Huna

Re: Huna

Postautor: Menekse » 28 sty 2010, 23:07

Ja słyszałam. Polecam książkę Joe Vitale "Zero ograniczeń". Podaje on uproszczoną metodę hoponopono.
Zgodnie z nią, źródłem problemów osoby, z którą się stykasz jesteś ty sam. A jesteś po to, aby zmienić swoje i tej osoby przekonania w doskonałe myśli o miłości.
Powinneś:
-nawiązać więź z Bogiem
-poprosić o naprawę swoich błędnych myśli objawiających się jako problem.
-przeprosić i prosić o wybaczenie
-no i miłość rozpoczyna przemianę.

Wszystko w naszym życiu, ponieważ jest to nasze życie, jest naszą odpowiedzialnością. Cały świat jest naszym dziełem. Wszystko co słyszysz, widzisz, smakujesz, dotykasz lub inaczej doświadczasz, jest naszą odpowiedzialnością. Wszystko co cię irytuje, nie podoba się, możesz uzdrowić sam, bo w pewnym sensie znajduje się w twoim wnętrzu.
Menekse
Pleciuga

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 1

Postautor: Kropa » 05 sie 2010, 12:47

hmm bardzo uproszczona :):) Ho'oponopono Morrnah Simeony różni się od metody przedstawionej w książce.

Po śmierci Morrnah, Hew Len jej uczeń zdecydował się na zmianę przesłania Morrnah, zmienił technikę używając nadal nazwy Ho'oponopono, charakterystyczny element tej techniki to powtarzanie:
" przepraszam, proszę wybacz mi, kocham Cię, dziękuję".
Z książka można się zapoznać, na pewno warto, jednak sama metoda Ho'oponopono jest dokładnie przedstawiana na kursie, i uwierzcie mi, jest całkowicie inna niż książka. Przynamniej ja mam takie odczucie ;)

Menekse pisze:Ja słyszałam. Polecam książkę Joe Vitale "Zero ograniczeń". Podaje on uproszczoną metodę hoponopono.
Zgodnie z nią, źródłem problemów osoby, z którą się stykasz jesteś ty sam. A jesteś po to, aby zmienić swoje i tej osoby przekonania w doskonałe myśli o miłości.
Powinneś:
-nawiązać więź z Bogiem
-poprosić o naprawę swoich błędnych myśli objawiających się jako problem.
-przeprosić i prosić o wybaczenie
-no i miłość rozpoczyna przemianę.

Wszystko w naszym życiu, ponieważ jest to nasze życie, jest naszą odpowiedzialnością. Cały świat jest naszym dziełem. Wszystko co słyszysz, widzisz, smakujesz, dotykasz lub inaczej doświadczasz, jest naszą odpowiedzialnością. Wszystko co cię irytuje, nie podoba się, możesz uzdrowić sam, bo w pewnym sensie znajduje się w twoim wnętrzu.
życie to chwila...
Awatar użytkownika
Kropa

Postautor: Menekse » 05 sie 2010, 13:20

Inna czy nie, świetnie działa. I o to w tym wszystkim chyba chodzi, nie?
Menekse
Pleciuga

Znak zodiaku: Baran
Droga życia: 1

Postautor: Kropa » 05 sie 2010, 13:51

nie twierdze, ze jest inaczej :)
każdy wybiera metode która mu najbardziej pasuje i działa przede wszystkim...
życie to chwila...
Awatar użytkownika
Kropa

Poprzednia

Wróć do Archiwum