ile imion i nazwisk???

ile imion i nazwisk???

Postautor: stokrotka70 » 24 cze 2009, 22:10

Witam,
jestem bardzo początkująca w tym arcy-ciekawym zagaadnieniu i mam mnóstwo pytań.... Chciałabym zacząć od imion i nazwisk...
Co bierzemy pod uwagę?
Pierwsze i drugie imię oraz nazwisko nadane przy urodzeniu, czy może
pierwsze, drugie imię, imię z bierzmowania i obecnie używane nazwisko?
Co z nazwiskami 2- członowymi u kobiet zamężnych?
A co z przypadkiem powrotu do nazwiska panieńskiego po rozwodzie?
Co i kiedy się liczy????
Proszę o pomoc, bo nie potrafię tego rozgryźć.
Z góry dziękuję za informacje.

Stokrotka
stokrotka70
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2009, 21:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: ile imion i nazwisk???

Postautor: jasmin » 22 sie 2009, 22:23

sama sie zajelam wlasnie sprawdzaniem mojej aury imion i nazwisk
przy poszukiwaniu materialu nieco znalazlam i wkleje tutaj dla przejzystosci:
Obliczanie aury imienia i nazwiska
Anka zaprezentowala nam interpretacje podana przez Pania N. Czarniańska
viewtopic.php?f=19&t=3671
a to ja znalazlam w necie :
http://numerologia-dla-ciebie.blog.onet ... index.html
Liczba imienna

http://numerologia-dla-ciebie.blog.onet ... index.html
Liczba imienia
http://numerologia-dla-ciebie.blog.onet ... index.html
http://www.swiatenergii.vel.pl/page/index.php?pid=193
Liczba nazwiska

http://numerologia-dla-ciebie.blog.onet ... index.html

dodam jeszcze kilka slow od P. N. Czarminskiej :
"Numer Dziedziczny (N.D.):
wyraża sie w sumie wartości wszystkich liter ( samogłosek i spółgłosek) nazwiska rodowego , jest aspektem pasywnym, mowi o odziedziczonych mozliwosciach , wspolnych dla wszystkich czlonkow danej rodziny, i reprezentuje wplywy naszych przodkow i ich kultury.
Okresla rodzaj doswiadczen danej linii genealogicznej , do ktorej dokladamy sie z wlasna ich interpretacja.
Numer Akrywny (N.A.):
wyraża sie w sumie wartosciwszystkich liter (samoglosek i spolglosek) imienia.
Pomaga nam zrealizowac sie w tym zyciu, wplywa na nasze zachowanie, sposob byciai sklania nas do stwarzania samych siebie , pracy nad soba.
Dlatego tak wazne jest, by wziasc pod uwage takze imie najczesciej uzywane, pseudonim czy przydomek. "
Znaczenie pierwszych liter imienia:
http://prosperita.terramail.pl/numer8.html
jasmin
Niewymowny
 
Posty: 179
Rejestracja: 03 mar 2009, 17:53
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: ile imion i nazwisk???

Postautor: jasmin » 24 sie 2009, 20:20

Jesli brakuje ci w imieniu i nazwisku pewnych liter :

1 - w poprzednich wcieleniach brakowało ci wolności, ktoś stale podejmował decyzje za ciebie. W obecne życie weszłaś z lękiem przed odpowiedzialnością, samodzielnością, sprawowaniem władzy. Zadaniem na to życie jest podjęcie tych wyzwań, ukształtowanie własnej osobowości, przyjęcie odpowiedzialności, wysokiego stanowiska, nauczenie się polegania wyłącznie na sobie.

2 - trudno ci było współpracować, dogadywać się, żyć z kimś, miewałaś też kłopoty ze znalezieniem partnera. Brakowało ci cierpliwości, pokory i taktu, trudno też było ci okazywać uczucia. W tym życiu będziesz zmuszona to nadrobić. Tę lekcję karmiczną przerobisz wówczas, gdy nauczysz się rozumieć ludzi i współpracować z nimi, nie rezygnując jednak z własnej indywidualności. Jeśli tego nie uczynisz, możesz kiedyś znaleźć się w takiej sytuacji, która zmusi cię do zapłacenia wszelkich należności za jednym zamachem.

3 - masz trudności w komunikowaniu się, nie potrafisz się zaprezentować, brakuje ci zaufania do siebie. Nie potrzebujesz towarzystwa innych ludzi. To dlatego, że w poprzednich wcieleniach pełniłaś podrzędne funkcje: podwładnego albo służącego, co zniszczyło w tobie potrzebę wyrażania własnych myśli i pragnień. W tym wcieleniu powinnaś nabrać pewności siebie, prowadzić - choćby na siłę - jakiekolwiek życie towarzyskie.

4 - w poprzednich wcieleniach żyłaś wygodnie, nie musiałaś pracować. Przez życie przeszłaś dzięki inteligencji, sprytowi lub... urodzie. Ale nie stąpałaś wyłącznie po różach - miałaś też ciężkie dzieciństwo i problemy zdrowotne. W tym życiu powinnaś zrozumieć, jak ważne jest to, aby każdą sprawę uczciwie doprowadzać do końca. Będziesz musiała również pokornie służyć innym, by nauczyć się cierpliwości i wytrwałości.

5 - w poprzednich wcieleniach zazdrościłaś ludziom niezależności i odwagi. Tobie brakowało nie tylko ich, ale i tolerancji. Potrafiłaś nie liczyć się z nikim i z niczym. Najważniejsza byłaś ty i zdobycie tego, czego zapragnęłaś - jeśli nie po dobroci, to przebojem. W tym życiu możesz wreszcie swobodnie zakreślić granice swojej wolności, ale przyznać też prawo do wolności innym. Nie czynić nikomu krzywdy, zaufać w szczere intencje bliźnich, oprzeć się na ich mądrości.

6 - w dawnych wcieleniach nie potrafiłaś żyć w rodzinie: za wszelką cenę unikałaś odpowiedzialności, lekceważyłaś partnera, porzucałaś dzieci. Obecne życie jest dla ciebie trudną lekcją życia rodzinnego, nauką akceptowania ludzi takimi, jacy są, opiekowania się słabszymi, rozwiązywania konfliktów pokojowo, bez zrywania związku i porzucania bliskich. Ucz się budowania harmonii, odpowiedzialności, rozbudzaj w sobie miłość, wrażliwość i poczucie piękna.

7 - powracać będzie do ciebie problem wiary. Kiedyś byłaś racjonalistką niewierzącą w wyższy porządek kosmiczny. W tym życiu - np. poprzez problemy ze zdrowiem - otrzymasz szansę otwarcia się na wiedzę duchową i wiarę. Lekcja będzie się powtarzać tak długo, aż sama będziesz umiała dać sobie wsparcie i siłę, a twoje serce wypełni się miłością do ludzi.

8 - zachwiane jest twoje poczucie wartości pieniądza: jesteś albo skąpcem, albo utracjuszem. W tym wcieleniu powinnaś zrozumieć, że pieniądze nie są ani czymś brudnym, ani też celem życia; są po prostu ziemskim sposobem wymiany energii. Pomoże ci to zrozumieć albo wychowanie w ubóstwie, albo skąpy małżonek, albo bankructwo. Ósemka to także cyfra związana z dziedzicznymi chorobami.

9 - z dawnych wcieleń przyniosłaś egoizm i bezduszność. Odpowiedzią wszechświata na to będzie stawianie na twej drodze ludzi potrzebujących pomocy. Tak długo nie doświadczysz życiowego spełnienia, aż przebudzi się twoje chłodne serce. Kiedy to wreszcie pojmiesz i nauczysz się podawać innym rękę, twoje potrzeby i pragnienia będą się spełniać niemal natychmiast, prawie na żądanie.

http://magiczne-czary-mary.blog.onet.pl ... 66511036,n

http://astrol.strefa.pl/jomla/index.php ... &Itemid=51
jasmin
Niewymowny
 
Posty: 179
Rejestracja: 03 mar 2009, 17:53
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Liczby imion, nazwiska, podpisu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości