Interpretacja numerologiczna i karty

Postaram się odpowiedzieć na Twoje konkretne pytanie lub Twój problem osobisty, partnerski, rodzinny, towarzyski, zawodowy itd. Im więcej informacji wprowadzających w problem/pytanie przekażesz, tym prawdopodobniej odpowiedź będzie bardziej wszechstronna, precyzyjna itp. ...

Interpretacja numerologiczna i karty

Postautor: Gerard Asia » 22 cze 2018, 17:24

Proszę o rozstawienie kart za zapytaniem jak w tytule... Ja jestem niezdecydowana...zupełnie się zagubiłam . Jeden z nich S jest w moim życiu od 2015 koniec roku. Jest z innego kraju i kontaktujemy się przez internet...on ma kłopoty znika...w momencie gdy naprawdę jesteśmy mocno zaangażowani..powraca po roku..prosi o wybaczenie i tłumaczy powód zniknięcia. Nadal zero fizycznego kontaktu ale wspólne plany na przyszłość...on jakiś mało zdecydowany ...coś mi z nim nie gra...albo coś ukrywa...przysięgłam że z nim będę bo mi na nim zależy..teraz w pojawia się pan C .po pierwszym spotkaniu wyznaje miłość i naciska na związek. Chcę mnie zabrać do siebie ( jest z Ameryki) lub zrezygnować ze swojej pracy i zostać tu. Jest bardzo zaangażowany albo świetnie udaje..który z nich jest faktycznie zainteresowany ?? Jak wygląda nasze dopasowanie numerologiczne?? Chcę wybrać dobrze...chciałabym poznać ich zamiary...nie wiem jak dokładniej sprecyzować pytanie..? Może co widać w kartach?? Kogo wybrać ? S czy C
??
Gerard Asia

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Interpretacja numerologiczna i karty

Postautor: Elie » 22 cze 2018, 18:28

Pani Tereso, proszę napisać jeszcze raz. Nie wiem co się dzieje w Pani kąciku, tym nowym też.
W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić

Psychiatrzy twierdzą, że kiedy ty mówisz do Boga, to jest modlitwa, a kiedy Bóg mówi do ciebie, to już schizofrenia
Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2084 razy
Otrzymał podziękowań: 1880 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Postautor: Teresa » 22 cze 2018, 18:32

Dzień dobry Asiu,

chętnie odpowiem, ale interpretacja numerologiczna opiera się na datach :)
Im więcej dat, tym lepiej, dlatego w pw (z powodu RODO) poproszę o daty - zgodnie z Regulaminem: regulamin-t44946.html

Pozdrawiam serdecznie,
Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: Gerard Asia » 22 cze 2018, 18:41

Wysyłam priv
Gerard Asia

Postautor: Teresa » 23 cze 2018, 16:03

A/ Asiu, „dopasowanie numerologiczne”, o które zapytałaś,
czyli inaczej: „przyciąganie” między datami urodzenia,
może być w całym życiu większe między Twoją datą urodzenia a datą urodzenia Pana S
(niż między Twoją datą urodzenia a datą urodzenia Pana C),
+ może być duże między Twoją datą urodzenia a datą urodzenia Pana S
zwłaszcza w ciągu najbliższych kilkunastu lat.
Ale w dacie urodzenia Pana S występują też innego rodzaju tendencje numerologiczne.

--- A-1/ Wg opisu → „on ma kłopoty”.
Wg Numerologii → w dacie urodzenia Pana S
występują tendencje do subiektywnie niesprzyjającego okresu życiowego od ok. 2012-2013 do ok. 2024:
takiego okresu, w którym np. mogą nie być zrealizowane Jego ważne plany/zamierzenia/marzenia
+ w którym (zwłaszcza im bliżej ok. 2024) „życie” może wymusić zmiany Jego ważnych decyzji/planów/zamierzeń/marzeń/itp.

--- A-2/ W dacie urodzenia Pana S występują m.in.
tendencje do problemów w relacjach dwustronnych z kobietami/ludźmi, w tym:
------ tendencje do problemów w relacjach partnerskich,
------ tendencje do problemów wynikających z poszukiwania/przyciągania w relacjach/kontaktach z kobietami
(z kobietami z rodziny, z partnerkami, koleżankami, współpracowniczkami/szefowymi/podwładnymi, sąsiadkami, itd.)
kobiet „matkujących” – wspierających/opiekuńczych/czuwających/sprawdzających/dogadzających/itp./itd.

--- A-3/ W dacie urodzenia Pana S występują m.in. tendencje do – czasami – nierealistycznego (w tym idealistycznego) postrzegania siebie, ludzi (np. Ciebie), sytuacji (np. różnych sytuacji w Waszej relacji), świata, itp.

--- A-4/ W dacie urodzenia Pana S występują m.in. tendencje do – czasami – przesady, paniki, działań/zachowań/słów/opowieści na pokaz (np. teatralnych/udramatyzowanych),
nadmiaru przesadnie miłych słówek, „czarowania”, aktorstwa, gwiazdorstwa, nieco ściemniania,
ewentualnie (z mniejszym prawdopodobieństwem) – mitomanii, itp.

--- A-5/ W dacie urodzenia Pana S występują m.in. tendencje do problemów w sferze męskości,
w tym tendencje:
------ tendencje do problemów z budową/funkcjonowaniem narządów w sferze męskiej,
------ tendencje do problemów hormonalnych,
------ tendencje do problemów z określeniem się „czy jestem na pewno w 100% heteroseksualny?”.

--- A-6/ W dacie urodzenia Pana S, podobnie jak w Twojej dacie urodzenia,
występują m.in. tendencje nie do końca sprzyjające stabilizacji życiowej, w tym tendencje:
------ tendencje do BARDZO dużego umiłowania/przyciągania wolności/niezależności, zmian, nowości, wrażeń, itp., itd.,
------ tendencje do częstego buntowania się
(np. niespodziewanego/zaskakującego, np. z dnia na dzień, np. nawet z minuty na minutę, itp.)
przeciw wszelkim ograniczeniom, ramom, zobowiązaniom(!)/umowom, zakazom/nakazom, przeciw monotonii/rutynie/nudzie/stagnacji/przewidywalności/itp.,
w tym np. przeciw ograniczeniom powodowanym monotonią/uciążliwościami/problemami życia ustabilizowanego/małżeńskiego/rodzinnego, itp.

B/ Asiu, „dopasowanie numerologiczne”, czyli inaczej: „przyciąganie” między datami urodzenia,
może być duże między Twoją datą urodzenia a datą urodzenia C zwłaszcza w ciągu najbliższych kilku lat. Ale...

--- B-1/ W dacie urodzenia Pana C, podobnie jak w Twojej dacie urodzenia,
występują m.in. tendencje raczej ;) niespójne ze sobą:
------ tendencje do BARDZO dużej potrzeby bycia osobą kochaną i kochającą,
------ tendencje do BARDZO dużego umiłowania/przyciągania wolności/niezależności, zmian, nowości, wrażeń, itp.,
+ tendencje do częstego buntowania się
(np. niespodziewanego/zaskakującego, np. z dnia na dzień, np. nawet z minuty na minutę, itp.)
przeciw wszelkim ograniczeniom, ramom, zobowiązaniom(!)/umowom, zakazom/nakazom,
przeciw monotonii/rutynie/nudzie/stagnacji/przewidywalności/itp.,
w tym np. przeciw ograniczeniom powodowanym monotonią/uciążliwościami/problemami życia ustabilizowanego/małżeńskiego/rodzinnego, itp.

--- B-2/ W dacie urodzenia Pana C występują m.in.
tendencje do problemów w relacjach dwustronnych z kobietami/ludźmi,
w tym tendencje do problemów w relacjach partnerskich.

Asiu, proponuję wziąć też pod uwagę inne tendencje numerologiczne:

… 1] Tendencje występujące w Twojej dacie urodzenia –
m.in. do częstego (zwłaszcza w dorosłym życiu) subiektywnego poczucia życiowego niedosytu/niespełnienia,
+ do częstego poszukiwania czegoś/kogoś innego/nowszego/lepszego/atrakcyjniejszego
w celu osiągnięcia tegoż spełnienia
(czegoś/kogoś → czyli np. miejsca zamieszkania/pobytu/pracy/itd.,
np. partnera/przyjaciółki/znajomych/szefa/itd.,
np. układu partnerskiego/towarzyskiego/zawodowego/itd.,
np. zasad funkcjonowania układu partnerskiego/towarzyskiego/zawodowego/itd.).
...… 1a] Tendencje do częstego subiektywnego poczucia życiowego niedosytu/niespełnienia
nie występują (aż tak „dosłownie”) w datach urodzenia Pana S i Pana C,
więc Pan S i Pan C tak do końca mogą/mogliby nie rozumieć/współodczuwać specyfiki/złożoności/bogactwa Twojego życia wewnętrznego/duchowego,
zwłaszcza w długim okresie partnerstwa/małżeństwa wymagającym współodczuwania/kompromisów/tolerancji/itp./itd.
(tym bardziej że w datach urodzenia Pana S i Pana C występują m.in. tendencje do problemów w relacjach dwustronnych/partnerskich,
+ do niedoboru empatii/cierpliwości/ugodowości/itp.).

… 2] Tendencje występujące w Twojej dacie urodzenia –
m.in. do prowadzenia w dorosłym życiu spraw życiowych
na styku z prawem/materią
i/lub na styku z szeroko pojętą stabilizacją życiową
i/lub na styku z diagnostyką/zdrowiem.

… 3] Tendencje z punktów 1] i 2] mogą sugerować, by już od teraz, na bieżąco,
podejmować różnego rodzaju działania asekuracyjne.
…... 3a] Proponuję np. preferować wszelkie umowy/zobowiązania/dokumenty/itp. osobiste/partnerskie/ubezpieczeniowe/majątkowe/bytowe/przeprowadzkowe/medyczne/zawodowe/inne:
..--..-- bardzo fachowo/asekuracyjnie przygotowane/sprawdzone przez Ciebie
i/lub (najlepiej) przez fachowców i (oddzielnie) prawników
pod kątem
prawnym/urzędowym/merytorycznym(resortowym)/międzynarodowym/pracowniczym/itp.,
z uwzględnieniem specyfiki państw/kultur/języków/itd., których mogą/mogłyby dotyczyć,
z uwzględnieniem praw kobiet/dzieci/obcokrajowców/pracowniczych/itd.,
z ew. uwzględnieniem potencjalnych zmian prawnych w regionach świata Ciebie dotyczących
(np. potencjalnych zmian obostrzeń migracyjnych/meldunkowych/małżeńskich/rodzinnych/innych na świecie,
np. mogących wynikać z brexitu, itp., itd.),
..--..-- w miarę możliwości „elastyczne”, czyli takie,
które TY mogłabyś stosunkowo łatwo/często w całości/części zmieniać/aneksować/anulować/itp.
…... 3b] W kwestii diagnostyki/zdrowia proponuję:
..--..-- zapoznać się z postami nr 7 i nr 8 na moim blogu,
..--..-- dla swojego „świętego spokoju” asekurować się
dodatkowymi ubezpieczeniami zdrowotnymi/opiekuńczymi/itp.

… 4] Tendencje występujące w Twojej dacie urodzenia –
m.in. do przyciągania tajemniczości/tajemnic,
+ do pomyślnego zgłębiania/odkrywania/wykorzystywania/itd. tajemnic.

… 5] Tendencje z punktu 4] mogłyby być wykorzystywane
np. w powiązaniu z punktami A-3, A-4 i A-5
(zwłaszcza że początek już, Asiu, zrobiłaś :) – pisząc na Forum).
Asiu, jeśli wskazania Numerologii nie będą wydawać się Tobie jednoznaczne –
m.in. z powodu braku dat bardzo ważnych emocjonalnie dla Ciebie/PanaS/PanaC,
+ jeśli wskazania Kart/Astrologii też nie będą wydawać się jednoznaczne,
to mogłabyś zrobić rozeznanie w necie nt. polskich/międzynarodowych biur/agencji detektywistycznych/wywiadowczych...

Asiu, jeśli uda się Tobie przypomnieć daty bardzo ważne emocjonalnie dla Ciebie/Was,
to uwzględnię je w poszerzonej analizie.

Pozdrawiam serdecznie,
Teresa

Awatar użytkownika
Teresa
Ekspert - Numerolog

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Znak zodiaku: Wodnik
Droga życia: 5

Postautor: Gerard Asia » 24 cze 2018, 13:36

Dziękuję bardzo za analizę. Obawiałam się że że Stevem jest coś nie tak...jest jakiś skryty.. czy to się zgadza nie jestem w stanie powiedzieć bo to znajomość długa ale tylko internetowa jak dotąd. Co do Chrisa .....chmm...ciężko powiedzieć bo to początek znajomości .....zobaczymy co będzie dalej... Nie mnie jednak twoja odpowiedź jest dla mnie pomocna...będę czujna ( jak zawsze) . Dziękuję jeszcze raz za pomoc
Gerard Asia

Wróć do Kącik interpretacji - Numerolog Teresa