Horoskop finansowy i zawodowy III 2016

Horoskop finansowy i zawodowy III 2016

Postautor: Nut » 27 lut 2016, 15:20

IZABELA PODLASKA-KONKEL

W marcu ostrożnie podejmujmy finansowe zobowiązania i dwa razy zastanówmy się nad każdym większymi zakupami. Kwadratura Słońca z Saturnem i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Ryb może spowodować zamieszanie, a nawet straty w naszym domowym budżecie.

1-3.03 Wenus w sekstylach z Saturnem i Uranem pomoże nam znaleźć nowy plan oszczędnościowy, warto zakładać konto w banku i ubiegać się o pożyczkę, bo dostaniemy szybko odpowiedź.

5.03 Merkury w kwadraturze z Marsem ostrzega przed kłótniami na tle finansowym, ostrożnie postępuj z osobami, które chcą ci coś sprzedać, będą na siłę stosować różne sztuczki a nawet techniki manipulacji, aby osiągnąć swój cel. Za sprawą Merkurego, który wkroczy do znaku Ryb, łatwiej uzyskasz pożyczkę od krewnych.

6.03 Trudno będzie uzyskać pomoc finansową czy znaleźć korzystne okazje czy przeceny. Słońce w kwadraturze z Saturnem zapowiada nawet trudności z płatnościami, opóźnienia w realizacji przelewów i niekorzystne warunki na załatwianie spraw biznesowych. Lepiej przeczekać i zrobić to innego dnia.

8.03 Załatwiajmy ważne sprawy, ryzykujmy, grajmy na loterii. Słońce w opozycji z Jowiszem sprzyja powiększaniu majątku, ubieganiu się o dotacje i kredyty, rozpoczynaniu ważnych spraw.

9.03 Nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Ryb sprawi, że możemy być zdezorientowani i podatni na oszustwa czy manipulacje. Nie obiecujmy ludziom za wiele, bo wywiązanie się z obietnic może być zbyt kosztowne.

11.03 Merkury w koniunkcji z Neptunem sprzyja kupowaniu instrumentów muzycznych i sprzętów grających.

15.03 Merkury w sekstylu z Plutonem i opozycji z Jowiszem pomoże upolować okazje na przecenach, wyprzedażach warto kupować tanie bilety i wiosenne wycieczki.

16.03 Jowisz w trygonie z Plutonem sprzyja tym, którzy grają na giełdzie lub obracają dużymi pieniędzmi. To dobry czas na inwestycje i ryzyko biznesowe, bo wiele możemy zyska c przy minimalnych kosztach czy niewielkich stratach.

20.03 Słońce wkracza do znaku Barana i pomoże nam wygrać z bankiem, ubiegać się o swoje prawa, doda nam sił i energii, aby pracować na sukces.

23.03 Jowisz w kwadraturze z Saturnem ostrzega przed łamaniem przepisów i zaleca ostrożne traktowanie tego, co nie jest zapisane w umowie czy potwierdzone pisemnie, bo ktoś może nas później oszukać lub wykręcić się z zobowiązań. Pełnia Księżyca w znaku Wagi i Słońce w koniunkcji z Merkurym pomagają dobrze wypaść na spotkaniach o pracę.

25.03 Wenus w opozycji z Jowiszem i kwadraturze z Saturnem ostrzega przed pospisywaniem ważnych finansowych dokumentów – niektóre zapisy mogą być dla nas niekorzystne w dłuższej perspektywie.

30-31.03 Merkury w trygonie z Saturnem, kwadraturze z Plutonem i koniunkcji z Uranem pozwoli nam szybko dogadać się nawet z nieprzychylnymi nam osobami. Warto składać podania o pracę, wysyłać ważne maile, chodzić na ważne spotkania, bo ich rezultat będzie szybki i trwały.


Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 3, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 2, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 19, 20, 21, 30, 31.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ
Awatar użytkownika
Nut
Moderator
 
Posty: 2643
Rejestracja: 20 lip 2014, 16:47
Podziękował : 529 razy
Otrzymał podziękowań: 416 razy
Droga życia: 0

Wróć do Horoskopy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości