Horoskop dla znaków na 2015 rok

Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:24

Izabela Podlaska-Konkel
Horoskop dla Barana na 2015 rok

Wreszcie będziesz mógł robić to, na co masz ochotę. Nikt nie będzie ci psuł humoru. Sympatyczni ludzie, brak poważniejszych problemów i odpowiednia ilość gotówki zapewnią ci poczucie bezpieczeństwa i dobre samopoczucie. Dzięki szczerości i odwadze wyjaśnisz wiele nieporozumień, które zaprzątały twoją uwagę w zeszłym roku. Wiosną sprzyja ci szczęście w podróży i podczas załatwiania ważnych spraw z obcokrajowcami. Ten rok to dobry czas, aby rozpocząć naukę języka, zapisać się na ciekawe kursy czy studia. Pluton w kwadraturze do twojego znaku ostrzega jednak, abyś przestrzegał reguł i pilnował spraw zawodowych, a wszystko będzie dobrze.

Miłość
Zaczniesz domagać się od partnera jasnych deklaracji. Jeśli twoje życie uczuciowe jest satysfakcjonujące, przeżyjesz rok wielkich wspólnych sukcesów i zdecydujesz się na poważny krok: ślub, dziecko, wspólne zamieszkanie. Jowisz sprzyja rozpoczynaniu nowej drogi życia. Jeśli jesteś singlem, z wiarą w swoją szczęśliwą gwiazdę poszukasz kogoś odpowiedniego! Wakacje sprzyjają znajomościom, które przetrwają dłużej, niż sądzą zazdrośni znajomi.

Kariera
Sprzyjać ci będą osoby na wysokich stanowiskach, a zbiegi okoliczności związane z pracą będą korzystne. Trzymaj się starszych i bardziej doświadczonych współpracowników, zabiegaj o wsparcie osób na wyższych stanowiskach, a umocnisz swoją pozycję. W marcu i wrześniu unikaj przechwałek i konfliktów z ludźmi, którzy i tak nie mogą ci zaszkodzić. W drugiej połowie roku będziesz czerpać mnóstwo korzyści ze swoich pomysłów. Zdobyte wcześniej umiejętności będą przydatne. Odkurz zaświadczenia o kursach i szkoleniach. Pozytywnym zmianom w pracy szczególnie sprzyjać będą czerwiec i sierpień.

Zdrowie
Wysiłek fizyczny będzie ci sprawiać przyjemność, ale nie jest to dobry czas na uprawianie ekstremalnych sportów. Pluton może osłabić twoją kondycję, rób więc rutynowe badania i chodź na kontrolne wizyty do lekarza. W wakacje bądź ostrożny i nie daj się namówić do ryzyka. Wybierz pływanie, jogę lub gimnastykę, a poprawisz kondycję kręgosłupa i przez cały rok będziesz w dobrej formie.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2015, 20:29 przez Iza74, łącznie zmieniany 1 raz
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:29

Horoskop dla Byka na 2015 rok

Nareszcie szansa na stabilizację i sukcesy! W 2015 roku uda ci się złapać trochę oddechu po ważnych wydarzeniach, których bohaterem byłeś w ostatnich latach. Twoje sprawy biec będą spokojnym rytmem, a ty nad wszystkim odzyskasz kontrolę. Doskonale udadzą się w tym roku wyjazdy. Nawet służbowe szkolenia i zjazdy będą zabawniejsze, niż przypuszczasz. Wiele Byków odkryje nowe zainteresowania związane z psychologią, religią i filozofią. Hobby da ci mnóstwo satysfakcji, a być może odnosisz dzięki niemu różne stare znajomości. W drugiej połowie roku Jowisz pomoże ci w ustabilizowaniu twojej sytuacji zawodowej i finansowej.

Miłość
W miłości czeka cię spokojniejszy rok. Ciesz się rodzinnym szczęściem i przestań wszystkich naokoło pouczać. W kwietniu i maju grożą ci jednak nieporozumienia ze starszymi osobami, które mogą wtrącać się w twoje prywatne sprawy. Przyjmuj dobre rady, ale decyzje podejmuj samodzielnie! Samotnym Bykom nie grozi nuda, choć w ich otoczeniu więcej będzie dobrych przyjaciół, niż romantycznych adoratorów. Wakacyjny wyjazd może to zmienić, jeśli tylko pozwolisz komuś zrobić pierwszy krok. Koniec roku przyniesie szczęśliwe wydarzenia rodzinne, a Byki bez pary wreszcie przestaną być samotne. Wenus w marcu, kwietniu, październiku i listopadzie bardzo Wam sprzyja.

Kariera
Pojawią się nowe źródła dochodów, ale rok nie sprzyja zbyt ryzykownym inwestycjom. Zajmiesz się spłacaniem starych kredytów i będziesz cieszyć tym, co udało ci się osiągnąć. Praca i kariera nie będą twoim głównym celem, zapragniesz mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Dopiero w drugiej połowie roku poczujesz przypływ zawodowych ambicji. Bądź czujny, bo pojawi się wtedy korzystna propozycja zmiany stanowiska lub pracy. Podpiszesz korzystną umowę, znajdziesz sojuszników i wspólników.

Zdrowie
Potrzebujesz w tym roku więcej preparatów wzmacniających i ciepła! W wakacje koniecznie znajdź czas na urlop. Dobrą zdrowotną inwestycją będzie w tym roku dłuższy pobyt w spa lub nad morzem.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:31

Horoskop dla Bliźniąt na 2015 rok

Rok 2015 będzie dla ciebie wyjątkowo udany. Jowisz da ci szansę na spełnienie marzeń, a Saturn pokaże, ile jeszcze jest w twoim życiu do osiągnięcia i obudzi twoje ambicje. Intuicja podpowiadać ci będzie korzystne rozwiązania. Wiosną dużo zyskasz dzięki udanej współpracy z innymi ludźmi. Wszędzie, gdzie się pojawisz, spotkasz się z życzliwością i zrozumieniem. Lato sprzyja zajęciom, które związane są z pięknem i sztuką. Zaczniesz częściej pojawiać się w galeriach i modnych klubach. Zyskasz oddanych przyjaciół z towarzystwa, które ma inspirujące hobby. Będzie wesoło i poczujesz, że twoje życie nabiera blasku.

Miłość
Zyskasz w tym roku świeże spojrzenie na sprawy miłości, pozbędziesz się uprzedzeń czy zahamowań. Jowisz zapewni ci powodzenie, a także postawi na twojej drodze wyjątkowe osoby. Bliźnięta pozostające w stałych związkach w kwietniu zafundują ukochanej osobie małą rewolucję! Uda ci się tak zorganizować różne obowiązki domowe, abyście mogli mieć więcej czasu dla siebie nawzajem. Egzotyczne podróże będą bardzo udane. Druga połowa roku sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni.

Kariera
Dzięki korzystnym umowom i właściwym podziale obowiązków zyskasz w 2015 roku więcej pieniędzy. Warto je zainwestować, bo czas sprzyja pomnażaniu gotówki. Interesy, o których dotychczas tylko marzyłeś, zaczniesz realizować w drugiej połowie roku. Bądź jednak czujny, a w styczniu nie mów wszystkim o swoich planach. Im więcej zachowasz w tajemnicy, tym lepiej, bo unikniesz kłopotów z konkurencją. Nie buntuj się przeciw szefowi, dostosuj się do innych, bo dzięki pracy zespołowej więcej zyskasz niż w pojedynkę. Daj sobie pomóc. Najskuteczniejszy będziesz od połowy lipca do początku sierpnia, kiedy Saturn przestanie działać opozycją na twój znak i wszystko wtedy okaże się możliwe.

Zdrowie
Jowisz od stycznia do sierpnia sprzyja odzyskiwaniu sił życiowych. Poczujesz się zdrowszy i silniejszy. Zacznij jednaj dbać o siebie we wrześniu, październiku i na początku listopada, bo Mars sprawi, że różne zaległości niespodziewanie mogą wyjść na jaw.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:36

Horoskop dla Raka na 2015 rok

W tym roku staniesz się bardziej odpowiedzialny i pracowity. W kontaktach z ludźmi możesz napotkać na trudności i uprzedzenia, bo nie każdy będzie podzielać twoje cele. Aby uniknąć kłopotów częściej się uśmiechaj i nie wypominaj otoczeniu wszystkich drobnych błędów. Już w lutym uda ci się uporządkować trudne sprawy, a wiosnę powitasz w doskonałym humorze. Spodziewaj się w tym roku szczęśliwych rodzinnych wydarzeń. Ktoś zaprosi cię na ważną uroczystość, a być może powierzy zaszczytną funkcję. Trygon Saturna od czerwca do sierpnia zapewni ci stabilność życiową i finansową.

Miłość
Podejmiesz odważne miłosne decyzje, poparte głęboką refleksją na temat natury uczuć. Staniesz się pewny tego, czego pragniesz od drugiej osoby. Kto sprosta twoim wymaganiom, tego hojnie wynagrodzisz! Kto odważy ci się przeciwstawić, temu postawisz trwałe warunki. Powodzenie w miłości sprzyja ci w maju i czerwcu, a w listopadzie unikaj dwuznacznych romansów! Ktoś może chcieć od ciebie stanowczo zbyt wiele lub pojawi się kilka okazji jednocześnie. Miłość to także sztuka wyboru, a najlepszym doradcą jest twoje własne serce. Od sierpnia dobra passa w miłości i związkach.

Kariera
Pierwsza połowa roku przyniesie ci mądre pomysły i wspaniałe okazje, które będą rozwijać się i przynosić zyski przez następne miesiące. W marcu proś o awans lub szukaj lepszej posady. Latem odczujesz ogromną pokusę lenistwa, ale nie warto jej ulegać i zanadto się nad sobą rozczulać. W drugiej połowie roku nadarzy się okazja do zarobienia sporych pieniędzy. Jowisz w sekstylu do twojego znaku przyniesie korzystną propozycję, da ci szansę na szybki awans.

Zdrowie
Postanowisz prowadzić bardziej uporządkowany tryb życia. Już na początku roku zmienisz plan zajęć. Znajdziesz wreszcie czas na ćwiczenia i relaks. Dzięki temu wiosnę powitasz w doskonałej kondycji, a jesienią nie złapie cię katar ani grypa.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:38

Horoskop dla Lwa na 2015 rok

Nadchodzą dobre dni. Jowisz od stycznia aż do początku sierpnia przebywa w twoim znaku zodiaku i bardzo ci sprzyja. Staniesz się bardziej pewny siebie i swoich możliwości. Kłopotów będzie mniej, a powodów do radości więcej. Zapomnisz wreszcie o zmartwieniach i problemach minionego roku. Uda ci się spełnić marzenie bliskiej osoby, a trudne sprawy wyjaśnią się na korzyść twojej rodziny. Latem zdobędziesz nowych przyjaciół, wybierzesz się w egzotyczną podróż. Jesień sprzyja twoim finansom. Uda ci się dokonać korzystnej transakcji. Będziesz mógł pozwolić sobie na bardziej luksusowe życie. To dobry rok, aby odważyć się na zakup większego mieszkania, działki czy nowego samochodu.

Kariera
Bierz udział w konkursach, interesuj się każdą nową sprawą, spotykaj się z wpływowymi osobami. Otrzymane wiosną propozycje wymagać będą szybkich decyzji. Nie przywiązuj się do starych schematów i nie broń przed potrzebnymi zmianami. Jesienią będziesz zadowolony z tego, co udało ci się osiągnąć.

Miłość
Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu w drugiej połowie roku możesz zawrzeć ważną znajomość. Lwy w związkach poważnie podejdą do wspólnych spraw. W czerwcu przekonasz partnera do pomysłu, który obojgu wyjdzie na dobre. W lipcu i sierpniu nie pozwól, aby ktoś plotkował na temat twoich sukcesów i wtrącał się do waszego związku. Planeta miłości Wenus będzie ci sprzyjać w dniach 3-27.01, 20.02-17.03, 5.06-19.07, 31.07-8.10 i 30-31.12. Samotni mają wtedy szansę na miłość!

Zdrowie
Będziesz w dobrej formie, ale w tym roku słoneczne wakacje to twój obowiązek. Inaczej jesienią staniesz się przemęczony, a przecież czekają na ciebie ważne wyzwania! Ognisty Mars od 9.08 do 25.09 będzie przebywał w twoim znaku, co sprzyjać będzie regeneracji sił, powrócisz do świetnej formy sprzed lat.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:43

Horoskop dla Panny na 2015 rok

Czeka cię rok pełen wyzwań i ciekawych niespodzianek, ale wcale nie będziesz z tego powodu narzekać! Jowisz, który od 11 sierpnia przebywa w twoim znaku, korzystnie wpłynie na twoją karierę, a Saturn pomoże ci w skrupulatnej realizacji życiowych planów. Co sobie zaplanujesz, to zrobisz, bez względu na opinie otoczenia. Nowe wyzwania uświadomią ci, czego się w życiu nauczyłeś i ile wartościowych rzeczy możesz jeszcze zrobić. Im wyżej będziesz w tym roku mierzyć w każdej dziedzinie życia, tym wyżej w przyszłości zajdziesz. Taka okazja może nie powtórzyć się przez kolejne dwanaście lat, więc łap okazje i ryzykuj.

Kariera
Przed tobą nie tylko możliwość awansu, ale i zdobycia dodatkowych wpływów oraz pieniędzy. W kwietniu i maju rozpoczynaj ważne sprawy, negocjuj lub szukaj nowej pracy. Podejdziesz poważnie do swoich zobowiązań, ale w czerwcu i lipcu czyjeś spóźnienia i lenistwo zaczną cię denerwować. Mów otwarcie o tym, co można poprawić, a zyskasz autorytet. Przez cały rok będziesz mógł liczyć na pomoc ludzi, którym sam zawsze byłeś życzliwy. Szukaj dodatkowych pieniędzy i śmiało przedstawiaj szefowi swoje żądania, szczególnie od 11 sierpnia. W drugiej połowie roku masz okazję dostać lepszą pracę lub utrwalić swoją pozycję zawodową. Korzystaj z pomocy, której chętnie udzielać ci będą inni.

Miłość
Pomyślisz o stałych związkach i kimś, na kim zawsze można się oprzeć. Będziesz szukać partnera spokojnego, stabilnego, na którym można polegać. Czas od lipca do października sprzyja nowym, ważnym znajomościom. W listopadzie układaj wspólne plany, kupuj mieszkanie, myśl o powiększeniu rodziny. Nie uciekaj od zobowiązań, w tym roku wreszcie poczujesz, że dorosłeś do ważnych partnerskich decyzji.

Zdrowie
Jowisz sprzyja pozytywnym zmianom w stylu życia. Jeśli zdecydujesz się na dietę i zaczniesz ćwiczyć, efekty będą oszałamiające i trwałe. Uważaj na siebie od 25 września do 12 listopada, kiedy Mars będzie przebywał w twoim znaku.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:45

Horoskop dla Wagi na 2015 rok

W tym roku będzie można na ciebie liczyć. Podejmiesz się załatwienia ważnych spraw, które dotyczą całej rodziny. Załatwisz zaległe wizyty w urzędach, sądach czy u prawnika. Będziesz decydować, rządzić i dzielić obowiązki. Dzięki Jowiszowi, który do początku sierpnia będzie działał korzystnie na twój znak, masz szczęście do ludzi, działając razem z kimś zyskasz więcej niż w pojedynkę. Druga połowa roku przyniesie okazję do poważnych inwestycji. Mieszkanie, ziemia lub nowy samochód staną się tematem numer jeden podczas rodzinnych spotkań. Warto zainwestować w coś, co jest trwałe. Inwestycja zwróci się wielokrotnie po kilku latach. Jesienią wszyscy docenią twoje sukcesy.

Miłość
Odkryjesz na nowo uroki bycia we dwoje. Staniesz się serdeczny i wyrozumiały, a partner zrozumie, że życie bez ciebie jest smutne i ponure. Rok 2015 sprzyja szczęśliwym wydarzeniom rodzinnym, chrzcinom, wspólnym uroczystościom. Dla samotnych Wag najlepszy czas w miłości to styczeń, kwiecień, maj, listopad i grudzień. Spotkasz wreszcie kogoś, kto rozumie twoje szalone i niekonwencjonalne podejście do życia. Pluton w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że pociągać cię będą nietypowe związki lub relacje z osobami spoza twojego kręgu znajomych.

Kariera
Zapowiada się pracowity rok. Będziesz inwestować, decydować i rozmyślać o sprawach, które dotyczą całej firmy lub nawet branży. Twoje doświadczenie i pomysły w maju i listopadzie przydadzą się współpracownikom. Wszystko się uda, ale trzymaj się z daleka od interesów, które nie wydają ci się pewne lub poważne. Zadbaj w tym roku o swoje pieniądze. Zaplanowanie wydatków i stały limit na karcie kredytowej pomoże ci zaoszczędzić pieniądze na egzotyczny wypoczynek.

Zdrowie
Potraktuj swój wizerunek jak poważną inwestycję, nie oszczędzaj na fryzjerze i porządnych kosmetykach. Choć diety mogą nie dać trwałego efektu, to i tak promieniować będziesz urokiem i dobrym humorem. Uważaj na siebie między 12.11 i 31.12, kiedy Mars przebywać będzie w twoim znaku.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:47

Horoskop dla Skorpiona na 2015 rok

Nadchodzą nowe lepsze czasy! Rok 2015 sprzyja sprawom, które wymagają od ciebie świeżego spojrzenia, a nawet zdolności do ryzyka. Efekty tego, co w tym roku osiągniesz, okażą się trwałe. Saturn od połowy czerwca do początku września przypomni ci o zaległych sprawach, ale uporasz się z nimi bardzo szybko. W sierpniu Jowisz zacznie działać sprzyjającym sekstylem na twój znak zodiaku. Nadarzy się okazja do zdobycia nowych znajomych, którzy okażą się dobrymi doradcami. Przypomnisz sobie o pasjach i zainteresowaniach, na które od dawna nie miałeś czasu. Rok 2015 będzie korzystny także dla sprawom domowych i rodzinnych. Uda ci się wyremontować dom lub wymieniać meble, a twoje artystyczne talenty będą miały okazję rozbłysnąć. Możesz spodziewać się dobrych wiadomości dotyczących dzieci i krewnych.

Kariera
W tym roku najważniejsi będą ludzie! Jowisz sprawi, że łatwo będzie ci odnaleźć się w nowym środowisku, a nawet zdobyć poparcie różnych ważnych osób dla swoich działań. W sierpniu, październiku i listopadzie oczekuj większych zysków, ale także propozycji służbowych wyjazdów lub nawet dalszej nauki. Wyjdź z cienia i pokaż, na co cię stać. Skorpiony, które marzą o założeniu własnego biznesu, w drugiej połowie roku powinny zacząć realizować od dawna odkładane plany.

Miłość
Lato w tym roku będzie gorące! W czerwcu szczęście bardzo ci sprzyja. W twoim otoczeniu pojawi się więcej interesujących osób. Wybierz tę, która ma podobne do twoich zainteresowania, a nie będziesz się nudzić przez jesień i zimę. W stałych związkach mnóstwo szczęścia, to dobry rok aby brać ślub i starać się o dziecko. Wszystko się ułoży po twojej myśli, mów tylko głośno, czego pragniesz.

Zdrowie
Jowisz zapewni mnóstwo wiele energii. Będziesz w doskonałej kondycji. Marzec i kwiecień to dobry czas, aby poznać nowe dziedziny sportu. W weekendy nie siedź w domu! Spacery, spotkania z przyjaciółmi, kulturalne zajęcia sprawią, że nabierzesz pozytywnej energii. Od 31.03 do 12.05 Mars przebywa w opozycji do twojego znaku, unikaj wtedy kłótni, uprawiaj sport, zabierz się za remont, a rozładujesz nadmiar energii. Zrób badania i nie bagatelizuj oznak zmęczenia między 15.06 i 8.09, bo wtedy Saturn może osłabiać twoje siły.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:50

Horoskop dla Strzelca na 2015 rok

W 2015 roku planeta Saturn przemierza twój znak zodiaku. Będzie cię dyscyplinować i namawiać do ciężkiej pracy. Nie poddasz się chandrze, nie dasz nikomu sobą rządzić. Odsuniesz od siebie niemożliwe plany i sprawy, odwołasz ryzykowne decyzje. Będziesz realistą i zaczniesz podejmować decyzje nie pod wpływem emocji, ale kierując się zimną kalkulacją zysków i strat. Karierze lub nauce nie poświęcisz więcej czasu, niż jest to absolutnie konieczne, chyba że od lat pracujesz na wspięcie się na zawodowy szczyt. Wtedy masz okazję dostać się tam, gdzie są nieliczni. Intuicja cię nie zawiedzie, bo czasami każdy w życiu musi zwolnić tempo, zająć się domem i życiem duchowym. Prywatne i rodzinne wydarzenia znajdą się w centrum twojego zainteresowania. W tych dziedzinach życia oczekuj szczęśliwych wydarzeń i sympatycznych niespodzianek.

Miłość
Będziesz w romantycznym nastroju. Nie pozwól tylko go sobie popsuć! Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla ciebie. W lutym i marcu sprzyja ci powodzenie, nie przegap tylko kogoś, kto jest bardziej nieśmiały od ciebie!

W wakacje uda ci się wyjaśnić nieporozumienia między tobą a osobą, na której ci zależy. We wrześniu pojawi się ktoś, dla kogo warto będzie coś w życiu zmienić. Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości. Saturn sprzyja realizacji poważnych planów, potraktuj partnera i sprawy rodzinne poważnie, a wiele zyskasz.

Kariera
Sprawy rozpoczęte w ubiegłych latach zostaną poddanie próbie. Nie walcz o to, do czego i tak nie jesteś przekonany. Latem łatwo uporasz się z kłopotami. Sprzyja ci wtedy szczęście w sprawach, które związane są z bankami, sądami i urzędami. W drugiej połowie roku spotkasz na swojej drodze kogoś, kto doda ci odwagi i zainspiruje cię do odkrywczych zawodowych pomysłów. Strzelce, które od dawna pracują na awans, w tym roku ugruntują swoją pozycję i staną się niezastąpione.

Zdrowie
Wpływ Saturna sprawi, że będziesz w tym roku bardziej delikatny, a nawet możesz szybciej się męczyć lub dłużej spać. Pora przestać zachowywać się jak siłacz i w weekendy dać sobie trochę wolnego. Najlepszy czas, aby wydać decydującą wojnę nadwadze i różnym nałogom, nadejdzie w drugiej połowie roku. Najlepszy czas na kuracje, leczenie i operacje to dni od 15.06 do 8.09.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Re: Horoskop dla znaków na 2015 rok

Postautor: Iza74 » 03 lut 2015, 20:52

Horoskop dla Koziorożca na 2015 rok

W tym roku staniesz się bardziej wymagający nie tylko dla innych, ale i dla siebie samego. Planeta Saturn nakłaniać cię będzie do podsumowań i radykalnych decyzji. W lutym i marcu Mars w kwadraturze do twojego znaku dodawać ci będzie odwagi. Jego wpływ uczyni z ciebie twardego negocjatora i odważnego lidera. Poczujesz, że potrzebujesz w życiu więcej swobody i przestrzeni. Bez żalu zakończysz relacje, które nie pozwalają ci skupić się na tym, co jest dla ciebie najważniejsze. Trudne wybory już w sierpniu i wrześniu okażą się opłacalne. Jesień i koniec roku sprzyja szybkim zyskom i trwałym dokonaniom.

Kariera
W pierwszej połowie roku Saturn pomoże ci sprawnie krzątać się wokoło twoich spraw. Będziesz punktualny i pracowity. Zwyciężysz w sporze, a nawet pokonasz kogoś, kto przypisuje sobie twoje pomysły. Od czerwca poczujesz, że możesz trochę zwolnić. Będziesz rozwijać pomysły z poprzednich miesięcy, powiedzie się współpraca z młodymi osobami. Jesienią sprzyjają ci Merkury i Jowisz. Zapisz się na kurs, zdobywaj najlepsze oceny i dyplomy. Wszystko to przyda ci się pod koniec roku, kiedy pojawi się szansa na awans i podwyżkę.

Miłość
Nie zmieniaj się, bo wszystko się ułoży! Bądź w tym roku taki, jakim lubisz się najbardziej: energiczny, otwarty i wesoły. Od osób, które mówią ci, że z różnych powodów tak nie wypada, trzymaj się z daleka. Kwiecień i maj sprzyjają miłości, a sierpień romantycznym podróżom. Jowisz zadba, abyś nie spędził wakacji sam! W stałych związkach nastanie wreszcie więcej zrozumienia i miłości. Planeta Wenus sprzyja samotnym Koziorożcom w dniach 1-3.01, 17.03-11.04, 19-31.07, 8.10-8.11. Umawiaj się wtedy na randki, wychodź z domu i ryzykuj, a znajdziesz miłość.

Zdrowie
Pora nadrobić zdrowotne zaniedbania. Zrób kontrolne badania, pamiętaj o umówionych wizytach. Przez drugą połowę roku Jowisz sprzyjać będzie szybkiej regeneracji twojego organizmu.
Liczby doskonałe, jak doskonałych [ ludzi ] spotyka się rzadko... ( Kartezjusz)
Awatar użytkownika
Iza74
Pismak
 
Posty: 1941
Rejestracja: 09 sie 2014, 19:19
Podziękował : 131 razy
Otrzymał podziękowań: 152 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Panna
Droga życia: 8

Następna

Wróć do Horoskopy przepowiednie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości