I Punkt Zwrotny - 11

I Punkt Zwrotny - 11

Postautor: Elzbieta » 30 cze 2013, 08:53

I Punkt Zwrotny to ważny punkt w naszym portrecie, który określa, co w nasze życie,
w nasz system wartości, w nasze postrzeganie świata i naszą osobowość - wnosi wibracja sumy Dnia i Miesiąca Droga Życia jest treścią filmu, w którym gramy, a I Punkt Zwrotny - to nasza wewnętrzna potrzeba zagrania w nim odpowiedniej roli.
11 w I Punkcie Zwrotnym to jedna z trudniejszych wibracji, która może się pojawić w tym miejscu. Jest to wibracja mistrzowska, która w pozytywnym aspekcie może się realizować dopiero wtedy, kiedy dusza się „przebudzi”. Przyciąga ona do życia zdarzenia, które mają duszy ułatwić to przebudzenie. Pamiętajmy jednak, że I Punkt Zwrotny określa właśnie potrzebę duszy i dlatego niestety może dochodzić do ciągłego i nieustającego konfliktu pomiędzy duszą, a ego.
Pojawiająca się w I Punkcie Zwrotnym wibracja 11, wskazuje na konflikt wewnętrzny oraz poczucie, że jesteśmy ofiarami swojego własnego życia i własnych dążeń. Może ona dawać wrażenie i wewnętrzne poczucie, że dostajemy w naszym życiu tylko połowę tego, co nam się należy.
Jest to trudna sytuacja odczuwania frustracji i wewnętrznego rozdźwięku, które niekiedy znajdują odbicie w rzeczywistości zewnętrznej ( mikrokosmos znajduje odbicie w makrokosmosie ) – życie nie układa się po naszej myśli, czujemy ciągle niedosyt, mamy poczucie utraty i poświęcania się.
11 w I PZ to wibracja wcielenia, wskazująca duszę na poziomie mistrzowskim, która powinna zdawać sobie sprawę z tego, po co przyszła, ale ego jest niestety w naszym ciele fizycznym często silniejsze.

Wibracja 11 w I PZ wskazuje na wewnętrzną potrzebę pomagania ludziom i tworzenia „dzieła” z wyższego ludzkiego poziomu. To w nas zapisany pewien rodzaj altruizmu, który realizując się poprzez bezinteresowne i pełne poświęceń podejście do świata, ludzi, zwierząt – do wszystkiego, przynosi poczucie spełnienia.

11 jako wibracja mistrzowska często „szarpie” swojego właściciela. Są osoby, które mając ją w swoim portrecie, czują się szczęśliwe i spełnione. Jednak trzeba doświadczyć i przejść kawałek drogi życiowej i zjeść niejedną beczkę soli, aby ona nie nastręczała problemów i ciągłych doświadczeń utraty.

Pamiętajcie, że nie jesteście wibracją waszej Drogi Życia, a jesteście wibracją waszego
I Punktu Zwrotnego. Droga Życia to potencjał, który macie do wykorzystania i zadania do wykonania.
To oczywiste, że jeżeli wysłano cię na wojnę, to jesteś żołnierzem.
Ale nie musisz być zabójcą, pomimo tego, że trzymasz w ręku broń. Ty naprawdę możesz być rozjemcą - bo to jest potrzeba twojego ducha, serca i duszy, która nie zawsze może mieć szansę realizować się w miłych i sielskich warunkach. A być może zaspokoisz potrzebę własnej duszy tylko wtedy, kiedy trafisz na front i dopiero w tych trudnych warunkach uznasz, że karabin, który nosisz w rękach i który dał ci świat – nie rozwiązuje problemów.
Należy odróżnić to, co jest potrzebą duszy od tego, co jest potrzebą realizacji dnia codziennego. Jeżeli te dwa elementy uda się połączyć, to nie ma takiej możliwości, abyśmy nie byli szczęśliwi.


Powyższy tekst jest własnością Tarocistki Danuty
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.
Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta
Administrator
 
Posty: 31570
Rejestracja: 07 mar 2009, 03:00
Podziękował : 2209 razy
Otrzymał podziękowań: 2178 razy
Płeć: Kobieta
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Wróć do Punkty Zwrotne - spełnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości