu rodzinnym zapanuje harmonia i powszechna akceptacja. Świnia (Dzik) może działać bez żadnych ograniczeń i obaw przed porażką. To jej teraz nie grozi.

Horoskop chiński 2018 listopad
Wcześniejsze sukcesy objawią też swoją ciemną stronę. Świnia (Dzik) zacznie odczuwać presję otoczenia. Wszyscy będą od niej oczekiwać kolejnych spektakularnych sukcesów, a tymczasem Świnia (Dzik) powinna zachować większą ostrożność w swoich działaniach. Horoskop chiński 2018 roku zaleca, by nie zwracać teraz uwagi na oczekiwania innych. Niech Świnia (Dzik) sama decyduje o swoim losie.

Horoskop chiński 2018 grudzień
To zdecydowanie nie jest miesiąc, w którym Świnia (Dzik) czuje się dobrze. Ciągle coś nie będzie jej pasowało do ogólnego schematu, lecz nie da się określić, o co chodzi.

Horoskop chiński 2019 styczeń
To nie jest korzystny miesiąc, więc Świnia (Dzik) powinna uważać na to, co robi i mówi. Nawet w domu panować będzie dość ciężka atmosfera. Najlepiej powstrzymać się od działania i po prostu przeczekać cały styczeń.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Izka
Pismak
 
Posty: 1953
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Poprzednia

Wróć do Horoskopy chińskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości