Interpretacja początkującego

Temat przeznaczony dla osób samodzielnie rozkładających karty tarota, oraz pozostałych kart, pytania do początkujących wróżbitów, . Interpretacja kilku osób.

Re: Interpretacja początkującego

Postautor: Nut » 27 mar 2019, 15:35

FiveFive pisze:Dziękuję bardzo za interpretacje ;) generalnie większość się chyba zgadza. Pytanie na co ona czeka?
To pytanie jest co najmniej dziwne. Sprawia wrażenie jakby irytowało Cię jej czekanie. Jakbyś chciał odseparować się od niej gdy tymczasem ona czeka.Jak to z Tobą jest ? Szczególnie dziwne kiedy Twoje uczucia określa karta Maga, lawiranta.
Nigdy nie marnuj czasu próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton
NIGDY NIE KŁAM KOMUŚ, KTO CI UFA I NIGDY NIE UFAJ KOMUŚ, KTO CIĘ OKŁAMAŁ

Awatar użytkownika
Nut
Moderator

Podziękował : 512 razy
Otrzymał podziękowań: 407 razy
Droga życia: 0

Re: Interpretacja początkującego

Postautor: Elie » 30 mar 2019, 06:21

FiveFive pisze:Szczerze mówiąc nie wiem, mogę się tylko domyślać. Rozłożyłem karty na to pytanie na co ona czeka z mojej strony? Wyszło 5 Buław,7 Kielichów,6 Denarów. Co to znaczy?

Nie wiem czy to jest luźne losowanie kart, czy rozkład typu -
1 karta = przeszłość
2 karta = teraźniejszość
3 karta = przyszłość
Jeżeli tak, to jednak były jakieś kłótnie, przepychanki, w najlepszym układzie - nieporozumienia. 7 Kielichów mówi o jej marzeniach o szczęściu, które Ty jej zapewnisz (w 6 Denarach).
Jeżeli to jakieś lużne losowanie bez rozkładu, to w zasadzie niewiele zmienia. Może tylko tyle, że dziewczyna bije się z myślami czy jej marzenia, zdecydowanie nierealne, niemoźliwe do spełnienia, Ty jednak spełnisz. Nie wiem o co może chodzić... o prozaiczne traktowanie jej jak równoprawnej partnerki, może jesteś jej coś winien - kasę, coś obiecanego, jakieś zadośćuczynienie. Różnie może być. Może nawet chodzić o prozaiczny gest jakim jest okazanie uczuć, dobrego serca i to wydaje mi się najbardziej prawdopodobne z prostego powodu - z Twojej strony brak kart mówiących o uczuciach..
Po prostu zapytaj dziewczynę wprost o co jej chodzi i na co czeka.Czy to wielka filozofia, przerasta Cię :03777:
https://www.youtube.com/watch?v=iOxzG3j ... ture=share

W życiu wszystko ma swoja cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Najważniejsze w życiu nie jest to,  co zdobędziesz,  ale to, w jaki sposób zdobywanie tego zmieniło i zbudowało ciebie.

Awatar użytkownika
Elie
Administrator

Podziękował : 2149 razy
Otrzymał podziękowań: 2100 razy
Znak zodiaku: Rak
Droga życia: 1

Poprzednia

Wróć do Rozkłady własne, kąciki początkujących wróżbitów, wspólne interpretacje